Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συλλυπητήρια. :hug:

Ευχαριστώ ρε :hehe:
σήμερα έβγαλα 3ο κεφάλαιο + όλες τις αποδείξεις και την θεωρία και ξεκίνησα το 4ο.
Αύριο πάλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ έτσι ήμουν. Μετά τη χημεία γράφω Κείμενα, μετά μια κενή, και τέλος Πολιτική. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγώ έτσι ήμουν. Μετά τη χημεία γράφω Κείμενα, μετά μια κενή, και τέλος Πολιτική. :clapup:

Δευτέρα γεωμετρία
Τετάρτη κείμενα
Πέμπτη γερμανικά και αντίιιιιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:clapup:
ουσιατικά, οι εξετάσεις για εμένα τελειώνουν την Δευτέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ιστορία,κενό,Θρησκευτικά και Αγγλικά
Πότε τελειώνει το μαρτύριο τούτο;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εγραψε κανεις πολ παιδεια να μου πει τι επεσε;

Α θέμα Σ/Λ, Β Πολλαπλής, Γ σύντομες ερωτήσεις ανάπτυξης (σε ποιες κατηγοριες διακρινονται τα αγαθα +παραδειγμα, τι ειναι επιχειρηση-τι επιχειρηματικος κινδυνος-ποιες οι λειτουργιες της επιχειρησης, τι ειναι αντιπραγματισμος-παραδειγμα-επιγραμματικα τα ειδη χρηματος, ποιοι ειναι οι εξωτερικοι παραγοντες που επηρεαζουν την καινοτομια και αλλη μια ερωτηση που δε θυμαμαι :P) και Δ θέμα μια ασκηση που εδινε κοστος παραγωγης, μεταφορας και τιμη προωθησης κ επρεπε να πουμε αν συμφερει την επιχειρηση η παραγωγη του, 2η ασκηση να βρουμε τη τιμη ισορροπιας σε ενα προϊον, 3η ασκηση αντιστοιχηση πρωτογενης-δευτερογενης-τριτογενης τομεας με αντιστοιχες υπηρεσιες και 4η εδινε εναν κο. Παπαδοπουλο που ειχε 150.000€ κ ηθελε να κανει καταθεση στην τραπεζα κ να χει μεγαλο επιτοκιο, να εχει κερδος στο τελος του 6μηνου αλλα παραλληλα να χει ρευστοτητα ολο το διαστημα. Ρωτουσε τι καταθεση πρεπει να κανει, κ μετα εδινε 5% επιτοκιο κ ζητουσε να βρουμε στο τελος του 6ου μηνα τι τοκο θα χει.

(Μολις συνειδητοποιησα οτι εμαθα απ' εξω τα θεματα, αλλα δεν μπορεσα να μαθω τις απαντησεις που επρεπε να δωσω :P)

Παντως πηγαινα για 05 σημερα με το διαβασμα που εκανα, αλλα πιστευω πως ενα 15-16 το 'πιασα :P

Εγω Δευτερα γραφω Γεωμετρια και Τριτη Αγγλικα. Δηλαδη παιδια, εχω διαβασμα Γεωμετρια. :D
Γενικα οι φετινες εξετασεις για μενα ηταν περιεργες. Η εγραφα καλα, η εγραφα χαλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ιστορία,κενό,Θρησκευτικά και Αγγλικά
Πότε τελειώνει το μαρτύριο τούτο;:|

Αγγλικά:teasing::teasing: εμάς φοβούνται μην πατώσουν οι των αγγλικών :hehe:
Αλλά μάλλον εμείς θα πατώσουμε :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δευτέρα Γεωμετρία
Τετάρτη Κείμενα
Πέμπτη Γερμανικά και... Τέλος!

Υπομονή... το μαρτύριο τελειώνει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Α θέμα Σ/Λ, Β Πολλαπλής, Γ σύντομες ερωτήσεις ανάπτυξης (σε ποιες κατηγοριες διακρινονται τα αγαθα +παραδειγμα, τι ειναι επιχειρηση-τι επιχειρηματικος κινδυνος-ποιες οι λειτουργιες της επιχειρησης, τι ειναι αντιπραγματισμος-παραδειγμα-επιγραμματικα τα ειδη χρηματος, ποιοι ειναι οι εξωτερικοι παραγοντες που επηρεαζουν την καινοτομια και αλλη μια ερωτηση που δε θυμαμαι :P) και Δ θέμα μια ασκηση που εδινε κοστος παραγωγης, μεταφορας και τιμη προωθησης κ επρεπε να πουμε αν συμφερει την επιχειρηση η παραγωγη του, 2η ασκηση να βρουμε τη τιμη ισορροπιας σε ενα προϊον, 3η ασκηση αντιστοιχηση πρωτογενης-δευτερογενης-τριτογενης τομεας με αντιστοιχες υπηρεσιες και 4η εδινε εναν κο. Παπαδοπουλο που ειχε 150.000€ κ ηθελε να κανει καταθεση στην τραπεζα κ να χει μεγαλο επιτοκιο, να εχει κερδος στο τελος του 6μηνου αλλα παραλληλα να χει ρευστοτητα ολο το διαστημα. Ρωτουσε τι καταθεση πρεπει να κανει, κ μετα εδινε 5% επιτοκιο κ ζητουσε να βρουμε στο τελος του 6ου μηνα τι τοκο θα χει.

