Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Από βαθμούς δεν έχω θέμα...
Στο 1ο τετράμηνο στην γεωμετρία είχαμε κάνει μόνο σύγκριση τριγώνων που την ήξερα από πέρυσι. Στο διαγώνισμα είχα γράψει 19.5 και στο τετράμηνο είχα 20.
Στην φυσική έιχα γράψει 10:redface::redface::redface::redface::redface:




Εγω γεωμετρια ειχα γραψει 13 αλλα μου εβαλε 18 γιατι συμμετεχω πολυ στην ταξη.Τα λεω μια χαρα αλλα στα γραπτα κομπλερνω..:worry: Φυσικη επισης εγραψα 13 και μου εβαλε 17.
Να δουμε στις εξετασεις τι θα γραψω!:worry::worry:

Στην φυσική και εγώ προσπαθώ να συμμετέχω πολύ όμως δεν την καταλαβαίνω:/: καθόλου... άσπρο λέει μαύρο καταλαβαίνω εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Στην φυσική και εγώ προσπαθώ να συμμετέχω πολύ όμως δεν την καταλαβαίνω:/: καθόλου... άσπρο λέει μαύρο καταλαβαίνω εγώ

Εξισωσεις ταχυτητας,εξισωσεις κινησης,ΘΜΚΕ,ΑΔΜΕ...τι να πρωτοκαταλαβεις..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στην φυσική και εγώ προσπαθώ να συμμετέχω πολύ όμως δεν την καταλαβαίνω:/: καθόλου... άσπρο λέει μαύρο καταλαβαίνω εγώ

Εξισωσεις ταχυτητας,εξισωσεις κινησης,ΘΜΚΕ,ΑΔΜΕ...τι να πρωτοκαταλαβεις..:worry:[/QUOTE]

Εμετόοοοοοοοςςςςς σταμάααατα :P
Δεν... Τα θετικά φέτος, πλήν της Άλγεβρας και λίγο της χημείας είναι σκατά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Μόλις έμαθα ότι θα έχουμε του χρόνου πάλι Π.Π.:mad: ,μου λένε θα είναι πάλι το ίδιο βιβλίο είναι δυνατών?????????πείτε μου πως είναι ψέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μόλις έμαθα ότι θα έχουμε του χρόνου πάλι Π.Π.:mad: ,μου λένε θα είναι πάλι το ίδιο βιβλίο είναι δυνατών?????????πείτε μου πως είναι ψέματα

:confused::worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Xαχαχα:P
Και η αλγεβρα δυσκολουτσικη ειναι (αν εξαιρεσεις τις πιθανοτητες που τις λατρευω και τις εξισωσεις):inlove:
H χημεια μου αρεσε καπως,εχω γραψει καλα στα τεστ,διαγωνισματα και γενικα μου φανηκε ευκολη

Μόλις έμαθα ότι θα έχουμε του χρόνου πάλι Π.Π.:mad: ,μου λένε θα είναι πάλι το ίδιο βιβλίο είναι δυνατών?????????πείτε μου πως είναι ψέματα

Απ' οσο ξερω ναι θα εχουμε:worry:Αλλα νταξει σιγα το δυσκολο μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Αν ξέρει κανένας ας πει εμένα μου το είπε ένα παιδί από Β λυκείου.Το Π.Π. ακόμα δεν κατάλαβα γιατί το βάλανε στην θέση του αρχές οικονομίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Xαχαχα:P
Και η αλγεβρα δυσκολουτσικη ειναι (αν εξαιρεσεις τις πιθανοτητες που τις λατρευω και τις εξισωσεις):inlove:
H χημεια μου αρεσε καπως,εχω γραψει καλα στα τεστ,διαγωνισματα και γενικα μου φανηκε ευκολη

Και εμένα μου άρεσαν πάααρα πολύ οι πιθανότητες, οι εξισώσεις, οι ανισώσεις :inlove:
οι πρόοδοι δεν με συγκλώνησαν...
Οι συναρτήσεις ήταν καλές για να κάνεις γερή επανάληψη σε όλα τα είδη εξισώσεων και ανισώσεων:P

Χημεία, μου άρεσε αρκετά αν εξαιρέσεις τις ενώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και εμένα μου άρεσαν πάααρα πολύ οι πιθανότητες, οι εξισώσεις, οι ανισώσεις :inlove:
οι πρόοδοι δεν με συγκλώνησαν...
Οι συναρτήσεις ήταν καλές για να κάνεις γερή επανάληψη σε όλα τα είδη εξισώσεων και ανισώσεων:P

Χημεία, μου άρεσε αρκετά αν εξαιρέσεις τις ενώσεις

Μα καλα τοσο ιδιες;:P
Οι προοδοι δεν μου αρεσαν καθολου..και ευτυχως βγηκαν εκτος!:clapup:
Επισης οι ενωσεις δεν μου αρεσαν και για καλη μας τυχη και αυτες τις βγαλανε!!..Τι ανακουφιση.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μα καλα τοσο ιδιες;:P
Οι προοδοι δεν μου αρεσαν καθολου..και ευτυχως βγηκαν εκτος!:clapup:
Επισης οι ενωσεις δεν μου αρεσαν και για καλη μας τυχη και αυτες τις βγαλανε!!..Τι ανακουφιση.:D

