Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Έλα μου ντε τι θα γράψουμε; Ιστορία ειδικά σκούρα τα πράματα τσάμπα ο βαθμός των τετραμήνων! Και μας έβαλε μια τεράστια ύλη η τρελή η φιλόλογος που επιβάλλεται να μην την διαβάσεις!!! Άντε με λίγη τύχη και λίγο αυτοσχεδιασμό κάτι θα γράψουμε!(Πάντως εμείς μόνοι μας φτιάξαμε το πρόγραμμα των εξετάσεων και απλώς συμφώνησαν οι καθηγητές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εμείς τελειώνουμε στις 10/6...Πώς γίνεται να έχετε λιγότερη μέρα?:confused::worry:

γιατί δεν έχω επιλέξει μάθημα που να το γράφουμε στο τέλος(για το επιλογής μάθημα λέω)!Αλλά όχι διπλά δεν γράφουμε:D

Καλά μόνο τα δικά μας τα ανάποδα έβαλαν φυσική πρώτο μάθημα. -.-'
Αντιγόνη και Λογοτεχνία τι θα γράψουμε; :'(

Αντιγόνη 150 στίχοι μετάφραση shit. Και λογοτεχνία 5 μαθήματα πιο χαλαρά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
~200 στιχοι Αντιγονη
4 κειμενα στη Λογοτεχνια που ειναι ολα ποιηματα.
Καλα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αλλο απο Υ Π Ο Μ Ο Ν Η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εμείς έχουμε 250 στίχους μετάφραση + 4(αν δεν ξέχασα κανένα) κείμενα στη λογοτεχνία (βέβαια αυτή η εισαγωγή στα κείμενα δεν παλεύεται με τίποτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω νομιζω ειμαι σε χειροτερη κατάσταση.... Ξεκινάω με φυσικη κατευθυνσης και μετα μαθηματικα και ειναι ως εδώ μια χαρά πρόγραμμα...
Μας έχουν βάλει όμως ιστορία και βιολογία την ίδια μερα Το ίδιο συμβαίνει και με την άλγεβρα/έκθεση γράφουμε την ίδια μέρα και χωρίς καμία ολόκληρη μέρα πριν για να διαβάσουμε...Όσο για τα αρχαία γράφω μία μέρα αφού γράψω κατεύθυνση.Ο χρόνος που είναι αρκετός για διάβασμα σε αυτό το μάθημα(αν σκευτεί κανεις ότι εχω μερχρι τον στιχο 589 + εισαγωγικα +γραμματικη και όλα τα άλλα). Εδώ εμένα μία μέρα δεν μου φτάνει για την μετάφραση.
Και το καλύτερο προς το τέλος έχουν αφήσει 3 μέρες για δίκαιο !!!! και ένα άλλο παρασκευοσαββατοκύριακο για χημεία γενικής!!
Το πρόγραμμα και όλα τα σχετικά με τις εξετάσεις μπάινουν στο site του σχολείου για να μην χάνεται χρόνος από το μά8ημα. Το άλλο ζήτημα είναι ότι το πρόγραμμα ενώ έχει βγει εδω σχεδόν και μία εβδομαδα δεν έχω την ύλη για κανένα μάθημα (εκτός απο τα θρησκευτικα) ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
εγω νομιζω ειμαι σε χειροτερη κατάσταση.... Ξεκινάω με φυσικη κατευθυνσης και μετα μαθηματικα και ειναι ως εδώ μια χαρά πρόγραμμα...
Μας έχουν βάλει όμως ιστορία και βιολογία την ίδια μερα Το ίδιο συμβαίνει και με την άλγεβρα/έκθεση γράφουμε την ίδια μέρα και χωρίς καμία ολόκληρη μέρα πριν για να διαβάσουμε...Όσο για τα αρχαία γράφω μία μέρα αφού γράψω κατεύθυνση.Ο χρόνος που είναι αρκετός για διάβασμα σε αυτό το μάθημα(αν σκευτεί κανεις ότι εχω μερχρι τον στιχο 589 + εισαγωγικα +γραμματικη και όλα τα άλλα). Εδώ εμένα μία μέρα δεν μου φτάνει για την μετάφραση.
Και το καλύτερο προς το τέλος έχουν αφήσει 3 μέρες για δίκαιο !!!! και ένα άλλο παρασκευοσαββατοκύριακο για χημεία γενικής!!
Το πρόγραμμα και όλα τα σχετικά με τις εξετάσεις μπάινουν στο site του σχολείου για να μην χάνεται χρόνος από το μά8ημα. Το άλλο ζήτημα είναι ότι το πρόγραμμα ενώ έχει βγει εδω σχεδόν και μία εβδομαδα δεν έχω την ύλη για κανένα μάθημα (εκτός απο τα θρησκευτικα) ....

