Ενδιαφέρον για ένα αγόρι στο γυμναστήριο

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αν του πω ξέρω εγώ οτι εχω θεμα με ενα παιδι,και Θέλω την γνώμη του σαν αγόρι να μου πει τι να κάνω?Θα του πω ξέρω εγώ ότι ο πρώην μου θέλει να τα ξαναβρούμε....Ίντα τι λες ???

Χμμμ, δεν ξέρω.. αυτή η τεχνική είναι λίγο κάπως γιατί ο άλλος μπορεί να ξενερώσει.
Εφόσον μιλάτε , μην προσπαθείς να πεις ψέματα αλλά κάνε ερωτήσεις για να καταλάβεις αν είναι σε σχέση ή όχι. Ή με την κουβέντα μπορεί να στο πετάξει. Πάντως, συνήθως όταν ένα αγόρι ενδιαφέρεται για σένα, θα στο δείξει με κάποιον τρόπο ειδικά αν μιλάτε. Εκτός αν ειναι υπερβολικά ντροπαλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Έχεις καμιά ιδέα τι μπορώ να τον ρωτήσω ώστε να μην φανώ ότι το κάνω για να μάθω αν τρέχει κάτι με άλλη,και να μπει μόνος του στο θέμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Έχεις καμιά ιδέα τι μπορώ να τον ρωτήσω ώστε να μην φανώ ότι το κάνω για να μάθω αν τρέχει κάτι με άλλη,και να μπει μόνος του στο θέμα?


Είχες μήπως κάποια σχέση και χώρισες?
Μπορείς απλά να αναφερθείς σε αυτό και κάπως έτσι να μπείτε στο θέμα των σχέσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Έχεις καμιά ιδέα τι μπορώ να τον ρωτήσω ώστε να μην φανώ ότι το κάνω για να μάθω αν τρέχει κάτι με άλλη,και να μπει μόνος του στο θέμα?

Ρώτα για την άλλη πχ. Πόσο ωραία είναι η κοπέλα σου ? ή Πόσο ταιριάζετε μαζί :air_kiss::air_kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Να ξεκινήσεις να κάνεις deadlift και squat, είναι πολύ καλές ασκήσεις και θα μεγαλώσουν τα μπούτια σου και ο κώλος σου και θα σταματήσει να σε λέει μπρατσαρα.

Συμπλήρωση. Κάνε squat μπροστά του. Δηλαδή εσύ μπροστά και αυτός από πίσω. Όχι τίποτα άλλο να δει ότι δουλεύεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Με έχει δει ότι δουλεύω,για αυτό με λέει Μπρατσαρά.Μάλιστα στην πρωτη μας συζήτηση που κάναμε μονόζυγο είπε ότι φαίνομαι ότι κάνω καιρό μονόζυγο γιατί εχω πλάτη λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Πες του να τον παιξεις ενα σετ παγκο και ο νικητης θα κανει οτι θελει ο αλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ωραία ιδέα!!!θα του πω να κάνουμε κόντρες ,και να βάλουμε στοίχημα για κάτι....Αλλά για τι ακριβώς να βάλουμε στοίχημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στη β λυκείου τα κορίτσια της τάξης μου με το ζόρι κουνιόντουσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν λέω να κουνηθωωωω,αλλά Θέλω να μάθω αν όντος τρέχει κάτι με άλλη,γιατί υπάρχει Όσο να'ναι κάποιον ενδιαφέρον ανάμεσά μας.και αυτός δεν ξέρει τι θέλει μου φαίνεται.Αλλιώς υπάρχουν και άλλοι που με θέλουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για το γεγονός ότι πας γυμναστήριο εννοώ. Εμείς ήμασταν ψοφίμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Sorry,το πήρα αλλιώς. Αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα.Δεν ξέρει τι θέλει.Αν είναι να προχωρήσω με άλλον.σιγά μην κάτσω να σκάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Sorry,το πήρα αλλιώς. Αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα.Δεν ξέρει τι θέλει.Αν είναι να προχωρήσω με άλλον.σιγά μην κάτσω να σκάσω...

νομίζω έχεις ήδη σκάσει:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μπαααα σήμερα ο αδελφός μου φαγώθηκε να πάω μαζί του για καφέ σε έναν φίλο του,ο οποίος φίλος του είναι κάθε μέρα σπίτι μου.(ποτε δεν παω με τον αδελφό μου για καφέ).Και σήμερα ο my brother ήταν πολύ περίεργος.Οπότε καταλαβαίνετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Μπαααα σήμερα ο αδελφός μου φαγώθηκε να πάω μαζί του για καφέ σε έναν φίλο του,ο οποίος φίλος του είναι κάθε μέρα σπίτι μου.(ποτε δεν παω με τον αδελφό μου για καφέ).Και σήμερα ο my brother ήταν πολύ περίεργος.Οπότε καταλαβαίνετε....

Ψηνεσαι περισσοτερο απ'οτι ισως αυτος,επομενως κανε κινηση και μην προσπαθεις να κρατησεις επιπεδο,γιατι εαν ψηνεται κατι με την αλλη τελικα θα το χασεις το παιχνιδι εαν αργησεις και τοτε το υφος δεν θα εχει νοημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Λες να κάνω κίνηση στο παιδί από το γυμναστήριο ή στον φίλο του αδελφού μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Λες να κάνω κίνηση στο παιδί από το γυμναστήριο ή στον φίλο του αδελφού μου?

Σου το είπε αυτό για το παιδί απο το γυμναστήριο.
Τώρα ο φίλος του αδερφού σου καινούριο πάλι? Σ'αρέσει και αυτός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Ψηνεσαι περισσοτερο απ'οτι ισως αυτος,επομενως κανε κινηση και μην προσπαθεις να κρατησεις επιπεδο,γιατι εαν ψηνεται κατι με την αλλη τελικα θα το χασεις το παιχνιδι εαν αργησεις και τοτε το υφος δεν θα εχει νοημα.


Αναρωτιέμαι αν θα βγάλει κάποιο νόημα κάποιος ηλικιωμένος αν διαβάσει αυτή τη φράση.:loltooth:


Συγγνώμη, συνεχίστε παιδιά μου. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Λες να κάνω κίνηση στο παιδί από το γυμναστήριο ή στον φίλο του αδελφού μου?

:confused: Σε αυτον που σου αρεσει εννοειται να κανεις κινηση.
Μην προσπαθεις να κρατησεις καβατζες,γιατι στο τελος εαν δεν το τολμησεις με αυτον που σου αρεσει περισσοτερο θα νιωθεις οτι εισαι με την "δευτερη" επιλογη,και εκτος του οτι εσυ δεν θα νιωθεις οκει,γιατι δεν ειναι αυτο που ηθελες,και ο αλλος τυπος θα ειναι σε μια σχεση με μειονεκτικη θεση χωρις να το ξερει και θα χανει και αυτος τον χρονο του.

Αναρωτιέμαι αν θα βγάλει κάποιο νόημα κάποιος ηλικιωμένος αν διαβάσει αυτή τη φράση.:loltooth:


Συγγνώμη, συνεχίστε παιδιά μου. :bye:

Προσωπικα σε τετοιες καταστασεις νιωθω 100 χρονων λογω των απόψεων μου.Το εχω δει τοσες φορες το εργο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Όταν πάω γυμναστήριο αν είναι θα του συμπεριφερθω όπως τις προηγούμενες φορές,θα δω τι σκοπό έχει και βλέπουμε μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top