Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εμείς κείμενα την τρίτη...ή το πούσι,ή το επί ασπαλάθων,ή τον τόπο μας θα μας βάλει..είμαι΄σίγουρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ή το ''παρτο αβγο και κουρεφτο'' ή το ''χεσε ψηλα και αγναντευε'' !!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εμείς σήμερα Έκθεση.Έπαισε ρατσισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
αυριο γραφουμε αντιγονη εχω βγαλει την υλη αλλα ο προλογος 1-99 με δυσκολευει σκεφτομαι να μην τον διαβσασω υπαρχει περιπτωση να μπει καποιο κομματι πονταρω οτι θα μπει κατι σχετικο με τον Κρεοντα για αυτο απαξιω να διαβασω τον προλογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ επεσε ανεργια (την οποια μονο το δικο μου τμημα δεν την ειχε κανει-.-)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ευτυχως ηταν ευκολα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ επεσε ανεργια (την οποια μονο το δικο μου τμημα δεν την ειχε κανει-.-)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ευτυχως ηταν ευκολα!:)

ανεργία κι εμείς,υπερβολικά βατά.. :P
τι έπεσε βιολογία επιλογής σ'εσάς;έχω περιέργεια:whistle: δε φαντάζομαι κόπρανα..χαχαχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Γεωμετρια σημερα...θεματα αρκετα τσιμπημενα.Μονο οι της θετικες τα λυσαμε και μαλιστα εκεινοι που πηγαιναμε φροντιστηριο.

Να φανταστειτε για να δειξω κατι χρησιμοποιησα θεωρημα θαλη:confused: απο περσι.

:whistle:τα εγραψα ολα οποτε στην χειροτερη περιμενω ενα 90.
Τωρα Δευτερ ->Θρησκευτικα
Τρ-->Φυσικη Κατευθυνση(μακελειο)
Τεταρτη-->εκθεση
Πεμπτη-->δικαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ανεργία κι εμείς,υπερβολικά βατά.. :P
τι έπεσε βιολογία επιλογής σ'εσάς;έχω περιέργεια:whistle: δε φαντάζομαι κόπρανα..χαχαχ :P

δεν νομιζω εγραψα και πολυ καλα εκθεση. ειναι που ειναι κι αυστηρος αυτος....:/:
χαχα οχι δεν επεσαν τελικα!:P 1ο θεμα πολλαπλης απο ολα τα κεφαλαια που ειχαμε σχεδον. 2ο θεμα α)πως μεταδιδεται το aids, β)λειτουργειες παγκρεατος, γ)γεννητικα οργανα γυναικας. 3ο θεμα α)εικονα με το στομα(απο κολοφαρδια τα ειχα μαλλον ολα σωστα!:clapup:) ,β)να βαλουμε στην σειρα τα μερη του αναπνευστικου συστηματος που ειχε. 4ο θεμα α)αν καποιος με ομαδα ΑΒ μπορει να δωσει αιμα σε καποιον με ομαδα Α(ή και το σντιστροφο δεν θυμαμαι:redface:) και αιτιολογηση, β)τι ειναι το εμφραγμα του μυοκαρδιου και τι το εγκεφαλικο επεισοδιο, γ)τι ειναι το μπαλονακι
περιληπτικα αυτα ηταν νομιζω:whistle: ευκολακια οι περισσοτεροι σε 40' τα ειχαν τελειωσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δεν νομιζω εγραψα και πολυ καλα εκθεση. ειναι που ειναι κι αυστηρος αυτος....:/:
χαχα οχι δεν επεσαν τελικα!:P 1ο θεμα πολλαπλης απο ολα τα κεφαλαια που ειχαμε σχεδον. 2ο θεμα α)πως μεταδιδεται το aids, β)λειτουργειες παγκρεατος, γ)γεννητικα οργανα γυναικας. 3ο θεμα α)εικονα με το στομα(απο κολοφαρδια τα ειχα μαλλον ολα σωστα!:clapup:) ,β)να βαλουμε στην σειρα τα μερη του αναπνευστικου συστηματος που ειχε. 4ο θεμα α)αν καποιος με ομαδα ΑΒ μπορει να δωσει αιμα σε καποιον με ομαδα Α(ή και το σντιστροφο δεν θυμαμαι:redface:) και αιτιολογηση, β)τι ειναι το εμφραγμα του μυοκαρδιου και τι το εγκεφαλικο επεισοδιο, γ)τι ειναι το μπαλονακι
περιληπτικα αυτα ηταν νομιζω:whistle: ευκολακια οι περισσοτεροι σε 40' τα ειχαν τελειωσει:)

