Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^τα ίδια ακριβώς με τον μαθηματικό μου,εκτός το τελευταίο εννοείται :clapup:
χεχε αληθεια; εμενα ειναι πονοψυχοι ολοι...
τι θυμηθηκα:
εχουμε τελειωσει η μιση ταξη και βγαινουμε εξω. Καθομαστε κατω απο το παραθυρο της ταξης το οποιο ηταν ανοιχτο... Επιτηρητρια η κα των Γερμανικων.
Συμμαθητης 1: παλιοκαγκελαριε! Γαμω την Γερμανια σας!
Συμμαθητης 2: Μαρακι να σου φερουμε καποιον να μιλας γερμανικα; ΣΩΣΤΑ;
Συμμαθητης 3: βρωμογερμανοι... στο διολο να πανε και αυτοι και η Μερκελ τους.
Εγω: ( απαντηση προς τον συμμαθητη2) Η Κυρια!
Συμμαθητης2: ποιος την χεζει και αυτη! Κανα ΣΩΣΤΟ ανρθωπο σε λεω!
Εγω: η ΚΥΡΙΑΑΑ!
Συμμαθητης3: Σου λεει σωστος ρε!
Εγω: η κυρια στο παραθυρο ρε ΒΟΔΙΑ. :mad:
Ολοι γυριζουμε προς την κυρια. Αυτη μας κοιταει καπως ετσι :/:
Συμμαθητης2 : Κυρια!
Κυρια: στο γραφειο της διευθυντριας ΤΩΡΑ:mad:
ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ
Αναμνησεις εξετασεων οι καλυτερες ΕΒΕΡ:redface::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
χεχε αληθεια; εμενα ειναι πονοψυχοι ολοι...
τι θυμηθηκα:
εχουμε τελειωσει η μιση ταξη και βγαινουμε εξω. Καθομαστε κατω απο το παραθυρο της ταξης το οποιο ηταν ανοιχτο... Επιτηρητρια η κα των Γερμανικων.
Συμμαθητης 1: παλιοκαγκελαριε! Γαμω την Γερμανια σας!
Συμμαθητης 2: Μαρακι να σου φερουμε καποιον να μιλας γερμανικα; ΣΩΣΤΑ;
Συμμαθητης 3: βρωμογερμανοι... στο διολο να πανε και αυτοι και η Μερκελ τους.
Εγω: ( απαντηση προς τον συμμαθητη2) Η Κυρια!
Συμμαθητης2: ποιος την χεζει και αυτη! Κανα ΣΩΣΤΟ ανρθωπο σε λεω!
Εγω: η ΚΥΡΙΑΑΑ!
Συμμαθητης3: Σου λεει σωστος ρε!
Εγω: η κυρια στο παραθυρο ρε ΒΟΔΙΑ. :mad:
Ολοι γυριζουμε προς την κυρια. Αυτη μας κοιταει καπως ετσι :/:
Συμμαθητης2 : Κυρια!
Κυρια: στο γραφειο της διευθυντριας ΤΩΡΑ:mad:
ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ
Αναμνησεις εξετασεων οι καλυτερες ΕΒΕΡ:redface::clapup:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχαχ ΛΙΩΝΩ ΟΜΩΣ...........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχαχ ΛΙΩΝΩ ΟΜΩΣ...........................

:hehe: :hehe: βεβαια δεν πηγαν στο γραφειο:whistle: τι γραφετε αυριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεωγραφία..... :sick:

Γεωγραφιαααα;;:P:P:P θελω να γραψω γεωγραφια...:redface::redface: ξες εσυ. Εμ... Εγω ειναι φανερο τι γραφω ετσι; :P Deutsch ein Hit:redface::D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Γεωγραφιαααα;;:P:P:P θελω να γραψω γεωγραφια...:redface::redface: ξες εσυ. Εμ... Εγω ειναι φανερο τι γραφω ετσι; :P Deutsch ein Hit:redface::D:clapup:

:hmm::hmm::hmm:
Ιλιαδα?? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Βρε ΒΟΔΙ. :P λεω μαντεψτε και λιγο πιο κατω γραφω Deutsch ein Hit. Μα ειναι δυνατον; Ειναι δυνατον; Πες μου ποιος σε κανει γεωγραφια να παω να του πω 2 λογακια που σε ξεμυαλισε:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Βρε ΒΟΔΙ. :P λεω μαντεψτε και λιγο πιο κατω γραφω Deutsch ein Hit. Μα ειναι δυνατον; Ειναι δυνατον; Πες μου ποιος σε κανει γεωγραφια να παω να του πω 2 λογακια που σε ξεμυαλισε:mad::mad:

