Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol:

Θα συμφωνούσαν σε κάτι πιο πρακτικό απο τριαντάφυλλα και αρκουδάκια. :P

την εχω κοψει λιγο ρωμαντικουλα απο τη συμπεριφορα της μαζι μου.. εσυ τι προτινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
την εχω κοψει λιγο ρωμαντικουλα απο τη συμπεριφορα της μαζι μου.. εσυ τι προτινεις?
Να της μιλήσεις! Ή να της κάνεις πρόταση γάμου για να την έχεις σίγουρα :P (πλάκα κάνω με το τελευταίο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
κοιτα και λιγο απο την αλλη μερια.. :)
Δώσε ένα hint. Προς ποια κατεύθυνση;
αμα δεν αφησεις την αλλη να σου βαλει δαχτυλο δε πας πουθενα
Άμα είναι να του βάζει δάχτυλο, τι να την κάνει τη γυναίκα; Ας κυττάξει εξ αρχής αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
την εχω κοψει λιγο ρωμαντικουλα απο τη συμπεριφορα της μαζι μου.. εσυ τι προτινεις?
πωωω χαζογκομενα ειναι που δεν ξερει τι θελει και σου κανει ναζια γιατι δεν εχει τι αλλο να κανει...στειλτης τον αρκουδο θα της αρεσει..αλλα δεν θα κανει τιποτα για να το παιξει δυσκολη γκομενα..μετα απο 5 6 αρκουδους νομιζω θα την ριξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Να της μιλήσεις! Ή να της κάνεις πρόταση γάμου για να την έχεις σίγουρα :P (πλάκα κάνω με το τελευταίο).
Γιατί? Ωραια ιδέα αυτό με την προταση γάμου. Μπορεί να πει και ναι αφου οι περισσότερες γυναίκες αυτό δεν θελετε? Να φορεσετε βερα και να ντυθείτε νυφες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δώσε ένα hint. Προς ποια κατεύθυνση;

Άμα είναι να του βάζει δάχτυλο, τι να την κάνει τη γυναίκα; Ας κυττάξει εξ αρχής αλλού.

Αλεξανδρουπολη κερκυρα.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
το ρισκο ποιο ειναι δε το καταλαβα.. :)

Μπορει να αναπτυξει καθαρά φιλική σχεση μαζί σου...δλδ αν αρχισει να σ λεει "τι ωραιος που ειναι" για κάποιον άλλον ειναι σαν να ξεχνάει πως είσαι αγόρι,και σε βλέπει σαν ενα πλάσμα...ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΕΣ!!...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Γιατί? Ωραια ιδέα αυτό με την προταση γάμου. Μπορεί να πει και ναι αφου οι περισσότερες γυναίκες αυτό δεν θελετε? Να φορεσετε βερα και να ντυθείτε νυφες!:P

Μακρυά, μακρυά. Όχι όλες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μπορει να αναπτυξει καθαρά φιλική σχεση μαζί σου...δλδ αν αρχισει να σ λεει "τι ωραιος που ειναι" για κάποιον άλλον ειναι σαν να ξεχνάει πως είσαι αγόρι,και σε βλέπει σαν ενα πλάσμα...ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΕΣ!!...:P

Βασικά μην ακούς εμενα...αν ειμουν καλύτερος,δε θα ειμουν single τωρα!...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Να της μιλήσεις! Ή να της κάνεις πρόταση γάμου για να την έχεις σίγουρα :P (πλάκα κάνω με το τελευταίο).

με το μπλα-μπλα ακρη δε βγαζω.. μια ζεστο μια κρυο.. σκωτσεζικο ντους οπως ειπατε και πιο πανω...

τωρα εχω σκευτει να κρατησω λιγο αποσταση.. να περιμενω αντιδραση.. εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κι εγώ τον παίδευα τον δικό μου, αλλά όχι κι έτσι. Εμένα μου φαίνεται ότι η κοπέλα δεν ξέρει τι θέλει και ΑΝ θέλει κάτι. Μπορεί να της αρέσει η όλη φάση αλλά πχ να μην γουστάρει κάτι περισσότερο μαζί σου. Τώρα τα στυλ κοιμάμαι με κάποιον, ψιλοχαμουρευόμαστε, γλυκομιλάμε κτλ αλλά δεν θέλω να τον μπλέξω σε μία σχέση μαζί μου μού φαίνεται πολύύύύ αλλόκοτο. Όταν κάτι το γουστάρεις είσαι ευθύς. Δεν έχει βλακείες.

*Γενικότερα θα πρότεινα να κρατήσεις μία απόσταση. Είχα κάποτε τέτοιο στυλ (ντάξει όχι εντελώς έτσι) και ξέρω ότι ήταν πολύ άσχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Βασικά μην ακούς εμενα...αν ειμουν καλύτερος,δε θα ειμουν single τωρα!...:D

Ποιος παντρεύεται την σήμερον ημέρα.. την καλυτερη δουλεια κανεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
τωρα εχω σκευτει να κρατησω λιγο αποσταση.. να περιμενω αντιδραση.. εσεις τι λετε?

Σούταρε την και βρες άλλη που θα σε έχει πασά. Τότε θα κολλήσει, όπως το γραμματόσημο στο φάκελο μετά το φτύσιμο. Αλλά τότε δεν θα έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Κι εγώ τον παίδευα τον δικό μου, αλλά όχι κι έτσι. Εμένα μου φαίνεται ότι η κοπέλα δεν ξέρει τι θέλει και ΑΝ θέλει κάτι. Μπορεί να της αρέσει η όλη φάση αλλά πχ να μην γουστάρει κάτι περισσότερο μαζί σου. Τώρα τα στυλ κοιμάμαι με κάποιον, ψιλοχαμουρευόμαστε, γλυκομιλάμε κτλ αλλά δεν θέλω να τον μπλέξω σε μία σχέση μαζί μου μού φαίνεται πολύύύύ αλλόκοτο. Όταν κάτι το γουστάρεις είσαι ευθύς. Δεν έχει βλακείες.

