Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:

Ρε συ γραμμενα τα εχω τα αρχαια, παντα και για παντα... :whatever:
Αλλα μου την εχει κατασπασει η φιλολογος που ολο μου πεταει σποντες (γενικα την ειρωνια στο στομα την εχει), και θελω να της γραφω καλα για να μην της δινω δικαιωματα να λεει... :ropalo::mastigio

Αντε κατσε διαβαζε κι εσυ τωρα να κρατησεις κανενα απουσιολογιο!!! :rtfm: :P:P:P:P:P

μι του. Η δικη μου νομιζει οτι διαβαζω :hehe::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
μι του. Η δικη μου νομιζει οτι διαβαζω :hehe::worry:

χαχαχαχ ποπο ποσο τις λυπαμαι αυτες τις καθηγητριες... Εγω παλι δεν πειθω για αγγελακι, οσο κι αν προσπαθησω... :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχαχ ποπο ποσο τις λυπαμαι αυτες τις καθηγητριες... Εγω παλι δεν πειθω για αγγελακι, οσο κι αν προσπαθησω... :angelnot:

:hehe: κι εγω τους λυπαμαι τους δικους μας! Ρε το απουσ. δεν με ενδιαφερει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:hehe: κι εγω τους λυπαμαι τους δικους μας! Ρε το απουσ. δεν με ενδιαφερει:(

Το ξερω καλε σε κοροιδευω (αν δεν το εχεις παρει χαμπαρι τοση ωρα:P)

Αυτο το πραγμα παντως ολοι να πεθαινουν για το απουσιολογιο και ολοι οι απουσιολογοι να το σιχαινονται, ειναι μυστηριο αλυτο... :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το ξερω καλε σε κοροιδευω (αν δεν το εχεις παρει χαμπαρι τοση ωρα:P)

Αυτο το πραγμα παντως ολοι να πεθαινουν για το απουσιολογιο και ολοι οι απουσιολογοι να το σιχαινονται, ειναι μυστηριο αλυτο... :hmm::hmm::hmm:

:P:P ειναι ειναι! :redface: γιατι κι εμεις ημασταν με τετοιο ενθουσιασμο και ειδαμε την γλυκα:whistle::whistle:
ον: Καμια βοηθεια για τα σος στα αρχαια μπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:P:P ειναι ειναι! :redface: γιατι κι εμεις ημασταν με τετοιο ενθουσιασμο και ειδαμε την γλυκα:whistle::whistle:
ον: Καμια βοηθεια για τα σος στα αρχαια μπα;

Εγω να σου δωσω η εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
οποιος μπορει γτ χανοοομαιιι

Λοιπον εμεις βασικα ειχαμε πολύ μικρη υλη, μας εβγαλε την μεση φωνη και τους προσδιορισμους... Τωρα απο σος δεν ειμαι και σιγουρη να σου πω, εγω διαβασα πολύ καλα τριτοκλιτα επιθετα και ουσιαστικα γιατι αποκλειεται να μην βαλει, και απο ρηματα ολους τους χρονους γιατι θα βαλει καμια ασκηση με κενα και τετοια που θα τα πιανουν ολα. Επισης, καθως τα κειμενα ειναι μπελας (τουλαχιστον για εμενα) μπορεις να ρωτησεις καποιον απο την τριτη ποιο κειμνο ειχε πεσει περσυ, γιατι αποκλειεται να πεσει το ιδιο και φετος οποτε μπορεις να το αποκλεισεις. (Ξες τι εινια να διαβαζεις τζαμπα κειμενα?????) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λοιπον εμεις βασικα ειχαμε πολύ μικρη υλη, μας εβγαλε την μεση φωνη και τους προσδιορισμους... Τωρα απο σος δεν ειμαι και σιγουρη να σου πω, εγω διαβασα πολύ καλα τριτοκλιτα επιθετα και ουσιαστικα γιατι αποκλειεται να μην βαλει, και απο ρηματα ολους τους χρονους γιατι θα βαλει καμια ασκηση με κενα και τετοια που θα τα πιανουν ολα. Επισης, καθως τα κειμενα ειναι μπελας (τουλαχιστον για εμενα) μπορεις να ρωτησεις καποιον απο την τριτη ποιο κειμνο ειχε πεσει περσυ, γιατι αποκλειεται να πεσει το ιδιο και φετος οποτε μπορεις να το αποκλεισεις. (Ξες τι εινια να διαβαζεις τζαμπα κειμενα?????) :whistle:

πφφφ κι εμας εβγαλε μετοχες και προσδιορισμους... Κειμενα εμας σος ειναι η Καλλιπάτειρα ή αυτο με τα φαγητα ( τιτλο τωρα:whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
πφφφ κι εμας εβγαλε μετοχες και προσδιορισμους... Κειμενα εμας σος ειναι η Καλλιπάτειρα ή αυτο με τα φαγητα ( τιτλο τωρα:whistle: )

