Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Σημερα αγγλικά. Πιό ΓΕΛΟΙΑ θεματα δεν θα μπορούσε να έχει βάλει... Ειχαμε και υπέροχη επιτηρήτρια, είναι φίλη της μαμάς μου και μας άφηνε να κάνουμε τα ΠΑΝΤΑ, γινοταν χαμος μεσα στην ταξη, ρωτουσα την κολλητη μου who is the main character, μου ελεγε ''το muti ειναι ρε (στα αλβανικα σημαινει σκατο:P), που μας διηγείται απο την χεστρα'', μετα φωναζαμε ΟΙ ΔΙΗΓΗΣΕΙΣ ΜΙΑΣ ΧΕΣΤΡΑΣ και κατι τετοια και ειχαμε λιωσει κι αυτη που δεν καταλαβαινε τι λεγαμε ελιωνε κι αυτη... Κανονικη συνεργασια απο ολους και δεν μας ενιαζε καθολου αν θα μας δει, ηταν οι πιο ΥΠΕΡΟΧΕΣ εξετασεις που έχουμε γράψει ποτε... Για παντα αυτην πρεπει να έχουμε :'(:'(:'(

κάπως έτσι ήμασταν και εμείς στην γεωγραφία :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και αυριο χημεια... Εχω ριξει μονο μια ματια σε διαλυματα-μειγματα-φυσικες ιδιοτητες των υλικων, δηλαδη ειναι σαν να μην εχω διαβασει τιποτα... Να δω πότε θα διαβάσω... Δεν ξες πώς θέλω να γυρισω απο το σχολειο αυριο τετοια ωρα, να μπω iSchool και να γραψω οτι τα πηγα ΤΕΛΕΙΑ, αλλα δυστυχως μαλλον αυτο δεν θα γινει... :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τοσες σελιδες διαβαζω τοσο δυσκολη ειναι η ρημαδα η β γυμνασιου και δεν διαβαζετε καθολου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σημερα γεωγραφια :yahoo: :yahoo: yahoo:
Γελοια θεματα και επιτηριτη τον γυμναστη. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!
Καναμε και την γιορτουλα μας μετα και ειχαμε και κατι σαν γιορτη αποχωρησης εριξα ενα κλαμα μιση ωρα κλαιγαμε :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Σημερα γεωγραφια :yahoo: :yahoo: yahoo:
Γελοια θεματα και επιτηριτη τον γυμναστη. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!
Καναμε και την γιορτουλα μας μετα και ειχαμε και κατι σαν γιορτη αποχωρησης εριξα ενα κλαμα μιση ωρα κλαιγαμε :cry_x:

και εγώ τα ίδια..αλλά κάναμε πριν τις εξετάσεις :redface:

αύριο γράφουμε Κείμενα...εύκολα να προλάβω να διαβάσω ΟΛΕΣ τις σημειώσεις πάντα δύσκολο :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγω κειμενα γραφω την Πεμπτη. Αυριο ΔΕΝ γραφω. Ια ια ια ια
Εμεις δεν εχουμε σημειωσεις ια ια ια. Κοριτσαρες μαλλον θερμοπηλες θα βαλει :'( και οχι ρε... που ειναι η ερωτηση που ηθελαα;;;;
πς: δεν μπορω τους αποχαιρετησμους ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και εγω κειμενα γραφω την Πεμπτη. Αυριο ΔΕΝ γραφω. Ια ια ια ια
Εμεις δεν εχουμε σημειωσεις ια ια ια. Κοριτσαρες μαλλον θερμοπηλες θα βαλει :'( και οχι ρε... που ειναι η ερωτηση που ηθελαα;;;;
πς: δεν μπορω τους αποχαιρετησμους ρε

ούτε και εγώ όλη εκείνη την μέρα έκλαιγα..να με δω του χρόνου :/:
εμείς έχουμε πολλεεεες!!Μας βοηθάει αυτό όμως :)
και σε εμάς πιστεύω ή τις Θερμοπύλες θα βάλει ή την ιστορία του λαβύρινθου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ούτε και εγώ όλη εκείνη την μέρα έκλαιγα..να με δω του χρόνου :/:
εμείς έχουμε πολλεεεες!!Μας βοηθάει αυτό όμως :)
και σε εμάς πιστεύω ή τις Θερμοπύλες θα βάλει ή την ιστορία του λαβύρινθου

