Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μήπως παίχτηκε φάση με αυτή και τον κολλητό σου?

οχι... αποκλείεται.. το ξερω αυτο


Εσεις κοριτσια στην περιπτωση αυτη θα συγχωρούσατε κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εχεις απολυτο δικιο αλλα εκεινη τη στιγμη δε μπορουσα να δω περα απο τι μυτη μου... ισως με εφαγε η υπερβολικη σιγουρια οτι ειναι δικια μου.. γιαυτο να μη βιαστηκα.. Ο φιλος μοτ δε τη συμπαθουσε τη κοπελα γιατι στο παρελθον ειχαν 2-3 φορες τσακοθει... αυτο ισως τον εκανε να συμπεριφερεται ετσι.. τωρα προστοπαρον εχουμε να μιλησουμε 3 μερες.. θα ηταν ορθο με τη πρωτη ευκαιρια να ξανααναφερθω σε αυτο το θεμα? Δε θα ηταν καλυτερα να περιμενω να επιστρεψει? Να το συζητησουμε ηρεμα.

Μάθημα 1ο
Δε μπλέκουμε φίλους και σχέσεις. Μακριά και αγαπημένοι. Μόλις το εμπεδώσεις, συνεχίζουμε στα επόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
" Εισαι σημαντική για μένα" κ.τ.λ.π, όλα στο πιάτο απο την αρχή; Να πω ότι είχατε σχέση και κάτι στράβωσε...
Μην δείχνεις τόσο "απεγνωσμένος" και μη παρακαλάς. Τι δουλειά έχεις με την φίλη της; Αφού την γνωρίζεις την ίδια, άσε απο έξω γνωστούς και φίλους και ζήτησε της να βγείτε ραντεβού. Έχεις κάνει αρκετές μαλακίες και σε θεωρεί αρκετά επιπόλαιο προφανώς, μη κάνεις σαν παιδί και έλεος μη ζητάς συγνώμη για ανούσια πράγματα. Δείξε λίγο θάρρος, πάρε την κατάσταση στα χέρια σου. Πες της να βγείτε, αν το αφήσει στον αέρα "Δεν μπορώ σήμερα, θα δούμε" μην της ξαναστείλεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
το εμπεδωσα τωρα... ας συνεχισουμε.. το λαθος μου εγινε μαθημα.. πως διορθώνεται αυτο τωρα?

" Εισαι σημαντική για μένα" κ.τ.λ.π, όλα στο πιάτο απο την αρχή; Να πω ότι είχατε σχέση και κάτι στράβωσε...
Μην είσαι τόσο "απεγνωσμένος" και μη παρακαλάς. Τι δουλειά έχεις με την φίλη της; Αφού την γνωρίζεις την ίδια, άσε απο έξω γνωστούς και φίλους και ζήτησε της να βγείτε ραντεβού. Έχεις κάνει αρκετές μαλακίες και σε θεωρεί αρκετά επιπόλαιο προφανώς, μη κάνεις σαν παιδί και έλεος μη ζητάς συγνώμη για ανούσια πράγματα. Δείξε λίγο θάρρος, πάρε την κατάσταση στα χέρια σου. Πες της να βγείτε, αν το αφήσει στον αέρα "Δεν μπορώ σήμερα, θα δούμε" μην της ξαναστείλεις εσύ.

δεν ειμαστε στην ιδια πολη τωρα.. οταν γυρησει σε 1 μηνα θα βγουμε.. τωρα προστοπαρον απο τηλ.. Αμα με γουσταρε και τη γουσταρα ... Συμπεριφερομασταν σαν να εχουμε σχεση.. απλος εγω δε της ειχα δωσει φιλι.. ισως αυτο ειναι που την ξενερωσε τερμα.. γιατι οταν ειδα οτι αρχιζει σιγα σιγα να απομακρυνεται το επιδιωξα.. και το απεφυγε 3 φορες.. (παω να κανω εναν καφε και ηπιε μια γουλιά, παω να μαζεψω τα ρουχα και ερχομαι κτλ κτλ.. ) Αργησα χαρακτηριστικά ... Με εφαγε η υπερβολικη σιγουριά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
το εμπεδωσα τωρα... ας συνεχισουμε.. το λαθος μου εγινε μαθημα.. πως διορθώνεται αυτο τωρα?
Μάθημα 2ο
Στο χωριό μου έχουμε μία παροιμία: "αν ραγίσει το γυαλί, δεν ξανακολλάει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ναι αλλα η carglass το επισκευάζει.. οποτε γινεται, σε καθε περίπτωση υπαρχει λυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Η επιστήμη σηκώνει ψηλά τα χέρια της. Κάνε ό,τι σε φωτίσει ο Θεός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δεν ειμαι διαθετημενος να τα παρατησω... θα κανω τα παντα.. θα το χειρηστω διαφορερικα πλεον.. φτανει το κυνηγητό.. θα αλλαξω τακτικη.. θα κρατησω απλος επαφες και θα περιμενω να στειλει αυτη και αμα δε στελενει θα στελνω αραια αραια.. ισα ισα να δειχνω οτι υπαρχω.. Οταν γυρησει θα το ξεκαθαρισω.. Ολα αυτα θα τα κανω ομως αφου ξεκαθαρισω αυτο το θεμα που εχει προκυψει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν ειμαι διαθετημενος να τα παρατησω... θα κανω τα παντα.. θα το χειρηστω διαφορερικα πλεον.. φτανει το κυνηγητό.. θα αλλαξω τακτικη.. θα κρατησω απλος επαφες και θα περιμενω να στειλει αυτη και αμα δε στελενει θα στελνω αραια αραια.. ισα ισα να δειχνω οτι υπαρχω.. Οταν γυρησει θα το ξεκαθαρισω.. Ολα αυτα θα τα κανω ομως αφου ξεκαθαρισω αυτο το θεμα που εχει προκυψει..
Please παρτη τηλεφωνο.Μη της στειλεις μηνυμα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ναι τηλεφωνο εννουσα.. επειδη τωρα δεν εχω καρτα γιαυτο ειπα μηνυμα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
για τι τακτικη που λεω να ακολουθησω τη λες?? να λυσω το θεμα που προεκυψε με αυτα που της ειπε η φιλη της και μετα να κρατησω απλες απαφες.. για να μη γινω και κουραστικος....

