Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν είναι λάθος, η ρητοποίηση γίνεται απλά για λόγους ευκολίας σε περίπτωση που χρειαστεί να ξαναχρησιμοποιηθεί το κλάσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γιατί εσείς πότε τελειώνετε;:hmm:Εμείς Πέμπτη:D

παρασκευη αλλα οσο το γρηγοροτερο τοσο το καλυτερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
σας δωσανε χαρτι για το μαθημα επιλογης?εμας μας δωσανε και μου φαινονται λιγο ασχετα :confused: ποιο θα διαλεξετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πάλι καλά παιδιά. Το είχα ξεχάσει δεν είναι ότι το παρέλειψα.

Εν τω μεταξύ ακόμα να διαβάσω Γεωμετρία και έχω μεγάλη ύλη.

Εμάς μας δώσανε εδώ και ένα μήνα. Πήρα Αστρονομία αν και παίζει να διαλέξω τελικά Πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolakisofi

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε Χημεία,τα θέματα ήταν μέτρια,στο 1ο θέμα είχε να κυκλὠσουμε,και ονοματολογια..Στο 2ο μια ασκ,σωστό λάθος,μια ασκμνα βρουμε Α.Ο,και μία με αντιδράσεις.Στο 3ο ήταν με Mr,mol και τετοια,και στο 4ο,είχε αραίωση και εφαρμογη του τυπου C1*VI +C2*V2=Cτελικο Vτελικὀ..Εε κάνα 16 το έγραψα .

Αύριο Ἐκθεση,και δεν έχωω καμίαααααα όρεξη για διάβασμα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
παρασκευη αλλα οσο το γρηγοροτερο τοσο το καλυτερο:P

Άντε μια βδομαδούλα έμεινε!!!υπομονήηηη:yahoo: και μετάαα..αγγλικά καλοκαιρινό για proficiency μέχρι τέλη αυγούστου..ΓεεεεΪ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα_Ba

Νεοφερμένος

Η Ελενα_Ba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια ερώτηση...ξέρω ότι το έχουμε υπέρ αναλύσει το θέμα αλλά θέλω ν είμαι σίγουρη...1ο τετραμηνο έβγαλα γενικό μέσο όρο 14,1 και 2ο έβγαλα 15,6 άμα στην γεωμετρία έχω 10 και 11 ποσο πρέπει ν γράψω γ να μην μείνω μετεξεταστεα; Ισχύει το 9,5 μέσο όρο στο μάθημα ή όχι;
Ευχαριστώ εκ το προτέρων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια ερώτηση...ξέρω ότι το έχουμε υπέρ αναλύσει το θέμα αλλά θέλω ν είμαι σίγουρη...1ο τετραμηνο έβγαλα γενικό μέσο όρο 14,1 και 2ο έβγαλα 15,6 άμα στην γεωμετρία έχω 10 και 11 προς πρέπει ν γράψω γ να μην μείνω μετεξεταστεα; Ισχύει το 9,5 μέσο όρο στο μάθημα ή όχι;
Ευχαριστώ εκ το προτέρων:)

Νομίζω πως δεν μένεις...και πρέπει να ισχύει και το 9.5 μέσο όρο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα_Ba

Νεοφερμένος

Η Ελενα_Ba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πφφφφ..Οκ,ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πφφφφ..Οκ,ευχαριστώ:)

Πάντως κάνε μια ερώτηση στο σχολείο,σε έναν καθηγητή γιατί δεν είμαι πολύ σίγουρη...:worry:Το πιο πιθανό όμως είναι να μην μένεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα_Ba

Νεοφερμένος

Η Ελενα_Ba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εχω ρωτήσει η απάντηση είναι διαβάστε κ θα είστε μια χαρά :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εχω ρωτήσει η απάντηση είναι διαβάστε κ θα είστε μια χαρά :p

ααα υπέροχα...:P δεν νομίζω πάντος να μένεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ισχύει αυτό με το 9.5

Δύσκολα θα μείνεις πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d_p

Νεοφερμένος

Ο d_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Άν δεν κάνω λάθος μετράει και το project για τον γενικό μέσο όρο οπότε είναι πολύ δύσκολο να μείνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα_Ba

Νεοφερμένος

Η Ελενα_Ba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ασε ασε υπέροχα :p
Οκ..ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση. Στις εξετάσεις, σε μία άσκηση η λύση ήταν κλάσμα με άρρητο παρονομαστή() και το άφησα έτσι. Έπρεπε να κάνω ρητοποίηση;
Καλό θα ήταν να το κάνεις ρητοποίηση.
Είναι σαν να βγαίνει σε μια άσκηση κλάσμα 4/6 και να μην το κάνεις απλοποίηση 2/3.

σας δωσανε χαρτι για το μαθημα επιλογης?
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλη daphne το ξέρω ότι ήταν καλό αλλά το προσπέρασα κατά λάθος και ήθελα να μάθω εάν ήταν άκυρο έτσι και μου έκοβε μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν θα σου κόψει μονάδες. Ακόμα και κάτι τέτοιο να έγραφες δεν θα σου έκοβε. Οι απλοποιήσεις γίνονται για λόγους ευκολίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τέλεια τότε. Δεν ήθελα και άλλα λάθη από αυτά που έκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Φίλη daphne το ξέρω ότι ήταν καλό αλλά το προσπέρασα κατά λάθος και ήθελα να μάθω εάν ήταν άκυρο έτσι και μου έκοβε μονάδες.

Αποκλείεται να σου κόψει μονάδες, εκτός αν είναι τόοοοσο κομπλεξικός. :P

Σήμερα γράψαμε θρησκευτικά. 20αρι σίγουρο. Τώρα πάμε για γεωμετρία που μας αρέσει και την χρειαζόμαστε, την Δευτέρα. Το σημερινό διάβασμα περιλαμβάνει τις αποδειξούλες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top