(Μολις συνειδητοποιησα οτι εμαθα απ' εξω τα θεματα, αλλα δεν μπορεσα να μαθω τις απαντησεις που επρεπε να δωσω :P)

Παντως πηγαινα για 05 σημερα με το διαβασμα που εκανα, αλλα πιστευω πως ενα 15-16 το 'πιασα :P

Εγω Δευτερα γραφω Γεωμετρια και Τριτη Αγγλικα. Δηλαδη παιδια, εχω διαβασμα Γεωμετρια. :D
Γενικα οι φετινες εξετασεις για μενα ηταν περιεργες. Η εγραφα καλα, η εγραφα χαλια :P
Ανησυχω για το Δ θεμα:worry:
Τοσο δυσκολα πεφτουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ανησυχω για το Δ θεμα:worry:
Τοσο δυσκολα πεφτουν;

Βασικά αυτό το μάθημα είναι μπερδευτικό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Ανησυχω για το Δ θεμα:worry:
Τοσο δυσκολα πεφτουν;

Δεν ηταν δυσκολο το Δ! Βασικα ειναι απλη εφαρμογη θεωριας στην πραξη. ;) εμενα μου φανηκε πιο ευκολο απο τις ασκησεις καθαρης θεωριας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HliasV

Νεοφερμένος

Ο HliasV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ Δευτέρα Αρχαία και μετά φτου ξελευθερία!!!Αν και έχω λίγο άγχος για τα Αρχαία δεν είμαι θεωρητικός(πάω για ιατρική-κτηνιατρική) και γενικώς με τα Αρχαία δεν έχουμε τις πλέον φιλικές σχέσεις!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η χημεία μου βγάζει τη ψυχή. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αύριο κείμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εύκολα τα κείμενα εκτός και σας βάλει κανένα περίεργο κείμενο/ποιημα.Καλη επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τα κείμενα είναι όντως εύκολα! Και επειδή θα πέσει έτσι κι αλλιώς άγνωστο, δε νομίζω να σας πέσει κάτι τρομερά δύσκολο. Σ' εμάς τουλάχιστον έπεσε ένα πολύ απλό ποίημα :D

Εγώ αύριο τελειώνω με αγγλικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τυχερήηηηηηηηη ε τυχερή
Αύριο δεν γράφω. Τετάρτη έρχονται τα κείμενα και σε εμάς και μετά γερμανικά

Α. Έσπασα το ρεκόρ στην φυσική :look: 9 ολόκληρα χρόνια μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τυχερήηηηηηηηη ε τυχερή
Αύριο δεν γράφω. Τετάρτη έρχονται τα κείμενα και σε εμάς και μετά γερμανικά

Α. Έσπασα το ρεκόρ στην φυσική :look: 9 ολόκληρα χρόνια μετά

Εγώ ξενέρωσα τη ζωή μου με τη Γεωμετρία... Τα θέματα ήταν τραγικά, οι περισσότεροι έγραψαν χάλια κι εγώ υπολογίζω κανα 15 με το ζόρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ ξενέρωσα τη ζωή μου με τη Γεωμετρία... Τα θέματα ήταν τραγικά, οι περισσότεροι έγραψαν χάλια κι εγώ υπολογίζω κανα 15 με το ζόρι :P

Τα θέματα στην γεωμετρία ήταν άκυρα:eek:
Ε εντωμεταξύ, μας είχε πει πως το 2ο θέμα θα είναι με σύγκριση τριγώνων ξέρεις. Γυρίζω σελίδα διαβάζω: ''δίνεται ισοσκελές τραπέζιο'' :look: αυτό υποτίθεται θα ήταν 4ο θέμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τα θέματα στην γεωμετρία ήταν άκυρα:eek:
Ε εντωμεταξύ, μας είχε πει πως το 2ο θέμα θα είναι με σύγκριση τριγώνων ξέρεις. Γυρίζω σελίδα διαβάζω: ''δίνεται ισοσκελές τραπέζιο'' :look: αυτό υποτίθεται θα ήταν 4ο θέμα:whistle:

Εμάς το 2ο ήταν με σύγκριση τριγώνων ευτυχώς (ευκολάκι), το 4ο ήθελε να χρησιμοποιήσουμε το ΑΜ=ΒΓ/2 (κατάλαβες υποθέτω) και κάτι τέτοια, σχετικά απλό, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 3Ο ΜΕ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΡΕ. Ήμουν τόσο μπερδεμένη όταν το απαντούσα, που δεν θυμάμαι καν τι ζητούσε :P Πάντως, αν το έπιασα σωστά είμαι θεά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top