Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Τη χημεία ξέχασες. :P:D

Tη χημεία τη λατρεύω! Μετά τα θεωρητικά μαθήματα πάει αυτή..! :clapup:
20 είχα στα τετράμηνα..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Και γω χάλια έγραψα ..αλλά το είχα πάρει απόφαση από την αρχή ..φυσική,γεωμετρία,άλγεβρα κάτω από τη βάση! :hehe:

Tη χημεία τη λατρεύω! Μετά τα θεωρητικά μαθήματα πάει αυτή..! :clapup:
20 είχα στα τετράμηνα..:whistle:

Καλά ε, +1 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Tη χημεία τη λατρεύω! Μετά τα θεωρητικά μαθήματα πάει αυτή..! :clapup:
20 είχα στα τετράμηνα..:whistle:

Σε είχα παρεξηγήσει όταν είπες πως στην φυσική θα γράψεις κάτω από την βάση.
Τώρα που είπες πως σ αρέσει η χημεία άλλαξα γνώμη για σένα προς το καλύτερο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε είχα παρεξηγήσει όταν είπες πως στην φυσική θα γράψεις κάτω από την βάση.
Τώρα που είπες πως σ αρέσει η χημεία άλλαξα γνώμη για σένα προς το καλύτερο ;)
Εσυ δεν μας ελεγες πως σου αρεσει περισσοτερο η Φυσικη απο την Χημεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε μου εσεις της θεωρητικης...τι ειναι αυτο το 1ο πεδιο που λενε ολοι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εσυ δεν μας ελεγες πως σου αρεσει περισσοτερο η Φυσικη απο την Χημεια?

Αχ καλά, το διορθώνω και βάζω φυσική :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
δηλαδη στο 1ο πεδιο ειναι οι σχολες της θεωρητικης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,266 μηνύματα.
Παίδες γεωμετρία σήμερα, χαμός. Το χειρότερο γραπτό που έχω δώσει ποτέ, αλλά who cares? :P

Και γω χάλια έγραψα ..αλλά το είχα πάρει απόφαση από την αρχή ..φυσική,γεωμετρία,άλγεβρα κάτω από τη βάση! :hehe:

και εγω στο ιδιο καζανη βραζω..μονο στις κατευθυνσης με ενοιζε να γραψω καλα και σε ιστορια δικαιο κειμενο εκθεση
Γεωμετρία;Χαχαχα!
Εγώ ούτε που το προσπάθησα.Βιβλίο είχα να ανοίξω από τις περσινές εξετάσεις(ναι, τότε τη διάβαζα :P).Πήγα, έβαλα στην τύχη τα Σ-Λ, έκανα ένα σχήμα και σηκώθηκα και έφυγα.Μεγάλη η οδύνη για την τελευταία φορά που την είδα στη ζωή μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Εγώ πάλι αύριο έχω μάθημα γεωμετρία (ξέρω,ξέρω δεν ειναι φυσιολογικο κοτζαμ θεωρητικια να κανω ιδιαιτερα και γεωμετρια εκτος απο αλγεβρα μαζι :P xD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,266 μηνύματα.
Όντως δεν είναι, δεδομένου ότι και πολλοί θετικοτεχνολογικοί δεν ασχολούνται με γεωμετρία.
Εάν μας πεις ότι σ' αρέσει, θα είναι και το αποκορύφωμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Όντως δεν είναι, δεδομένου ότι και πολλοί θετικοτεχνολογικοί δεν ασχολούνται με γεωμετρία.
Εάν μας πεις ότι σ' αρέσει, θα είναι και το αποκορύφωμα. :hehe:


Όχι,είπαμε,δεν είμαι εξωγήινο ον να πω ότι μ'αρέσει:P μόνο το κεφάλαιο με τα εμβαδά συμπαθώ λίγο..
ε,εντάξει,ας ανεβάσουμε και λίγο το βαθμό,ήδη καταστραφηκα απο φυσικοχημεια..γενικα μ'αρέσει όμως να ασχολούμαι με μαθηματικά..άσε που και η άλγεβρα και η γεωμετρία μου χρειάζονται στη σχολή που θέλω (παιδαγωγικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,266 μηνύματα.
Όχι,είπαμε,δεν είμαι εξωγήινο ον να πω ότι μ'αρέσει:P μόνο το κεφάλαιο με τα εμβαδά συμπαθώ λίγο..
ε,εντάξει,ας ανεβάσουμε και λίγο το βαθμό,ήδη καταστραφηκα απο φυσικοχημεια..γενικα μ'αρέσει όμως να ασχολούμαι με μαθηματικά..άσε που και η άλγεβρα και η γεωμετρία μου χρειάζονται στη σχολή που θέλω (παιδαγωγικό)
Η άλγεβρα καλή είναι.Εικάζω ότι στο παιδαγωγικό το επίπεδο των μαθηματικών δεν είναι υψηλό, για να έχουν πρόσβαση όλοι.Λογικά γνωρίζεις καλύτερα επί του θέματος από μένα, εάν το έχεις ψάξει γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Η άλγεβρα καλή είναι.Εικάζω ότι στο παιδαγωγικό το επίπεδο των μαθηματικών δεν είναι υψηλό, για να έχουν πρόσβαση όλοι.Λογικά γνωρίζεις καλύτερα επί του θέματος από μένα, εάν το έχεις ψάξει γενικά.

Ξέρω πως δεν έχει τρομερό επίπεδο μαθηματικών,απλά η καθηγήτριά μου μου είπε από την αρχή της χρονιάς πως μια γενική γνώση πρέπει να έχω,ώστε να διευκολυνθώ έπειτα εγώ:) (δε θέλω και σαν φοιτήτρια να ανατρέξω σε φροντιστήρια για να περνάω τα μαθηματικά,προτιμώ να ξέρω 5 πράγματα από πριν ώστε να μη μου φανεί εξωφρενικό μετά..)Διότι μπορεί το επίπεδο μαθηματικών να μην είναι υψηλό,αλλά μπαίνουν στη σχολή και πολλά άτομα που δεν έχουν ιδέα και τα βρίσκουν λιγάκι μπαστούνια (όχι όλοι β'εβαια,αλλα ξερω περιπτωσεις)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Xαχαχαχα...για τη χημεία;; :hehe: ..πραγματικά τη λατρεύω! :inlove: ..και του χρόνου δεν θα χουμεεεεε :cry_x::cry_x::cry_x:


Σε είχα παρεξηγήσει όταν είπες πως στην φυσική θα γράψεις κάτω από την βάση.
Τώρα που είπες πως σ αρέσει η χημεία άλλαξα γνώμη για σένα προς το καλύτερο ;)
Σου έχω πει 1000000 φορές ότι λατρεύω τη χημεία και τον βαθμό μου φέτος σ αυτήν! :D Αλλά εσύ ξεχνάς συνέχεια...:whistle: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
τοσο πολυ σου αρεσει??:P

Πάρα πολύ!! Τι να σου πω!!! Η αδυναμία μου!!!

Σοβαρά τώρα το χειρότερό μου είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Xαχαχαχα...για τη χημεία;; :hehe: ..πραγματικά τη λατρεύω! :inlove: ..και του χρόνου δεν θα χουμεεεεε :cry_x::cry_x::cry_x:



Σου έχω πει 1000000 φορές ότι λατρεύω τη χημεία και τον βαθμό μου φέτος σ αυτήν! :D Αλλά εσύ ξεχνάς συνέχεια...:whistle: :hehe:

Έλα θετική, εκεί να δεις χημεία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top