Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πραγματικάααα κωλόφαρδοι που δεν έχουμε τράπεζα.
Πάντως έχω τεράστια ύλη στην Π.Π. Για την ώρα δεν θέλω να τσεκάρω πόσα μαθήματα έχω. Βασικά δεν θέλω να το κάνω ποτέ :P

Η Π.Π είναι το τελευταίο πράγμα που με αποσχολεί αυτή τη στιγμή:P
Πω, η ύλη των αρχαίων είναι ατέλιωτη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πραγματικάααα κωλόφαρδοι που δεν έχουμε τράπεζα.
Πάντως έχω τεράστια ύλη στην Π.Π. Για την ώρα δεν θέλω να τσεκάρω πόσα μαθήματα έχω. Βασικά δεν θέλω να το κάνω ποτέ :P

Xαχαχα:P
Εγω μεγαλη υλη εχω Π.Π και αρχαια.Θεε μου εισαγωγη,μεταφρασεις,σχολια,γραμματικη,συνταξη...τι να πρωτοδιαβασω.!:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Xαχαχα:P
Εγω μεγαλη υλη εχω Π.Π και αρχαια.Θεε μου εισαγωγη,μεταφρασεις,σχολια,γραμματικη,συνταξη...τι να πρωτοδιαβασω.!:(:worry:

Εισαγωγή: α) Κεφ Β' Θουκυδίδης Ολόρον Αλιμούσιος -> ζωή, έργο, ενδιαφέροντα και ιδέες, μέθοδος, δομή έργου-χρόνος σύνθεσης, γλώσσα και ύφος
β) Ξενοφών Γρύλλου Ερχιεύς -> η ζωή του, το έργο του, ενδιαφέροντα και ιδέες

Κείμενα: Ξενοφών Ελληνικά, Βιβλίο Β' ενότητες: 2 παράγραφοι 1-4, 16-23, 11-16 απο μτφρ, 3 παρ 50-56, 4 παρ 1-17 απο μτφρ, 18-23

Θουκυδίδης: Βιβλίο Γ' ενότητες: Γ 70, Γ 74, Γ76-77, Γ 78, Γ 82-83 απο μτφρ

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.

Εισαγωγή: α) Κεφ Β' Θουκυδίδης Ολόρον Αλιμούσιος -> ζωή, έργο, ενδιαφέροντα και ιδέες, μέθοδος, δομή έργου-χρόνος σύνθεσης, γλώσσα και ύφος
β) Ξενοφών Γρύλλου Ερχιεύς -> η ζωή του, το έργο του, ενδιαφέροντα και ιδέες

Κείμενα: Ξενοφών Ελληνικά, Βιβλίο Β' ενότητες: 2 παράγραφοι 1-4, 16-23, 11-16 απο μτφρ, 3 παρ 50-56, 4 παρ 1-17 απο μτφρ, 18-23

Θουκυδίδης: Βιβλίο Γ' ενότητες: Γ 70, Γ 74, Γ76-77, Γ 78, Γ 82-83 απο μτφρ

:worry:

Πολλα εχετε εσεις:eek:
Εμεις εισαγωγη εχουμε πιο λιγα και θουκυδιδη εχουμε μεχρι το 75.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ντόιτς, επικεντρώσου στον Ξενοφώντα. Θουκυ σπάνια πέφτει.

Εγώ ξεκίνησα τη μέρα μου με ιστορία, πάλι. Και γαμώ τη ρωμαϊκή αυτοκρατορία τους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πολλα εχετε εσεις:eek:
Εμεις εισαγωγη εχουμε πιο λιγα και θουκυδιδη εχουμε μεχρι το 75.
Έχουμε τα περισσότερα στον νομό 8) επειδή είμαστε πολύ μπροστά και μπρούμε:P:P
Ντόιτς, επικεντρώσου στον Ξενοφώντα. Θουκυ σπάνια πέφτει.

