Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
κι εγώ ιστορία σήμερα...αναμενόμενα θεματάκια,το'χω το άριστα!μόνο το αλυλέγγυον δεν έγραψα :P (-4%)
τις πηγές τις ξεζούμισααα ολοκληρωτικά :DDD πάμε για διπλό αύριο βιολογία επιλογής+φυσική γενικής...
ποπο καημενο!!εγω την παρασκευη γραφω βιολογια επιλογης+εκθεση (και παραπονιομουν κι ολας:redface:)

παιδια μονο εγω στα μαθηματικα κατευθυνσης οταν τα κοιταζα 2η φορα και εφτασα στο 4ο θεμα, βαρεθηκα και τα παρατησα?:P ελπιζω να ειναι σωστα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ποπο καημενο!!εγω την παρασκευη γραφω βιολογια επιλογης+εκθεση (και παραπονιομουν κι ολας:redface:)

παιδια μονο εγω στα μαθηματικα κατευθυνσης οταν τα κοιταζα 2η φορα και εφτασα στο 4ο θεμα, βαρεθηκα και τα παρατησα?:P ελπιζω να ειναι σωστα!:redface:

ασε,θα μας ξεζουμίσουν ΕΙΔΙΚΑ την επόμενη βδομάδα..έχει πολλα το πρόγραμμα ;P χαχα..θα αντέξω όμως,είμαι σκληρό καρύδι εγώ!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχα ετσι ετσι πρεπει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Λατινικά σήμερα....καλούτσικα θέματα που διέκριναν το ποιος πάει σε καλό ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ και ποιος όχι...όσοι δε βασίστηκαν στην καθηγήτρια την πάτησαν...τα μισά από αυτά που μπήκαν τα είχε παραδώσει τρέχοντας στο τελευταίο μάθημα...δόξα το....φροντιστήριο καλά τα πήγαμε!!

Και μια βιολογία που ήταν καλούτσικα γύρω στο 15....(αν σκεφτείς οτι δεν είχα διαβάσει τίποτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
που καταντησαμε.....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λατινικά σήμερα....καλούτσικα θέματα που διέκριναν το ποιος πάει σε καλό ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ και ποιος όχι...όσοι δε βασίστηκαν στην καθηγήτρια την πάτησαν...τα μισά από αυτά που μπήκαν τα είχε παραδώσει τρέχοντας στο τελευταίο μάθημα...δόξα το....φροντιστήριο καλά τα πήγαμε!!

Απαράδεκτο αλλά αληθινό και συχνό φαινόμενο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Συχνό φαινόμενο στην "δωρεάν παιδεία" που μας διαθέτει το υπουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Την Παρασκευή το πρόγραμμα έχει Έκθεση (και Γεωμετρία:sick:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Την Παρασκευή το πρόγραμμα έχει Έκθεση (και Γεωμετρία:sick:).

λατρεμένα εμβαδά :D κατά τ'άλλα μαζί σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrispcd

Νεοφερμένος

Ο dimitrispcd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδια αυριο γραφω λογοτεχνια β λυκιου....ξερετε κανα sos να μου πειτε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Δώσε τα κείμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrispcd

Νεοφερμένος

Ο dimitrispcd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
το μοιρολοι τησ φωκιας
η τιμη και το χρημα
μπαλαντα στους αδωξους ποιητες των αιωνων
εισ το αγαλμα τησ ελευθεριας
πανω σε ενα ξενο στιχο
επι ασπαλαθον
ο τοποσ μας
πουσι
τρελη ροδια
τα χταποδακια
πιο λετε να πεσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
το μοιρολοι τησ φωκιας
η τιμη και το χρημα
μπαλαντα στους αδωξους ποιητες των αιωνων
εισ το αγαλμα τησ ελευθεριας
πανω σε ενα ξενο στιχο
επι ασπαλαθον
ο τοποσ μας
πουσι
τρελη ροδια
τα χταποδακια
πιο λετε να πεσει???

Κατα την γνώμη μου τα πιο σοσ είναι το μοιρολόι της φώκιας, το Επι Ασπαλάθων και Τα χταποδάκια να και λίγο μεγάλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αν θέλει να σας βοηθήσει θα βάλει το Τιμή και το Χρήμα του Θεοτόκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Μπορεί να του βαρέσει και να βάλει και την τρελή ροδιά όμως...ποτέ δεν ξέρετε! άλλο τώρα με το πώς θα βοηθήσει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictinaki16

Νεοφερμένος

Η xrictinaki16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μούδρος (Λέσβος). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
το μοιρολοι τησ φωκιας
η τιμη και το χρημα
μπαλαντα στους αδωξους ποιητες των αιωνων
εισ το αγαλμα τησ ελευθεριας
πανω σε ενα ξενο στιχο
επι ασπαλαθον
ο τοποσ μας
πουσι
τρελη ροδια
τα χταποδακια
πιο λετε να πεσει???

και εγω γραφω αυριο λογοτεχνια...και εχουμε και περιπου τ ιδια κειμενα...
το επι ασπαλαθον πιστευω οτι ειναι πολυυυυυ σος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
xrictinaki16 το επι ασπαλαθων μας βαλανε εμας περσι...και θυμαμαι που ολοι αυτο περιμεναμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε σήμερα και έπεσε "ο τόπος μας" ...

Αύριο γράφουμε χημεία.. πφφ ποιός διαβάζει τώρα;;; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
το μοιρολοι τησ φωκιας
η τιμη και το χρημα
μπαλαντα στους αδωξους ποιητες των αιωνων
εισ το αγαλμα τησ ελευθεριας
πανω σε ενα ξενο στιχο
επι ασπαλαθον
ο τοποσ μας
πουσι
τρελη ροδια
τα χταποδακια
πιο λετε να πεσει???

Προσωπική μου άποψη, πως θα πέσει το επι ασπάλαθων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrispcd

Νεοφερμένος

Ο dimitrispcd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τελικα επεσε << ο τοπος μας >>...ενταξη ευκολο ηταν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top