Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Σιγουρα. Στα αρχαια δεν διαλεγουμε:mad::mad::mad: και γενικα στα βρωμοφιλογικα!

Aχ ναι... Πολύ θα μας βολευε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Περυσι εγω εγραψα 19 αρχαια ολα σωστα αλλα δεν εκανα ενα θεμα:whistle::whistle:

Εγω περσυ δεν διαβαζα καθολου αρχαια και με επιασε η φιλολογος μου μια μερα και μου λεει θελω να γραψεις καλα... Αυτο εγινε την τελευταια παρασκευη πριν τις εξετασεις (τριτη αρχιζαν). Μεχρι τοτε δεν ειχα σκοπο να ανοιξω βιβλιο. Και καθισα σε ενα ΣΚ και τα διαβασα ΟΛΑ, ΟΟΟΛΑΑΑ ομως, και εγραψα 18! :clapup::clapup::clapup:

Μπερδευτηκα στην συνταξη (ακομα με μπερδευει αυτη η ηλιθια :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω περσυ δεν διαβαζα καθολου αρχαια και με επιασε η φιλολογος μου μια μερα και μου λεει θελω να γραψεις καλα... Αυτο εγινε την τελευταια παρασκευη πριν τις εξετασεις (τριτη αρχιζαν). Μεχρι τοτε δεν ειχα σκοπο να ανοιξω βιβλιο. Και καθισα σε ενα ΣΚ και τα διαβασα ΟΛΑ, ΟΟΟΛΑΑΑ ομως, και εγραψα 18! :clapup::clapup::clapup:

Μπερδευτηκα στην συνταξη (ακομα με μπερδευει αυτη η ηλιθια :pfff:)

Εμενα εφυγε η φιλολογος μου :cry_x: αν ηταν εδω τουλαχιστον μπορει να μην μισουσα τα αρχαια.. Ια. Να μην τα αγαπουσα κλπ αλλα να μην τα μισουσα τοσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εμενα εφυγε η φιλολογος μου :cry_x: αν ηταν εδω τουλαχιστον μπορει να μην μισουσα τα αρχαια.. Ια. Να μην τα αγαπουσα κλπ αλλα να μην τα μισουσα τοσο!

Ποσο σε καταλαβαινω... ΠΟΣΟ ομως... :console:
Και εχουμε μια φετος.. Σου εχω πει... :tongue: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ποσο σε καταλαβαινω... ΠΟΣΟ ομως... :console:
Και εχουμε μια φετος.. Σου εχω πει... :tongue: :kill:

κι εγω σε καταλαβαινω φετος οι δικες μας ειναι καπως... ετσι...:whistle::whistle: :tongue::crazy::whatever::xtipao::rant: απλα πραγματα... Θα κανω φονο αν δω και κατι θεματα οφ στις εξετασεις. Ειδικα απο την μια ολα τα περιμενω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
κι εγω σε καταλαβαινω φετος οι δικες μας ειναι καπως... ετσι...:whistle::whistle: :tongue::crazy::whatever::xtipao::rant: απλα πραγματα... Θα κανω φονο αν δω και κατι θεματα οφ στις εξετασεις. Ειδικα απο την μια ολα τα περιμενω

χαχαχαχαχαχαχαχ ποπο εχω αρχισει να μπερδευω τα μηνυματα μας... Ποια εχεις γραψει εσυ και ποια εγω... Σε καταλαβαινω ΤΟΣΟ πολύ... Κι εγω απο την καινουργια μας την εχω ικανη να μας βαλει κανεναν Φελλοποδα της α' γυμνασιου, και να μας πει παλι ''Οσα εχουν διδαχτει μεχρι στιγμης στα αρχαια θεωρουνται ΓΝΩΣΤΑ!!!'', και βαζει κατι οριστικη ενεστωτα ξερω γω στα τεστ... :crazy: :rant: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχ ποπο εχω αρχισει να μπερδευω τα μηνυματα μας... Ποια εχεις γραψει εσυ και ποια εγω... Σε καταλαβαινω ΤΟΣΟ πολύ... Κι εγω απο την καινουργια μας την εχω ικανη να μας βαλει κανεναν Φελλοποδα της α' γυμνασιου, και να μας πει παλι ''Οσα εχουν διδαχτει μεχρι στιγμης στα αρχαια θεωρουνται ΓΝΩΣΤΑ!!!'', και βαζει κατι οριστικη ενεστωτα ξερω γω στα τεστ... :crazy: :rant: :kill:

:hehe: :hehe: :hehe: :P εμας η μια θα τα γραψει χειρογραφα τα θεματα θα το δεις :rofl: εμενα και της πρωτης να βαλει 12 θα γραψω:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
:hehe: :hehe: :hehe: :P εμας η μια θα τα γραψει χειρογραφα τα θεματα θα το δεις :rofl: εμενα και της πρωτης να βαλει 12 θα γραψω:redface::whistle:

Εμας χειρογραφα τα γραφει ΟΛΑ! Αφου δεν ξερει να ανοιγει υπολογιστη, τα παντα χειρογραφα ειναι. Αλλα κανει παρα πολύ ωραια γραμματα, αυτο τουλαχιστον το παραδεχομαι :redface:

Καλα βλεπω απο φιλολογους ολοι καλα παμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμας χειρογραφα τα γραφει ΟΛΑ! Αφου δεν ξερει να ανοιγει υπολογιστη, τα παντα χειρογραφα ειναι. Αλλα κανει παρα πολύ ωραια γραμματα, αυτο τουλαχιστον το παραδεχομαι :redface:

Καλα βλεπω απο φιλολογους ολοι καλα παμε...

χαχαχαχ:P κι εμας τα ιδια αλλα κανει χαλια γραμματα. Ναι φετος οι φιλολογοι δινουν και περνουν. Θετικες επιστημες φορεβερ :clapup::clapup::clapup: και στις εξετασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
χαχαχαχ:P κι εμας τα ιδια αλλα κανει χαλια γραμματα. Ναι φετος οι φιλολογοι δινουν και περνουν. Θετικες επιστημες φορεβερ :clapup::clapup::clapup: και στις εξετασεις!

Μπα, απο θετικες μονο φυσικη και χημεια. Μαθηματικα :mpliaks:
Πραγματικα δεν ξερω τι θα κανω στις εξετασεις... Μακαρι να εχω την κολλητη μου απο πισω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπα, απο θετικες μονο φυσικη και χημεια. Μαθηματικα :mpliaks:
Πραγματικα δεν ξερω τι θα κανω στις εξετασεις... Μακαρι να εχω την κολλητη μου απο πισω!!!

ποτε γραφεις; περιπου; αν γραψω νωριτερα να σου πω τα θεματα και τις λυσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ποτε γραφεις; περιπου; αν γραψω νωριτερα να σου πω τα θεματα και τις λυσεις!

Δεν εχει καθε σχολειο ιδια θεματα! Καθε καθηγητης βγαζει θεματα μονος του! Αν εφαρμοστει αυτο, να εχουμε ολοι ιδια θεματα, θα γραφουμε ολοι με το ιδιο προγραμμα...
Ηλιθιο συστημα :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν εχει καθε σχολειο ιδια θεματα! Καθε καθηγητης βγαζει θεματα μονος του! Αν εφαρμοστει αυτο, να εχουμε ολοι ιδια θεματα, θα γραφουμε ολοι με το ιδιο προγραμμα...
Ηλιθιο συστημα :tongue:

Το ξερω βρεε! Αλλα να παρεις μια γευση απο τα δικα μας.. Θα σου δειξω κατι μην τρομαξεις
Για πασχα: Αλγεβρα
Γεωμετρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
απο ποτε κανει αδμε η δευτερα γυμνασιου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Το ξερω βρεε! Αλλα να παρεις μια γευση απο τα δικα μας.. Θα σου δειξω κατι μην τρομαξεις
Για πασχα: Αλγεβρα
Γεωμετρια

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Ανοιξα της αλγεβρας και πηγα να πεσω απο την καρεκλα, δεν θελω καν να ανοιξω την γεωμετριας...
Στο νοσοκομειο θα με στειλετε, ελεος!

Και ποιος πανεξυπνος μαθηματικος σας εβαλε να τα κανετε αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Ανοιξα της αλγεβρας και πηγα να πεσω απο την καρεκλα, δεν θελω καν να ανοιξω την γεωμετριας...
Στο νοσοκομειο θα με στειλετε, ελεος!

Και ποιος πανεξυπνος μαθηματικος σας εβαλε να τα κανετε αυτα?

Ο δικος μας:P:P:P ειναι θεος το ξερουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ο δικος μας:P:P:P ειναι θεος το ξερουμε:P

Πραγματικα θελω να δω ποσα φυλλαδια θα παρει πισω... Αν παρει πανω απο 6, θα βαλω το σημα του ολυμπιακου για αβαταρ. :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top