Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Εγώ για πρώτη φορά EVER, χεσμένα τα΄χω τα αποτελέσματα. Νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω έμαθα τα αποτελέσματα και τους βαθμούς μου σήμερα και έχω τελικό 19 και 3.
Ειμαι απολυτα ευχαριστημένος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
To HΠΑ τι το χεις τότε βρε;

Έτσι.. :P

Από τη μία θέλω να'ρθει η Τετάρτη για να μάθω τα αποτελέσματα και από την άλλη φοβάμαι μήπως έχω μείνει σε κανένα (πράγμα που δε νομίζω). :clapup::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Έτσι.. :P

Από τη μία θέλω να'ρθει η Τετάρτη για να μάθω τα αποτελέσματα και από την άλλη φοβάμαι μήπως έχω μείνει σε κανένα (πράγμα που δε νομίζω). :clapup::/:
Tετάρτη μας δίνουν? Όλα τα κακά μαζί. Την Τρίτη θα τα φάμε απ΄την Αργεντινή και Τετάρτη βαθμοί. Αυτά είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ πήρα τηλέφωνο που λέτε σήμερα για να μάθω πότε παίρνουμε βαθμούς. Δεν κατάλαβα ποιος το σήκωσε και μου είπαν το εξής κουλό : "Κοπέλα μου εδώ ακόμη δεν έχουν παραδώσει βαθμολογία καθηγητές που το μάθημά τους εξεταζόταν πρώτο και μου λες να σου δώσω πληροφοριές για βαθμούς?" Δλδ απορώ ! ! ! ! Τι κάνουν αυτοί οι άνθρωποι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πήγα σήμερα από το Λύκειο!και Πέρασα:D.Ειδικά όταν η φιλολογός μου είπε στην μαμά μου ότι Ιστορία έγραψα 18 ξετρελάθηκα:clapup:!Τώρα περιμένω να έρθει η αυριανή μέρα να δώ και τους άλλους μου βαθμούς!Αν και ξέρω εκεί που θα έχω πατώσει θα είναι Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπράβο σου, Ραφαέλα!! Εγώ θέλω να δω αν πέρασα και τι βαθμό πήρα στη Γεωμετρία. Πήγα χωρίς να ξέρω τίποτα και στο τέλος έλυσα και τα τέσσερα θέματα.. :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια πηρε κανενας βαθμους????εμεις τελειωσαμε την δευτερα και ακομα τιποτα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όλα καλά έχουν πάει Ιωάννη!Μια χαρά θα τα 'εχεις πάει!Είμαι σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όλα καλά έχουν πάει Ιωάννη!Μια χαρά θα τα 'εχεις πάει!Είμαι σιγουρη

Μακάρι!! :D

Πάντως, οι καθηγητές είναι οι μόνοι άνθρωποι που κάνουν ό,τι θέλουν και είναι ασυνεπείς (aka :whatever). Ελπίζω οι καθηγητές του Λυκείου μου να αποδειχθούν στο τέλος εργατικοί και να βγάλουν μία σωστή ημερομηνία τους βαθμούς χωρίς αοριστίες και λοιπές λακαμιές. Τέλος, ελπίζω να την Τετάρτη να είναι συνεπής και να δούμε τους βαθμούς το μεσημέρι και να μην συμπεριφερθούν όπως οι καθηγητές του γυμνασίου μου (μας είχαν πει ότι μες στις 2 θα'χουν βγάλει τα αποτελέσματα και 1:30 ήταν ακόμα στο Α4 :mad:)

Thanx... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
παιδιά κάτι άσχετο με τις εξετάσεις... Τι κατεύθυνση σκοπεύετε να ακολουθήσετε???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
παιδιά κάτι άσχετο με τις εξετάσεις... Τι κατεύθυνση σκοπεύετε να ακολουθήσετε???:confused:
Yπάρχει σχετικό thread εδώ: Τι κατεύθυνση επιλέξατε/θα επιλέξετε? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μακάρι!! :D

Πάντως, οι καθηγητές είναι οι μόνοι άνθρωποι που κάνουν ό,τι θέλουν και είναι ασυνεπείς (aka :whatever). Ελπίζω οι καθηγητές του Λυκείου μου να αποδειχθούν στο τέλος εργατικοί και να βγάλουν μία σωστή ημερομηνία τους βαθμούς χωρίς αοριστίες και λοιπές λακαμιές. Τέλος, ελπίζω να την Τετάρτη να είναι συνεπής και να δούμε τους βαθμούς το μεσημέρι και να μην συμπεριφερθούν όπως οι καθηγητές του γυμνασίου μου (μας είχαν πει ότι μες στις 2 θα'χουν βγάλει τα αποτελέσματα και 1:30 ήταν ακόμα στο Α4 :mad:)

