Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ μπραβο για τις καλες σχεσεις! :):)
Φτιαξε εικονα στο μυαλο σου: γραφειο διευθυνσης εγω στην θεση του υπολογιστη και η γερμανικων απο διπλα να προσπαθω 1 ωρα να της δειξω πως να κατεβαζει τραγουδια και να ακουμε αυτο να ψιλοτραγουδαμε μαζι κι ολας. Και εκεινη τη ομορφη στιγμη μπαινει μεσα ο συμμαθητης μου και λεει: τι λεει; το καναμε ιντερνετ καφε το μαγαζι; :hmm::hmm::P:P κυριε Φωτη θελω αυτες τις φωτοτυπιες σε λιγοτερο απο 10 λεπτα... Κος φωτης: ναι αλλα να με βοηθησεις και εμενα λιγο ε; συμμαθητης: γτ μονος σου δεν μπορεις; :hehe:

χαχαχαχαχαχ δες και πανω εβαλα ενα...

Περσινος μαθηματικος: Εμενα που με βλεπετε, ξεκινησα απο το μηδεν!
Συμμαθητης: Ναι, κι απο μηδενικο εξελιχθήκατε σε νούμερο... :P:P:P

(Μεσα στο πουλμαν στην τριημερη στα τρικαλα, οι καθηγητες συζητουσαν να μας πανε για αγιασμο)
συμμαθητης: Ουαου κυριε, αυτο το σκουπιδακι το ειχα πεταξει στο άλλο λεωφορείο, πώς βρέθηκε εδω??
Μουσικος: Καλε τι αγιασμο, για εξορκισμο πρέπει να τους πάμε αυτούς!!!

(στον διαδρομο, φωναζουμε την μαθηματικο)
(αυτη εχει λιγα παραπανω κιλα)
''Κυρια!!'' δεν απανταει
''Κυρια!!!'' δεν γυρναει
''ΚΥΡΙΑ!!!!!!1'', δεν γυρναει
''Ουαου, ποιος αφησε το γυρο εδω??''
''Με φωναξες παιδι μου???''

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ζουμε ιστορικες στιγμες... Κι αν κατσω να σκεφτω τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ δες και πανω εβαλα ενα...

Περσινος μαθηματικος: Εμενα που με βλεπετε, ξεκινησα απο το μηδεν!
Συμμαθητης: Ναι, κι απο μηδενικο εξελιχθήκατε σε νούμερο... :P:P:P

(Μεσα στο πουλμαν στην τριημερη στα τρικαλα, οι καθηγητες συζητουσαν να μας πανε για αγιασμο)
συμμαθητης: Ουαου κυριε, αυτο το σκουπιδακι το ειχα πεταξει στο άλλο λεωφορείο, πώς βρέθηκε εδω??
Μουσικος: Καλε τι αγιασμο, για εξορκισμο πρέπει να τους πάμε αυτούς!!!

(στον διαδρομο, φωναζουμε την μαθηματικο)
(αυτη εχει λιγα παραπανω κιλα)
''Κυρια!!'' δεν απανταει
''Κυρια!!!'' δεν γυρναει
''ΚΥΡΙΑ!!!!!!1'', δεν γυρναει
''Ουαου, ποιος αφησε το γυρο εδω??''
''Με φωναξες παιδι μου???''

