Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Στα Λατινικά, όσοι της θεωρητικής γράψατε, ποια κείμενα σας έβαλαν για μετάφραση;

αυτό με τη ζωή των γερμανών και τον ηρακλή

εισαγωγή διάβασε κανείς; εγω δεν εγραψα καν εισαγωγη :P

Κάνω αρχαία απο το πρωί και δεεεεεν... :P

Mας έχει δώσει sos τους 2 μονόλογους του Κρέοντα (στίχοι 280-314 και 630-680) και έναν της Αντιγόνης (450-496).

Έχω κάνει τους 2 του Κρέοντα και λέω να αφήσω την Αντιγόνη...
Δεν υπάρχει πιθανότητα να πέσει αυτό που θα αφήσω έτσι?:P

Εισαγωγή έχω να κάνω τώρα, και τον σταυρό μας να γράψουμε καλά αύριο :|

(Φιρί φιρί το πάω πάντως να γράψω κάτω από την βάση από την αρχή των εξετάσεων :P)

διαβασε τα όλα μη γίνει καμία στραβή,κι ας τα ξέρεις απέξω απέξω.Δεν είναι ανάγκη κατά λέξη


υγ.αύριο άλγεβρα και από βδομάδα όλο φυσικές και χημείες.Με βλέπω να μοιράζω λευκές κόλλες σα χαρτοπετσέτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμείς Αντιγόνη γράφουμε στις 16. Θα ξυπνήσω κατά τις 6.30 να διαβάσω.

Αύριο γράφω Χημεία Γενικής και δεν έχω διαβάσει τίποτα. Βαριέμαι αφάνταστααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όσοι έχετε γράψει έκθεση, τι θέμα σας έπεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμάς, μας έπεσε θέμα για το πως συμβάλλει το διαδίκτυο στην επικοινωνία των νέων. Πολύ ωραίο θέμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμάς, μας έπεσε θέμα για το πως συμβάλλει το διαδίκτυο στην επικοινωνία των νέων. Πολύ ωραίο θέμα. :)

Όντως, ωραίο και απλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Κάνω αρχαία απο το πρωί και δεεεεεν... :P

Mας έχει δώσει sos τους 2 μονόλογους του Κρέοντα (στίχοι 280-314 και 630-680) και έναν της Αντιγόνης (450-496).

Έχω κάνει τους 2 του Κρέοντα και λέω να αφήσω την Αντιγόνη...
Δεν υπάρχει πιθανότητα να πέσει αυτό που θα αφήσω έτσι?:P

Εισαγωγή έχω να κάνω τώρα, και τον σταυρό μας να γράψουμε καλά αύριο :|

(Φιρί φιρί το πάω πάντως να γράψω κάτω από την βάση από την αρχή των εξετάσεων :P)

Μονο κρεοντα διαβασε. Αρκετα ψυχολογικα εχει κι αυτος :P


Όσοι έχετε γράψει έκθεση, τι θέμα σας έπεσε;

Αν πρεπει να παροτρυνουμε ή οχι τους νεους να μεταναστευουν και να επιχειρηματολογησουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γενικά από ότι βλέπω δεν πέφτουν και πολύ δύσκολα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει ακόμα καθόλου γεωμετρία και βαριέμαι ελεεινά ν' αρχίσω... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Να και ενας ανθρωπος που με καταλαβαινει απολυτα :P !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εχω προβληματα βαρια... διαβαζα 8 ωρες για ιστορια:blink::blink::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ναι με αγγλικα. Θανατος στα θεωρηματα !
Ποια κεφαλαια εχεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ναι, στα θεωρήματα (και στους τύπους της γεωμετρίας) γίνεται σφαγή! Έχουμε τα κεφάλαια 9, 10 και 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Εμεις 9, εκτος 9.3 και 9.6, και το μισο 10 :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
τελευταιο μαθημα τι γραφετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ιστορια. Εσυ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ιστορια. Εσυ ;

και εμεις! στα περισσοτερα σχολεια τους εχουν βαλει κατι ακυρα μαθηματα στο τελος π.χ αγγλικα,λογοτεχνια,επιλογες!
Δεν μπορω τελευταιο μαθημα ιστοριαα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ιστορία και Αγγλικά.
Ταοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
και εμεις! στα περισσοτερα σχολεια τους εχουν βαλει κατι ακυρα μαθηματα στο τελος π.χ αγγλικα,λογοτεχνια,επιλογες!
Δεν μπορω τελευταιο μαθημα ιστοριαα:mad:
Κι εγω δε νομιζω να εχω πολυ ορεξη εκτος του οτι το βρισκω κι εγω πολυ ηλιθιο να μας το βαζουν τελευταιο. Παλι καλα που μας εχει βαλει λιγα..

Ταο τι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top