Εγώ ξεκίνησα τη μέρα μου με ιστορία, πάλι. Και γαμώ τη ρωμαϊκή αυτοκρατορία τους. :D

Ρε εμάς μας έχει δώσει 500 σος στον Θουκ.:worry:
Συν ότι το τελευταίο μεταφρασμένο το ξεσκίσαμε:worry:

Ιστορία έχουμε λίγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

Εισαγωγή: α) Κεφ Β' Θουκυδίδης Ολόρον Αλιμούσιος -> ζωή, έργο, ενδιαφέροντα και ιδέες, μέθοδος, δομή έργου-χρόνος σύνθεσης, γλώσσα και ύφος
β) Ξενοφών Γρύλλου Ερχιεύς -> η ζωή του, το έργο του, ενδιαφέροντα και ιδέες

Κείμενα: Ξενοφών Ελληνικά, Βιβλίο Β' ενότητες: 2 παράγραφοι 1-4, 16-23, 11-16 απο μτφρ, 3 παρ 50-56, 4 παρ 1-17 απο μτφρ, 18-23

Θουκυδίδης: Βιβλίο Γ' ενότητες: Γ 70, Γ 74, Γ76-77, Γ 78, Γ 82-83 απο μτφρ

:worry:


Χμ. Μπορώ να πω πως η ύλη μας μοιάζει :P (Πραγματικά βαριέμαι να γράψω τη δική μου εδώ!!!)
ΡΕ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χμ. Μπορώ να πω πως η ύλη μας μοιάζει :P (Πραγματικά βαριέμαι να γράψω τη δική μου εδώ!!!)
ΡΕ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Εμένα μου λες:(
Μόλις τελείωσα με τον φίλο μου τον Ξενωφ. Οταν γυρίσω από αγγλικά ( ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ:mad: ) θα ξεκινήσω με τον Θουκ. Να τον τελειώσω αύριο να τα κάνω όλα μια επανάληψη και να πιάσω γραμματοσυντακτικά:worry:

Θέε και Κύριε θέλω την μαμά μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εμένα μου λες:(
Μόλις τελείωσα με τον φίλο μου τον Ξενωφ. Οταν γυρίσω από αγγλικά ( ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ:mad: ) θα ξεκινήσω με τον Θουκ. Να τον τελειώσω αύριο να τα κάνω όλα μια επανάληψη και να πιάσω γραμματοσυντακτικά:worry:

Θέε και Κύριε θέλω την μαμά μου :'(

Αγγλικά; Δίνεις prof;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και ναι όντως είμαστε τρομερά τυχεροί που δεν έχουμε τράπεζα.Φανταστείτε άλλη τόση ύλη σε όλα τα μαθήματα και τα θέματα με κλήρωση.
Εμείς για τα αρχαία έχουμε 5 μέρες,θα γκρινιάζω μόνη μου και εσείς θα έχετε γράψει ήδη:P
Επειδή είμαι μέσα στην οργάνωση(not)δεν ξέρω τι έχω βγάλει και τι όχι ακριβώς,τα κάνω μπερδεμένα προς το παρόν θέλω να βγάλω όλη την τράπεζα για εξάσκηση στο Β θέμα που μισώ και στο Δ που από ότι έχω κάνει βγαίνουν όλα μια χαρά:D
Αλλά πρέπει να ασχοληθώ και με την χημεία λίγο επειδή σε 1,5 δεν θα την βγάλω με τίποτα.Ποιος αφήνει τον έρωτα για την χημεία;Υπάρχουν βέβαια και χειρότερα.
Επίσης τα μεταφρασμένα του Θουκ τα τελευταία είναι τόσο κοντά και στην δική μας πραγματικότητα.Ειδικά μια πρόταση την οποία θα μας την πει με χαρά η αγαπημένη Deutch επειδή την λέει 20 φορές την μέρα(και γιατί δεν την θυμάμαι κατά λέξη :P )


