Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ειχα ΑΡΙΣΤΗ φιλολογο :clapup::clapup::clapup:
φυσικη... Στην φυσικη μαθε ΑΠΟ ΕΞΩ τα θεωρητικα και μετα ΞΕΣΚΙΣΟΥ στις ασκησεις:D:D

εγώ πάλι όχι :( φέτος όμως η φιλολογός μας είναι πολύ πολύ καλή :)
με την θεωρία το έχω/το παλεύω με τις ασκήσεις όχι :(:(:(
Και εσύ το ίδιο στα αρχαία μάθε θεωρία τα πάντα και κάνε ασκήσεις(ειδικά συντακτικού)για να εξικιοθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ειχα ΑΡΙΣΤΗ φιλολογο :clapup::clapup::clapup:
φυσικη... Στην φυσικη μαθε ΑΠΟ ΕΞΩ τα θεωρητικα και μετα ΞΕΣΚΙΣΟΥ στις ασκησεις:D:D

OXI MHN την ακούς τι λεει. ΔΕΝ θα μάθεις απ'έξω τα θεωρητικά. Θα τα μάθεις μεν, αλλά θα τα ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
Ο πιο σωστός τρόπος να διαβασεις φυσική είναι να κατανοήσεις την θεωρία, και μετα όπως λέει και η Μαρία να ΞΕΣΚΙΣΤΕΙΣ στις ασκήσεις. Θα ξεσκιστεις όμως. Θα οργώσεις το ιντερνετ.
Στην αρχη θα πηγαινεις ενοτητα ενοτητα, και θα ξεσκιζεσαι σε καθε μια ξεχωριστα. Εισαι στα ελατηρια? Θα κανεις μιση ωρα ασκησεις με ελατηρια και ΜΕΤΑ θα γυρισεις σελίδα :mad: Είσαι στις δυναμεις? Θα κανεις τοσες ασκησεις, ωστε να τις σιχαθεις και να μην θελεις να ξαναδεις μπροστα σου δυναμη. Θα το κανεις ομως.
Μολις τα τελειωσεις όλα και εισαι σιγουρη ότι μπορείς να λύσεις ασκήσεις από κάθε κεφάλαιο, θα κάνεις επαναληπτικές.
Θα διαβασεις βεβαια και θεωρία, θα γράψεις εκατό φορες καθε νομο (νομοι Νευτωνα ΣΟΣ), αδρανεια κλπ. Και εισαι ετοιμη :clapup:

Ότι θες ξες που είναι ο φυσικός :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν εννοουσα βρε βοδι να τα μαθει και να μην καταλαβαινει τι εννοει :confused: ας κανει θεωρητικες ασκησουλες για την θεωρια... Στα υπολοιπα συμφωνω απολυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν εννοουσα βρε βοδι να τα μαθει και να μην καταλαβαινει τι εννοει :confused: ας κανει θεωρητικες ασκησουλες για την θεωρια... Στα υπολοιπα συμφωνω απολυτα.

Ετσι μπράβο :D

Λίγο έλειψα και φέρατε την καταστροφή :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ετσι μπράβο :D

Λίγο έλειψα και φέρατε την καταστροφή :mad::mad::mad:

Να μην ελεπες:mad::mad: τωρα που εγω θα βγω εξω θα προσεχεις το τοπικ σαν τα ματια σου :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
OXI MHN την ακούς τι λεει. ΔΕΝ θα μάθεις απ'έξω τα θεωρητικά. Θα τα μάθεις μεν, αλλά θα τα ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
Ο πιο σωστός τρόπος να διαβασεις φυσική είναι να κατανοήσεις την θεωρία, και μετα όπως λέει και η Μαρία να ΞΕΣΚΙΣΤΕΙΣ στις ασκήσεις. Θα ξεσκιστεις όμως. Θα οργώσεις το ιντερνετ.
Στην αρχη θα πηγαινεις ενοτητα ενοτητα, και θα ξεσκιζεσαι σε καθε μια ξεχωριστα. Εισαι στα ελατηρια? Θα κανεις μιση ωρα ασκησεις με ελατηρια και ΜΕΤΑ θα γυρισεις σελίδα :mad: Είσαι στις δυναμεις? Θα κανεις τοσες ασκησεις, ωστε να τις σιχαθεις και να μην θελεις να ξαναδεις μπροστα σου δυναμη. Θα το κανεις ομως.
Μολις τα τελειωσεις όλα και εισαι σιγουρη ότι μπορείς να λύσεις ασκήσεις από κάθε κεφάλαιο, θα κάνεις επαναληπτικές.
Θα διαβασεις βεβαια και θεωρία, θα γράψεις εκατό φορες καθε νομο (νομοι Νευτωνα ΣΟΣ), αδρανεια κλπ. Και εισαι ετοιμη :clapup:

Ότι θες ξες που είναι ο φυσικός :D

Και άκουσα θεωρία και χάρηκα :vroum::happy:
Παναγία μου βουνό μου φαίνονται όλα αυτά...Ιστορία που είσαι?????:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και άκουσα θεωρία και χάρηκα :vroum::happy:
Παναγία μου βουνό μου φαίνονται όλα αυτά...Ιστορία που είσαι?????:inlove:

xαχαχ δεν σου λεω ότι δεν είναι, ΕΙΝΑΙ. Αλλα θες να γράψεις 20. Αν δεν διαβασεις δεν γραφεις ούτε 5.
Τip: Αν δεν θυμασαι/ξερεις κάτι, γραψε ότι ναναι, ότι σου έρχεται στο μυαλό, αρκει να ΜΗΝ αφησεις αναπάντητες ερωτήσεις. Πετα άκυρους τυπους, γραψε αδρανεια ειναι μπλαμπλαμπλα, συμφωνα με τον ταδε νομο μπλαμπλαμπλα... Απο αυτο παντα μπορεις να παρεις κατι, εστω 0,5, αλλα θα παρεις (ενταξει ειπαμε μην σου μιλαει για ταχυτητα και γραψεις για άνωση :P), ενω απο την αναπαντητη ερωτηση δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις τιποτα (λογικο μου φαινεται...). Πιστεψε με, το εχω κανει και εχω κερδισει. Εστω 1-2 μοναδες, αλλα παιρνεις. Και ακομα και να μην παρεις τιποτα, η φυσικος σου θα εκτιμησει πιο πολύ το οτι προσπαθησες και εστυψες το μυαλο σου να βρεις μια απαντηση, απο το να απαξιώσεις τελειως την ερωτηση. ;)

Αλλα θα κανεις αυτα που σου ειπα :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
xαχαχ δεν σου λεω ότι δεν είναι, ΕΙΝΑΙ. Αλλα θες να γράψεις 20. Αν δεν διαβασεις δεν γραφεις ούτε 5.
Τip: Αν δεν θυμασαι/ξερεις κάτι, γραψε ότι ναναι, ότι σου έρχεται στο μυαλό, αρκει να ΜΗΝ αφησεις αναπάντητες ερωτήσεις. Πετα άκυρους τυπους, γραψε αδρανεια ειναι μπλαμπλαμπλα, συμφωνα με τον ταδε νομο μπλαμπλαμπλα... Απο αυτο παντα μπορεις να παρεις κατι, εστω 0,5, αλλα θα παρεις (ενταξει ειπαμε μην σου μιλαει για ταχυτητα και γραψεις για άνωση :P), ενω απο την αναπαντητη ερωτηση δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις τιποτα (λογικο μου φαινεται...). Πιστεψε με, το εχω κανει και εχω κερδισει. Εστω 1-2 μοναδες, αλλα παιρνεις. Και ακομα και να μην παρεις τιποτα, η φυσικος σου θα εκτιμησει πιο πολύ το οτι προσπαθησες και εστυψες το μυαλο σου να βρεις μια απαντηση, απο το να απαξιώσεις τελειως την ερωτηση. ;)

Αλλα θα κανεις αυτα που σου ειπα :mad::mad::mad:

Οκ αλλά προς το παρών σε εξετάσεις δεν μου έχει τύχει τίποτα τέτοιο,σε διαγωνίσμα ναι :/:
Άντε καλά σαν τρελή φυσικός που είσαι θα πρέπει να σε εμπιστευτώ και να διαβάζω πολύυυυ :book:
Να σας αποχαιρετίσω για το ΣΚ ή να συνεχίσω να μπαίνω;Αν είναι δυνατόν ναι θέλω και 20..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Οκ αλλά προς το παρών σε εξετάσεις δεν μου έχει τύχει τίποτα τέτοιο,σε διαγωνίσμα ναι :/:
Άντε καλά σαν τρελή φυσικός που είσαι θα πρέπει να σε εμπιστευτώ και να διαβάζω πολύυυυ :book:
Να σας αποχαιρετίσω για το ΣΚ ή να συνεχίσω να μπαίνω;Αν είναι δυνατόν ναι θέλω και 20..