Και εγω περυσι ειχα γεμισει 2 τετραδια σημειωσεις στα κειμενα αλλα φετος ειχαμε αλλη φιλολογο >.< if you know what I mean
επισης τις θερμοπυλες τις ΜΙΣΩ. Εγω θελω αναμνησεις της Κων/ας απο την Γερμανια ρε:(:(
εγω δεν θα εχω κανεναν να χαιρετησω του χρονου >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και εγω περυσι ειχα γεμισει 2 τετραδια σημειωσεις στα κειμενα αλλα φετος ειχαμε αλλη φιλολογο >.< if you know what I mean
επισης τις θερμοπυλες τις ΜΙΣΩ. Εγω θελω αναμνησεις της Κων/ας απο την Γερμανια ρε:(:(
εγω δεν θα εχω κανεναν να χαιρετησω του χρονου >.<

γιατί βρε;θα φύγουμε μετά θα πάμε λύκειο :(
I know what you mean..και εμείς το ίδιο πέρυσι κάτι ψιλο πράγματα στο βιβλίο γράφαμε μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γιατί βρε;θα φύγουμε μετά θα πάμε λύκειο :(
I know what you mean..και εμείς το ίδιο πέρυσι κάτι ψιλο πράγματα στο βιβλίο γράφαμε μόνο

Εμας ειναι Γυμνασιο- Λυκειο μαζι οποτε 8) σημερα χαιρετησα αλλα ατομα...:/::/::/:
ετσι μ αρεσει που με πιανεις:D:D:D:clapup: ασε ασε... να δεις αν πεσει η ερωτηση: να περιγραψετε την γλωσσα του καβαφη :look:
θα της απαντησω: Ο Καβαφης εγραφε στα ελληνικα:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Άσχετο αλλά όταν άνοιξε το θέμα φέτος για τις εξετάσεις ήταν μόνο τις 25 σελίδες και τώρα είναι στις 93 και σίγουρα πριν το τέλος των εξετάσεων θα το πάμε τις 100+

Εμας ειναι Γυμνασιο- Λυκειο μαζι οποτε 8) σημερα χαιρετησα αλλα ατομα...:/::/::/:
ετσι μ αρεσει που με πιανεις:D:D:D:clapup: ασε ασε... να δεις αν πεσει η ερωτηση: να περιγραψετε την γλωσσα του καβαφη :look:
θα της απαντησω: Ο Καβαφης εγραφε στα ελληνικα:mad::mad:

σε ζηλεύωωω :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
Χαχαχα εγώ αύριο γράφω και δεν έχω ανοίξει βιβλίο :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Άσχετο αλλά όταν άνοιξε το θέμα φέτος για τις εξετάσεις ήταν μόνο τις 25 σελίδες και τώρα είναι στις 93 και σίγουρα πριν το τέλος των εξετάσεων θα το πάμε τις 100+



σε ζηλεύωωω :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
Χαχαχα εγώ αύριο γράφω και δεν έχω ανοίξει βιβλίο :jumpy:

Αυτο δεν ειναι σιγουρο ειναι δεδομενο ;) εκτος αυτου μετα ανοιγει το πως τα πηγατε στις εξετασεις:P εκει βαζουμε βαθμους κλπ
Γιατι με ζηλευεις ρε;
Κειμενα γραφεις σιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αυτο δεν ειναι σιγουρο ειναι δεδομενο ;) εκτος αυτου μετα ανοιγει το πως τα πηγατε στις εξετασεις:P εκει βαζουμε βαθμους κλπ
Γιατι με ζηλευεις ρε;
Κειμενα γραφεις σιγα.