Πιο τραγικό πρόγραμμα δεν έχω ξανακούσει!! Γιατί δεν τους λέτε τίποτα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
μονο εμεις εχουμε 8 κειμενα στη λογοτεχνια? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
είμαστε κι εμείς που έχουμε 16!!! Όλη τη χρονιά μόνο τα 4 έχω διαβάσει που ήταν και για το διαγωνισμα του πρώτου τετραμήνου!! Τα υπόλοιπα 12 μάλλον μια ανάγνωση θα τα κάνω και θα αυτοσχεδιάσω! Και όλα αυτά μέσα σε ένα απόγευμα! Είναι τρελός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
φυσικα και έχει γίνει χαμός για το πρόγραμμα αλλά δεν το αλλάζουν ...δεν τους βολεύει να το αλλαξουν .Το κορυφαίο λενε ότι η ζωη στ μελλον δεν θα είναι όπως την θέλουμε εμεις για αυτο πρεπει απο τώρα να μαθουμε να συμβιβαζόμαστε με αυτα που έχουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Α έχουμε και δικό μας τοπικ! Ωραία... με μαθηματικά ξεκινάμε εμείς την παρασκευή. Κάνω ψιλοεπαναλήψεις τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Απαπα και νόμιζα πως μόνο οι δικοί μας είναι πυροβολημένοι.... Έχουμε και λέμε:
1)12 κείμενα στη λογοτεχνία
2)στ.1-530 Αντιγόνη (ενδιάμεσα έχει και ματαφρασμένα ευτυχώς!)
3)Θρησκευτικα 11 κείμενα... Έχουμε διαβάσει μόνο στο πρώτο τετράμηνο = Βοήθεια μας!
4)Δίκαιο είναι για τρελά γέλια.... κεφάλαια 2,4,5,6,9.... σε ένα απόγευμα.... δικαιολογία καθηγήτριας ---> να τα διαβάσετε συνοπτικά για σωστό λάθος! Λες και για σωστό λάθος τα κοιτάς μια φορά και τα θυμάσαι για τον αιώνα τον άπαντα!
5)Φυσική γενικής μέχρι τελευταία στιγμή μας είχε εντός(!) τις ταλαντώσεις.... Ευτυχώς του είπε ένας άλλος φυσικός ότι είναι εκτός!
Κατεύθυνση ευτυχώς πολύ πιο φυσιολογικά.....
1) Μαθηματικα : διανύσματα,εσωτερικό γινόμενο,ευθείες,κωνικές τομές εκτός υπερβολή και εκτός επαγωγή.....
2)Χημεία: μόνο νόμος μερικών πιέσεων,θερμοχημεία,χημική ισορροπία και οξειδοαναγωγή μόνο τα παραδείγματα του βιβλίου....
3)Φυσική τα κλασικά θερμοδυναμική,ηλεκτρικό-μαγνητικό πεδίο,επαγωγή,κίνηση αγωγού,εναλασσόμενα και από τα τελευταία κυρίως θεωρία.....
Αυτά ήταν και τα δικά μας..... Θα γελάσουμε και φέτος.....όλα συνεχόμενα να δω πότε θα διαβάσουμε! :worry: Ααα και ξεκινάμε με χημεία κατεύθυνσης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμείς έχουμε πολλα κείμενα στη Λογοτεχνία(ούτε καν θυμάμαι πόσα!),αλλά μας είπε 3 που είναι πιο σος και μόνο αυτά θα διαβάσω...!Αντιγόνη θα πέσουν τρελά γέλια,δεν έχουμε ιδέα...!Και Θρησκευτικά μία απ' τα ίδια!(και να φανταστείτε ο άνθρωπος μας έβαλε 20 κεφάλαια...!Αν είναι δυνατόν....!):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Janewin και εμείς με φυσική ξεκινάμε. Το έχει ο νομός φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Με φυσικη ηεκιναμε και εμεις!!ακολουθει τεχνολογια επικοινωνιων, μαθηματικα και μετα η πανολεθρια...ΙΣΤΟΡΙΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ξεκινάμε με Ιστορία shit:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμας το προγραμμα ειναι απαισιο !!! ντε και καλα να τελειωσουμε στις 10 :mad:
Εμεις ξεκιναμε με αρχαια κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Απαπα και νόμιζα πως μόνο οι δικοί μας είναι πυροβολημένοι.... Έχουμε και λέμε:
1)12 κείμενα στη λογοτεχνία
2)στ.1-530 Αντιγόνη (ενδιάμεσα έχει και ματαφρασμένα ευτυχώς!)
3)Θρησκευτικα 11 κείμενα... Έχουμε διαβάσει μόνο στο πρώτο τετράμηνο = Βοήθεια μας!
4)Δίκαιο είναι για τρελά γέλια.... κεφάλαια 2,4,5,6,9.... σε ένα απόγευμα.... δικαιολογία καθηγήτριας ---> να τα διαβάσετε συνοπτικά για σωστό λάθος! Λες και για σωστό λάθος τα κοιτάς μια φορά και τα θυμάσαι για τον αιώνα τον άπαντα!
5)Φυσική γενικής μέχρι τελευταία στιγμή μας είχε εντός(!) τις ταλαντώσεις.... Ευτυχώς του είπε ένας άλλος φυσικός ότι είναι εκτός!
Κατεύθυνση ευτυχώς πολύ πιο φυσιολογικά.....
1) Μαθηματικα : διανύσματα,εσωτερικό γινόμενο,ευθείες,κωνικές τομές εκτός υπερβολή και επαγωγή.....
2)Χημεία: μόνο νόμος μερικών πιέσεων,θερμοχημεία,χημική ισορροπία και οξειδοαναγωγή μόνο τα παραδείγματα του βιβλίου....
3)Φυσική τα κλασικά θερμοδυναμική,ηλεκτρικό-μαγνητικό πεδίο,επαγωγή,κίνηση αγωγού,εναλασσόμενα και από τα τελευταία κυρίως θεωρία.....
Αυτά ήταν και τα δικά μας..... Θα γελάσουμε και φέτος.....όλα συνεχόμενα να δω πότε θα διαβάσουμε! :worry: Ααα και ξεκινάμε με χημεία κατεύθυνσης! :D