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ζουμε ιστορικες στιγμες... Κι αν κατσω να σκεφτω τωρα...
το τελευταιο κορυφη... Κοριτσαρα τελος ρε εχουμε βγει τελειως οφφφ... αφου θα μας βγαλουν που θα μας βγαλουν θα πω κατι: αυτη η κα με τις μουσικες τις επιλογες με εχει επιρρεασει παρα πολυ :redface::redface:
Και για τελεταια πλακα και παω για νανακια:
Στις σκαλες:
Γερμανικων: τα παιδια της πρωτης διαλεξαν ΟΛΑ γερμανικα
Γαλλικων: τι λες καλε; και αυτα τα 3 που διαλεξαν Γαλλικα γιατι να κανουν γερμανικα;
Γερμανικων: ειπα ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ θα κανουν
Γαλλικων: να τους βαλουμε να ξανα ψηφισουν
Γερμανικων: τι να ξανα ψηφισουν κοπελα μου; αφου γερμανικα θα κανουν!
Γαλλικων: φοβασαι μην μετανιωσαν την επιλογη τους;:hmm:
Γερμανικων: μα δεν υπαρχει λογος αλλα αφου επιμενεις
( τους βαζουν να ψηφισουν και βγαινει παντα το ιδιο αποτελεσμα)
Γερμανικων: τι καταλαβες τωρα;
Γαλλικων: Βρωμομερκελ :P
Γερμανικων: ποιον ειπες μερκελ;:mad:
Συμμαθητρια: ΤΑ ΠΟΠΚΟΡΝ:clapup::clapup:
Συμμαθητης: κυρια Κ. και κυρια Σ. Και οι 2 στο γραφειο:P
Γερμανικων: ασε μας παιδι μου να μαλωσουμε:mad:
Gute Nacht meine Liebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
το τελευταιο κορυφη... Κοριτσαρα τελος ρε εχουμε βγει τελειως οφφφ... αφου θα μας βγαλουν που θα μας βγαλουν θα πω κατι: αυτη η κα με τις μουσικες τις επιλογες με εχει επιρρεασει παρα πολυ :redface::redface:
Και για τελεταια πλακα και παω για νανακια:
Στις σκαλες:
Γερμανικων: τα παιδια της πρωτης διαλεξαν ΟΛΑ γερμανικα
Γαλλικων: τι λες καλε; και αυτα τα 3 που διαλεξαν Γαλλικα γιατι να κανουν γερμανικα;
Γερμανικων: ειπα ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ θα κανουν
Γαλλικων: να τους βαλουμε να ξανα ψηφισουν
Γερμανικων: τι να ξανα ψηφισουν κοπελα μου; αφου γερμανικα θα κανουν!
Γαλλικων: φοβασαι μην μετανιωσαν την επιλογη τους;:hmm:
Γερμανικων: μα δεν υπαρχει λογος αλλα αφου επιμενεις
( τους βαζουν να ψηφισουν και βγαινει παντα το ιδιο αποτελεσμα)
Γερμανικων: τι καταλαβες τωρα;
Γαλλικων: Βρωμομερκελ :P
Γερμανικων: ποιον ειπες μερκελ;:mad:
Συμμαθητρια: ΤΑ ΠΟΠΚΟΡΝ:clapup::clapup:
Συμμαθητης: κυρια Κ. και κυρια Σ. Και οι 2 στο γραφειο:P
Γερμανικων: ασε μας παιδι μου να μαλωσουμε:mad:
Gute Nacht meine Liebe.

χαχαχαχαχαχαχαχ να τρωγοντουσαν ετσι και οι δικοι μας...
Buonanotte amore mio ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Love4London

Νεοφερμένος

Η Love4London αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χαχαχαχ,καλημερα κατ'αρχας,εμας παλι στο σχολειο οι καθηγητες τρωγονται συνεχεια,αλλα μιλαμε για χοντρους τσακωμους,η κα των γερμανικων με τον γυμναστη:beating: κ η κα των θρησκευτικων με τον κυριο της χημειας :beating:δυσκολα μιλανε,μαλιστα μια ημερα των εξετασεων που γυμναστης κ κα γερμανικων ηταν επιτηρητες μαζι,δε κοιταζοντουσταν καν:worry:,κριμα γιατι σχεδον ολοι ειναι πολυ καλοι καθηγητες:'(:'(:'( το μονο καλο ειναι που καποιοι δασκαλοι ειναι χαλαροι και μας αφηνουν να συζηταμε τετοια στο μαθημα,οποτε χανουμε μαθημα :clapup::clapup::clapup:

