Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
:redface:

Στην πρώτη γυμνασίου ήθελα να πάω θεωρητική αλλά μετά κατάλαβα πως ήμουν καλύτερη στα θετικά μαθήματα και έτσι είπα πως θα παω θετική όμως ούυυπς βρέθηκε στον δρόμο μου ένας στόχος και τα ανέτρεψε όλα:P
Θεωρητική λοιπόν:P

Φαντασου αμα πας θετικη πως θα ειναι η φυσικη κατευθυνσης.!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φαντασου αμα πας θετικη πως θα ειναι η φυσικη κατευθυνσης.!:eek:

:eek::eek::eek::eek::eek:

Βασικά δεν έχω τι να κάνω από θετική... Εννοώ δεν βρίσκω κάτι που να με ενδιαφέρει...
Μου αρέσει μόνο το μαθηματικό αλλά μόνο να το ακούω όχι να είμαι μαθηματικός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek::eek:

Βασικά δεν έχω τι να κάνω από θετική... Εννοώ δεν βρίσκω κάτι που να με ενδιαφέρει...
Μου αρέσει μόνο το μαθηματικό αλλά μόνο να το ακούω όχι να είμαι μαθηματικός:P

Εγω στα μαθηματα θεωρητικης ειμαι καλυτερη απότι σε αυτα της θετικης(αρχαια 19,εκθεση 19,κειμενα 20,ιστορια 20)..Οπότε ποιος ο λογος να παω θετικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω στα μαθηματα θεωρητικης ειμαι καλυτερη απότι σε αυτα της θετικης(αρχαια 19,εκθεση 19,κειμενα 20,ιστορια 20)..Οπότε ποιος ο λογος να παω θετικη;

Εγώ πάντα ήμουν καλή σε όλα επομένως αποφασίζω με το κριτήριο ''τι θέλω να κάνω στην ζωή μου'' και δόξα τω Θεώ το βρήκα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και εσυ μια χαρα με την φυσικη;Παιδια μονο εγω ειμαι που δεν την καταλαβαινω;:worry:

Στο φυσικό θέλω να περάσω άρα λογικό είναι :redface:
Είμαι σίγουρη πως αν ξεκινήσεις να διαβάζεις πιο σωστά θα την καταλάβεις σίγουρα και εύκολα.Είναι πολύ ενδιαφέρουσα η ύλη φέτος.

Και ο Θούκυ ωραίο μωρό... Και σοφό μωρό :P Βγάζει και κάτι άγριο!

Όντως κάτι κάνει.Και είναι ίδιος με τον μαθηματικό μου στο γυμνάσιο:eek:
(τι λέμε Θεέ μου)

Καλημέρα!!

Με την τάξη μου κάναμε μια έρευνα με θέμα: ''ποιος ήταν ο βαθμός σας στην φυσική στις εξετάσεις της α με την τάδε καθηγήτρια''

Αποτελέσματα:
Εξετάσεις χωρίς φροντιστήριο/ ιδιαίτερο: μεγαλύτερος πιθανός βαθμός 12
Εξετάσεις με φροντιστήριο/ιδιαίτερο: μεγαλύτερος πιθανός βαθμός 14-15

Γέμισα ελπίδες.

Θα γράψεις τέλεια μην παραπλανείς τον κόσμο.
Εγώ πάντα ήμουν καλή σε όλα επομένως αποφασίζω με το κριτήριο ''τι θέλω να κάνω στην ζωή μου'' και δόξα τω Θεώ το βρήκα :inlove:

Πάντως όλοι έτσι πρέπει να αποφασίζουμε την κατεύθυνση και όχι με βάση τα μαθήματα.Είμαι κάθετη σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^ Απαξιώ να σχολιάσω :pfff:
Ξέρεις τον πόνο μου στην φυσική φέτος. Καλύτερα από τον καθένα θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Στο φυσικό θέλω να περάσω άρα λογικό είναι :redface:
Είμαι σίγουρη πως αν ξεκινήσεις να διαβάζεις πιο σωστά θα την καταλάβεις σίγουρα και εύκολα.Είναι πολύ ενδιαφέρουσα η ύλη φέτος.



