Ενδοσχολικές Γ ΕΠΑΛ

AndonisK

Νεοφερμένος

Ο AndonisK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια πιστευεται οτι θα ειναι ευκολες?εχω αρκετο αγχος!εσεις?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μιλας για τις ενδοσχολικες εξετασεις......???? Τι δυσκολια να εχουν μωρε,ο σκοπος ειναι να γραψουμε καλα πανελλαδικες και ασε τις ενδοσχολικες στον κοσμος τους:D Ενταξει θα διαβασω και για τα μαθηματα αλλα δεν τρελαθω κιολας!!
Τι ειδικοτητα εισαι φιλε μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AndonisK

Νεοφερμένος

Ο AndonisK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οχηματων οστωσο δεν με ενδιαφερουν οι πανελληνιες αλλα να βγαλω το απολυτηριο και το πτυχιο μου με ενα καλο βαθμο!εσυ δινεις πανελληνιες αυριο καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Α έτσι εξηγούνται όλα.....;) Εντάξει χαλαρά πιστεύω θα είναι τα πράγματα,Γ Λυκειου είσαι θα μας βοηθήσουνε οι καθηγητές. Ναι εγώ δίνω αύριο Μαθηματικά!! Σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top