Ενδιαφέρουσες σχολές της Θεωρητικής

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εχει η ψυχολογια αποκατασταση??:lol:
Αν το θες πραγματικά και το κυνηγήσεις έχει ΄:P Σπούδασε μια φίλη μου και ξέρω!
-----------------------------------------
Κυνήγησε τα όνειρά σου όποια και αν είναι αυτά και εξάλλου σκέψου πως δεν ξέρεις πως θα έχουν τα πράγματα στην Δημοσιογραφία μετά απο κάποια χρόνια!
-----------------------------------------
Μια γνωστή μου σπουδάζει εκεί και μου λέει πως άμα σ αρέσει είναι μεγάλη πόρωση η σχολή! Αλλά είναι πάρα πολύ δύσκολο να δουλέψεις ως αρχαιολόγος αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Επίσης έχω ακούσει τα χειρότερα για Διεθνών και Ευρωπαϊκών σπουδών τελευταία. =/

Με βλέπω να εκνευρίζομαι. :boom:

Αυτή η φιλοσοφική στην Πάτρα τι να είναι;,
edit: Ηλία μόνο το φπψ υπάρχει. :'(

Δηλ. τι έχεις ακούσει; Μη με τρομάζεις σε παρακαλώ, γιατί για κάποια περίοδο είχα έρωτα μ' αυτή τη σχολή (νομίζω λες για την Κέρκυρα). Τώρα επανήλθα σε περίοδο πλήρης αυτοσύγχυσης και αναποφαστιστικότητας...
-----------------------------------------
Υπάρχει κανείς που να ξέρει για την Κοινωνικής ανθρωπολογίας ή/και την ιστορικής εθνολογίας; Ακούγονται πολύ ενδιαφέρουσες σχολές, αλλά δε βλέπω πού θα μπορούσαν να απορροφηθούν οι απόφοιτοι τέτοιων σχολών. Επίσης, δεν είναι πολύ γνωστές και έχουν πολύ χαμηλές βάσεις. Αυτό σημαίνει πως δε γίνεται καλή δουλειά, οι καθηγητές δεν είναι καλοί; Τι στο καλό; Όποιος ξέρει, please, είμαι όλο αυτιά...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολυ το τμήμα Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Προγρ. Ψυχολ.) γιατί έχεις 2 διεξόδους είτε καθηγητής στην παιδεία ή στην παραπαιδεία είτε ως ψυχολόγος.
-----------------------------------------
ναι αλλά τα παιδαγωγικά για πόσο θα έχουν επάγγελματική αποκατάσταση? θεωρώ ότι οι στρατιωτικές σχολές είναι οι καλύτερες όσον αφορά την επαγγελματική αποκατάσταση. στις επιλογές που έχεις βέβαια από τη θεωρητική κατεύθυνση...
Αν αντέχεις τον στρατό τότε μια χαρά, αλλά δεν είναι εύκολο να έχεις κάποιον συνέχεια πάνω απο το κεφάλι σου αν σε διατάζει και σε περίπτωση που το μετανιώσεις για κάποιους λόγους δεν μπορείς να φύγεις απο το στράτευμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολυ το τμήμα Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Προγρ. Ψυχολ.) γιατί έχεις 2 διεξόδους είτε καθηγητής στην παιδεία ή στην παραπαιδεία είτε ως ψυχολόγος.
Δεν βγαινεις ψυχολογος απο εκει, φιλολογος βγαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Πιστεύω ότι ενδιαφέρον έχει η Αγγλική Φιλολογία, οι σχολές πολιτικών επιστημών και όποια σχολή σχετίζεται με αρχαιολογία και ψυχολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πιστεύω ότι ενδιαφέρον έχει η Αγγλική Φιλολογία, οι σχολές πολιτικών επιστημών και όποια σχολή σχετίζεται με αρχαιολογία και ψυχολογία.
Nαι και εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι για Αγγλικη Φιλολογια.

Υπαρχει και το ειδικο μαθημα των Αγγλικων για να μπεις στη σχολη οποτε εαν γνωριζεις Αγγλικα σε ικανοποιητικο επιπεδο τις 4 μοναδες τις εχεις σιγουρες.

