Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Όχι κάθε χρόνο 0 απουσίες έχω με εξαίρεση την Α γυμνασίου που είχα 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ρε μην πας σχολειο, αλλα πηγαινε παιξε κανα μπασκετακι, πιες κανα καφεδακι χαλαρο με τους φιλους σου, πηγαιντε σε κανα ωραιο μεσοβδομαδο παρτι στo Studio 24 που γινεται χαμος, τι να κατσεις να διαβασεις Β λυκειου 2 βδομαδες πριν...;

επισης τι μηδεν απουσιες, περσι με την παρεα μου απο μαρτη και μετα, καθημερινες στις 8 το πρωι στο Coffee Island στην αλεξανδρας μας ειχαν ετοιμους τους καφεδες για το καθιερωμενο αραγμα εκει πρωτες δυο ωρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
ρε μην πας σχολειο, αλλα πηγαινε παιξε κανα μπασκετακι, πιες κανα καφεδακι χαλαρο με τους φιλους σου, πηγαιντε σε κανα ωραιο μεσοβδομαδο παρτι στo Studio 24 που γινεται χαμος, τι να κατσεις να διαβασεις Β λυκειου 2 βδομαδες πριν...;

επισης τι μηδεν απουσιες, περσι με την παρεα μου απο μαρτη και μετα, καθημερινες στις 8 το πρωι στο Coffee Island στην αλεξανδρας μας ειχαν ετοιμους τους καφεδες για το καθιερωμενο αραγμα εκει πρωτες δυο ωρες:P

Το ίδιο συμβαίνει και στο τέλος της Γ Λυκείου.
Πλέον δεν μπορώ να κάτσω σπίτι να διαβάσω, πηγαίνω με τα παιδιά για καφέ για 1:30 ώρα και μετά σχολείο, όπου κλείνομαι σε μία αίθουσα και διαβάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Το ίδιο συμβαίνει και στο τέλος της Γ Λυκείου.
Πλέον δεν μπορώ να κάτσω σπίτι να διαβάσω, πηγαίνω με τα παιδιά για καφέ για 1:30 ώρα και μετά σχολείο, όπου κλείνομαι σε μία αίθουσα και διαβάζω.


Καπως ετσι ειμαι κι εγω...Σχολειο παω πλεον μονο για την παρεα καμια φορα και για να σπασουμε πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ρε παιδια δεν μπορω αλλο...διαβαζα φετος πολυ φυσικη και μαθηματικα αλλα στο σχολειο μου παντα θα μας βαζουν κατι ακυρο..παντα κατι που στο χρονο δεν θα βγαινει..και δεν μπορω να μην απογοητευομαι..στο φροντιστηριο τα πραγματα πανε καλα..δεν γινεται να πανε και στο σχολειο? λεω δεν θα με παρει απο κατω αλλα παντα εκει που ειμαι ευχαριστημενη απο την προσπαθεια μου και τον εαυτο μου θα με τσακισουν , θα με κανουν να νιωθω οτι δεν ειμαι αρκετα εξυπνη..οτι κατι μου λειπει οτι δεν κανω γι αυτα κι ας περναω και στην μαθηματικη εταιρεια (στην φυσικη δεν πηγα δηλωσα αλλα φοβηθηκα και δεν πατησα τελικα..)κι ας λυνω πολλες ασκησεις..σημερα εμαθα οτι ο φυσικος μου το κυριο προβλημα στην ψυχολογια μου ειχε βαλει και θεματα στις πανελληνιες του 2015..τωρα στο σχολειο να δειτε τι βαζει που δεν το ελεγχει κανεις..δεν ξερω τι να διαβασω δεν θελω να τα παω χαλια στα μαθηματα της κατευθυνσης μου ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Παιδιά, στις εξετάσεις, έχω να διαβάσω αρκετά θέματα έκθεσης. Έχω σημειώσεις σε όλα τα θέματα αλλά δεν ξέρω πώς να τις διαβάσω για να πάρω ιδέες. Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να αποστηθίσω! Τους έριξα μια ματιά πριν λίγο και πελάγωσα!!:eek: Τι να κάνω? Παλιά τα διάβαζα και τα ξαναδιάβαζα για να μου μείνει κάτι άλλα τίποτα, δεν είχα ιδέες! Help!!!!!!:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Να διαβασεις μεσα απο βοηθειματα βοηθουν πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Ξεκιναμε καλη επιτυχια παιδια .
11/5 φυσικη κατευθυνσης
12/5 βιολογια
15/5 μαθηματικα και αγγλικα
16/5 γλωσσα και θρησκευτικα
17/5 αρχαια
19/5 χημεια
22/5 αλγεβρα
23/5 πολιτικη παιδεια
24/5 λογοτεχνια
25/5 φιλοσοφια
26/5 πληροφορικη
29/5 ιστορια
31/5 γεωμετρια
2/6 φυσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Παιδιά πήρατε προγραμμα?διαβαζεται η όχι εγώ έτσι και έτσι δεν έχω πολύ όρεξη φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
κανω ποστ μονο και μονο για να μην κανεις και τεταρτο στην σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πήραμε και τρέμω να με φανταστώ να προσπαθώ να διαβάζω φυσ.Κατεύθυνσης , χημεία και φυσική ΓΠ (τα 2 τελευταία μάλλον θα'ναι εύκολα - ειδικά η χημεία)....Η Φυσική.Κατ με ανησυχεί πολύ... :/
Καλά το ότι γράφουμε κάθε μερα , επική αθλιότητα...Λες και είναι δυνατόν να βγάλουμε σε ένα απόγευμα την ύλη της Βιολογίας ή της ιστορίας και να τα θυμόμαστε κι όλας....
Ποιος τα σκέφτεται αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Ο καθένας γράφει ότι θέλει.
Και εμενα η φυσική κατεύθυνσης δεν μου αρέσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Παιδιά πήρατε προγραμμα?διαβαζεται η όχι εγώ έτσι και έτσι δεν έχω πολύ όρεξη φέτος.

Εμείς έχουμε πάρει πρόγραμμα από την Παρασκευή (θα μας το έδιναν Πέμπτη, αλλά κάτι προέκυψε). (Άσχετο, αλλά γράφεται διαβάζετε και όχι διαβάζεται :D)

Πρώτα γράφουμε αρχαία κατεύθυνσης/φυσική κατεύθυνσης (11/5) και έπεται η έκθεση την Παρασκευή (12/5)! Τα μετέπειτα μαθήματα, θα τα λέμε στην πορεία...

Όσον αφορά το αν διαβάζω, μπορώ να πω ότι φέτος κάνω πιο αποδοτικό διάβασμα σε σχέση με άλλες χρονιές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Μπράβο καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,819 μηνύματα.
Στη Γαλλία δεν κάνουμε φυσική κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Στη Γαλλία δεν κάνουμε φυσική κατεύθυνσης.

Στην γαλλια η γη ειναι επιπεδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Τα 20 μπαίνουν εύκολα στην Ελλάδα αλλα δεν με ενοχλεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
κανε μου κι αλλα ριπορτ ε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Είπα κάτι το θέμα λήγει εδώ αν θες να συνεχίσεις μιλά μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top