Να μπαινεις αλλα να μην εισαι ολη την ωρα online :mad:
θα κανεις 10λεπτα διαλειμματα, θα τρως κατι, θα χαλαρωνεις ανα τακτά διαστήματα (οχι ανα 5 λεπτα :mad::mad::mad:), προς Θεού, δεν μπορεις να τα παρεις όλα μονοκοπανιά :P
Αλλωστε αν δεν μπαίνεις πώς θα με ενημερωνεις για την πρόοδο σου?? :P:P:P

Τυφλή εμπιστοσύνη θα μου έχετε όλοι εδώ μέσα! :pfff: :pfff: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Να μπαινεις αλλα να μην εισαι ολη την ωρα online :mad:
θα κανεις 10λεπτα διαλειμματα, θα τρως κατι, θα χαλαρωνεις ανα τακτά διαστήματα (οχι ανα 5 λεπτα :mad::mad::mad:), προς Θεού, δεν μπορεις να τα παρεις όλα μονοκοπανιά :P
Αλλωστε αν δεν μπαίνεις πώς θα με ενημερωνεις για την πρόοδο σου?? :P:P:P

Τυφλή εμπιστοσύνη θα μου έχετε όλοι εδώ μέσα! :pfff: :pfff: :pfff:

Δεν είμαι όλη την ώρα online :pfff::pfff: τώρα βλέπω την εθνική άρα κάθομαι :ermm:
Μάλιστα κυρία Βιβή θα κάνω διαλείμματα και θα μπαίνω να σας ενημερώνω για την προοδό μου :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν είμαι όλη την ώρα online :pfff::pfff: τώρα βλέπω την εθνική άρα κάθομαι :ermm:
Μάλιστα κυρία Βιβή θα κάνω διαλείμματα και θα μπαίνω να σας ενημερώνω για την προοδό μου :thumbup:

Ετσι. :pfff:
Οντως εσυ δεν εισαι, ΑΛΛΕΣ ειναι (πχ εγω :P:P:P:P:P:P) :whistle::whistle::whistle:

Αντε, να μου φερετε όλες από ένα 20αρι να με κάνετε περήφανη βρε :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ετσι. :pfff:
Οντως εσυ δεν εισαι, ΑΛΛΕΣ ειναι (πχ εγω :P:P:P:P:P:P) :whistle::whistle::whistle:

Αντε, να μου φερετε όλες από ένα 20αρι να με κάνετε περήφανη βρε :cry_x:

Έλα βρε σιγά :whistle:
Άντε μακάρι :cry_x:

Μάκαρι και η Μαρία να γράψει καλά και στα αρχαία :clapup:
Εσύ πως έγραψες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Έλα βρε σιγά :whistle:
Άντε μακάρι :cry_x:

Μάκαρι και η Μαρία να γράψει καλά και στα αρχαία :clapup:
Εσύ πως έγραψες;

Αρχαια? Ελπιζω να εχασα το πασχα μου για καποιο λογο :mad::mad::mad:
Αλλα δεν μπορω να πω, δεδομενου οτι ξεκινησα απο το μηδεν μεσα στο πασχα, ειμαι σε πολύ καλό σημειο :redface: Μεχρι και προστακτική κάθισα να μάθω :eek:
Σκοτωσα βεβαια κάτι απρόσωπα ρήματα... :whistle: Αλλα καλά, ενα 17 το περιμενω (το καλό που της θέλω...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και εγώ κάπου εκεί στο 17 υπολογίζω μας έβαλα δύσκολα όμως :(
Ρε 'συ τα απρόσωπα ρήματα είναι εύκολα οι μετοχές είναι δύσκολες
Τέλος πάντων βγαίνω θα πούμε αύριο το βράδυ να σε ενοιμερώσω για την προοδό μου!!Φιλιά :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ακουσα η Μαρια θα γραψει καλα αρχαια; :worry:
Ναι... εχω ξεσκιστει. Δωστε κανα λινκ με καλες ασκησεις Ελενα εσυ που ξερεις και Βασια σε λιγο θα περιμενεις μειλ μου
Ιταλιαν: σιγα σιγα ρε βοδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ακουσα η Μαρια θα γραψει καλα αρχαια; :worry:
Ναι... εχω ξεσκιστει. Δωστε κανα λινκ με καλες ασκησεις Ελενα εσυ που ξερεις και Βασια σε λιγο θα περιμενεις μειλ μου
Ιταλιαν: σιγα σιγα ρε βοδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top