Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ !!
Εκθεση σημερα..αν και ηταν δυσκολο το θεμα και οι ερωτησεις που ειχε κατι εγραψα..το θεμα ηταν η μοδα
τωρα καλοκαιρι :D

Εμείς τελειώνουμε αύριο!!! Δεν βλέπω την ώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εμεις την τεταρτη!!!:mad:
δεν αντεχω αλλο...γεωμετρια,ιστορια και κειμενα...:mpliaks::mpliaks::mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πιξιμο ε?
Ακομα δεν εχω συνειδητοποιήσει οτι εχω τελειωσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
τυχερουλη!!!
εγω γραφω αυριο γεωμετρια και δεν ξερω τιποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
παιδιά να κάνω μια ερώτηση όσοι γράψατε κείμενα, στους περισσότερους η Ιθάκη έπεσε; :)'
Ευχαριστώ ^-^

εγω γραφω αυριο γεωμετρια και δεν ξερω τιποτα!!!!

και εγώ έτσι ήμουν αλλά έγραψα σχετικά καλά,ασχέτως των χαμηλών βαθμών μου στα τετράμηνα. (μίσος προς τα μαθηματικά) Δεν ήταν πολύ δύσκολα 8D οπότε πιστεύω ότι και σε εσάς το ίδιο θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι εγω στο τετραμηνο ειχα αριστο βαθμο...
αλλα απο γνωσεις......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
αποκλείεται να μη θυμάσαι τίποτα 8D για να έχεις άριστο βαθμό. σίγουρα τα βασικά θα τα θυμάσαι. μόνο μην αγχωθείς :)
για γεωμετρία
τώρα δε θυμάμαι ακριβώς τι είχε πέσει~
θυμάμαι το πρώτο θέμα μια απόδειξη για ορθογώνιο τρίγωνο~
το δεύτερο θέμα ήταν να αποδείξεις ότι το τρίγωνο είναι ισοσκελές
το τρίτο δε το θυμάμαι καλά.
εντάξει είχε και ένα σωστό λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ρε παιδια βλέπω ότι οι περισσότεροι τελειώσατε...Τι γίνεται; Εμεις την Παρασκευη 18 του μηνος κλεινουμε με κειμενα..Δεν αντέχω άλλο... Εχει μεινει η Γεωμετρια και η Ιστορια και βαριεμαι απιστευτα....Φταιει και η ζεστη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Kαλά κι εμείς κλείνουμε με κείμενα αλλά την Πέμπτη στις 17! ΧιΧΑΧο!!!!!!!!!!!Βασικά κανονικά στις18 τελειώνει η πρώτη αλλά τότε γράφουν μόνο όσοι έχουν επιλέξει μαθήματα επιλογής με εξετάσεις που ευτυχώς δεν έκανα αυτό το μοιραίο λάθος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ δεν αντέχω άλλο!!!!!!!!!!! Σήμερα αρχές οικονομίας έκανα δύο λάθη μ@@@ες, το ένα πιάνει 5 μόρια το άλλο δεν ξέρω ποσο πιάνει, ελπίζω λίγα....Πάντως και τα δύο τα ήξερα και τα έκανα λάθος από το άγχος μου. Άντε την Τρίτη τώρα γράφουμε Άλγεβρα και τα μυαλά στα κάγκελα πάλι.

Πάντως έχω να καταγκείλω πως αρκετά σχολεία έχουν ήδη τελειώσει από σήμερα και άλλα τελειώνουν τη Δευτέρα αν και η εντολή του Υπουργείου ήταν να τελειώσουμε όλοι στις 18!

Άντε παιδιά φτάσαμε στην πηγή, λίγες μερούλες ακόμη και.......ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ !!
Εκθεση σημερα..αν και ηταν δυσκολο το θεμα και οι ερωτησεις που ειχε κατι εγραψα..το θεμα ηταν η μοδα
τωρα καλοκαιρι :D

Καλά ρε! Τελειώσατε κιόλας;;;; :mad::P:devil::crazy::sick::cry_x::spasiklas::PΠαλιοχαμένοι Ροδίτες! Το ξερα ότι τελειώνετε πιο γρήγορα, και τους έλεγα εγώ τους γονείς μου να μείνουμε Ρόδος αλλά αυτοί δεν μ άκουγαν!

