Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διαβαζω, διαβαζω! :eek: Δεν εχεις γραψει ακομα αρχαια ρε???

Την Δευτερα. Αυτο περιμενα τοσο καιρο. Να της δωσω μια ωραιοτατη κολλα:(:( ΜΙΣΩ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ. ΤΑ ΜΙΣΩ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ :'( και της εχω υποσχεθει οτι θα γραψω ρε *****
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Την Δευτερα. Αυτο περιμενα τοσο καιρο. Να της δωσω μια ωραιοτατη κολλα:(:( ΜΙΣΩ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ. ΤΑ ΜΙΣΩ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ :'( και της εχω υποσχεθει οτι θα γραψω ρε *****

Κι εγω τα μισω, δεν ηξερα ΤΙΠΟΤΑ αλλα εχασα ολο το πασχα μου για να τα διαβασω ολα απο την αρχη! Τωρα πρεπει αν την δω να την ρωτησω πώς έγραψα, αν μου πει παλι το ''υπομονη μεχρι τους βαθμους''', θα τηνσκοτωσω επιτοπου :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ειχατε την ενοτητα 1 στην ύλη? :confused:
Πώς τα πήγες?

Νομίζω δεν θα μπορούσα να τα πάω καλύτερα :clapup: Ηταν το κείμενο που είχα διαβάσει περισσότερο!...Είχα ένστικτο φαίνεται:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κι εγω τα μισω, δεν ηξερα ΤΙΠΟΤΑ αλλα εχασα ολο το πασχα μου για να τα διαβασω ολα απο την αρχη! Τωρα πρεπει αν την δω να την ρωτησω πώς έγραψα, αν μου πει παλι το ''υπομονη μεχρι τους βαθμους''', θα τηνσκοτωσω επιτοπου :kill:

Εμενα αυτο μου το λεει ο μαθηματικος μου! Σιγα που θα χαραμουσα το πασχα μ για τα βρωμοαρχαια. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΡΕ. Μαθηματκα διαβαζα:redface::redface: κ γερμανικα και χημεια κ φυσικη :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Νομίζω δεν θα μπορούσα να τα πάω καλύτερα :clapup: Ηταν το κείμενο που είχα διαβάσει περισσότερο!...Είχα ένστικτο φαίνεται:):)

Μπράβο! :D
Εγω παλι τωρα τελευταια εχω την απιστευτη κωλοφαρδια (δεν μπορω να το χαρακτηρισω αλλιως), να διαβαζω 5 λεπτα μεσα στο λεωφορειο, και να πεφτουν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτα που διαβασα! Τι ελεγες για ενστικτο??? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μπράβο! :D
Εγω παλι τωρα τελευταια εχω την απιστευτη κωλοφαρδια (δεν μπορω να το χαρακτηρισω αλλιως), να διαβαζω 5 λεπτα μεσα στο λεωφορειο, και να πεφτουν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτα που διαβασα! Τι ελεγες για ενστικτο??? :P:P:P

Ένστικτο, πολύ τύχη..δεν έχει σημασία! ...Το σημαντικό είναι πώς βοηθάει!(..και πολύ μάλιστα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω παλι οτι διαβαζω δεν πεφτει >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εμενα αυτο μου το λεει ο μαθηματικος μου! Σιγα που θα χαραμουσα το πασχα μ για τα βρωμοαρχαια. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΡΕ. Μαθηματκα διαβαζα:redface::redface: κ γερμανικα και χημεια κ φυσικη :P:P

Ε τοτε να μην γκρινιαζεις μετα :mad::mad::mad:
Κι εγω φυσικη διαβαζα πλακα πλακα, και μου λεει η μαμα μου τοσες φορες που εχεις διαβασει τα ιδια πραγματα τα εχεις εμπεδωσει καλυτερα απο την Νικολαιδου χαχαχ... Και πρν τις εξετασεις που της ειπα οτι δν θελω να παω χαλκιδικη γιατι θελω να κανω φυσικη με κοιταξε με ενα δολοφονικο βλεμμα και μου λεει αν αυριο δεν γραψεις 21 θα παω και θα βγαλω την φυσικο σου τυφλη χοχοχοχοχο

Εγω παλι οτι διαβαζω δεν πεφτει >.<

Καλα να παθεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε τοτε να μην γκρινιαζεις μετα :mad::mad::mad:
Κι εγω φυσικη διαβαζα πλακα πλακα, και μου λεει η μαμα μου τοσες φορες που εχεις διαβασει τα ιδια πραγματα τα εχεις εμπεδωσει καλυτερα απο την Νικολαιδου χαχαχ... Και πρν τις εξετασεις που της ειπα οτι δν θελω να παω χαλκιδικη γιατι θελω να κανω φυσικη με κοιταξε με ενα δολοφονικο βλεμμα και μου λεει αν αυριο δεν γραψεις 21 θα παω και θα βγαλω την φυσικο σου τυφλη χοχοχοχοχο



Καλα να παθεις :D


που θα με πεις εμενα καλα να παθω.... >.< η φιλολογος μου μολις της εδωσα το γραπτο το κοιταει το ξανα κοιταει και με κοιταει ετσι: :look: 3 σελιδες γεματες ειδε και της ανοιξαν τα ματια. χαχαχα. Εμενα η μανα μ θα με σκοτωσει αν δεν εχω γραψει καλα στα ντοιτς:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

που θα με πεις εμενα καλα να παθω.... >.< η φιλολογος μου μολις της εδωσα το γραπτο το κοιταει το ξανα κοιταει και με κοιταει ετσι: :look: 3 σελιδες γεματες ειδε και της ανοιξαν τα ματια. χαχαχα. Εμενα η μανα μ θα με σκοτωσει αν δεν εχω γραψει καλα στα ντοιτς:redface:

Χαχαχ στην φυσικη ειχα γραψει 3,5 σελιδες, οταν το πηγα στην εδρα ενιωθα σπασικλακι στο φουλ :spasiklas:

Εγω εν τω μεταξυ εχω να διαβασω και Ιλιαδα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χαχαχ στην φυσικη ειχα γραψει 3,5 σελιδες, οταν το πηγα στην εδρα ενιωθα σπασικλακι στο φουλ :spasiklas:

Εγω εν τω μεταξυ εχω να διαβασω και Ιλιαδα... :whistle:

Εγω φυσικη 2,5 νομιζω :P
ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΒΟΔΙ; :mad::mad::mad: :rtfm: :rtfm:
οχι μην φυγεις δεν θα εχω παρεα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εγω φυσικη 2,5 νομιζω :P
ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΒΟΔΙ; :mad::mad::mad: :rtfm: :rtfm:
οχι μην φυγεις δεν θα εχω παρεα :redface:

Ποιος ειπε οτι θα φυγω μωρη??
Απλα εκανα μια υπενθυμιση στον εαυτο μου... :P
Ακομα κι αν διαβασω στο στεκι θα διαβασω χοχοχο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ποιος ειπε οτι θα φυγω μωρη??
Απλα εκανα μια υπενθυμιση στον εαυτο μου... :P
Ακομα κι αν διαβασω στο στεκι θα διαβασω χοχοχο :P:P:P

:hehe: :hehe: δεν σε ξερω ΕΓΩ; Εγω που σε γεννησα;
ΠΣ1: Εχουμε γραψει ιστορια σε αυτο το τοπικ:redface::redface::redface::redface:
ΠΣ2: Εχειγ γραψει κανεις θρησκευτικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:hehe: :hehe: δεν σε ξερω ΕΓΩ; Εγω που σε γεννησα;
ΠΣ1: Εχουμε γραψει ιστορια σε αυτο το τοπικ:redface::redface::redface::redface:
ΠΣ2: Εχειγ γραψει κανεις θρησκευτικα;

Εγω εχω γραψει θρησκευτικα! Γελοια θεματα, ειχε κατι σωστο λαθος να το βλεπεις και να τραβας τα μαλλια σου (ελεγε ''Ο Χριστος αναγκαζε τους πιστους να τον πιστεψουν'', ''Τα υλικα αγαθα φερνουν τον ανθρωπο πιο κοντα στον Θεο'' κλπ).
Θα σας βαλει 100% να βρειτε παρακλησεις στο πατερ ημων (η βασικη παρακληση ειναι ''ελθετω η βασιλεία σου''), εε δεν θυμαμαι τι αλλο...

Και πολύ σου ειναι, bue dell' misericordia...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω εχω γραψει θρησκευτικα! Γελοια θεματα, ειχε κατι σωστο λαθος να το βλεπεις και να τραβας τα μαλλια σου (ελεγε ''Ο Χριστος αναγκαζε τους πιστους να τον πιστεψουν'', ''Τα υλικα αγαθα φερνουν τον ανθρωπο πιο κοντα στον Θεο'' κλπ).
Θα σας βαλει 100% να βρειτε παρακλησεις στο πατερ ημων (η βασικη παρακληση ειναι ''ελθετω η βασιλεία σου''), εε δεν θυμαμαι τι αλλο...

Και πολύ σου ειναι, bue dell' misericordia...

Μαλιστα. Η δικη μας θα βαλει και ευαγγελια στανταρ. Μαλλον :P:P
Oxen der Barmherzigkeit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
:hehe: :hehe: δεν σε ξερω ΕΓΩ; Εγω που σε γεννησα;
ΠΣ1: Εχουμε γραψει ιστορια σε αυτο το τοπικ:redface::redface::redface::redface:
ΠΣ2: Εχειγ γραψει κανεις θρησκευτικα;

Έγραψα εχθές θρησκευτικά..Πολύ εύκολες ερωτήσεις!.Είχε να γράψουμε τι ήταν οι καθολικές επιστολές, τι έδειχναν τα θαύματα για την ζωή των ανθρώπων, Τι ήταν οι συναγωγές και ποια η σημασία τους και ποια ήταν η κεντρική μορφή στην παραβολή του Ασώτου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έγραψα εχθές θρησκευτικά..Πολύ εύκολες ερωτήσεις!.Είχε να γράψουμε τι ήταν οι καθολικές επιστολές, τι έδειχναν τα θαύματα για την ζωή των ανθρώπων, Τι ήταν οι συναγωγές και ποια η σημασία τους και ποια ήταν η κεντρική μορφή στην παραβολή του Ασώτου..

Danke!!!!:)
Ερωτηση μαθηματικου ( ια εγω ειμαι :redface: ) εγραψες μαθηματικα;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Να μπεις:clapup::clapup: και να πας στην γερμανικων σου και να της βαλεις γυαλουμπες. Δεν με ειπες πως εγραψες;
Χάλια..Θέλει και ερώτημα; :whistle:

Ναι ρε εγραφα:mad:
1. ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΒΟΔΙ. ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΛΙΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΙΑΣ.
2. Τι ποια ασπιδα ρε; :confused::confused::confused::eek: η ασπιδα που εκανε ο Ηφαιστος για την μεγαλη μαχη στον Αχιλλεα; :confused:
3. Το συμπαν ειναι κομματι της ασπιδας ΒΟΔΙ ΤΟΥ ΕΛΕΟΥΣ:mad::mad:
5 κειμενο μωρη:P

Και εμάς στην εισαγωγή αυτό μας έβαλε..

Εμείς αύριο Χημεία.Εσεις γράφατε αύριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χεχχε Θρησκευτικα και εχω 40 σελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top