εύκολα,αλλά αρκετά νομιζω..θελουν απαντησεις,οχι αστεια :P
καλά,να δω ποιος βιολόγος έβαλε στα θέματα κόπρανα να γελάω 10 χρόνια:P χαχα...
αναπαραγωγικό σύστημα είχατε;εμείς δεν το'χαμε xD [γι'αυτό μάλλον οι περισσότεροι δε διάβασαν] :P
εκεί στις ομάδες αίματος βαριόομουν να γράφω..χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχαχα μπαα 2μιση σελιδες εγραψα!:) καλα εγω γενικα δεν γραφω πολλα...μονο τα απαραιτητα!;)
αλλα μας το ειπε και η ιδια πως 2η κολλα δεν μας δινει και πως δεν θελει να γραψουμε και πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχαχα μπαα 2μιση σελιδες εγραψα!:) καλα εγω γενικα δεν γραφω πολλα...μονο τα απαραιτητα!;)
αλλα μας το ειπε και η ιδια πως 2η κολλα δεν μας δινει και πως δεν θελει να γραψουμε και πολλα...

εγώ έχω γίνει διάσημη σε όλους τους καθηγητές για την αργοπορία μου..χαχαχα:P:clapup: επειδή είμαι πολύ των αναλύσεων..υπερβολικά όμως..ο ένας μου λέει ότι γράφω τόμο,ο άλλος την ιστορία της ζωής μου..μου λέει σήμερα μια φιλολογος 'τι με βαλαν επιτηρητρια σ'εσάς,μ'εσένα δεν το βλέπω να πηγαινω σπιτι για μεσημεριανο'...χαχχαχαχααα :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εγώ έχω γίνει διάσημη σε όλους τους καθηγητές για την αργοπορία μου..χαχαχα:P:clapup: επειδή είμαι πολύ των αναλύσεων..υπερβολικά όμως..ο ένας μου λέει ότι γράφω τόμο,ο άλλος την ιστορία της ζωής μου..μου λέει σήμερα μια φιλολογος 'τι με βαλαν επιτηρητρια σ'εσάς,μ'εσένα δεν το βλέπω να πηγαινω σπιτι για μεσημεριανο'...χαχχαχαχααα :P :P
χαχαχα τοοσο πολυ ρε?:P
εμενα επειδη το τμημα μου ειναι οοτι να ναι ολοι φευγουν με το που τελειωσει το οριο οποτε εγω αναγκαστικα μενω τελευταια:redface::P
βγηκαμε λιιγο οφφ ε?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχαχα τοοσο πολυ ρε?:P
εμενα επειδη το τμημα μου ειναι οοτι να ναι ολοι φευγουν με το που τελειωσει το οριο οποτε εγω αναγκαστικα μενω τελευταια:redface::P
βγηκαμε λιιγο οφφ ε?;)

ε,λίγο :P :P εγώ εδώ και 5 μαθήματα φεύγω ακριβώς την ώρα λήξης..2 ώρες κάθομαι..χαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
μας αλλαξαν θεμα ειδες?;)
εγω σημερα βιαζομουν στην εκθεση για μας ειπαν οτι εχουμε ακομα 10 λεπτα..φευγω και μετα τα αλλα τμηματα τα κρατησαν κανα 20'-.-
ναι αλλα δεν πρεπει να περιμενει και καποιο παιδι μεχρι να τελειωσεις??:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μας αλλαξαν θεμα ειδες?;)
εγω σημερα βιαζομουν στην εκθεση για μας ειπαν οτι εχουμε ακομα 10 λεπτα..φευγω και μετα τα αλλα τμηματα τα κρατησαν κανα 20'-.-
ναι αλλα δεν πρεπει να περιμενει και καποιο παιδι μεχρι να τελειωσεις??:/