Ροδος for ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Καλά ρε! Τελειώσατε κιόλας;;;; :mad::P:devil::crazy::sick::cry_x::spasiklas::PΠαλιοχαμένοι Ροδίτες! Το ξερα ότι τελειώνετε πιο γρήγορα, και τους έλεγα εγώ τους γονείς μου να μείνουμε Ρόδος αλλά αυτοί δεν μ άκουγαν!

Ροδος for ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Ε καλα τωρα..ετσι ειμαστε εμεις..χοχο
Τωρα περιμενω ομως τα αποτελεσματα με αγχος για να δω αν περασα σε ολα τα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εμείς κλείνουμε την Δευτέρα με την απαίσια Ιστορία... Δεν μπορώ να πω πως έχουμε εξωφρενικά μεγάλη ύλη, αλλά και πάλι είναι τελευταίο μάθημα, κάνει ζέστη και θέλω σαν τρελή να πάω για μπάνιο :D:D:D:D Tι να κάνω?? Αν έχει γράψει κανείς ιστορία θα το εκτιμήσω πάρα πολύ να μου πει τα SOS ή τι έπεσε στισ δικέσ του εξετάσεις. Τουλάχιστον την δεύτερη φορα που θα τα περάσω να βγάλω μόνο τα SOS καλά όχι όλη την ύλη... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Χημεια σήμερα....Ολα μια χαρα πηγαν....αλλά κουράστηκα πολυ..Και τώρα ποιος διαβάζει Αρχές Οικονομίας :worry: καλα ε και εμεις με κειμενα τελειωνουμε...........βαρεθηκαααααααα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Εμείς κλείνουμε την Δευτέρα με την απαίσια Ιστορία... Δεν μπορώ να πω πως έχουμε εξωφρενικά μεγάλη ύλη, αλλά και πάλι είναι τελευταίο μάθημα, κάνει ζέστη και θέλω σαν τρελή να πάω για μπάνιο :D:D:D:D Tι να κάνω?? Αν έχει γράψει κανείς ιστορία θα το εκτιμήσω πάρα πολύ να μου πει τα SOS ή τι έπεσε στισ δικέσ του εξετάσεις. Τουλάχιστον την δεύτερη φορα που θα τα περάσω να βγάλω μόνο τα SOS καλά όχι όλη την ύλη... :S

Αρχικά τελειώσαμε και εμείς σήμερα!!:clapup::clapup::clapup: Περιμένω τώρα το Γ.Μ.Ο....
Λοιπόν Ιστορία έπεσαν πολλά και απαιτητικά θέματα!
Πρώτον έπεσαν ορισμοί ( σε εμάς ιππείς,πληβείοι,πατρίκιοι,πελάτες και τιμητές!)
Έπειτα 20 Σ-Λ ΚΑΙ 20 Πολλαπλής. Τελικά είχε μία απαράδεκτα εύκολη Αντιστοίχιση.
Αυτό ήταν το Α μέρος, Το Β αποτελούνταν από 3 πηγές. Σε εμάς έπεσε 1ο ο Πελοποννησιακός, 2ο η Σημασία/δημιουργία Πόλης Κράτους και 3ο η περίφημη Δωδεκάδελτος! Έγραψα 6,5 σελίδες!:eek:
Σου προτείνω όμως να ξεσκονίσεις όλη την ύλη! Ειδικά τις Συμπολιτείες, Αποικισμούς, Πανελλήνια Ιδέα, Αναθεώρηση πολιτικής Μ.Αλεξάνδρου, Εξελικτική πορεία Π.Κ, Οίκος και Συγκριτική Ανάλυση με ρόλο των ευγενών και τον Αγροτικό Νόμο του Τιβέριου Γράκχου!
Καλό Διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Αρχικά τελειώσαμε και εμείς σήμερα!!:clapup::clapup::clapup: Περιμένω τώρα το Γ.Μ.Ο....
Λοιπόν Ιστορία έπεσαν πολλά και απαιτητικά θέματα!
Πρώτον έπεσαν ορισμοί ( σε εμάς ιππείς,πληβείοι,πατρίκιοι,πελάτες και τιμητές!)
Έπειτα 20 Σ-Λ ΚΑΙ 20 Πολλαπλής. Τελικά είχε μία απαράδεκτα εύκολη Αντιστοίχιση.
Αυτό ήταν το Α μέρος, Το Β αποτελούνταν από 3 πηγές. Σε εμάς έπεσε 1ο ο Πελοποννησιακός, 2ο η Σημασία/δημιουργία Πόλης Κράτους και 3ο η περίφημη Δωδεκάδελτος! Έγραψα 6,5 σελίδες!:eek:
Σου προτείνω όμως να ξεσκονίσεις όλη την ύλη! Ειδικά τις Συμπολιτείες, Αποικισμούς, Πανελλήνια Ιδέα, Αναθεώρηση πολιτικής Μ.Αλεξάνδρου, Εξελικτική πορεία Π.Κ, Οίκος και Συγκριτική Ανάλυση με ρόλο των ευγενών και τον Αγροτικό Νόμο του Τιβέριου Γράκχου!
Καλό Διάβασμα!


