Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το να μάθει κανείς όλες τις μεταφράσεις δεν είναι και εύκολο :hmm: βέβαια, όποιος τις μάθει γράφει πολύ καλά ;)
Να πω τι έκανα στις εξετάσεις των αρχαίων όταν ήμουνα Β λυκείου: Δεν διάβασα καμία μετάφραση, είδα 2 φορές την ταινία "Αντιγόνη" και στο γραπτό μου σαν μετάφραση ανέπτυξα όσα θυμόμουν από την ταινία και έμοιαζαν κάπως με το αρχαίο κείμενο. Θυμάμαι ότι είχα πάρει καλό βαθμό.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Για την ιστορία???

Υ.Γ. Άλγεβρα πιστεύω έγραψα 20, φυσική γεν 19,8 (από 1 σ-λ πάλι) και χημεία γεν, έβαλε λίγο δύσκολα σ-λ και πολλαπλής, άρα γύρω στο 17-18, τις ασκήσεις τις έλυσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εντάξει, νομίζω πως η εβδομάδα αυτή θα πάει λίγο (εχμ:redface: ) σκατούλες.

Τελευταία μαθήματα.
Ασήμαντα μαθήματα (ας πούμε).
Ποιος τους δίνει την σημασία που θα έπρεπε?:P

Πάντως, μια χαρά διακοπούλες κάναμε από τις 29/5.
Ένας μήνας εξετάσεων > Ένας μήνας διακοπών. :P

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ τις καταευχαριστήθηκα τις φετινές εξετάσεις :hehe:


*Καθαρά σαρκαστικό το post. Για να μην παρεξηγούμαι :redface:
**Εντάξει, κάτσαμε διαβάσαμε και λίγο να γράψουμε και τίποτα. Μην πάμε και έτσι. :whistle:
***ΟΙ ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΕΒΕΡ.
Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Βιβιαν συμφωνω οτι ειναι χαζες οι φετινες εξετασεις :Ρ
Και να μην ξεχναμε οτι ειναι και βαρετες...
Παντως πρωτη φορα που δεν εχω ανυπομονεσια για το τελος των εξετασεων...λογικο θα μου πειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εέμα πραγματικα λιγα πραγματα απτις εξετασεις με ενδιαφερουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Φυσική Γενικής σήμερα.

Σχετικά εύκολα θέματα.
Άλλο βέβαια που δεν είχα διαβάσει καλά:P

Έκθεση αύριο... :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Φυσική Γενικής σήμερα.

Σχετικά εύκολα θέματα.
Άλλο βέβαια που δεν είχα διαβάσει καλά:P

Έκθεση αύριο... :spasiklas:

Αυτο που λέμε "βατά ήταν τα θέματα, αν είχα διαβάσει θα έγραφα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αυτο που λέμε "βατά ήταν τα θέματα, αν είχα διαβάσει θα έγραφα" :P

:P

Αφού δεν είχα διαβάσει καλά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ιστορία σήμερα, αν και το γραπτό μου αξίζει για 19+, είναι τρελοί αυτοί οι φελόλογοι, οπότε γύρω στο 17-18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
χαχ εμάς φυσική γενικής έπεσαν 3 αποδείξεις (δλδ πολλαπλή επιλογή και μετά ζήταγε αιτιολόγηση που ήταν η απόδειξη του τύπου) ... κατά τ' άλλα στη γενική το αποφεύγουν να βάζουν απόδειξη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Γιατί τους λέτε φελόλογους; Κάπου το είχα ξαναδεί αυτό εδώ μέσα.
(Επίτηδες το λέτε; Ειρωνικά;:|)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γεωμετρία σήμερα. Όταν είδα τα θέματα, σκέφτηκα πως θα γράψω κανένα 16, αλλά μετά κάθησα μέχρι το τέλος και τα έλυσα όλα. Οπότε μπορεί και 20 καθαρό.
Τεχνολογία Επικοινωνιών αύριο.:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Γιατί τους λέτε φελόλογους; Κάπου το είχα ξαναδεί αυτό εδώ μέσα.
(Επίτηδες το λέτε; Ειρωνικά;:|)

χαχ μάλλον από μένα θα το χες ξαναδεί, ε όχι ειρωνικά με την κακή έννοια, έτσι να πειράξουμε λίγο τη λέξη :P
είμαστε λίγο βλαμμένοι πάντως :stupid:

Τεχνολογία Επικοινωνιών αύριο.
εγώ πορεύτηκα με την ΠΟΛΥΠΛΕΞΗ και τα είδη των κυμάτων τηλεπικοινωνιών, τα άλλα είναι ψιλογνωστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Γράψαμε Ιστορία σήμερα.Βατά τα θέματα,ευχαριστημένος για το διάβασμα που είχα κάνει. Μήπως έχει γράψει κανείς Βιολογία να μου στείλει τι του μπήκε; ( :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αύριο Αντιγόνη θα γελάσει ο κάθε πικραμμένος
Μήπως έχει γράψει κανείς Βιολογία να μου στείλει τι του μπήκε;
ποια είναι τα μακρομόρια και τα μονομερή τους, γιατί είναι ημισυντηρητική η αντιγραφή, τα είδη του RNA, το κεντρικό δόγμα της βιολογίας, σε άσκηση έδινε έναν κλώνο dna και ζήταγε να βρεθεί ο συμπληρωματικός στο dna κ στο rna, αυτά θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αρχαια σημερα.
1 θεος ξερει τι εγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ποσο μαλακας ειμαι!!!!
Μπερδεψα τα πολαπλης ενω τα ηξερα και τωρα και με κανενα αλλο λαθος θα παω στο 16 δεν με θελουν οι εξετασεις!! Γτ μου συμβαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αρχαία κ εγώ χάλια σήμερα. Βγήκα στο μισάωρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγω και στο 2ωρο να βγενα τπτ δε θα γραφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Γεωμετρία σήμερα. Όταν είδα τα θέματα, σκέφτηκα πως θα γράψω κανένα 16, αλλά μετά κάθησα μέχρι το τέλος και τα έλυσα όλα. Οπότε μπορεί και 20 καθαρό.
Τεχνολογία Επικοινωνιών αύριο.:knife:

τι σας εβαλαν για θεωρια? αυριο γραφω γεωμετριαα :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top