ναι το ξέρω..θα γραφτώ αν θα γράψω δημοσίως του βαθμούς μου :whistle::whistle:
που γυμνάσιο-λύκειο είστε μαζί :P
βρε αν δεν διαβάσεις σε αυτήν την καθηγήτρια ούτε 3 δεν γράφεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ναι το ξέρω..θα γραφτώ αν θα γράψω δημοσίως του βαθμούς μου :whistle::whistle:
που γυμνάσιο-λύκειο είστε μαζί :P
βρε αν δεν διαβάσεις σε αυτήν την καθηγήτρια ούτε 3 δεν γράφεις..
εγω θα ποσταρω και τους ωραιοτατους βαθμους στα φιλολογικα μαθηματα:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
Ναι ρε ειμαστε αλλα....:(:(
σου ειπα για την γλωσσα του καβαφη.. Πεταει κατι τετοια ακυρα η δικια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
εγω θα ποσταρω και τους ωραιοτατους βαθμους στα φιλολογικα μαθηματα:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
Ναι ρε ειμαστε αλλα....:(:(
σου ειπα για την γλωσσα του καβαφη.. Πεταει κατι τετοια ακυρα η δικια μας

και εγώ στα γερμανικά..να με κοροϊδεύει όλο το φορουμ :worry:
αλλα...???
αυτή το είπε??? :eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
και εγώ στα γερμανικά..να με κοροϊδεύει όλο το φορουμ :worry:
αλλα...???
αυτή το είπε??? :eek::eek:

:mad::mad::mad::mad::mad: θα δεις τι θα παθεις απο εμενα για τον βαθμο σου στα γερμανικα:mad::mad::mad: βοδι του ελεους:mad::mad:
δεν μιλιομαστε ρε με το Λυκειο:P:P:P:P:whistle::whistle:
Αυτη θα θεση την ερωτηση: να περιγραψετε την γλωσσα του Καβαφη
και εγω θα της πω: Εγραφε στα Ελληνικα.
Μα πως θα ζητησει να της περιγραψουμε την γλωσσα του Καβαφη αφου ΠΟΤΕ δεν την εχουμε αναλυσει;:hmm::hmm::hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Νεα ελληνική με ιδιοματισμούς και στοιχεία από την καθαρεύουσα λογω του ότι δεν ζούσε στην Ελλάδα :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νεα ελληνική με ιδιοματισμούς και στοιχεία από την καθαρεύουσα λογω του ότι δεν ζούσε στην Ελλάδα :mad::mad::mad:

και τωρα νομιζεις εσυ οτι εγω μετα απο 5 λεπτα θα το θυμαμαι αυτο;:confused::confused::confused:
σκαατα. Μα δεν το εχουμε κανει. Δεν το εχουμε σημειωσει. Αχρηστουλα:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
και τωρα νομιζεις εσυ οτι εγω μετα απο 5 λεπτα θα το θυμαμαι αυτο;:confused::confused::confused:
σκαατα. Μα δεν το εχουμε κανει. Δεν το εχουμε σημειωσει. Αχρηστουλα:redface::redface:

Καταρχην ΟΛΟΙ οι ποιητες εχουν ιδιοματισμους. Δεν ξερω πώς το κάνουν, αλλά κάθε γλωσσα που σημειώνυμε έχει ιδιοματισμούς. Επισης θυμαμαι ότι ζούσε κάπου στην Αιγυπτο και μας είχε ρωτησει τι επίπτωση μπορεί να είχε αυτο στην γραφή του,και το ειχα πει εγω, γιαυτο το θυμαμαι :D:D:D
Μην ακούω δικαιολογιες :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καταρχην ΟΛΟΙ οι ποιητες εχουν ιδιοματισμους. Δεν ξερω πώς το κάνουν, αλλά κάθε γλωσσα που σημειώνυμε έχει ιδιοματισμούς. Επισης θυμαμαι ότι ζούσε κάπου στην Αιγυπτο και μας είχε ρωτησει τι επίπτωση μπορεί να είχε αυτο στην γραφή του,και το ειχα πει εγω, γιαυτο το θυμαμαι :D:D:D
Μην ακούω δικαιολογιες :mad::mad::mad:

Δεν εναι δικαιολογιες γλυκα:mad::mad::mad: ειναι η αληθεια:whistle::whistle::whistle:
δεν σε ειπα... εκανα περηφανη την φιλολογο των αρχαιων... τοσο που με επιασε στο διαδρομο και μου λεει: τα πηγατε ολοι σκατα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top