Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
ντροπη....!!!!! 19 στην εκθεση....αισχος παυλο.!!!!!!!!!!!!:D:P

Με έφαγαν τα Ζώα Φυτά Πράγματα!

ντροπη....!!!!! 19 στην εκθεση....αισχος παυλο.!!!!!!!!!!!!:D:P

Με έφαγαν τα Ζώα Φυτά Πράγματα!

Εντωμεταξύ μπορεί να έγραψα πάνω από 19 στις εξετάσεις στην έκθεση....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Επιτέλους τελειώσαμε!! Καλά αποτελέσματα σε όλους! Παμε για την θερινη προετοιμασία!:)
Αλλά μην παραλειψουμε τελειως και τις καλοκαιρινες μας διακοπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ναι,για όσους αρνούνται να το πιστέψουν η Β Λυκείου αποτελεί παρελθόν! :jumpy:
Πραγματικά ,δεν θυμάμαι να διάβασα περισσότερο στη ζωή μου, ούτε να κουραστώ τόσο...!
Και έρχεται μία ακριβώς ίδια χρονιά...
Μπήκαμε στη τελική ευθεία ..μπαίνουμε στη ύλη της Γ Λυκείου..είτε μόνοι μας είτε με κάποια βοήθεια...:whistle:
Έκλεισε αυτό ο κύκλος θριαμβευτικά με χημεία γενικής...θα μπορούσα να είχα γράψει 20 αλλά και το 18 που έγραψα δεν με χαλάει καθόλου, μου είναι υπερ αρκετό! ( Αυτό το 4ο θέμα έχει καταστρέψει κόσμο..:worry: )
Πριν έπεσε στην αντίληψη μου κάτι για τους βαθμούς των εξετάσεων...δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι ..:hehe:

Και θυμηθείτε ...τώρα αρχίζουν τα καλά..:clapup:



Πανελλήνιες 2013 :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Τέλειωσα σήμερα, αλλά ανακουφισμένος δε νιώθω.
Προετοιμασία από Δευτέρα.Υπέροχο καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! τελειώσαμε πάμε τωρα τα θερινά απο το απόγευμα για τρεις βδομαδούλες και μετά δεν ξαναπιαάνω στυλό στα χέρια μου μέχρι τον 15αυγουστο.
απο το απογευμα???:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Τέλειωσα σήμερα, αλλά ανακουφισμένος δε νιώθω.
Προετοιμασία από Δευτέρα.Υπέροχο καλοκαίρι.
Ξεκούραση σε ένα χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
απο το απογευμα???:eek:

Ναι 5:50-8:00 έχω μαθηματικά και 8:00-9:30 έχω φυσική. Η αλήθεια είναι οτι μια μικρή ανυπομονισία την έχω ειδικά για τα μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τέλειωσα σήμερα, αλλά ανακουφισμένος δε νιώθω.
Προετοιμασία από Δευτέρα.Υπέροχο καλοκαίρι.

Ούτε εγώ νιώθω, καθόλου.

Και εμείς ξεκινάμε μαθήματα από σήμερα το απόγευμα. 6-8 αρχαία και λατινικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ναι 5:50-8:00 έχω μαθηματικά και 8:00-9:30 έχω φυσική. Η αλήθεια είναι οτι μια μικρή ανυπομονισία την έχω ειδικά για τα μαθηματικά.

Ούτε εγώ νιώθω, καθόλου.

Και εμείς ξεκινάμε μαθήματα από σήμερα το απόγευμα. 6-8 αρχαία και λατινικά.
πραγματικα μπορω να πω πως σας ''λυπαμαι''! μα ουτε μια μερα ξεκουραση?!?:/: αντιπαιδαγωγικο....και οχι ιδιαιτερα εποικοδομητικο(θα ελεγα αν δεν ηθελα να σας απογοητευσω:P) ! τελος παντων! θα μας ''κοροιδευετε'' οταν εμεις δεν θα εχουμε τελειωσει ακομα κι εσεις θα ειστε στην παραλια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγω ξεκιναω απο Δευτερα και θα παω μαλλον αυριο για μια γνωριμια με τους νεους μου καθηγητες.(συζητηση κλπ)

Αχ τι καλα!

Τελειωαμε.Ειμαστε τριτη λυκειου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
νομιζω πως πρεπει να σταματησουμε να γραφουμε σε αυτο το τοπικ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εγω ξεκιναω απο Δευτερα και θα παω μαλλον αυριο για μια γνωριμια με τους νεους μου καθηγητες.(συζητηση κλπ)

Αχ τι καλα!