Όντως κάτι κάνει.Και είναι ίδιος με τον μαθηματικό μου στο γυμνάσιο:eek:
(τι λέμε Θεέ μου)



Θα γράψεις τέλεια μην παραπλανείς τον κόσμο.


Πάντως όλοι έτσι πρέπει να αποφασίζουμε την κατεύθυνση και όχι με βάση τα μαθήματα.Είμαι κάθετη σε αυτό.

Όταν λες πιο σωστά;Εσύ π.χ πως την διαβάζεις και την καταλαβαίνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Ολα καλα με τους αρχικουςςςςςςςςςςςςςςςςςς

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ολα καλα με τους αρχικουςςςςςςςςςςςςςςςςςς


Λιώωωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoz

Νεοφερμένος

Ο manoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εχω Μ.Ο στο πρωτο τετραμηνο 16.3 και στο δευτερο 16.5.Εχω μπερδευτει καποιοι μου λενε με 16 στα τετραμηνα δεν μενω αλλοι λενε 1+2 τετραμηνο δια 2 και μετα προσθετεις τους βαθμους των εξετασεων και ξανα δια 2.Στην φυσικη εχω ΜΟ τετραμηνων 9.5 ποσο πρεπει να γραψω για να μην μεινω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Λοιποοον. για να μεινεις πρεπει να εχεις ΓΕΝΙΚΟ μερο ορο κατω απο 9.5. Που μεχρι τωρα δεν το εχει καταφερει κανεις. Απλα μην φοβασαι οτι και να γραψεις περασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoz

Νεοφερμένος

Ο manoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να γραψω 9.5 ?μονο φυσικη και χημεια εχω προβλημα, σε περιπτωση λεμε τωρα που δεν γραψω καλα και εχω λιγοτερο απο 9.5 εμεινα ανεξεταστεος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ρε αγορι μου ειπα μεσο ορο!!!!!! Και 0 να γραψεις και να μην πας καθολου που λεει ο λογος ΔΕΝ ΜΕΝΕΙΣ.

9.5 Μεσο ορο σε ολα τα μαθηματα μαζι.. Αμα δεν το καταλαβες παλι απλα σου λεω οτι δεν γινεται να μεινεις ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoz

Νεοφερμένος

Ο manoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κατ'αρχας ηρεμησε και ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.δηλαδη εχω περασει σε ολα τα μαθηματα?Θελει μεσο ορο απο 9,5 και στα 2 τετραμηνα για να περασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoz

Νεοφερμένος

Ο manoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μπορει καποιος να τα επιβεβαίωση αυτα που ειπε ο catloverGG?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teronimo

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
στην α λυκείου για να μείνεις ή πρέπει να έχεις απουσίες ή πρέπει να κάνεις αίτηση :P για να μείνεις πρέπει ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ να είναι κάτω απο 9.5 που απο ότι λες στο μέχρις στιγμής είσαι κατα πολύ πάνω απο αυτόν.... δεν μένεις μετεξεταστέος σε ενα μάθημα στο λύκειο μην φοβάσαι και 1 να γράψεις φυσική χημεία που λες οτι έχεις θεμα ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ δεν θα πάει κάτω απο 9.5!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoz

Νεοφερμένος

Ο manoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Λιώωωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Παρομοίως... ;)
Όσοι γράφετε αρχαία αύριο, το συντακτικό των κειμένων το διαβάσατε; Μόνο σε μένα κάτι τέτοιο μοιάζει ακατόρθωτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παρομοίως... ;)
Όσοι γράφετε αρχαία αύριο, το συντακτικό των κειμένων το διαβάσατε; Μόνο σε μένα κάτι τέτοιο μοιάζει ακατόρθωτο;

Γράφω αρχαία και όχι... Δεν μπορείς να μάθεις όλες τις λέξεις τι είναι:P εκείνη τη στιγμή θα το βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top