Thanx... :)
Μην στενοχωριέσαι!Στα λύκεια συνήθως οι καθιγητές είναι ποιο συνεπείς από ότι στα Γυμνάσια.Θα έχουν βγεί τα αποτελέσματα και τους βαθμούς σας θα πάρετε.Μην ανγώνεσαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μην στενοχωριέσαι!Στα λύκεια συνήθως οι καθιγητές είναι ποιο συνεπείς από ότι στα Γυμνάσια.Θα έχουν βγεί τα αποτελέσματα και τους βαθμούς σας θα πάρετε.Μην ανγώνεσαι:)
Γιατί έχω ένα συναίσθημα οτι συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο?
Αν θυμηθώ τη συμπεριφορά, την προθυμία και την εργατικότητα αυτών που με δίδασκαν απ΄το δημοτικό, μέχρι τώρα, καταλήγω οτι κάθε πέρσι και καλύτερα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Γιατί έχω ένα συναίσθημα οτι συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο?
Αν θυμηθώ τη συμπεριφορά, την προθυμία και την εργατικότητα αυτών που με δίδασκαν απ΄το δημοτικό, μέχρι τώρα, καταλήγω οτι κάθε πέρσι και καλύτερα. :/:
Σε αυτό δεν έχεις άδικο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Μπράβο ρε Ραφαέλα που έγραψες 18 στην Ιστορία!!!
Παίρνουμε σήμερα ελέγχους?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ πήρα βαθμούς και είμαι πολύ απογοητευμένος. Εντάξει σε κάποια μαθήματα δεν διάβασα ( π.χ θρησκευτικά,οικονομία ) αλλά σε κύρια μαθήματα είχα σκιστεί στο διάβασμα και πήγα χάλια :( Η βαθμολογία μου είναι η εξής :

Θρησκευτικά: 8 :P( είπαμε δεν διάβασα τίποτα )
Αρχαία : 15,6 :)( για θετικάριο είμαι πολύ ευχαριστημένος )
Γλώσσα : 17,4 :D
Λογοτεχνία : 10 :(
Ιστορία : 11 :P ( δεν είχα ανοίξει βιβλίο )
Άλγεβρα :14 :( ( πραγματικά εδώ στενοχωρήθηκα πάρα πολύ )
Γεωμετρία : 17,6 :) ( Αν και περίμενα παραπάνω είμαι ευχαριστημένος )
Φυσική : 18,4 :) ( Ήταν το μάθημά μου και περίμενα 20 αλλά οκ )
Χημεία : 14,4 :redface: ( Από τη στιγμή που θα πάω θετική πρέπει να στρωθώ λίγο )
Αγγλικα: 18
Aρχές Οικονομίας : 14 ( Δεν είχα ανοίξει βιβλίο :P )

Πάντως από τη στιγμή που θέλω ΗΜΜΥ και πήγα τόσο άσχημα άλγεβρα ζήτησα από τον καθηγητή μου στα ιδιαίτερα να κάνουμε μαθήματα το καλοκαίρι ( 4,5 ώρες την βδομάδα μέχρι 19 Ιουλίου ) για αναπλήρωση τυχόν κενών και έναρξη των μαθηματικών της Β΄
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ναι σήμερα!

Λοιπόν η βαθμολογία μου:
Θρησκευτικά:16
Αρχαία:15,3(Αμάν αυτοί τόνοι)
Λογοτεχνία:15
Γλώσσα:16
Ιστορία:18
Άλγεβρα-
Γεωμετρία-
Φυσική-
Χημεία
Αγγλικά 17(Παρόλο που το κείμενο ήταν σχετικά με τα Ισπανικά αλλά τεσπα)
Οικονομία:14(20 λεπτά διάβασμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Παιδια εμεις τους περνουμε αυριο τους βαθμους αλλα θα πω στην μανα μου να παει απο βδομαδα..Μην παθει κανενα καρδιακο η γυναικα απο τους βαθμους!!(ασε που εχουν σφιξει και οι ζεστες)..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ραφαέλα γιατί δεν έχεις συμπληρώσει τα θετικά;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top