αλλα τα κοριτσια κουραζεστε απο τετοια θεματα??? εσεις αποτι ξερω τρελαίνεστε να σας λεει ενας αντρας τετοια λογια... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
δεν αναλυουμε αν υπαρχει θεος ή οχι... αλλα αν θα καταφερω τη κοπελα ή θα τη καταφερω.. (πρεπει να τα τη καταφερω) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
δεν αναλυουμε αν υπαρχει θεος ή οχι... αλλα αν θα καταφερω τη κοπελα ή θα τη καταφερω.. (πρεπει να τα τη καταφερω) :)
Kαι να μη τη καταφερεις δεν εγινε και τιποτα, βρισκεις αλλη νεο παιδι εισαι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εγω ομως αυτην θελω... :/
Βρε πειτε κανα τροπο, κατι με το οποιο μπορω να επανορθωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω ομως αυτην θελω... :/
Βρε πειτε κανα τροπο, κατι με το οποιο μπορω να επανορθωσω...
Εσύ την θέλεις, δεν την θέλουμε εμείς για να βρούμε τρόπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
μου την ειπες τωρα.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μου την ειπες τωρα.. :p
Ε μα πρέπει να πάρεις μια πρωτοβουλία κι εσύ:P. Ξεκαθάρισέ το, αλλιώς θα χαζέψεις με την όλη κατάσταση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
να διορθωσω τωρα το λαθος που εκανα σχετικα με τη φιλη της.. γιατι αποτι καταλαβα μου εχει θυμωσει μετα απο αυτο που της εστειλα.. Απο εκει και περα, αναλογα πως θα εξελιχτει η κουβεντα που θα κανουμε σχετικα με αυτο, θα δειξω πιο χαλαρος και λιγοτερο πιεστικος.. θα την αφησω να ηρεμισει γιατι με αυτα που εγιναν εκει και με αυτα που περναει μαζι μου τα χει χασει μου φενεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
να διορθωσω τωρα το λαθος που εκανα σχετικα με τη φιλη της.. γιατι αποτι καταλαβα μου εχει θυμωσει μετα απο αυτο που της εστειλα.. Απο εκει και περα, αναλογα πως θα εξελιχτει η κουβεντα που θα κανουμε σχετικα με αυτο, θα δειξω πιο χαλαρος και λιγοτερο πιεστικος.. θα την αφησω να ηρεμισει γιατι με αυτα που εγιναν εκει και με αυτα που περναει μαζι μου τα χει χασει μου φενεται...
Ρε φιλε μηπως υπερβαλλεις λιγο για το περιστατικο με τη φιλη της ;Ειναι απολυτα λογικο τωρα που λειπει,να ζητας τη συμβουλη της φιλης της.Αν μιλουσες για αυτη σε κανενα αγνωστο ,τοτε μονο θα ηταν δικαιολογημενη η φασαρια.

Ρεζιλευεσαι με το να ζητας συγνωμη για το παραμικρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ρε φιλε μηπως υπερβαλλεις λιγο για το περιστατικο με τη φιλη της ;Ειναι απολυτα λογικο τωρα που λειπει,να ζητας τη συμβουλη της φιλης της.Αν μιλουσες για αυτη σε κανενα αγνωστο ,τοτε μονο θα ηταν δικαιολογημενη η φασαρια.

Ρεζιλευεσαι με το να ζητας συγνωμη για το παραμικρο.
Συμφωνώ. Βασικά εγω πιστεύω πως θέλει να τον ταπεινώσει, να του την λέει για τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top