Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Το 16 και το 19.

δεν είναι δυσκολότερα.Νταξει ισως τα ήθη των γερμανών που μας έπεσε να ήταν ευκολότερο αλλά έπεσε ένα περίεργο κομμάτι από σύνταξη στον ηρακλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τρελή φιλόσοφος ποιος σου είπε ότι ξέρω το πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρελάνς σήμερα με Χημεία Κατεύθυνσης! :D Άντε να περάσει κι η άλλη βδομάδα...

Γμτ και εγώ Αστρονομία ήθελα και με πείσανε να πάω σχέδιο η παρέα μου -.-

Του χρόνου δεν είναι επιλογής

Καρμπόν όμως!! Αλλά δεν πειράζει, το σχέδιο δεν έχει διάβασμα, so.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

Αχα :P

Αυτός της Αντιγόνης που ήθελα να μην το διαβάσω γιατί δεν το θεωρούσα σος.
Να ναι καλά η κολλητή μου που μου είπε οτι είναι ΚΑΡΑ ΣΟΣ και έκατσα και την διάβασα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Γεωμετρία 2ο θέμα τρίγωνο προβολές εμβαδά ακτίνα περιγεγραμμένου 3ο θέμα διάμεσοι, κάτι εμβαδά και περιγεγραμμένοι πάλι (ε ρε κόλλημα) και λόγος εμβαδών 4ο εφαπτόμενοι κύκλοι, μικτόγραμμο τρίγωνο κτλ απαιτητικό θέμα έπρεπε να φέρει βοηθητικές ευθείες (δεν είχε υπόδειξη)

Καλά και γω στα θρησκευτικά άρχισα να γράφω αμπελοφιλοσοφίες, θα τις εκτιμήσει δεόντως. :P Είχα μάθει μόνο τα βασικά για θρησκεύματα κισμέτ, σαμσάρα, κάρμα γιατί αν δε τα χεις διαβάσει δεεεν, τεσπα αυτά τα γραψα

Αστρονομία τι ύλη έχετε; εμάς δε μας έδωσε ύλη του βιβλίου αλλά φωτοτυπίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έκθεση και Χημεία Γενικής σήμερα, όλα κομπλέ!
Γεωμετρία την Δευτέρα τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Γράψαμε λατινικά κ αγγλικά. Αγγλικά έγραψα πολύ καλά. Τώρα στα λατινικά (9 κ 19) έκανα ορισμένεςβλακείες όλες δικές μου.
Ντάξει νομίζω πως δεν έχω πέσει κάτω από 90-93...
Και χωρίς μάθημα, οπότε... οκ!
Αρχαία κατ και χημεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδια ξερουμε καμμια σος αποδειξη φυσικη γνκ?
Αντε να φυγει αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αυτη που επεσε σε εμας:
ΣF= m*α
ΣF= m* uτελ-uαρχ/Δt
ΣF= m*(uτελ-uαρχ)/Δt
ΣF= ΔΡ/Δt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
^ Αν σου πω οτι δεν το έχω ξαναδεί ποτέ αυτό πάλι θα με πιστέψεις??:P

Ούτε καν καλέ.
Θα σκίσουμε πάλι την Δευτέρα φυσική γενικής...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε δεν είναι πολλές, κυρίως αυτή, άντε και η απόδειξη της ΑΔΟ (αν έχετε πυκνωτές και η E=V/l)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Χαλαρά σε αυτά τα μαθήματα γενικής ρε σεις, εμάς τουλάχιστον βάζουν γελοία θέματα μπας και γράψουν τίποτα και οι θεωρητικοί, απόδειξη επίσης δεν είχε.
Αρχαία γενικής ποιους στίχους σας έβαλαν και τι έπεσε από εισαγωγή? Γράφω την τρίτη και έχω ψιλοαγχωθει γιατί δεν έχω ανοίξει βιβλίο όλη την χρονιά. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ο δικος μας φυσικος δεν νοιαζεται αχαχα δυο ευκολα και καλα θεματα να γραψει η θεωρητικη και μετα σφαγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αρχαια αυριο.
Ε 5 να γραψω καλα θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εμείς θα αριστεύσουμε πάλι αύριο.. :P Γράφουμε αντιγόνη και θρησκευτικά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Στα θρησκευτικα γραψε το πατερ ημων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Κ εγώ αρχαία αύριο. με ένα 15 κομπλέ... Θα διαβάσω τις μτφρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εμείς θα αριστεύσουμε πάλι αύριο.. :P Γράφουμε αντιγόνη και θρησκευτικά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κ εγώ αρχαία αύριο. με ένα 15 κομπλέ... Θα διαβάσω τις μτφρ


Τι κατεύθυνση είσαι; Το να μάθει κανείς όλες τις μεταφράσεις δεν είναι και εύκολο :hmm: βέβαια, όποιος τις μάθει γράφει πολύ καλά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top