Εγω θα δωσω ειδικο Αγγλικα μιας και ειναι το μονο αντικειμενο που μπορω να πω πως κατεχω :P και στηριζομαι σε αυτο αρκετα.

Εχω αρχισει να σκεφτομαι εναλλακτικες παντως γιατι στη σχολη που μου αρεσει δυσκολο να περασω. :P

Yπαρχει παντα ως στοχος και ονειρο στο μυαλο μου βεβαια. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
τις 4 μοναδες τις εχεις σιγουρες.
σόρρυ κιόλας αλλά όσο καλά αγγλικά και να ξέρεις τις 4 μονάδες δεν τις έχεις σίγουρες!
πάνω από 18 πολύ δύσκολο να γράψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
σόρρυ κιόλας αλλά όσο καλά αγγλικά και να ξέρεις τις 4 μονάδες δεν τις έχεις σίγουρες!
πάνω από 18 πολύ δύσκολο να γράψεις..
Αγγλικά? -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
και 18 να μη γραψεις και να γραψεις 15 (που του χρονου θα πιανεται πιο ευκολα το 18), παλι 3.000 μορια παιρνεις για την Αγγλικη Φιλολογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
σόρρυ κιόλας αλλά όσο καλά αγγλικά και να ξέρεις τις 4 μονάδες δεν τις έχεις σίγουρες!
πάνω από 18 πολύ δύσκολο να γράψεις..
Aχεμ μιλησα για το δικο μου επιπεδο Αγγλικων βασικα.
Αλλα ενταξει δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο δυσκολο πια, τι να πω. :hmm:
Αλλα ακομα και να ισχυει αυτο που λες,τοτε δεν νομιζω να ειναι ακατορθωτο να πιασει καποιος εστω τα 3.000 μορια για Αγγλικη οπως ειπε και ο johngreek_mad.

και 18 να μη γραψεις και να γραψεις 15 (που του χρονου θα πιανεται πιο ευκολα το 18), παλι 3.000 μορια παιρνεις για την Αγγλικη Φιλολογια!

:iagree: :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, θα προσπαθησω να σας βγαλω απο το αδιεξοδο και να σας δειξω οτι υπαρχουν και αλλες ενδιαφερουσες και καλες (απο πλευρας αποκαταστασης) σχολες, που δεν εχουν καν αναφερθει!! Καταρχας να ξεκαθαρισω οτι πρωτη μου επιλογη θα ειναι το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης, απλα και μονο επειδη λατρευω τα παιδια!! Απο κει και περα αν δεν περασω εχω κι αλλες σχολες υποψην μου... Σα δευτερη επιλογη θα βαλω το Εκπαιδευτικης και Κοινωνικης Πολιτικης Θεσσαλονικης. Συμφωνα με τις περσινες επιδοσεις η βαση της σχολης εφτασε στα 16.603μορια και αυτο μαρτυραει κα την ποιοτητα της!! Στον τριτο νομιζω χρονο σου δινεται η ευκαιρια να επιλεξεις αναμεσα σε δυο κλαδους:α)Συνεχης Εκπαιδευση και β)Ειδικη αγωγη. Αν επιλεξεις τον πρωτο τα πραγματα δεν ειναι και πολυ καλα, ακθως μπορεις να εργαστεις μονο σε σχολεια δευτερης ευκαιριας και επιμορφωτικα σεμιναρια... Αν επιλεξεις ομως το δευτερο (αυτος ειναι που με ενδιαφερει), τοτε γινεσαι δασκαλος σε σχολεια με παιδεια με ειδικες αναγκες!! Μαλιστα απο φετος οι αποφοιτοι του τμηματος εχουν δικαιωμα να δωσουν εξετασεις στον ΑΣΕΠ και υπαγονατι στον κλαδο ΠΕ 71 Δασκαλων σε ΑΜΕΑ... Εχεις δηλαδη τα ιδια (και καλυτερα) δικαιωματα με αυτα του τμηματος ειδικης αγωγης στο Βολο!! Βεβαια το να ασχολεισαι με τετοια παιδεια θελει ψυχικη δυναμη και σθενος, αλλα αν το θελεις πραγματικα. τοτε ειναι σιγουρο πως θα το αγαπησεις!! Επιπλεον σε αυτη τη σχολη κανει μαθημα ο Παυλιδης (εχει το μεγαλυτερο κεντρο λογοθεραπειας στην Ελλαδα) και με ενα μεταπτυχιακο μπορεις να γινεις και λογοθεραπευτης!! Οποτε να μην ακουω σαχλαμαρες του τυπου <η θεωρητικη δεν εχει καλες σχολες> και τετοια.. Τι λεει, εψησα κανεναν να δηλωσει αυτο το τμημα??