*Γενικότερα θα πρότεινα να κρατήσεις μία απόσταση. Είχα κάποτε τέτοιο στυλ (ντάξει όχι εντελώς έτσι) και ξέρω ότι ήταν πολύ άσχημο.

αυτη το εφερε πολλες φορες σε σημειο που επρεπα να την ειχα φιλησει.. εξαλλου τα χουφτοματα δεν ειναι ψιλοχαμουρευόμαστε, ειναι ενα σταδιο παραπανω... σας λεω σχεδον ειχαμε σχεση.. μαλακιες να μην εκανα και δε θα το συζητουσαμε τωρα..

Σούταρε την και βρες άλλη που θα σε έχει πασά. Τότε θα κολλήσει, όπως το γραμματόσημο στο φάκελο μετά το φτύσιμο. Αλλά τότε δεν θα έχει σημασία.

Πολυ ευκολο να το λες.. πολυ δυσκολο να το κανεις.. Αλλα πολυ ακαρδο αυτο και αλλόκοτο. Θα με περασει για ψηχακια.. ασε που θα απιβεβαιωσει την αρχικη της αποψη για μενα.. του παρτακια και πεφτουλα σε ολες...


ΑΑΑΑΑααααα αλλη μαλακια που εκανα.. μιλουσα για την προην μου μπροστα της.. καλα ε? με αυτα που εχω κανει κερδιζω το ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Κανε της κανταδα.Με τραγουδια σε συγχρονο τεκτονικ καλαματιανο.Καθε σωστη γυναικα θα πεφτε μετα απο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
αυτη το εφερε πολλες φορες σε σημειο που επρεπα να την ειχα φιλησει.. εξαλλου τα χουφτοματα δεν ειναι ψιλοχαμουρευόμαστε, ειναι ενα σταδιο παραπανω... σας λεω σχεδον ειχαμε σχεση.. μαλακιες να μην εκανα και δε θα το συζητουσαμε τωρα..

Το "χαμουρεύομαι" εγώ το έχω στο μυαλό μου διαφορετικά. ;) Δεν είναι αυτό το θέμα πάντως.
Δηλαδή αυτή ένιωσε προσβεβλημένη από τη συμπεριφορά σου και γι'αυτό δεν δένει το γλυκό; Εγώ κατάλαβα ότι φταίει η όποια απόσταση έχετε και το ότι δε θέλει να κάνεις μαζί της σχέση για κάποιον z λόγο που δεν γνωρίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Yunus, κράτησε απόσταση για κανένα χρόνο, κι αν εξακολουθείς να την θέλεις, κάνε κάτι.

Αφού σου κλείνει κατάμουτρα το τηλέφωνο και φλερτάρει με άλλους, τι περιμένεις; Να σου στείλει εκείνη αρκουδάκι και ''I miss you''; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πολυ ευκολο να το λες.. πολυ δυσκολο να το κανεις.. Αλλα πολυ ακαρδο αυτο και αλλόκοτο. Θα με περασει για ψηχακια.. ασε που θα απιβεβαιωσει την αρχικη της αποψη για μενα.. του παρτακια και πεφτουλα σε ολες...

Δεν είναι απαραίτητα κακό. Ο κόκορας δεν περιορίζεται μόνο σε μία κότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτη το εφερε πολλες φορες σε σημειο που επρεπα να την ειχα φιλησει.. εξαλλου τα χουφτοματα δεν ειναι ψιλοχαμουρευόμαστε, ειναι ενα σταδιο παραπανω... σας λεω σχεδον ειχαμε σχεση.. μαλακιες να μην εκανα και δε θα το συζητουσαμε τωρα..



Πολυ ευκολο να το λες.. πολυ δυσκολο να το κανεις.. Αλλα πολυ ακαρδο αυτο και αλλόκοτο. Θα με περασει για ψηχακια.. ασε που θα απιβεβαιωσει την αρχικη της αποψη για μενα.. του παρτακια και πεφτουλα σε ολες...


ΑΑΑΑΑααααα αλλη μαλακια που εκανα.. μιλουσα για την προην μου μπροστα της.. καλα ε? με αυτα που εχω κανει κερδιζω το ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ!!

χαχαχα πεσ μασ τι πινεισ εσυ και δεν μασ δινεισ τα χεισ χαμμενα ανησυχω για σενα!!!χαχαχαχ ρε συ μιλαγεσ για την πρωην?χαχχαχα και μετα λεσ γιατι σου κανει ναζια και σε ταλαιπωρει!!!χαχαχαχα...χαχαχα ελα ενταξει ολα φτιαχνονται αρκει να την διεκδικησεισ οσο δεν παει και αν δεισ οτι σε θελει οκ αν παλι οχι χεστην και μετα απο κανα μηνα θα σε κυνηγαει 1000% αυτη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Οτι κανεις παντως με αυτην φροντισε να το κανεις παραλληλα με αλλες μια και ερχετε και καλοκαιρι,παιξε το παιχνιδι της αλλα μην κολησεις και σε εχει σκυλακι και εαν ερθει στα νερα σου και προχωρησετε τοτε βλεπεςι πως αισθανεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top