Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πότε αρχίζετε;
Εμείς αρχές Ιουλίου

13 Ιουνιου παρακαλω!! Κι οπως ολοι διαπιστωσαμε θα κατσουμε μονο ενα σαββατοκυριακο!!! :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
13 Ιουνιου παρακαλω!! Κι οπως ολοι διαπιστωσαμε θα κατσουμε μονο ενα σαββατοκυριακο!!! :(:(
Άντε βρε, καλή ξεκούραση!!!!! Τυχερήηηηη:clapup::clapup::clapup:
Μέχρι πότε; Εμείς για 6 εβδομάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Άντε βρε, καλή ξεκούραση!!!!! Τυχερήηηηη:clapup::clapup::clapup:
Μέχρι πότε; Εμείς για 6 εβδομάδες

Ναι ειδες τυχη? Ε νομιζω ενα μηνα μεχρι περιποου 15 ιουλιου..
Καλα αρχιζετε ιουλιο και θα κανετε 6 βδομαδεσ?? :confused: δηλαδη και τον αυγουστο???? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ναι ειδες τυχη? Ε νομιζω ενα μηνα μεχρι περιποου 15 ιουλιου..
Καλα αρχιζετε ιουλιο και θα κανετε 6 βδομαδεσ?? :confused: δηλαδη και τον αυγουστο???? :worry:
Ναι, μέχρι 12-13 Αυγούστου νομίζω:( Τι να κάνουμε, θα το αντέξουμε και αυτό:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ναι, μέχρι 12-13 Αυγούστου νομίζω:( Τι να κάνουμε, θα το αντέξουμε και αυτό:/:

:eek::eek: τελικα ειμαι πιο τυχερη απο οτι νομιζα..καλυτερα που ξεκιναμε αμεσως...
Ααα και μολις ανακαλυψα οτι θα ξεκουραστω 3 μερες γιατι Δευτερα ειναι αργια..αρα αρχιζω τριτη..ποιος στη χαρη μου ε?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμεις θα ξεκινησουμε 20 με 25 Ιουνιου,θα κανουμε ενα μηνα,και μετα θα αρχισουμε 16 Αυγουστου το κανονικο προγραμμα.Αυτες τις μερες που θα ξεκουραστω,δεν προκειτε να ανοιξω βιβλιο!Αντε παιρνω κουραγιο πως την Παρασκευη γραφω Θρησκευτικα και Βιολογια Γεν.που στο μεν εχουμε ελαχιστα και θα παπαρολογισω και στο αλλο ακριβως τα θεματα.Και μετα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ξεκουραση γιατι προβλεπεται πολυ ζορικη χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λέτε να κάνω και εγώ το καλοκαίρι? Σκόπευα να μην κάνω καθόλου αλλά έχω κενά στην φυσική :(, και λίγο στην έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λέτε να κάνω και εγώ το καλοκαίρι? Σκόπευα να μην κάνω καθόλου αλλά έχω κενά στην φυσική :(, και λίγο στην έκθεση...

τι να σου πω...νομιζω γενικα χρειαζεται.. γιατι εισαι και πιο χαλαρος καλοκαιρι οποτε μπορεις να αφιερωθεις περισσοτερο... αλλα απο την αλλη...κουραση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
:eek::eek: τελικα ειμαι πιο τυχερη απο οτι νομιζα..καλυτερα που ξεκιναμε αμεσως...
Ααα και μολις ανακαλυψα οτι θα ξεκουραστω 3 μερες γιατι Δευτερα ειναι αργια..αρα αρχιζω τριτη..ποιος στη χαρη μου ε?? :D
Σούπερ!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: Έχεις μία ακόμη μέρα! Τρομερό ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σούπερ!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: Έχεις μία ακόμη μέρα! Τρομερό ε;

Μααα ναιιι...πιο τελειααα δεν θα γινοτανν!!!! 3 μερες υπνοοοοο.... γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιι
(αν και κατι μου λεει οτι δεν θα το τηρησω αυτο για τον υπνο αλλα οκκκ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKH_SHENKER

Νεοφερμένος

Η NIKH_SHENKER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια αν καποιος απο εσας εχει γραψει εκθεση μπορει να μου πει ποιο θεμα επεσε?! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
παιδια αν καποιος απο εσας εχει γραψει εκθεση μπορει να μου πει ποιο θεμα επεσε?! :)
ΜΜΕ και δημοσιογραφική δεοντολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια αν καποιος απο εσας εχει γραψει εκθεση μπορει να μου πει ποιο θεμα επεσε?! :)

σε μενα επεσε για την αντικειμενικοτητα στην ειδηση και το ρολο του δημοσιογραφου.

catherine να σε ρωτησω κατι ακομα? :redface:

Απο γραμματικη τι σας εβαλε?? σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Διαβασε και ρατσισμο καλου κακου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ρατσισμός έπεσε σε 'μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
catherine να σε ρωτησω κατι ακομα? :redface:

Απο γραμματικη τι σας εβαλε?? σ
Μας έβαλε να κλίνουμε τα: ανήρ, νόμισμα και ναός. Λογικά βάζουν εύκολα συνήθως, εμείς δεν είχαμε κάνει και καθόλου γραμματική μέσα στη χρονιά οπότε έβαλε αυτά τα απλά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πάνε και τα αγγλικά σήμερα!!! Σε γενικές γραμμές ήταν καλά τα θέματα εκτός από εξαιρέσεις! Άντε τελευταίο μάθημα θρησκευτικά αύριο!!!!20 μαθήματα:worry:
Μάλλον θα τα αρχίσω από τώρα!!

Τα ΑΠΕ που γράφουμε την Παρασκευή δεν τα υπολογίζω γιατί χτες ο καθηγητής που μας κάνει,μας έδωσε τα θέματα σε ένα φυλλάδιο την ώρα που γράφαμε βιολογία!! Μισή ώρα υπόθεση διαβάσματος είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsarantoltso

Νεοφερμένος

Ο mitsarantoltso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κανα σος ιστορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ουφφφφφφφφφφφφφ...πάει και το πιο ηλίθιο μάθημα (δίκαιο)..ευτυχώς ευκολάκι...πολλά σ-λ και α/β/γ , κουνοβουλευτική προεδρευόμενη δημοκρατία, διακρίσεις διακίου , υποχρεώσεις πολίτη(!) , δημοψήφισμα αυτά θυμάμαι ...

κανα σος ιστορια?

προηγούμενες σελίδες ε=έχει ποοοολά σοσ ιστορία και πάνω κάτω όλο τα ίδια πέφτουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ουφφφφφφφφφφφφφ...πάει και το πιο ηλίθιο μάθημα (δίκαιο)..ευτυχώς ευκολάκι...πολλά σ-λ και α/β/γ , κουνοβουλευτική προεδρευόμενη δημοκρατία, διακρίσεις διακίου , υποχρεώσεις πολίτη(!) , δημοψήφισμα αυτά θυμάμαι ...

Ελπίζω να μας βάλει τα ίδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top