0χα0χα0αχ0α καλά ε, όχι οτι με άγχωσες :PPPP Τy πάντως, παρόλου που εσάς σας έβαλαν πραγματικά πάρα πολλά θέματα! Και μάλιστα τα μισά από αυτά που είχατε στην ύλη, μας τα έχουνε βγάλει.... Τουλάχιστον έχουμε αυτόν τον Γράκχο :S και φυσικά τη Δωδεκάδελτο! (που για κάποιο λόγο πάντα την έλεγα δωδεκαδάχτυλο omg). Άντε, πάω να τελειώσω την ύλη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Όντως Ιστορία μας είχε βάλει πολλά. Αφού να καταλάβεις μόνο τα θέματα ήταν 4 σελίδες συνολικά!!!
Αλλά τώρα ξεκουράζομαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά ακούστε...Στη Φυσική, στη Χημεία και στην ΆΛγεβρα παρόλο που μας έβαλαν αρκετά δύσκολα, έγραψα 100% σε όλα, γιατί ρώτησα τους καθηγητές που έχω... Αλλά Δευτέρα γράφω Γεωμετρία και δε ξέρω Χριστό, γιατί ασχολήθηκα περισσότερο με ΆΛγεβρα φέτος, γιατί η Γεωμετρία είναι ασήμαντη εντελώς για τις Πανελλήνιες. Όποιος έχει γράψει μπορεί να μου πει κανα ΣΟΣ για να σώσω τη παρτίδα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
και εγω γεωμετρια γραφω σε 2 ωρες :)

αντε φευγει θεωρητικα το τελευταιο μαθημα.

μετα τεταρτη θρησκευτικα και παρασκευη αγγλικα.


εφυγα να διαβασω γεωμετρια.εχεχεχεχεεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα παιδιά φέτος, πιο δύσκολα και απαιτητικά θέματα έπεσαν στη Γεωμετρία και στα Αγγλικά ενώ πανεύκολα στα Αρχαία, στη Χημεία και στη Φυσική! Όντως αυτή που έχουμε στα Αγγλικά είναι το κάτι άλλο! Αφού να καταλάβαιτε μας έβαλε για έκθεση Report!!!Σε ολόκληρο FCE μπορείς να επιλέξεις και δεν είναι υποχρεωτικό το Report! Πάλι καλά που είμαι δυνατός στα Αγγλικά και γι αυτό το λόγο τα πήγα πολύ καλά. Γεωμετρία είναι ασχολίαστος ο άνθρωπος! Έβαλε πραγματικά δύστροπα θέματα..Ειδικά το 4ο είχε 5 ερωτήματα συνδυαστικά! Και δεν είμαι μέτριος στη Γεωμετρία..20 έχω άρα θα περίμενε να του γράψω 20..Αααα καλά..18 το μέγιστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
pff παει και η ιστορια...

τωρα τα κειμενα την τεταρτη και τελοςςςς!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
άντε επιτέλους... Αγγλικά την τετάρτη και τέλος. Πάλι καλά που γεωμετρία έβαλε μέτρια θέματα και πέρασε ανώδυνα... Έρχετε το καλοκαίρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top