Γενικό - Εξετάσεις Β' Γυμνασίου

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
έπιασε τελικά αυτό με το ψωμί;πως έγραψες;εγώ επιτέλους τα πήγα τέλειαααααααα :clapup::clapup::clapup::clapup:
Ιστορία σ' αγαπώωω!!!!

:stunned:

ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑΑΑΑ.................
Απο τα 4 θεματα που ειχαν απο 3 σκελη το καθενα, εκανα ενα σκελος απο το καθενα. Βαση δεν πιάνω... Στην γεωμετρια έκανα μία μίξη φυσικης και δικες μου πράξεις, αυτοσχεδιασχός στο ΦΟΥΛ (παρολο που απο πανω εγραψα ''συμφωνα με το ΠΘ :P)
Γενικα ΧΑΛΙΑ... Εσυ πώς τα πήγες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
:stunned:

ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑΑΑΑ.................
Απο τα 4 θεματα που ειχαν απο 3 σκελη το καθενα, εκανα ενα σκελος απο το καθενα. Βαση δεν πιάνω... Στην γεωμετρια έκανα μία μίξη φυσικης και δικες μου πράξεις, αυτοσχεδιασχός στο ΦΟΥΛ (παρολο που απο πανω εγραψα ''συμφωνα με το ΠΘ :P)
Γενικα ΧΑΛΙΑ... Εσυ πώς τα πήγες???

όπως είπα και παραπάνω τέλειαααα :clapup:
γιατί βρε τόσο άσχημα;πως θα γίνεις φυσικός εσύ βρε;πως;άντε δεν πειράζει,από του χρόνου προσπάθησε περισσότερο.Ότι έγινε έγινε πάντως.Δεν το κατάλαβες το ΠΘ με την φοβερή εξήγηση μου;:hmm:
'Αντε πλάκα κάνω,καλή επιτυχία στα υπόλοιπα!Τι θέματα σας έβαλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
όπως είπα και παραπάνω τέλειαααα :clapup:
γιατί βρε τόσο άσχημα;πως θα γίνεις φυσικός εσύ βρε;πως;άντε δεν πειράζει,από του χρόνου προσπάθησε περισσότερο.Ότι έγινε έγινε πάντως.Δεν το κατάλαβες το ΠΘ με την φοβερή εξήγηση μου;:hmm:
'Αντε πλάκα κάνω,καλή επιτυχία στα υπόλοιπα!Τι θέματα σας έβαλε;

ΔΕΝ ΈΒΑΛΕ ΠΘ!!! Χαχαχ όντως η εξήγηση σου ήταν φοβερή... Εν τω μεταξύ ο επιτήρητης μας ήταν ο μαθηματικός σου παίρνει τήν γ, και όταν πήρε το γραπτό μου άρχισε να βλέπει τι γράφω, μου λέει "εισαι καλή στα μαθηματικά?" λέω ΟΧΙ!, μου λέει καλά εγώ πως άκουσα ότι εισαι καλή στην φυσικη... Δεν γίνεται αυτο! Του λέω γίνεται, μου λέει "καλά... Θα σε στρώσω εγώ του χρόνου, θα δεις πως θα σε στρώσω..." ήθελα να του πώ Αμήν και ποτε! Απ με στρώσει κάποιος επιτέλους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
ΔΕΝ ΈΒΑΛΕ ΠΘ!!! Χαχαχ όντως η εξήγηση σου ήταν φοβερή... Εν τω μεταξύ ο επιτήρητης μας ήταν ο μαθηματικός σου παίρνει τήν γ, και όταν πήρε το γραπτό μου άρχισε να βλέπει τι γράφω, μου λέει "εισαι καλή στα μαθηματικά?" λέω ΟΧΙ!, μου λέει καλά εγώ πως άκουσα ότι εισαι καλή στην φυσικη... Δεν γίνεται αυτο! Του λέω γίνεται, μου λέει "καλά... Θα σε στρώσω εγώ του χρόνου, θα δεις πως θα σε στρώσω..." ήθελα να του πώ Αμήν και ποτε! Απ με στρώσει κάποιος επιτέλους! :P

χαχαχαχαχα έλα στο σχολείο μου και ο δικός μας ο μαθηματικός θα σε στρώσει μέσα σε 10 λεπτά,δεν θα βλέπεις την ώρα να φύγεις όμως μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ σήμερα παίζει να πήρα τα σος, και να μην έπεσε κανένα-.- τσάμπα ξενύχτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ευχαριστώ!! Επισης!!!



Ευχαριστουμε!

Εν τω μεταξυ μολις εκλεισα το τηλεφωνο με την γιαγια μου... Μου ειπε να βαλω ενα κομματι ψωμι στην τσεπη μου και θα με φερει τυχη. :hmm::hmm::hmm:
Ηθελα να την πω, ''αν δεν εχεις ανοιξει βιβλίο, ούτε ψωμί ούτε παντεσπάνι σε σώζει...'' :redface:

τωρα που εγραψες αν το εβαζες το ψωμι ?:P
ισως να ειχε δικιο χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
χαχαχαχαχα έλα στο σχολείο μου και ο δικός μας ο μαθηματικός θα σε στρώσει μέσα σε 10 λεπτά,δεν θα βλέπεις την ώρα να φύγεις όμως μετά

Εναν τετοιο θελω ρε, εναν τετοιο... Οχι σαν την δικια μας, που απο ολη την χρονια τοπ μονο που μου εχει μεινει είναι ένα βιβλιο μαθηματικων που ειναι στο ράφι από τον σεπτέμβριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εναν τετοιο θελω ρε, εναν τετοιο... Οχι σαν την δικια μας, που απο ολη την χρονια τοπ μονο που μου εχει μεινει είναι ένα βιβλιο μαθηματικων που ειναι στο ράφι από τον σεπτέμβριο...

