Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θέλω να γράψω 6 για να περάσω. :look:

Ρε, η φυσική είναι άθλια φέτος:P
Βασικά η φυσική μια χαρά είναι. Εγώ δεν την καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εγω εγραψα χημεια και περιμενω γυρω στο 17.. για μια βλακεια γαμωτο!
Deutsch δεν εγραψες καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όχι :|
Δεν έλυσα όλο το 4ο και στο 3ο το ενα ερώτημα το έχω μισό σωστό.
Όλο το τέταρτο ήταν στοιχειομετρία γαμώ που την κάναμε στο τέλος και πολύ γρήγορα. Μέχρι και θεωρία από αυτό το κωλοκεφάλαιο είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Όχι :|
Δεν έλυσα όλο το 4ο και στο 3ο το ενα ερώτημα το έχω μισό σωστό.
Όλο το τέταρτο ήταν στοιχειομετρία γαμώ που την κάναμε στο τέλος και πολύ γρήγορα. Μέχρι και θεωρία από αυτό το κωλοκεφάλαιο είχε.

Ρε, μόνο εμένα μ'αρεσε τόοοοσο πολύ η στοιχειομετρία; :O :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ρε, μόνο εμένα μ'αρεσε τόοοοσο πολύ η στοιχειομετρία; :O :P

Η στοιχειομετρία καλή είναι αλλά να την έχεις κάνει σιγά-σιγά και με πολλές ασκήσεις.
Όχι σε 3 μαθήματα και με 2 ασκήσεις.
Άσε που κάθε θέμα είχε 3 υποερωτήματα που το κάθε υποερώτημα είχε άλλα 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Η στοιχειομετρία καλή είναι αλλά να την έχεις κάνει σιγά-σιγά και με πολλές ασκήσεις.
Όχι σε 3 μαθήματα και με 2 ασκήσεις.
Άσε που κάθε θέμα είχε 3 υποερωτήματα που το κάθε υποερώτημα είχε άλλα 3

Δευτέρα γράφω φυσική.:hmm::hmm: Για πείτε κανένα θέμα όσοι γράψατε
Όσο για τη στοιχειομετρία που είπατε πιο πάνω δεν είναι και κάτι σύνθετο.....σχετικά απλό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δευτέρα γράφω φυσική.:hmm::hmm: Για πείτε κανένα θέμα όσοι γράψατε
Όσο για τη στοιχειομετρία που είπατε πιο πάνω δεν είναι και κάτι σύνθετο.....σχετικά απλό είναι.

Η στοιχειομετρία δεν είναι σύνθετη αλλά όπως εξήγησα την κάναμε σε 3 μαθήματα ( τελευταίας ώρας) με ελάχιστες ασκήσεις άρα ήταν αναμενόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Η στοιχειομετρία δεν είναι σύνθετη αλλά όπως εξήγησα την κάναμε σε 3 μαθήματα ( τελευταίας ώρας) με ελάχιστες ασκήσεις άρα ήταν αναμενόμενο

και εμείς 3 μαθήματα κάναμε στοιχειομετρία ,τέλος πάντων δεν επιμένω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
και εμείς 3 μαθήματα κάναμε στοιχειομετρία ,τέλος πάντων δεν επιμένω :whistle:

Μην επιμένεις γιατί θα χάσεις. Είμαι γερμανίδα εγώ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Όσοι γράφατε γεωμετρία,τι θέματα σας έβαλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όσοι γράφατε γεωμετρία,τι θέματα σας έβαλε;

Δεν έγραψα ακόμα αλλά σε μαθητές που κάνει μάθημα η θεία μου έπεσε:
απόδειξη αυτή με το άθροισμα του τριγώνου ( σε 3 σχολεία του νομού η ίδια με άλλους καθηγητές:P )
δεύτερο θέμα άσκηση απλή με κριτήρια ισότητας.
3ο θέμα επίσης με σύγκριση αλλά να φέρνεις ύψη κλπ, να εμφανίζονται γωνίες εντός εκτός με παράλληλες κλπ.
4ο θέμα σε μερικούς έπεσε ρόμβος, σε άλλους κάτι παρόμοιο.

Θα ρωτήσω και την αδερφή μου αν έγραψε κανένας δικός της μαθητής και θα σου πω:P
Καλημέρα και καλό ΣΚ ρε:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Θα ρωτήσω και την αδερφή μου αν έγραψε κανένας δικός της μαθητής και θα σου πω:P
Καλημέρα και καλό ΣΚ ρε:D:clapup:

Η αδερφη σου ειναι καθηγητρια deutsch ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εγραψα βιολογια και νομιζω εγραψα σχετικα καλα.!Επεσε λιγο απ' ολα.
Παμεε για θρησκευτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Έγραψα φυσική .....μέτρια θέματα ,το β2 και Δ3,Δ4,Δ5 ήταν δύσκολα γενικά το 15-16 ήταν εύκολο ελπίζω να έχω πάρει κανένα 18-18.5
Βιολογία πως είναι τα θέματα??4 ερωτήσεις με υποερωτήματα ή σας έβαλαν και κρίσεως σαν αυτά που είχε η τράπεζα θεμάτων????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έγραψα φυσική .....μέτρια θέματα ,το β2 και Δ3,Δ4,Δ5 ήταν δύσκολα γενικά το 15-16 ήταν εύκολο ελπίζω να έχω πάρει κανένα 18-18.5
Βιολογία πως είναι τα θέματα??4 ερωτήσεις με υποερωτήματα ή σας έβαλαν και κρίσεως σαν αυτά που είχε η τράπεζα θεμάτων????
Φυσικη και γω εχω γραψει και εγραψα σκατα
Στη βιολογια ηταν 4 θεματα με υποερωτηματα
Το πρωτο ειχε κυκλωση σωστου
Το δευτερο 3 ερωτηματα νομιζω κατι για την αναπαραγωγη και το νευρικο συστημα
Στο τριτο μας εβαλε 2 σχηματα το ενα σπερματογενεση,ωογενεση και το αλλο ηταν ενας νευρωνας και καποια ερωτηματα με βαση αυτα
Στο τεταρτο ειχε για τα αγγεια του κυκοφορικου και μια ερωτηση κρισεως για τις ομαδες αιματος.
Αυτα:)
Υ.Γ Ξερει κανεις απο που περναει το διοξειδιο του ανθρακα στο κυκλοφορικο συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Φυσικη και γω εχω γραψει και εγραψα σκατα
Στη βιολογια ηταν 4 θεματα με υποερωτηματα
Το πρωτο ειχε κυκλωση σωστου
Το δευτερο 3 ερωτηματα νομιζω κατι για την αναπαραγωγη και το νευρικο συστημα
Στο τριτο μας εβαλε 2 σχηματα το ενα σπερματογενεση,ωογενεση και το αλλο ηταν ενας νευρωνας και καποια ερωτηματα με βαση αυτα
Στο τεταρτο ειχε για τα αγγεια του κυκοφορικου και μια ερωτηση κρισεως για τις ομαδες αιματος.
Αυτα:)
Υ.Γ Ξερει κανεις απο που περναει το διοξειδιο του ανθρακα στο κυκλοφορικο συστημα;

Κάτι μου θυμίζει αλλά δεν το θυμάμαι νομίζω το λέει εκεί με την μεγάλη και τη μικρή κυκλοφορία του αίματος ψάξτο και θα το βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top