Εξάρχεια και Φροντιστήριο για Β' Λυκείου - είναι επικίνδυνα;

Applepie

Νεοφερμένος

Η Applepie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γειά σε όλους,
Είμαι μαθήτρια της Β' Λυκείου και σκέφτομαι να πάω σε ένα φροντιστήριο στα Εξάρχεια, αλλά έχω ακούσει ότι η περιοχή δεν είναι αρκετά ασφαλής. Γνωρίζετε εάν ισχύει αυτό; Σας ευχαριστώ πολύ!
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Γειά σε όλους,
Είμαι μαθήτρια της Β' Λυκείου και σκέφτομαι να πάω σε ένα φροντιστήριο στα Εξάρχεια, αλλά έχω ακούσει ότι η περιοχή δεν είναι αρκετά ασφαλής. Γνωρίζετε εάν ισχύει αυτό; Σας ευχαριστώ πολύ!
Στον Ηράκλειτο μάλλον εννοείς, μια χαρά είναι και εξαιρετικό φροντιστήριο, ένα σωρρό μαθητές βλέπω εκεί έξω, δεν πάθανε ποτέ τίποτα
 

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κι εγω ηρακλειτο ημουν, μην ανησυχεις, μια χαρα ειναι. εξαλλου τα μαθηματα τελειωναν β λυκ το αργοτερο 8, οποτε δεν ηταν παρα πολυ αργα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top