πίστεψε με δεν θα τον ήθελες και πολύ :worry: Τέλος πάντων,κάτι τέτοιοι καθηγητές αναρωτιέμαι γιατί διδάσκουν.Τι γράφεις την Πέμπτη;Εμείς Γερμανικά δεν ξέρω κυριολεκτικά ΤΙΠΟΤΑ!!!Μαρίααα που είσαι????:wacko::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφτάψυχη

Νεοφερμένος

Η εφτάψυχη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα

λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??

Σημείωση: Τα posts 549-579, 583-584, 586, 589-591, 593-607 προήλθαν από συγχώνευση με νήμα ίδιου περιεχομένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??
Διάβασε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα, ερχομαι απο το my-cat οπως φαινεται και απο το ονομα μου, δυστυχως δνε προλαβα να κανω αλλον λογαριασμο

λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??
2ον, μην τα παρατας τωρα, εμεινε πολυ λιγο. κατσε ξεκουρασου για 2 μερες και μετα συνεχισε το διαβασμα! φτανουμε στο τελος, δεν πρεπει να τα παρατησουμε τωρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ρε, όλοι βαριόμαστε... Και να δεις εγω τωρα που έχω να διαβασω θρησκευτικά τι χαρές κάνω... :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα, ερχομαι απο το my-cat οπως φαινεται και απο το ονομα μου, δυστυχως δνε προλαβα να κανω αλλον λογαριασμο
λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??
Εγώ λέω να κάνεις το σταυρό σου,να κατεβάσεις και κανά κουτί ηρεμιστικά και ο Θεός να σου δώσει μυαλο.
Τι τι να κάνεις;
ΔΙΑΒΑΣΕ.:eek:

Τι άλλον λογαριασμό να κάνεις; :confused: Έναν έχουμε και για ischool, e-steki, chat & fun, my cat. :P
Διάβασε. :P
Να διαβάσεις εσύ.
Αυτή όχι.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τι να κάνεις; Χμμμ, νομίζω ότι μπορείς

να διαβάσεις :P

Αλλιώς θα καταλήξεις στους πέντε δρόμους , βοηθός παγωτατζή στα γεράματα, ένα σκουπίδι της κοινωνίας :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα, ερχομαι απο το my-cat οπως φαινεται και απο το ονομα μου, δυστυχως δνε προλαβα να κανω αλλον λογαριασμο

λοιπον, τελειωσαμε 3 μαθηματα εξετασεων,. και δεν μπορω να συνεχισω να διαβαζω!ειμαι πτωμα, αλλα γραφω αυριο...τι να κανω??

Σοβαρά τώρα. Κάνε κάτι που σου αρέσει για ένα δίωρο και βγάλε τελείως το διάβασμα από το μυαλό σου και μετά ξαναπροσπάθησε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι να κάνεις; Χμμμ, νομίζω ότι μπορείς
να διαβάσεις :P
Αλλιώς θα καταλήξεις στους πέντε δρόμους , βοηθός παγωτατζή στα γεράματα, ένα σκουπίδι της κοινωνίας :(
Eνώ αν διαβάσει θα καταλήξει σίγουρα με δουλίτσα.:whistle:
Ρε,με δουλεύετε;

Σοβαρά τώρα. Κάνε κάτι που σου αρέσει για ένα δίωρο και βγάλε τελείως το διάβασμα από το μυαλό σου και μετά ξαναπροσπάθησε.;)
Για όταν δίνουμε 2 εβδομάδες κάθε μέρα σερί συμπεριλαμβανομένου Φυσικής τι προτείνεις;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Eνώ αν διαβάσει θα καταλήξει σίγουρα με δουλίτσα.:whistle:
Ρε,με δουλεύετε;


Για όταν δίνουμε 2 εβδομάδες κάθε μέρα σερί συμπεριλαμβανομένου Φυσικής τι προτείνεις;:(

Διάβασμα:) Ειδικά εαν έχεις κενά περισσότερο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Διάβασμα:) Ειδικά εαν έχεις κενά περισσότερο διάβασμα.
Με βλέπω να τη βγάζω με τα SOS.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Eνώ αν διαβάσει θα καταλήξει σίγουρα με δουλίτσα.:whistle:
Ρε,με δουλεύετε;
Ναι, το σχόλιο ήταν ειρωνικό δεσποινίς :pfff: Απλά μάλλον δεν ήταν πολύ πετυχημένο :P

Πάντως για την κοπέλα που ξεκίνησε το τόπικ... Νομίζω ότι όλοι μας κάπως έτσι είμαστε. Να προσπαθήσει να χαλαρώσει (να βγει με καμία φίλη της, να κάνει γυμναστική κλπ) και θα νοιώσει καλύτερα, με το στρεςς από τόσο μικρή θα έχει πρόβλημα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Με βλέπω να τη βγάζω με τα SOS.:P

Εάν δεν προλαβαίνεις διάβασε τα σος ίσα ίσα για να γράψεις καλά. Μόλις τελειώσουν όμως οι εξετάσεις προσπάθησε να καλύψεις τα κενά σου, αλλιώς του χρόνου ενδεχομένως να βρεθείς σε δύσκολη θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top