χαχαχαχχ πλακιζω ρε :P:P:P
Γερμανικα??
Αν ησουν στο σχολειο μου θα τα μισουσες. Θα τα μισουσες αλλα θα ηταν το καλυτερο μαθημα (τετοιο γελιο με καθηγητηρια δεν εχεις ξαναριξει):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχαχχ πλακιζω ρε :P:P:P
Γερμανικα??
Αν ησουν στο σχολειο μου θα τα μισουσες. Θα τα μισουσες αλλα θα ηταν το καλυτερο μαθημα (τετοιο γελιο με καθηγητηρια δεν εχεις ξαναριξει):P
Ναι Γερμανικα :pfff:
χαχα. Εχω λατρεψει και τα γερμανικα και την καθηγητρια! Εχω καταφερει χαρη της να αποκτησω την προφορα των Βαυαρων:redface::redface::P η δικια μας κανει κατι περιεργες εκφρασεις με το στομα της και με τα φρυδια της :confused::confused: κατι τετοιο :P ή κατι τετοιο :happy: ή ακομα και κατι τέτοιο :look: φοβερος ανθρωπος αλλα τα θεματα τα τρεμουν ολοι.:|
ΥΓ: την εχεις δει οποτε καταλαβαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ναι Γερμανικα :pfff:
χαχα. Εχω λατρεψει και τα γερμανικα και την καθηγητρια! Εχω καταφερει χαρη της να αποκτησω την προφορα των Βαυαρων:redface::redface::P η δικια μας κανει κατι περιεργες εκφρασεις με το στομα της και με τα φρυδια της :confused::confused: κατι τετοιο :P ή κατι τετοιο :happy: ή ακομα και κατι τέτοιο :look: φοβερος ανθρωπος αλλα τα θεματα τα τρεμουν ολοι.:|
ΥΓ: την εχεις δει οποτε καταλαβαινεις.

χαχαχ περιστατικο σε διαγωνισμα (περσυ μας εκανε ιστορια):

Κυρια: Κρυψε την κολλα σου παιδι μου!!
Η κολλ μου: Γιατι κυρια... Κρυφτο παιζουμε?? Και την κοιτουσε με ενα βλεμμα :sly:, σαν να ειχε πει κανενα φοβερο υπονοουμενο, και η καθηγητρια ηταν μπαρουτι! :verymad: χαχχχαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχ περιστατικο σε διαγωνισμα (περσυ μας εκανε ιστορια):

Κυρια: Κρυψε την κολλα σου παιδι μου!!
Η κολλ μου: Γιατι κυρια... Κρυφτο παιζουμε?? Και την κοιτουσε με ενα βλεμμα :sly:, σαν να ειχε πει κανενα φοβερο υπονοουμενο, και η καθηγητρια ηταν μπαρουτι! :verymad: χαχχχαχαχαχαχ

χαχαχαχχαχαχαχαχ:P και εγω εχω ενα περιστατηκο απο την γερμανικων που μας εκανε επισης ιστορια περυσι:
ενω μας εδινε υλη για τις εξετασεις...
Κυρια: Απο το κεφαλαιο 1ο θελω να ξερετε απο εξω τις χελιετιες
Συμμαθητρια: τις ποιοες; :confused:
Κυρια: τις χελιετιες παιδι μου :)
Σοφια: τι χελιετιες κυρια; τι ειναι αυτο;
Κυρια: ρε θα με τρελανετε; δεν λεμε πχ στο τελεος της 4ης χελιετιας:confused:
Εγω: μηπως χιλιετιας; :worry:
Κυρια: Α ναι ναι χιλιετιας
Συμμαθητης: χαιντε χαιντε το ειχε που το ειχε λιγο το εχασε κι αυτο
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
χαχαχαχχαχαχαχαχ:P και εγω εχω ενα περιστατηκο απο την γερμανικων που μας εκανε επισης ιστορια περυσι:
ενω μας εδινε υλη για τις εξετασεις...
Κυρια: Απο το κεφαλαιο 1ο θελω να ξερετε απο εξω τις χελιετιες
Συμμαθητρια: τις ποιοες; :confused:
Κυρια: τις χελιετιες παιδι μου :)
Σοφια: τι χελιετιες κυρια; τι ειναι αυτο;
Κυρια: ρε θα με τρελανετε; δεν λεμε πχ στο τελεος της 4ης χελιετιας:confused:
Εγω: μηπως χιλιετιας; :worry:
Κυρια: Α ναι ναι χιλιετιας
Συμμαθητης: χαιντε χαιντε το ειχε που το ειχε λιγο το εχασε κι αυτο
:hehe:

χαχαχ ναι ρε ομως αφου μου εχεις πει γιαυτην... Αφου δεν ειναι ελληνιδα, πως θελετε να μιλαει? Ουτε εγω αν παω τωρα Στην γερμανια να διδαξω γερμανικη ιστορια δεν θα μιλαω καλα... :redface: Την λυπαμαι εγω αυτην :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχ ναι ρε ομως αφου μου εχεις πει γιαυτην... Αφου δεν ειναι ελληνιδα, πως θελετε να μιλαει? Ουτε εγω αν παω τωρα Στην γερμανια να διδαξω γερμανικη ιστορια δεν θα μιλαω καλα... :redface: Την λυπαμαι εγω αυτην :console:

και εγω την λυπαμαι! Γι αυτο εσωσα την κατασταση ρε... αλλιως ποιος ξερει τι αλλο θα της ελεγαν... χασαμε και τη ωρα για την υλη... πιιουυυ.... τουλαχιστον εβαλε ΥΠΕΡΟΧΑ θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
χαχαχαχχαχαχαχαχ:P και εγω εχω ενα περιστατηκο απο την γερμανικων που μας εκανε επισης ιστορια περυσι:
ενω μας εδινε υλη για τις εξετασεις...
Κυρια: Απο το κεφαλαιο 1ο θελω να ξερετε απο εξω τις χελιετιες
Συμμαθητρια: τις ποιοες; :confused:
Κυρια: τις χελιετιες παιδι μου :)
Σοφια: τι χελιετιες κυρια; τι ειναι αυτο;
Κυρια: ρε θα με τρελανετε; δεν λεμε πχ στο τελεος της 4ης χελιετιας:confused:
Εγω: μηπως χιλιετιας; :worry:
Κυρια: Α ναι ναι χιλιετιας
Συμμαθητης: χαιντε χαιντε το ειχε που το ειχε λιγο το εχασε κι αυτο
:hehe:

τα παλιόπαιδα :worry: κρίμα είναι την χαημένη :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τα παλιόπαιδα :worry: κρίμα είναι την χαημένη :redface::redface:

χαμενα ειναι δεν αντιλεγω. Την υποτημουσαν και την υποτημουν :mad: και περυσι την απογοητευσαν στην ιστορια ακομα και αν εβαλε ΥΠΕΡΟΧΑ θεματα. Εχω να λεω για τα θεματα της... ηταν υπεροχα δεν ειχαν ουτε μια ημερομηνια :redface: και υπεροχες πηγες:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Deutsch ... ahhh Deutsch :inlove:
Λοιπον νταξ τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑ. Ενα κειμενο το οποιο ηταν προγραμμα σχολειου και ειχε ερωτησεις κατανοησεις πχ wie oft hat Anne Deutsch? και τετοια.... μετα μια ασκηση με Imperativ,μια ασκηση με Modalverben αλλα ηταν να κανεις προταση... Εχμ.... μια με τα Komposita και μια να μιλησουμε για το αγαπημενο μας μαθημα. Απο ορθογραφια... αχ.. την λατρεψα την ορθογραφια :inlove: ηταν ενωμενο κειμενο επρεπε να το χωρισεις ( ηταν ολα κεφαλαια) και επρεπε να γραψεις τα ουσιαστικα με κεφαλαια κλπ πχ: CARMENKOMMSTDUHEUTEMITMIRINDERSCHULE? ειχε και το SPASS που ολοι οι εξυπνοι το εγραψαν Spass και οχι Spaß :inlove: τελειωσα στο δεκαλεπτο και η φυσικοχημικος που ηταν για ακομα μια φορα επιτηριτρια με κοιτουσε ετσι :look: μπορω να πω οτι ηταν η καλυτερη μερα εξετασεων... χεχε και μετα στο γραφειο της διευθυνσης με την καθ των γερμανικων να κατεβαζουμε τραγουδια και να ακουμε πρωτα αυτο μετα αυτο και τελος αυτο. Τελικα δεν πρεπει να βρισκομαι με αυτη τη γυναικα συχνα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Deutsch ... ahhh Deutsch :inlove:
Λοιπον νταξ τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑ. Ενα κειμενο το οποιο ηταν προγραμμα σχολειου και ειχε ερωτησεις κατανοησεις πχ wie oft hat Anne Deutsch? και τετοια.... μετα μια ασκηση με Imperativ,μια ασκηση με Modalverben αλλα ηταν να κανεις προταση... Εχμ.... μια με τα Komposita και μια να μιλησουμε για το αγαπημενο μας μαθημα. Απο ορθογραφια... αχ.. την λατρεψα την ορθογραφια :inlove: ηταν ενωμενο κειμενο επρεπε να το χωρισεις ( ηταν ολα κεφαλαια) και επρεπε να γραψεις τα ουσιαστικα με κεφαλαια κλπ πχ: CARMENKOMMSTDUHEUTEMITMIRINDERSCHULE? ειχε και το SPASS που ολοι οι εξυπνοι το εγραψαν Spass και οχι Spaß :inlove: τελειωσα στο δεκαλεπτο και η φυσικοχημικος που ηταν για ακομα μια φορα επιτηριτρια με κοιτουσε ετσι :look: μπορω να πω οτι ηταν η καλυτερη μερα εξετασεων...

