Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εμείς την Τετάρτη τελειώνουμε με έκθεση και δεν μας έχουν βγάλει ούτε ένα θέμα απ' αυτά που (υποτίθεται) έχουμε διδαχτεί!! Οι σημειώσεις είναι άπειρες και κουράστηκα αρκετά για να βγάλω την Ιστορία οπότε μάλλον θα παίξει το σενάριο "Απόψε αυτοσχεδιάζουμε:clapup:" Δεν βαριέσαι:P Τελευταίο μάθημα είναι να μην έχουν κ πολλές απαιτήσεις γιατί θ απογοητευτούν:whistle: Καλά αποτελέσματα σε όσους τελειώσαν και ΥΠΟΜΟΝΗ σ' εμάς τους τελευταίους!! Το χουμεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Εμάς Νεοελληνική Γλώσσα μας έπεσε το Χάσμα Γενεών! Ευκολάκι... Όμως πολύ sos είναι παραδόξως η Μόδα, τα Πρότυπα-Είδωλα, ο Διάλογος, ο Ελεύθερος Χρόνος και τα Προβλήματα των Νέων σχετικά με την εφηβεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Eμάς γλώσσα μας έπεσαν τα πρότυπα των νέων. Σήμερα γράφαμε άλγεβρα δυσκολάκι, αλλά την Πέμπτη γράφουμε κείμενα και ........Τέλος!!!!!!!!

Άντε παιδιά κουράγιο, για μας που δεν τελειώσαμε ακόμη!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μόδα δεν έχουμε κάνει άρα είναι έξω:P Στα πρότυπα και στο χάσμα δεν θα πω όχι:D Να μην πέσει τίποτα η αξία του διαλόγου ή προφορικός και γραπτός λόγος..:/: Δεν διαβάζω τίποτα:P Ότι θυμάμαι θα γράψω...:P Εντωμεταξύ σε 2 ώρες έχουμε πάρα πολλά να γράψουμε!! Περίληψη παράγραφο έκθεση!!:mad: Βάλε και τις ασκήσεις...:worry: Άμα προλάβω κάντε μου τσίου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
τσίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:alljumpy: ^ ^ ^ ^ ^ ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicklan

Νεοφερμένος

Ο nicklan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ε παιδια εγω εχω μια ερωτηση.Στην αλγεβρα και γεωμετρια εχω 12 κ 11 στους ελενγους και στην φυσικη 12 κ 13 και πες οτι εγραψα 3 στις εξετάσεις.
Θα παω να δωσω τον Σεπτεμβριο ξανα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicklan

Νεοφερμένος

Ο nicklan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σιγουρα ρε φιλε?Δεν ισχυει ο συμψηφισμος των μαθηματων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PotatoHead

Νεοφερμένος

Η PotatoHead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν νομίζω, δεν είναι όπως στο γυμνάσιο. Και 3 να έχεις σε κάποιο μάθημα όλη την χρονιά αν ο μέσος όρος σου σε όλα τα μαθήματα είναι πάνω από 9,5 περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Πάει α' τετράμηνο + β' τετράμηνο / 2 και αυτό που βγαίνει το προσθέτεις με τον αριθμό που έγραψες στις εξετάσεις / 2...

Δηλαδή 11+12= 23/2 = 11,5 11,5 + 3 = 14,5/2 = 7,25 ΜΕΝΕΙΣ γιατί δεν έχεις περάσει το 9,5...

Το ίδιο και στη φυσική γιατί βγαίνει 7,75

Στο λύκειο δεν ισχύουν οι συμψηφισμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicklan

Νεοφερμένος

Ο nicklan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν νομίζω, δεν είναι όπως στο γυμνάσιο. Και 3 να έχεις σε κάποιο μάθημα όλη την χρονιά αν ο μέσος όρος σου σε όλα τα μαθήματα είναι πάνω από 9,5 περνάς.
Δλδ φιλε αφου βγαζω 9,5 χαλαρα μεσο ορο με τα αλλα μαθηματα που ειμαι καλος δεν χριαζετε να παω τον σεπτεμβρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Βρε guys για απαντήστε στη παρακάτω ερώτησή μου.
Στη Φυσική είχα και στα 2 τετράμηνα 20 και εξετάσεις μου είπε ο καθηγητής ότι έγραψα (για ένα πολύ χαζό λάθος) 19.
Λοιπόν πόσο βγαίνει ο Μ.Ο? 20? 19,5? 19,66? Και πάλι δεν ισχύει το μισό υπέρ του μαθητή? Δηλαδή θα έχω 19,5 χωρίς συμψηφισμό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
20+20=40/2=20
20+19=39/2=19,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Και δηλαδή θα μου κοπεί μισό μόριο στο Γ.Μ.Ο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ναι στο λυκειο και 19,98 να βγαλεις ετσι στο αφηνουν δεν το κανουν 20...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τέλοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυτό ήτανεεεεεε ααααααααααααααααααααα:clapup::clapup::clapup:
Γιουργιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Παιδία χθες στη γεωμετρία έπεσε η εξής άσκηση:

Πώς το λύνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Παιδία χθες στη γεωμετρία έπεσε η εξής άσκηση:

Πώς το λένετε;
μηπως εννοεις ΔΒ=ΕΗ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ναι σωστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top