Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φιλοι μου λενε οτι ολοι το εχουμε κανει λαθος τι γωνια στο δ θρμεμα που εχω αναφερει πιο πανω... γαμωτο δλδ
Παλι με ενα 16 μισο 17 θα βολευτουμε επειδη αρεσει στον καθηγητη να βαζει παλουκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πιστεψε με με τοσα π κανουμε στο φροντιστηριο τα μισα στο βιβλιο δεν ειναι καν μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δεν ξέρω...Νομίζω είναι λίγο νωρίς να αρχίσεις γ' λυκείου από Νοέμβριο :worry:

Εμείς απο ύλη της γ', έχουμε κάνει μόνο μιγαδικούς μέχρι το μέτρο.
Τα υπόλοιπα το καλοκαίρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εμεις μαθηματικα αρχισαμε απο ιανουαριο και σε λιγο τελειωνουμε μιγαδικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Άλγεβρα και Βιολογία σήμερα..
Άλγεβρα έπεσαν κάτι βλακείες, πρέπει να έχω γράψει γύρω στο 17,5.
Βιολογία είχε βάλει ένα σωρό, αλλά δεν με δυσκόλεψαν καθόλου τα θέματα, για 19 με κόβω.

Πάμε για Φυσική Γενικής την Πέμπτη. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Βαριέμαι να διαβάζω Βιολογία. Συν το ότι γράφουμε και Έκθεση.

Άλλα δύο χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
τον lavoisier μου μεσα
Ο κυριος θα μου βγαλει την πιστη...το μπνο δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Nα κάνω μια ερώτηση;;;

Από πότε έχετε αρχίσει ύλη της Γ' λυκείου?:P

Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα από την ύλη της Γ' λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Nα κάνω μια ερώτηση;;;

Από πότε έχετε αρχίσει ύλη της Γ' λυκείου?:P


Επειδή φέτος κάνω φροντιστήριο μόνο στα αρχαία, δεν έχω αρχίσει ακόμα της Γ', θα αρχίσω μέσα Ιουλίου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Φροντιστηριο Ιουλιο.
Ελα Χριστε και Παναγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν ξέρω...Νομίζω είναι λίγο νωρίς να αρχίσεις γ' λυκείου από Νοέμβριο :worry:

Εμείς απο ύλη της γ', έχουμε κάνει μόνο μιγαδικούς μέχρι το μέτρο.
Τα υπόλοιπα το καλοκαίρι:P

Εμείς έχουμε ξεκινήσει από Σεπτέμβριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φροντιστηριο Ιουλιο.
Ελα Χριστε και Παναγια
Τι το περιεργο?
Οι περισσοτεροι θα κανουν καλοκαιρινη προετιμασια για τις πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Την Πεμπτη γραφω Τεχνολογια επικοινωνιων. Μηπως ξερετε τι θα μπορουσαν να μας βαλουν; Εννοω θα βαλουν ασκησεις θεωρια ή απ'ολα; Επισης εσεις διαβαζεται απο το βιβλιο ή εχετε καποια φυλλαδια/σαιτ; Ευχαριστω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Φροντιστηριο Ιουλιο.
Ελα Χριστε και Παναγια


Δεν καταλαβαίνω γιατί εκπλήσσεσαι τόσο. Εσύ κάνεις φροντιστήριο σε όλα από φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Τι το περιεργο?
Οι περισσοτεροι θα κανουν καλοκαιρινη προετιμασια για τις πανελληνιες

Όντως και προσωπικά σκέφτομαι να μην κάνω καθόλου μέσα στο καλοκαίρι! Μπορούμε να τα προλάβουμε όλα μέσα στη χρονιά! ;) Όρεξη και θέληση να υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Όντως και προσωπικά σκέφτομαι να μην κάνω καθόλου μέσα στο καλοκαίρι! Μπορούμε να τα προλάβουμε όλα μέσα στη χρονιά! ;) Όρεξη και θέληση να υπάρχει!
Πιστευω οτι ναι μεν η κουραση θα ερθει πιο γρηγορα σε μενα απο τι σε σενα αν δεν κανεις καλοκαιρινα...αλλα πιστευω οτι θα εχω περισσοτερο χρονο να τα αφομιοσω καλυτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα από την ύλη της Γ' λυκειου

Και 'γω τα ίδια.
Μα γιατί βιάζεστε τόσο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Συμφωνω... εδω δεν εχουμε μαθει αριστα αυτα να διαβαζουμε και αλλα?
Θα τα μπερδεψουμε και μετα αντε γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Η πλειοψηφία, για να μην πω όλοι, οι συμμαθητές μου που έχουν αρχίσει ύλη της Γ, βλέπω ότι δεν ξέρουν που πάνε τα 4 και μπερδεύουν και τα πιο απλά πράγματα της φετινής ύλης. Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα... βαζουν δεκαδες ασκησεις οι καθηγητες τους..αυτοι δεν ξερουν την τυφλα τους και οι καθηγητες συνεχιζουν σε επομενα κεφαλαια
Ουτε εγω δεν θα τα διαβαζα..κατι ορια απο ενα βοηθητικο μου εχω δει
Σε 20 μερες αρχιζω μαθημσ ετσι και αλλιως και εχω την πεποιθηση οτι θα στροθω και θα διαβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top