χααχα,στο κατάλληλο μας έβαλαν :P και να μεινει καποιος μαζι μου τον ξαποστελνουν γιατί γράφω πολλά και τι χρωστάει το έρμο να με περιμένει;χαχαχαχα:P σηκώνουν τα χέρια ψηλά μ'εμένα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δίκαιο σήμερα νομίζω αρκετά καλά ένα 18 -19 πρέπει να έχω πιάσει. Τα θέματα εδώ.

Γεωμετρια σημερα...θεματα αρκετα τσιμπημενα.Μονο οι της θετικες τα λυσαμε και μαλιστα εκεινοι που πηγαιναμε φροντιστηριο.

Να φανταστειτε για να δειξω κατι χρησιμοποιησα θεωρημα θαλη:confused: απο περσι.

:whistle:τα εγραψα ολα οποτε στην χειροτερη περιμενω ενα 90.
Τωρα Δευτερ ->Θρησκευτικα
Τρ-->Φυσικη Κατευθυνση(μακελειο)
Τεταρτη-->εκθεση
Πεμπτη-->δικαιο

Καλά γιατί βάζουν τόσο δύσκολα σε μάθημα γενικής παιδείας. Και δεύτερον ακόμη να τελειώεται με τις κατεύθυνσης; και μάλιστα σας την βάζουν δευτερη μέρα; Έμάς είναι:
Δευτέρα -->Αντιγόνη
Τρίτη -->Βιολογία
Τετάρτη -->Χημεία
Πέμπτη -->Αγγλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
εμεις τελειωσαμε κατευθυνση την τεταρτη με μαθηματικα.. καλα πηγα δεν εχω παραπονο... τωρα ερχονται τα πολλα και δεν διαθετω και πολυ κουραγιο...
δευτερα: αλγεβρα
τριτη: δικαιο(να δουμε τι θα δουμε)
τεταρτη:γεωμετρια( ποτε θα προλαβω????)
πεμπτη: αντιγονη( no comment)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Στο δίκαιο μας έβαλαν κάτι γελοία Σ - Λ, κάτι επίσης γελοία πολλαπλής, ποιό είναι το πολίτευμα της Ελλάδας, τι είναι η μοναρχία, η βουλευτική έδρα, η εκλογική περιφέρεια και τι είναι το άσυλο της κατοικίας και η προστασία της ιδιωτικής ζωής. Αυτά τα τελευταία (από τη μοναρχία και μετά) τα ήθελε το καθένα σε τρεις σειρές.

Στα γαλλικά δε σχολιάζω.

Στα θρησκευτικά αρκετά αλλά εύκολα.

Τη Δευτέρα φυσική γενικής, μόνο αποδείξεις θα διαβάσω.

Την Τρίτη βιολογία, έχουμε ακριβώς την ύλη του διαγωνίσματος του πρώτου τετραμήνου.

Την Τετάρτη έκθεση :D

Την Πέμπτη γεωμετρία, μόνο αποδείξεις επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χααχα,στο κατάλληλο μας έβαλαν :P και να μεινει καποιος μαζι μου τον ξαποστελνουν γιατί γράφω πολλά και τι χρωστάει το έρμο να με περιμένει;χαχαχαχα:P σηκώνουν τα χέρια ψηλά μ'εμένα!:whistle:
χαχαχα αμαααν!:P εμεις περιμενουμε ο ενας τον αλλον...και αν αργει ο ενας πολυ τον πανε σε αλλο τμημα για να μην περιμενει και καλα ο αλλος;) λυπηησου τους ρεεε!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Νομιζω αυτη η εβδομαδα ειναι η χειροτερη για τουσ περισσοτερους εμεις ---> ΔΕΥΤΕΡΑ--->Αντιγονη ΤΡΙΤΗ---->Βιολογια ΤΕΤΑΡΤΗ----> Δικαιο ΠΕΜΠΤΗ---->Εκθεση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top