Εσύ το λες αυτό επειδή είχες καλή καθηγήτρια:P
Έχω την καλύτερη καθηγήτρια που υπάρχει :inlove:
Μπορεί να με πάρει για ψυχοκόρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και ναι όντως είμαστε τρομερά τυχεροί που δεν έχουμε τράπεζα.Φανταστείτε άλλη τόση ύλη σε όλα τα μαθήματα και τα θέματα με κλήρωση.
Εμείς για τα αρχαία έχουμε 5 μέρες,θα γκρινιάζω μόνη μου και εσείς θα έχετε γράψει ήδη:P
Επειδή είμαι μέσα στην οργάνωση(not)δεν ξέρω τι έχω βγάλει και τι όχι ακριβώς,τα κάνω μπερδεμένα προς το παρόν θέλω να βγάλω όλη την τράπεζα για εξάσκηση στο Β θέμα που μισώ και στο Δ που από ότι έχω κάνει βγαίνουν όλα μια χαρά:D
Αλλά πρέπει να ασχοληθώ και με την χημεία λίγο επειδή σε 1,5 δεν θα την βγάλω με τίποτα.Ποιος αφήνει τον έρωτα για την χημεία;Υπάρχουν βέβαια και χειρότερα.
Επίσης τα μεταφρασμένα του Θουκ τα τελευταία είναι τόσο κοντά και στην δική μας πραγματικότητα.Ειδικά μια πρόταση την οποία θα μας την πει με χαρά η αγαπημένη Deutch επειδή την λέει 20 φορές την μέρα(και γιατί δεν την θυμάμαι κατά λέξη :P )



Έχω την καλύτερη καθηγήτρια που υπάρχει :inlove:
Μπορεί να με πάρει για ψυχοκόρη;

Ποτε γραφεις αρχαια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ποτε γραφεις αρχαια;

Τετάρτη 3 Ιουνίου
(1 είναι του Αγ.Πνεύματος και Τρίτη Πανελλήνιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τετάρτη 3 Ιουνίου
(1 είναι του Αγ.Πνεύματος και Τρίτη Πανελλήνιες)

Και εγω 3 Ιουνιου γραφω..δεν εισαι η μονη τελικα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αγγλικά; Δίνεις prof;
Δυστυχώς:mad:
[/I]
Και ναι όντως είμαστε τρομερά τυχεροί που δεν έχουμε τράπεζα.Φανταστείτε άλλη τόση ύλη σε όλα τα μαθήματα και τα θέματα με κλήρωση.
Εμείς για τα αρχαία έχουμε 5 μέρες,θα γκρινιάζω μόνη μου και εσείς θα έχετε γράψει ήδη:P
Επειδή είμαι μέσα στην οργάνωση(not)δεν ξέρω τι έχω βγάλει και τι όχι ακριβώς,τα κάνω μπερδεμένα προς το παρόν θέλω να βγάλω όλη την τράπεζα για εξάσκηση στο Β θέμα που μισώ και στο Δ που από ότι έχω κάνει βγαίνουν όλα μια χαρά:D
Αλλά πρέπει να ασχοληθώ και με την χημεία λίγο επειδή σε 1,5 δεν θα την βγάλω με τίποτα.Ποιος αφήνει τον έρωτα για την χημεία;Υπάρχουν βέβαια και χειρότερα.
Επίσης τα μεταφρασμένα του Θουκ τα τελευταία είναι τόσο κοντά και στην δική μας πραγματικότητα.Ειδικά μια πρόταση την οποία θα μας την πει με χαρά η αγαπημένη Deutch επειδή την λέει 20 φορές την μέρα(και γιατί δεν την θυμάμαι κατά λέξη :P )



Έχω την καλύτερη καθηγήτρια που υπάρχει :inlove:
Μπορεί να με πάρει για ψυχοκόρη;

Με λένε DEUTSCH. Αλλά τι λέω εσύ 3 χρόνια έκανες ντόιτς και θυμάσαι μόνο ότι έκανες ντόιτς:redface: ( οουυυπς κακία:P)
Παιδιά ακούστε τι είπε ο Θεός ο Θούκ.
''Οι περισσότεροι άνθρωποι προτιμούν να κάνουν κακό και να θεωρούνται έξυπνοι, παρά να είναι καλοί και να τους λένε κουτούς''

Επίσης Ισπανίδα έχεις την καλύτερη καθηγήτρια στην Π.Π αλλά σαν την φράου μου δεν έχει :inlove:
Και όχι δεν μπορεί να σε πάρει για ψυχοκόρη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Και εγω 3 Ιουνιου γραφω..δεν εισαι η μονη τελικα!:P

Ωραία θα πάμε μαζί τον πόνο μας!!

