Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Χαχα και τι σε νοιάζει μωρέ σιγά... Ένα χάλια γραπτό εντάξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Λοιπόν και εγώ γράφω Άλγεβρα αύριο και σε εμάς το 4.4 δεν είναι μέσα αλλά μας είπε να κοιτάξουμε τις μορφές τριωνύμου σελ.130 από εκεί και πέρα διάβασε για θεωρία τύπους vieta και αποδείξεις απολύτων τιμών.Να ρωτήσω έγραψε κανείς άλγεβρα??
Αυτά τα διάβασα απλά έλεγα αν είναι σοσ οι μετατοπίσεις των συναρτήσεων κτλ. Τέσπα! Καλή μας επιτυχία για αύριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Σωστα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ε μην διαβάσεις και πολύ... Εξαρτάται από τα πόσα κείμενα κάνατε.. Συνήθως βάζουν Φοντούλη:P.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: Φοντούλης!!! Θεάααααααα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε αρχαία και μπήκε ο Ξενοφώντας αυτο με τους ορους ειρήνης... Ηταν όλα εύκολα αλλά παιδιά στεναχωρήθηκα λίγο γιατι στη γραμματική εκανα λάθος κατι που το ήξερα :( Θα έγραφα 100 αλλά μπερδεύτικα.......Έλεγε να βάλλουμε το απηγγελλον στο γ ενικο οριστικής και υποτακτικης του μέλλοντα και το έκανα απήγγειλε και απαγγείλαι αλλά είναι απαγγείλη....:(
δεν ειμαι καλή στα αρχαια αλλά κουραστηκα όλες αυτες τις μέρες.....μακαρι να μη μου κοψει πολυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Σήμερα εμείς γράψαμε γεωμετρία και σε γενικές γραμμές ήταν ψιλοδύσκολα τα θέματα.
Πάντως σαν απόδειξη στο πρώτο θέμα για να αποδείξουμε έπεσε το θεώρημα με τις 30 μοίρες.
Τώρα την πέμπτη γράφω άλγεβρα..ουυφ..και ο θεός βοηθός :( του αρέσουν και οι ρίζες αυτού και για μένα είναι δύσκολες..ελπίζω τουλάχιστον σαν απόδειξη να πέσουν οι τύποι του vieta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Και εμεις Αλγεβρα την πεμπτη και μετα τριτη γεωμετρία ακομα δεν ξεκινήσαμε και κουραστικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violence7

Νεοφερμένος

Ο violence7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Και εμεις Αλγεβρα την πεμπτη και μετα τριτη γεωμετρία ακομα δεν ξεκινήσαμε και κουραστικα....

Ναι ασε..μετα την αλγεβρα(την πεμπτη) γραφω φυσικη την τριτη..και μετα επιτελους τελιωνουν τα πιο δυσκολα μαθηματα..και θα περασουν και πιο γρηγορα οι μερες μετα γιατι γραφω καθε μερα..υπομονη μεχρι τις 10!αυτο χρειαζεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Δεν μπορώ άλλο...σήμερα γράψαμε φυσική και την πέμπτη γράφουμε αρχές οικονομίας...
έχω βαρεθεί και ακόμα δεν έχουμε αρχίσει καλά καλά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν μπορώ άλλο...σήμερα γράψαμε φυσική και την πέμπτη γράφουμε αρχές οικονομίας...
έχω βαρεθεί και ακόμα δεν έχουμε αρχίσει καλά καλά
και που'σαι ακομα 4 μαθιματα γραψαμε μονο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Και σ'αυτα ρε παιδι μου σκισαμε τι να πω!!!!:worry: Αντε μπας και γραψουμε τπτ Αρχες Οικολομιας γτ για τν Γεωμετρια.......:whistle:
χ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0α θα γελασουμε παλι!!!!:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
καλα στν γεωμετρια σωθηκες...
θα γελασει και το παρδαλο κατσικι με τα γραπτα μας.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
και που'σαι ακομα 4 μαθιματα γραψαμε μονο...:(

άσε... όσο το σκέφτομαι τόσο πιο πολύ συγχύζομαι
καλα στν γεωμετρια σωθηκες...
θα γελασει και το παρδαλο κατσικι με τα γραπτα μας.....:P:P:P

συμφωνω απολυτος !!!εγω ουτε που θα κουραστω να διαβασω γεωμετρια γτ είτε διαβασω ειτε οχι το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο....
θα γραψω 0...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Ελατε κοριτσια μην σκεφτεστε αρνητικα σκεφτειτε οτι θα γραψουμε ενα ολοκληρο ^0^!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
θα γραψω 0..
γτ τοση απαισιοδοξια....κανενα πενταρακι ρε συ θα το πιασεις...:P:P:P
Ελατε κοριτσια μην σκεφτεστε αρνητικα σκεφτειτε οτι θα γραψουμε ενα ολοκληρο ^0

και προς τι ολη αυτη η χαρα???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
γτ τοση απαισιοδοξια....κανενα πενταρακι ρε συ θα το πιασεις...:P:P:P

5?????? ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
5?????? ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα...
καλα θες να σε δω με αυτον τν βαθμο στα δικα μου τα καθημερινα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ναι ασε..μετα την αλγεβρα(την πεμπτη) γραφω φυσικη την τριτη..και μετα επιτελους τελιωνουν τα πιο δυσκολα μαθηματα..και θα περασουν και πιο γρηγορα οι μερες μετα γιατι γραφω καθε μερα..υπομονη μεχρι τις 10!αυτο χρειαζεται..
Μέχρι τις 10 γράφετε εξετάσεις; Εμείς στις 18 τελειώνουμε..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
εμείς πάλι στις 16:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Αρχικά εμείς τελειώνουμε ( ευλογημένη μέρα) την Παρασκευή 11 Ιουνίου με Γεωμετρία!
Σήμερα γράψαμε Άλγεβρα! Έγραψα σίγουρα 100/100!!
Έπεσαν Τύποι Vieta και απόδειξη, σχηματισμός τύπου X(τεράγωνο)-Sx+P, να δημιουργήσουμε εξισώσεις με ρίζες που δίνονταν, μια μεγάλη παράσταση με απόλυτα(και να εξηγήσουμε με ποιον τρόπο 'βγάλαμε' τα απόλυτα), ανισώσεις με απόλυτα, παραμετρικό σύστημα( μου πήρε 1,5 σελίδα!) και να προσδιορίσουμε τις μηδενικές,θετικές καθώς και τις αρνητικές ρίζες γινομένου πολυωνύμων μέσω πίνακα(αναλυτικά!) Ουφ! Μου έφυγε το άγχος!
Τώρα την Πέμπτη Οικονομία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top