Πολύ μεγάλη ύλη έχετε!
Φυσική γενικής δεν έχουμε καν κάνει ταλαντώσεις, μαθηματικά κατεύθυνσης δεν έχουμε καν κάνει θεωρία αριθμών, φυσική κατ. δεν έχουμε καν κάνει εναλασσόμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsaki94

Νεοφερμένος

Η litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμασ μασ εδωσαν το χειροτερο προγραμμα του κοσμου ενα σασ λεω μασ εχουν κενο για διαβασμα μονο ενα απογευμα για 280 στ. θελω να σκοτωσω τουσ καθηγητεσ μου τωρααααααααααααααααααααα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Πολύ μεγάλη ύλη έχετε!
Φυσική γενικής δεν έχουμε καν κάνει ταλαντώσεις, μαθηματικά κατεύθυνσης δεν έχουμε καν κάνει θεωρία αριθμών, φυσική κατ. δεν έχουμε καν κάνει εναλασσόμενα!

Ουάου! Τότε οι καθηγητές μας είναι πραγματικά ό,τι να'ναι! :hmm:Εντάξει στο σχολείο μας είναι σε ένα δικό τους σύμπαν και δεν επικοινωνούν με το περιβάλλον.... :whistle:Αλλά από την άλλη και σεις πόσο αργά πηγαίνατε;;;:PΕυτυχώς για τα μαθήματα κατεύθυνσης έχουμε αρκετές μέρες κενό....:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Janewin και εμείς με φυσική ξεκινάμε. Το έχει ο νομός φαίνεται.

Να πνηγεί ο νομός,εγώ μαθηματικά σε 1,5 μέρα θα διαβάσω;; :knife: Ναι,τρίτο μάθημα το έχουμε. :(
Λογοτεχνία 2 κείμενα με 50 σελίδες ανάλυση. :knife:
Δίκαιο 5 κεφάλαια μαζί με το κόμμα. σε ½ μέρα. :knife:
Αντιγόνη δεν σχολιάζω. :knife:
Αλγεβρα,λογάριθμοι και λογαριθμικοί συνάρτηση εντός,ενώ τα τελειώσαμε σε 3 διδάκτικες ώρες στο σκουλ. :knife:

Τέλος πάντων,υγεία να'χουμε.:flowers:
Εξετάσεις είναι,θα περάσουν,για μας πάλι δεν θα ήμουν τόσο σίγουρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top