Σ. Αααα σοσαρα ειναι και η Ζ;)
η Ζ δε θα πεσει αν τη γραψατε σε διαγωνισμα στο β'τριμ,σουπερ ΣΟΣ ειναι η Χ και η Π,σε εμας επεσε η Π,καλα ε,αυτη η δασκαλα μας μισει!45.000 ερωτησεις κ υποερωτησεις ειχε:knife:,μας βγηκε το χερι:rtfm:

Αρχαια ακουω!!! Για λεγε τι επεσε;

σε εμας παντως επεσε το 5,πολυ ωραια,κ ολες οι ασκησεις ευκολες,στην υλη σας εβγαλαν τπτ γραμματικη κ συντακτικο γτ εμας μας το εδωσαν ολο?:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Λοιπόν!!!Σήμερα έγραψα χημεία και έγραψα τέλεια τέλεια τέλεια!!!20 σίγουρα :D:D:D:clapup::clapup::clapup:
Τα θέματα ήταν πολύ εύκολα μας είχε μια άσκηση με της ονομασίας των στοιχείων,μια άσκηση με περιεκτικότητα για w/w,χημικές εξισώσεις,και είχε μια με συμπλήρωση κενού,πολλαπλής επιλογής,μια για να βρούμε πόσα άτομα/μόρια υπάρχουν σε κάθε στοιχείο που μας έδινε,ανάπτυξης για τα μίγματα και μια άσκηση με τις μεθόδους διαχωριστού των μειγμάτων

Λοιπόν!!!Σήμερα έγραψα χημεία και έγραψα τέλεια τέλεια τέλεια!!!20 σίγουρα :D:D:D:clapup::clapup::clapup:
Τα θέματα ήταν πολύ εύκολα μας είχε μια άσκηση με της ονομασίας των στοιχείων,μια άσκηση με περιεκτικότητα για w/w,χημικές εξισώσεις,και είχε μια με συμπλήρωση κενού,πολλαπλής επιλογής,μια για να βρούμε πόσα άτομα/μόρια υπάρχουν σε κάθε στοιχείο που μας έδινε,ανάπτυξης για τα μίγματα και μια άσκηση με τις μεθόδους διαχωριστού των μειγμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εγω εγραψα Ιλιαδα... London δικιο εχεις, επεσε η Χ, η ΜΟΝΑΔΙΚΗ που δεν ειχα διαβασει! Μαρια δεν ξερεις πώς με ΕΣΩΣΕΣ!!!! Επεσε η σκηνη με την μαχη Αχιλλέα-Εκτορα, την ώρα που πέθαινε ο Εκτορας και του ζητουσε να τον δωσει στους γονεις του, και τα κοιταω και λεω ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? Και μετα θυμηθηκα την σκηνη που μου ειχες στειλει απο την ταινία,και τα έγραψα όλα απο εκει!! Ευκολα ήταν, χαρακτηρισμος Αχιλλέα εγραψα σκληρος, εκδικητικός, ασεβής, παρορμητικός. Νομίζω έγραψα πολύ καλά, θα δούμε τώρα... :yahoo:
Αλλα με έσωσες πραγματικα, αν δεν ειχα δει την σκηνη χτες δεν θα ηξερα για ποιο πραγμα μιλουσε!! :bigarmhug:

Χημεια γράφω την Τετάρτη, και θελω καθαρο 20αρι, Ελενα είσαι καλη στην χημεια? Θα με βοηθησεις! Πρεπει να τα μαθω ΟΛΑ! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
μαθε εισαγωγη να πιασεις 5 :P:P δεν ξερω ρε. Εμας μας ειχε πει οτι θα πεσει ή η Ζ ή η Σ ( καλα η Ζ :inlove: ) awww :inlove:
αλλα αυτο πολυ γαματο 8)

Ρε η Ζ είναι γαμάτη :inlove:
Στις εξετάσεις μας έβαλε την Π όμως επειδή την Ζ την γράψαμε στο Α' διαγώνισμαα

Τι γράψαμε την Δευτέρα(?)εμείς.....Φυσική.:ermm:
Ακούς Βιβή???