Δυστυχώς:mad:
[/I]

Με λένε DEUTSCH. Αλλά τι λέω εσύ 3 χρόνια έκανες ντόιτς και θυμάσαι μόνο ότι έκανες ντόιτς:redface: ( οουυυπς κακία:P)
Παιδιά ακούστε τι είπε ο Θεός ο Θούκ.
''Οι περισσότεροι άνθρωποι προτιμούν να κάνουν κακό και να θεωρούνται έξυπνοι, παρά να είναι καλοί και να τους λένε κουτούς''

Επίσης Ισπανίδα έχεις την καλύτερη καθηγήτρια στην Π.Π αλλά σαν την φράου μου δεν έχει :inlove:
Και όχι δεν μπορεί να σε πάρει για ψυχοκόρη:D

Εγώ σου έκανα την τιμή να πεις την αγαπημένη σου φράση που ήθελες και για ένα s το οποίο μου ξέφυγε το κάνεις θέμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ωραία θα πάμε μαζί τον πόνο μας!!



Εγώ σου έκανα την τιμή να πεις την αγαπημένη σου φράση που ήθελες και για ένα s το οποίο μου ξέφυγε το κάνεις θέμα.:redface:

Αν δεν το έβλεπα θα με έλεγες άχρηστη καθηγήτρια γερμανικών :(
Καλά ε αυτή η φράση είναι ΤΟΣΟ αλήθεια.. Την λάτρεψα :inlove: βασικά αυτό το μεταφρασμένο το έχω λατρέψει. Μακάρι να πέσει Θουκ και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Supernatural&Εξετάσεις, σύμπτωμα 32.

Έχεις φάει όλη σου τη μέρα διαβάζοντας. Εκεί που νομίζεις πως είναι Σάββατο, παρακολουθείς τι γίνεται στο JIBcon για να κάνεις διάλειμμα. Σε παίρνει η καθηγήτρια σου τηλέφωνο οτι έχεις αργήσει στο μάθημα.

Where is my mind? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Supernatural&Εξετάσεις, σύμπτωμα 32.

Έχεις φάει όλη σου τη μέρα διαβάζοντας. Εκεί που νομίζεις πως είναι Σάββατο, παρακολουθείς τι γίνεται στο JIBcon για να κάνεις διάλειμμα. Σε παίρνει η καθηγήτρια σου τηλέφωνο οτι έχεις αργήσει στο μάθημα.

Where is my mind? :P

Και εμένα με πήρε για να παω αύριο το πρωί για μάθημα
Κομμάτι συνομιλίας
*τουυυυτττ τουυυτ*
-Ναι
-Έλα καμάρι μου
-Βρε καλώς τη! Καλησπέρα:P
-Τι κάνεις; Πως πάει το διάβασμα;
-Καλά εδώ με τα αρχαία... Εσείς όλοι καλά;
- Μια χαρά. Να σου πω... Τι θα κάνουμε αύριο;
-Τι είναι αύριο;:confused::worry:
-Σάββατο
-Α ωραία και;:P
-Και... Εννοώ θα έρθεις για μάθημα;
-Γράφω αρχαία την Τρίτη:P
-Και εγώ την Δευτέρα παραδίνω εργασία για το διδακτορικό
-Α ωραία καλή επιτυχία:redface:
-Ευχαριστώ:P θα έρθεις λοιπόν;
-Όχι:redface:
-Θα σε φαω!
-Μετά τα αρχαία κυρίιιια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βρεεε. Το έχω καταργήσει το Παρασκευιάτικο μάθημα, τρεις Παρασκευές δεν έχω πατήσει. Τις δύο πονούσα, σήμερα το ξέχασα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Κοοοορίτσια κορίτσια κορίτσια κορίτσια. Τώρα που ξεκινούν οι εξετάσεις βλέπω σα μανιακή Grey's Anatomy. Μανιακή σε βαθμό αηδίας όμως. Έβγαλα 2 κύκλους σε μιάμιση βδομάδα! Δε κοιμάμαι καλά, δεν διαβάζω, προτιμώ να κάθομαι σπίτι και να μουχλιάζω αντί να βγω για καφέ... Αλλά κυρίως δε διαβάζωωωω
Τι θα κάνωωωωωωωωωω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top