Υ.Γ Στα θετικα πρεπει να προσθεσω οτι καθε χρονο παιρνει μονο 63 ατομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοιπον, θα προσπαθησω να σας βγαλω απο το αδιεξοδο και να σας δειξω οτι υπαρχουν και αλλες ενδιαφερουσες και καλες (απο πλευρας αποκαταστασης) σχολες, που δεν εχουν καν αναφερθει!! Καταρχας να ξεκαθαρισω οτι πρωτη μου επιλογη θα ειναι το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης, απλα και μονο επειδη λατρευω τα παιδια!! Απο κει και περα αν δεν περασω εχω κι αλλες σχολες υποψην μου... Σα δευτερη επιλογη θα βαλω το Εκπαιδευτικης και Κοινωνικης Πολιτικης Θεσσαλονικης. Συμφωνα με τις περσινες επιδοσεις η βαση της σχολης εφτασε στα 16.603μορια και αυτο μαρτυραει κα την ποιοτητα της!! Στον τριτο νομιζω χρονο σου δινεται η ευκαιρια να επιλεξεις αναμεσα σε δυο κλαδους:α)Συνεχης Εκπαιδευση και β)Ειδικη αγωγη. Αν επιλεξεις τον πρωτο τα πραγματα δεν ειναι και πολυ καλα, ακθως μπορεις να εργαστεις μονο σε σχολεια δευτερης ευκαιριας και επιμορφωτικα σεμιναρια...Αν επιλεξεις ομως το δευτερο (αυτος ειναι που με ενδιαφερει), τοτε γινεσαι δασκαλος σε σχολεια με παιδεια με ειδικες αναγκες!!Μαλιστα απο φετος οι αποφοιτοι του τμηματος εχουν δικαιωμα να δωσουν εξετασεις στον ΑΣΕΠ και υπαγονατι στον κλαδο ΠΕ 71 Δασκαλων σε ΑΜΕΑ... Εχεις δηλαδη τα ιδια (και καλυτερα) δικαιωματα με αυτα του τμηματος ειδικης αγωγης στο Βολο!! Βεβαια το να ασχολεισαι με τετοια παιδεια θελει ψυχικη δυναμη και σθενος, αλλα αν το θελεις πραγματικα. τοτε ειναι σιγουρο πως θα το αγαπησεις!! Επιπλεον σε αυτη τη σχολη κανει μαθημα ο Παυλιδης (εχει το μεγαλυτερο κεντρο λογοθεραπειας στην Ελλαδα) και με ενα μεταπτυχιακο μπορεις να γινεις και λογοθεραπευτης!! Οποτε να μην ακουω σαχλαμαρες του τυπου <η θεωρητικη δεν εχει καλες σχολες> και τετοια.. Τι λεει, εψησα κανεναν να δηλωσει αυτο το τμημα??

Υ.Γ Στα θετικα πρεπει να προσθεσω οτι καθε χρονο παιρνει μονο 63 ατομα!!
Xαχ.
Εμενα. :P

Οχι οκ ειλικρινα πρωτη φορα ακουω για τη συγκεκριμενη σχολη ειναι η αληθεια.

Το εχεις ψαξει πολυ το θεμα ετσι? :P

Ακουγεται ενδιαφερον παντως οφειλω να ομολογησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Xαχ.
Εμενα. :P

Οχι οκ ειλικρινα πρωτη φορα ακουω για τη συγκεκριμενη σχολη ειναι η αληθεια.