Καλλιπατειρα ε? Ειχε αρεσει αυτο στην φιλολογο μας... :hmm::hmm::hmm:
Φαγητα????? Εχουμε κανει κειμενο με φαγητα και δεν το θυμαμαι???????? Ποια ενοτητα ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ε δεν μας λες και ποιο ειναι το Po, αφού βλέπεις τι καμαρια βγαζει το iSchool... :P:P:P

Πολώνιο. :P
καταλαβαίνεις γιατί βέβαια
σπάνιο χημικό στοιχείο-το όνομα βγήκε απο την πατρίδα της μαρί κιουρί. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλλιπατειρα ε? Ειχε αρεσει αυτο στην φιλολογο μας... :hmm::hmm::hmm:
Φαγητα????? Εχουμε κανει κειμενο με φαγητα και δεν το θυμαμαι???????? Ποια ενοτητα ειναι?
αυτη η βλακειουλα μωρε
Πολώνιο. :P
καταλαβαίνεις γιατί βέβαια
σπάνιο χημικό στοιχείο-το όνομα βγήκε απο την πατρίδα της μαρί κιουρί. ^^
στην χημεια και στην φυσικη εσυυυ γρηηηηγορααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πολώνιο. :P
καταλαβαίνεις γιατί βέβαια
σπάνιο χημικό στοιχείο-το όνομα βγήκε απο την πατρίδα της μαρί κιουρί. ^^

Σοβαρα??? Πρωτη φορα το ακουω! Θα ρωτησω την χημικο μου... :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σοβαρα??? Πρωτη φορα το ακουω! Θα ρωτησω την χημικο μου... :thumbup:

Το έχει και πίσω στα στοιχεία. :)
ρώτα ^^

στην χημεια και στην φυσικη εσυυυ γρηηηηγορααα:P

Σκασμόοοος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μαρια βρηκα σος κειμενα αρχαιων!!
1. Θεμιστοκλης
2. Καλλιπατειρα
3. Ενα με νομους (τιτλος τωρα...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Α δεν το εχουμε κανει!! :clapup::clapup::clapup:
παλιοτυχερα εμας μας το εκανε η χαζουλα:P
Μαρια βρηκα σος κειμενα αρχαιων!!
1. Θεμιστοκλης
2. Καλλιπατειρα
3. Ενα με νομους (τιτλος τωρα...:P)
τι σε ειπα για την Καλλιπατειρα; ;) και ο Θεμιστοκλης; ω ρε μανα μου.... Καταλαβα ποιο λες με τους νομους.
Σκασμόοοος.

:mad::mad: βοδι του ελεους.:mad::mad: εσυ κανα σος δεν λες:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Α, και στην φυσικη μας ειπε σημερα :D Αλλα νομιζω στα εχω πει...
Να σε ρωτησω κατι, εσυ που εισαι καλη και με τα μαθηματικα?
Αν πιαω να διαβασω τωρα, εστω και τα σος, θα πιασω τιποτα να γραψω τουλαχιστον εναν αξιοπρεπη βαθμο (δηλαδη πανω απο 3), η δεεεν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Α, και στην φυσικη μας ειπε σημερα :D Αλλα νομιζω στα εχω πει...
Να σε ρωτησω κατι, εσυ που εισαι καλη και με τα μαθηματικα?

σε ακουω.:)
Ναι μπορεις. Εμας μας εκανε παραδειγματα με τις καρασος ασκησεις σημερα. Πρεπει να μαθεις να λυνεις εξισωσεις-ανισωσεις-διπλες ανισωσεις
αναλογα-αντιστροφος.
εγγεγραμενες- επικεντρες- μηκος κυκλο-εμβαδον κυκλικου δισκου.
Αυτα απο ασκησεις
απο θεωρια: Πθ ( ΤΕΛΕΙΑ ομως τελεια!) τετραγωνικη ριζα, τριγωνομετρικοι αριθμοι και το πινακακι των 30,45,60 μοιρων. Μετα αν θελεις βεβαια λιγο διαβασε και τις διαφορες αναλογων-αντιστροφως και πως ειναι γραφικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
σε ακουω.:)
Ναι μπορεις. Εμας μας εκανε παραδειγματα με τις καρασος ασκησεις σημερα. Πρεπει να μαθεις να λυνεις εξισωσεις-ανισωσεις-διπλες ανισωσεις
αναλογα-αντιστροφος.
εγγεγραμενες- επικεντρες- μηκος κυκλο-εμβαδον κυκλικου δισκου.
Αυτα απο ασκησεις
απο θεωρια: Πθ ( ΤΕΛΕΙΑ ομως τελεια!) τετραγωνικη ριζα, τριγωνομετρικοι αριθμοι και το πινακακι των 30,45,60 μοιρων. Μετα αν θελεις βεβαια λιγο διαβασε και τις διαφορες αναλογων-αντιστροφως και πως ειναι γραφικα.

Αχχ θεενκς... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top