Και εμάς μας τις βγάλανε ( τις ενώσεις) :eek:
Κόσμε βρήκα την αδερφή ψυχή μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και εμάς μας τις βγάλανε ( τις ενώσεις) :eek:
Κόσμε βρήκα την αδερφή ψυχή μου:P

ΧΑΧΑΧΑΧΑ:P
Ε αμα δεν σου αρεσαν ουτε τα θρησκευτικα φετος..τοτε πρεπει να ειμαστε σιγουρα αδερφες ψυχες. :lol: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ:P
Ε αμα δεν σου αρεσαν ουτε τα θρησκευτικα φετος..τοτε πρεπει να ειμαστε σιγουρα αδερφες ψυχες. :lol: :P

Τα θρησκευτικά είναι πολύ μπλα μπλα... Αν γινόταν αλλιώς το μάθημα ίσως μου άρεσε...
Μόνο το μυστήριο της ιεροσύνης μου άρεσε που είχαμε και παπά καλεσμένο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Τα θρησκευτικά είναι πολύ μπλα μπλα... Αν γινόταν αλλιώς το μάθημα ίσως μου άρεσε...
Μόνο το μυστήριο της ιεροσύνης μου άρεσε που είχαμε και παπά καλεσμένο:P

Εμενα τιποτα πρωτον γιατι το βιβλιο ειναι κακογραμμενο και δευτερον γιατι εχουμε μια καθηγητρια που στην ωρα της γινεται χαμος στην ταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμενα τιποτα πρωτον γιατι το βιβλιο ειναι κακογραμμενο και δευτερον γιατι εχουμε μια καθηγητρια που στην ωρα της γινεται χαμος στην ταξη.

Ωχ:/: εμείς έχουμε την ίδια με πέρυσι:P
Πάντως το μάθημα που με κέρδισε φέτος ήταν τα αρχαία :inlove:
και τα γερμανικά που παραμένουν στην καρδιά μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ωχ:/: εμείς έχουμε την ίδια με πέρυσι:P
Πάντως το μάθημα που με κέρδισε φέτος ήταν τα αρχαία :inlove:
και τα γερμανικά που παραμένουν στην καρδιά μου:redface:

Τα αρχαια μου αρεσαν φετος..δεν τρελαθηκα κιολας..Οι μεταφρασεις και τα σχολια ειναι πολλα:/:
Εμεις απο ξενες γλωσσες μονο αγγλικα καναμε φετος ευτυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα αρχαια μου αρεσαν φετος..δεν τρελαθηκα κιολας..Οι μεταφρασεις και τα σχολια ειναι πολλα:/:
Εμεις απο ξενες γλωσσες μονο αγγλικα καναμε φετος ευτυχως.

Εμάς δώθηκε η δυνατότητα δημιουργίας τμήματος γερμανικών και την εκμεταλλεύτηκα καταλλήλως... Α1.2 επίπεδο κάνουμε βέβαια αλλά δεν πειράζει:P:P . Στα αγγλικά, τα παιδιά μου είπαν πως κάνουν Β2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εμάς δώθηκε η δυνατότητα δημιουργίας τμήματος γερμανικών και την εκμεταλλεύτηκα καταλλήλως... Α1.2 επίπεδο κάνουμε βέβαια αλλά δεν πειράζει:P:P . Στα αγγλικά, τα παιδιά μου είπαν πως κάνουν Β2

Και εμεις στα αγγλικα Β2 επιπεδο κανουμε..Ευκολα ειναι δεν μπορεις να πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Έχει 1 εβδομάδα+ που μας έδωσαν το πρόγραμμα και γράφουμε και τα πρώτα τρία είναι Φυσική,Χημεία,Άλγεβρα.
Τα μαθήματα που θα έρθει η καταστροφή είναι γεωμετρία,θρησκευτικά και πληροφορική.

Εμείς στα αγγλικά κάνουμε Β1+.
Επίσης η Π.Π είναι από τα καλύτερα μάθημα φέτος :inlove:
Αυτά τα ολίγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έχει 1 εβδομάδα+ που μας έδωσαν το πρόγραμμα και γράφουμε και τα πρώτα τρία είναι Φυσική,Χημεία,Άλγεβρα.
Τα μαθήματα που θα έρθει η καταστροφή είναι γεωμετρία,θρησκευτικά και πληροφορική.

Εμείς στα αγγλικά κάνουμε Β1+.
Επίσης η Π.Π είναι από τα καλύτερα μάθημα φέτος :inlove:
Αυτά τα ολίγα. :P

Η πληροφορικη ειναι οντως δυσκολη για αυτο και δεν την επελεξα.Δεν φτανει η φυσικη,γεωμετρια και η αλγεβρα,αμα ειχα και την πληροφορικη..παει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Η πληροφορικη ειναι οντως δυσκολη για αυτο και δεν την επελεξα.Δεν φτανει η φυσικη,γεωμετρια και η αλγεβρα,αμα ειχα και την πληροφορικη..παει..:P

Μόνο θεωρία είναι η πληροφορική φέτος.Σε εμάς αυτοί που ''επιβραβεύονται'' είναι οι παπαγάλοι.Ούτε εγώ την επέλεξα,ούτε κανένας στην τάξη μου,αλλά γιατί κάνουμε είναι υπερτεράστια ιστορία.Από τα 16 κεφάλαια έχουμε τα 14 και μόνο μια μέρα να διαβάσουμε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top