Το εχεις ψαξει πολυ το θεμα ετσι? :P

Ακουγεται ενδιαφερον παντως οφειλω να ομολογησω.
To εχω ψαξει, γαιτι οπως εχω πει λατρευω τα παιδια!!Ασε που σε 9 μερες βγαινουν τα αποτελεσματα των εξετασεων... Τωρα το αν θα κανω μαθημα σε παιδια που ειναι εντελως υγειη η εχουν καποιο συγκεκριμενο προβλημα δε με απασχολει καθολου. Ασε που αν εισαι δασκαλος/καθηγητης σ'ενα σχολειο ειδικης αγωγης νιωθεις οτι η προσφορα σου ειναι μεγαλυτερη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
To εχω ψαξει, γαιτι οπως εχω πει λατρευω τα παιδια!!Ασε που σε 9 μερες βγαινουν τα αποτελεσματα των εξετασεων... Τωρα το αν θα κανω μαθημα σε παιδια που ειναι εντελως υγειη η εχουν καποιο συγκεκριμενο προβλημα δε με απασχολει καθολου. Ασε που αν εισαι δασκαλος/καθηγητης σ'ενα σχολειο ειδικης αγωγης νιωθεις οτι η προσφορα σου ειναι μεγαλυτερη!!
Ναι αυτο δεν το συζητω σιγουρα. :iagree:

Και γενικα πιστευω οτι πρεπει να αγαπας και τα παιδια για να μπορεις να κανεις μια τετοια δουλεια αλλα να ειναι και ο χαρακτηρας σου τετοιος ωστε να μπορεις να συμβιωσεις με αυτα και να τα βοηθησεις. :)

Εχω την αισθηση πως λιγα ατομα εχουν την ικανονοτητα και τη διαθεση να ασχοληθουν με κατι τετοιο, ειναι αρκετα δυσκολο κιολας.

Καλη επιτυχια με τα αποτελεσματα παντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι αυτο δεν το συζητω σιγουρα. :iagree:

Και γενικα πιστευω οτι πρεπει να αγαπας και τα παιδια για να μπορεις να κανεις μια τετοια δουλεια αλλα να ειναι και ο χαρακτηρας σου τετοιος ωστε να μπορεις να συμβιωσεις με αυτα και να τα βοηθησεις. :)

Εχω την αισθηση πως λιγα ατομα εχουν την ικανονοτητα και τη διαθεση να ασχοληθουν με κατι τετοιο, ειναι αρκετα δυσκολο κιολας.

Καλη επιτυχια με τα αποτελεσματα παντως. :)
Σε ευχαριστω πολυ και εσυ να εχεις επιτυχια σε ο,τι και αν αποφασισεις να κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ και εσυ να εχεις επιτυχια σε ο,τι και αν αποφασισεις να κανεις!!
Σ'ευχαριστω πολυ. :)

Μακαρι : p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Δεν βγαινεις ψυχολογος απο εκει, φιλολογος βγαινεις.
Βγαίνεις αν μπείς στο Φ.Π.Ψ. (Προγρ. Ψυχολογίας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Βγαίνεις αν μπείς στο Φ.Π.Ψ. (Προγρ. Ψυχολογίας).
Nope.

Δες λιγο προηγουμενα ποστ στο θεμα και θα καταλαβεις.

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41430&page=4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aleka1

Νεοφερμένος

Η aleka1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
1.Στη σχολή Φιλοσοφία της Πάτρας όταν τελειώσεις γίνεσαι φιλόλογος?
Παίρνεις άδεια άσκησης επαγγέλματος? Διότι μου είπε ένας καθηγητής ότι δεν παίρνεις άδεια άσκησης επαγγέλματος από ότι ήξερε πριν από 3 χρόνια. Τώρα τι ισχύει.

2. Στο τμήμα βρεφοκομίας (ΤΕΙ) μπορείς να ανοίξεις δικό σου παιδικό σταθμό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
παιδια θέλω καποιος να μου τα ξεμπερδέψει όλα!
μέχρι τώρα ημουν κατασταλαγμένη στην θετική κατεύθυνση αλλά λόγω των βαθμών σκέφτομαι και την θεωρητικη..
έχω γράψει πολύ καλυτερα στα θεωρητικα μαθηματα απ'οτι στα θετικα!
πειτε μου τα μαθηματα της θεωρητικης
και ποιο συμφερει να διαλεξω ως μαθημα επιλογης αν παω θεωρητικη καττευθυνση ..
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top