Εγω εγραψα Ιλιαδα... London δικιο εχεις, επεσε η Χ, η ΜΟΝΑΔΙΚΗ που δεν ειχα διαβασει! Μαρια δεν ξερεις πώς με ΕΣΩΣΕΣ!!!! Επεσε η σκηνη με την μαχη Αχιλλέα-Εκτορα, την ώρα που πέθαινε ο Εκτορας και του ζητουσε να τον δωσει στους γονεις του, και τα κοιταω και λεω ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? Και μετα θυμηθηκα την σκηνη που μου ειχες στειλει απο την ταινία,και τα έγραψα όλα απο εκει!! Ευκολα ήταν, χαρακτηρισμος Αχιλλέα εγραψα σκληρος, εκδικητικός, ασεβής, παρορμητικός. Νομίζω έγραψα πολύ καλά, θα δούμε τώρα... :yahoo:
Αλλα με έσωσες πραγματικα, αν δεν ειχα δει την σκηνη χτες δεν θα ηξερα για ποιο πραγμα μιλουσε!! :bigarmhug:

Χημεια γράφω την Τετάρτη, και θελω καθαρο 20αρι, Ελενα είσαι καλη στην χημεια? Θα με βοηθησεις! Πρεπει να τα μαθω ΟΛΑ! :jumpy:

Είδες τι κάνουν οι ταινίες;Είναι ένας εύκολος,γρήγορος και αποτελεσματικός τρόπος να μαθαίνουμε την Ιλιάδα :clapup::clapup:
Εε καλή δεν θα με έλεγες αλλά διάβασα πάρα πολύ για τις εξετάσεις και τα έχω μάθει πολύ καλά :yahoo:
Ρώτα με ότι/όποτε θες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ρε η Ζ είναι γαμάτη :inlove:
Στις εξετάσεις μας έβαλε την Π όμως επειδή την Ζ την γράψαμε στο Α' διαγώνισμαα

Τι γράψαμε την Δευτέρα(?)εμείς.....Φυσική.:ermm:
Ακούς Βιβή???

Ακουω ακουω!!!

Ρε η Ζ είναι γαμάτη :inlove:
Στις εξετάσεις μας έβαλε την Π όμως επειδή την Ζ την γράψαμε στο Α' διαγώνισμαα

Τι γράψαμε την Δευτέρα(?)εμείς.....Φυσική.:ermm:
Ακούς Βιβή???



Εε καλή δεν θα με έλεγες αλλά διάβασα πάρα πολύ για τις εξετάσεις και τα έχω μάθει πολύ καλά :yahoo:
Ρώτα με ότι/όποτε θες!!

Χαιρομαι :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μην τολμησεις να ΜΗΝ με ρωτησεις! :mad::mad::mad:

Εννοείται ;) Αν δεν ρωτήσω εσένα ποιον θα ρωτήσω;Ποιον;Και εσύ ότι θέλεις για την χημεία!!Το επόμενο μάθημα είναι ή γράφετε και άλλο πιο πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βιβη μου χαιρομαι που σου επεσε καλο κομματι! Εχω γραψει 20 χημεια 8). Εγω σημερα εγραφα θρησκευτικα :look: ΝΑΙ... Καταρχας Βιβακι επεσε ΜΟΝΟ μια αντιστοιχηση και ολα τα αλλα αν δεν ειχες διαβασει δεν εγραφες ουτε 3 :mad: ευκολα ηταν σχετικα. Ευαγγελια, Θεοφανεια, Παραβολες, η σημασια του σημειου αντιλεγομενου και δεν θυμαμαι τι αλλο :look: . Λοντον. Εμεναα μου αρεσει να τσακωνονται εχει φαση :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εγω σημερα εγραφα θρησκευτικα :look: ΝΑΙ... Καταρχας Βιβακι επεσε ΜΟΝΟ μια αντιστοιχηση και ολα τα αλλα αν δεν ειχες διαβασει δεν εγραφες ουτε 3 :mad: ευκολα ηταν σχετικα. Ευαγγελια, Θεοφανεια, Παραβολες, η σημασια του σημειου αντιλεγομενου και δεν θυμαμαι τι αλλο :look: .