όλα αυτά είναι πανεύκολα θέματα;ΧΑΛΙΑ είναι :down: και μου φαίνονται και δύσκολα :pfff:
Εγώ Ιλιάδα έγραψα τέλεια :clapup:και μου είπε και η καθηγήτρια της Ιστορίας πως έγραψα πάααρα πολύ καλά στην Ιστορία :vroum::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γελοια ηταν:confused: το ειπε και η κυρια :pfff:
γραφω ιλιαδα αυριο ρε φωτησε με λιγο γιατι θα κανω φονο πραγματικα... Αν δεις το δωματιο μ φυλλαδια απο εδω... τετραδια απο εκει... βιβλια απο την αλλη... ΧΑΟΣ... εγω ιστορια σας ειπα >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Γελοια ηταν:confused: το ειπε και η κυρια :pfff:
γραφω ιλιαδα αυριο ρε φωτησε με λιγο γιατι θα κανω φονο πραγματικα... Αν δεις το δωματιο μ φυλλαδια απο εδω... τετραδια απο εκει... βιβλια απο την αλλη... ΧΑΟΣ... εγω ιστορια σας ειπα >.<

Κι εγω Ιλιαδα γραφω και θελω να γραψω παρα πολύ καλα, και ολοι με κοροιδευουνε που ενδιαφερομαι τοσο πολύ γιαυτήν γιατι όλοι την μισουν :redface:
Αλλα γραφω μεθαυριο οποτε εχω χρονο... Αλλα θελω 20!!
Ρε, ολοι ιδιο προγραμμα εχουμε?? :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κι εγω Ιλιαδα γραφω και θελω να γραψω παρα πολύ καλα, και ολοι με κοροιδευουνε που ενδιαφερομαι τοσο πολύ γιαυτήν γιατι όλοι την μισουν :redface:
Αλλα γραφω μεθαυριο οποτε εχω χρονο... Αλλα θελω 20!!
Ρε, ολοι ιδιο προγραμμα εχουμε?? :confused::confused::confused:

Εμεις οι 2 απο οτι φαινεται ναι :P
εμ εσυ μεθαυριο εγω ΑΥΡΙΟ. Και θελω καλο βαθμο γιατι με ξανα επιασε σημερα κ μ ειπε περιμενω να γραψεις κλπ και την λυπηθηκα :'( δεν ειναι τοσο χαζη οσο η ξινομουρα :P ισα ισα μας ειπε και τα σος ή ασπιδα θα βαλει ή ραψωδια Ζ. Διαβαζω απο τις 4:15 ΕΛΕΟΣ. Τωρα ειμαι ασπιδα:clapup::clapup: εισαγωγη και Ζ τελειωσα:clapup::clapup::clapup: αντε να φευγει και αυτο... Μετα Παρασκευη Θησκευτικα:redface: και αν δεν γραψω καλα θα με σκοτωσει καποια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top