Τελειωαμε.Ειμαστε τριτη λυκειου!!!

Όντως απο σήμερα επισημως η Β Λυκειου ανηκει στο παρελθον! Μπαινουμε στην τελευταια στροφη της σχολικης μας ζωής! Καλη αρχη να εχουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
πραγματικα μπορω να πω πως σας ''λυπαμαι''! μα ουτε μια μερα ξεκουραση?!?:/: αντιπαιδαγωγικο....και οχι ιδιαιτερα εποικοδομητικο(θα ελεγα αν δεν ηθελα να σας απογοητευσω:P) ! τελος παντων! θα μας ''κοροιδευετε'' οταν εμεις δεν θα εχουμε τελειωσει ακομα κι εσεις θα ειστε στην παραλια!;)

Θεωρώ ότι και τη Δευτέρα να ξεκινούσαμε δε θα ένιωθα καλύτερα. Αυτό που θέλουμε είναι αρκετές μέρες ξεκούραση, όχι 2-3. :)

Εγώ πάλι ρε παιδιά καθόλου ενθουσιασμό. Έχουμε προχωρήσει πολύ στη διάρκεια της χρονιάς στην ύλη της γ και τον ενθουσιασμό αυτό τον είχα κάπου τον Ιανουάριο. Βαρετό και πολύ διάβασμα το λέω αυτό τώρα. Ευτυχώς δε θα κάνουμε πολλά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Α εγω θα κανω και τα 6;) Αλλα αισιοδοξια.
Οσον αφορα το θεμα ενθουσιασμου με βλεπετε..Μονο τσιριδες δεν εχω βαλει ακομα.Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!
(Το ξερω ολες οι ανωμαλιες πανω μου:P)


Εχμ παντως και απο φυσικη τουλαχιστον το κεφαλαιο με τις κρουσεις το εβγαλα και μαθηματικα τις συναρτησεις..
Ολα καλα θα πανε..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Θεωρώ ότι και τη Δευτέρα να ξεκινούσαμε δε θα ένιωθα καλύτερα. Αυτό που θέλουμε είναι αρκετές μέρες ξεκούραση, όχι 2-3. :)

Εγώ πάλι ρε παιδιά καθόλου ενθουσιασμό. Έχουμε προχωρήσει πολύ στη διάρκεια της χρονιάς στην ύλη της γ και τον ενθουσιασμό αυτό τον είχα κάπου τον Ιανουάριο. Βαρετό και πολύ διάβασμα το λέω αυτό τώρα. Ευτυχώς δε θα κάνουμε πολλά μαθήματα.
να ενα εμφανες ''κακο'' του να ξεκινας απο την Β' την υλη τη Γ'!!;)

Α εγω θα κανω και τα 6;) Αλλα αισιοδοξια.
Οσον αφορα το θεμα ενθουσιασμου με βλεπετε..Μονο τσιριδες δεν εχω βαλει ακομα.Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!
(Το ξερω ολες οι ανωμαλιες πανω μου:P)


Εχμ παντως και απο φυσικη τουλαχιστον το κεφαλαιο με τις κρουσεις το εβγαλα και μαθηματικα τις συναρτησεις..
Ολα καλα θα πανε..!!
ναιιι!!!!:D
ρε αδαμαντια εγω πως σε ειχα για θεωρητικη??:eek: σορρυ:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ρε αδαμαντια εγω πως σε ειχα για θεωρητικη??:eek: σορρυ:redface::P
Γιατί; Είναι βρισιά να σε πουν θεωρητικό; :P :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Γιατί; Είναι βρισιά να σε πουν θεωρητικό; :P :pfff:
χαχαχα η αληθεια ειναι πως την στιγμη που το εγραψα ακριβως αυτο σκεφτηκα!;) οχι πλακα κανω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
χαχαχα η αληθεια ειναι πως την στιγμη που το εγραψα ακριβως αυτο σκεφτηκα!;) οχι πλακα κανω:D
Ναι, κατάλαβα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
αντε...ηρθαν και τα δικα μας....ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ 1995!!! lucky 2013!!!!
ελπιζω και ευχομαι να περασουμε ολοι εκει που θελουμε πραγματικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Άντε πότε θα ανοίξουμε το θέμα Πανελλήνιες 2013.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top