και σε εμάς ακριβώς αυτά μας έβαλε εκτός από το σημείο αντιλεγόμενο που δεν ήταν στην ύλη καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
και σε εμάς ακριβώς αυτά μας έβαλε εκτός από το σημείο αντιλεγόμενο που δεν ήταν στην ύλη καν...

Μοιαζουν οι θεολογοι μας :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μοιαζουν οι θεολογοι μας :pfff: :P

και οι χημικοί μας :P

Άσχετο αλλά 14 δεν τελειώνετε και εσείς;Νομίζα όλα τα σχολεία δημοτικά/γυμνάσια/λύκεια 14 κλείσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
και οι χημικοί μας :P

Άσχετο αλλά 14 δεν τελειώνετε και εσείς;Νομίζα όλα τα σχολεία δημοτικά/γυμνάσια/λύκεια 14 κλείσουν..

Ναι και οι χημικοι το ειχα ξεχασει:P:P
εγω τελειωνω 13 8) κανονικα 14 αλλα βαλαμε συνεχομενα 2 μαθηματα για να τελειωσουμε μια μερα πιο νωρις 8) τωρα τους βαθμους ich weiß nicht:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ναι και οι χημικοι το ειχα ξεχασει:P:P
εγω τελειωνω 13 8) κανονικα 14 αλλα βαλαμε συνεχομενα 2 μαθηματα για να τελειωσουμε μια μερα πιο νωρις 8) τωρα τους βαθμους ich weiß nicht:hmm::hmm:

Χαχα :P
Και εμείς είχαμε 2 μαθήματα μαζί(Ιλιάδα & Αγγλικά) για να μην γράφουμε κάθε μέρα αλλά μέρα παρά μέρα..Ούτε εγώ(ναι ξέρω τι σημαίνει το ich weiß nicht :D)θα δείξει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια :'( μολις πηρα το μηνυμα απο την κα των αγγλικων στο φροντ. Ειναι φιλολογος με μεταπτυχιακο στην αγγλικη φιλολογια. ΩΡΑΙΑ. Ειχε υποσχεθει οτι θα μας κανει μαθημα για τα αρχαια ( γραφω την Δευτερα) και τωρα κατι της ετυχε και θα λειπε :cry_x: και το μηνυμα τελειωνει: ''φιλια πολλα και καλη επιτυχια!'' ποια καλη επιτυχια μωρη...:mpinelik::rant: ΟΥΤΕ 6 δεν θα γραψω... ΒΟΗΘΕΙΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια :'( μολις πηρα το μηνυμα απο την κα των αγγλικων στο φροντ. Ειναι φιλολογος με μεταπτυχιακο στην αγγλικη φιλολογια. ΩΡΑΙΑ. Ειχε υποσχεθει οτι θα μας κανει μαθημα για τα αρχαια ( γραφω την Δευτερα) και τωρα κατι της ετυχε και θα λειπε :cry_x: και το μηνυμα τελειωνει: ''φιλια πολλα και καλη επιτυχια!'' ποια καλη επιτυχια μωρη...:mpinelik::rant: ΟΥΤΕ 6 δεν θα γραψω... ΒΟΗΘΕΙΑ...

Ε διαβασε μονη σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε διαβασε μονη σου:)

Μονη μου θα διαβασω :worry::worry: αλλα πραγματικα δεν νομιζω να φερει κανενα αποτελεσμα στο συγκεκριμενο μαθημα... Τα κενα ενος χρονου δεν καλύπτονται μεσα σε 2 μερες. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top