Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Καλησπέρα.. η ιστορία μου έχει ως εξής:

Γνώρισα μια κοπέλα στη σχολή και κάναμε παρέα από την πρώτη στιγμή... Εμένα άρχισε να μου αρέσει κατά τον Απρίλη αλλά δε της είπα τπτ (νόμιζα ότι έχει σχέση). Πήγαμε για πρακτική και αυτή μου έδειξε ότι της αρέσω (με αγκάλιαζε, κοιμήθηκε μαζί μου (χωρίς να γίνει κάτι), με άγγιζε, την άγγιζα κτλ κτλ).. Εγώ επηρεασμένος από έναν φίλο μου που δε τη συμπαθούσε με απέτρεψε να της μιλήσω ή να της δώσω ένα φιλί.. (την φιλούσα στο λαιμό κτλ αλλά όχι στο στόμα) λέγοντας μου διάφορα.. είναι άσχημη, είναι χαζή κτλ κτλ.. Σε μια φάση στη παραλία μπαίνω να κάνω μια βουτιά, έρχεται αυτή κάθεται στα πόδια μου με πιάνει αγκαλιά σαν να μου λέει φίλα με.. εγώ κόμπλαρα και έκανα πίσω... (ο βλάκας), μετά από λιγο μου λέει ο φίλος μου "πάμε να δούμε τι παίζει σε ένα beach bar από γκόμενες" με πρήζει λίγο και σηκώνομαι και πηγαίνω και την αφήνω μόνη (2ο φάουλ). Το ίδιο βράδυ μου λέει πάλι ο φίλος μου πάμε μια βόλτα μπροστά της με τρόπο ώστε να μην έρθει αυτή.. (3ο φάουλ)... Αυτή χαλαρά θα μπορούσε να σκεφτεί ότι είμαι casanovas και τριγυρνάω με κοπέλες από δω και από κει.. Μετά από μερικές μέρες αρχίζει να απομακρύνεται από μένα όλο και περισσότερο (ούτε αγκαλιές ούτε τπτ..) Αποφασίζω να της μιλήσω για να μάθω γιατί συμπεριφέρεται έτσι καθώς και τι νιώθω γι'αυτήν.. Μου λέει ότι μου συμπεριφέρεται όπως της συμπεριφέρονται, ότι έχουμε πάει εκεί για δουλειά και ότι με βλέπει σαν φίλο (αποκλείεται, με φίλο σου δεν κάνεις αυτά που έκανε μαζί μου).. τέλος πάντων μου λέει τώρα εσύ τι θες από μένα.. (σαν να μου λέει "δλδ να σου πω σε γουστάρω και να πάμε να το κάνουμε?")

Περνάνε μερικές μέρες και έρχονται και άλλα παιδιά για πρακτική.. αυτή σιγά σιγά αρχίζει να κάνει τα ίδια που έκανε μαζί μου με κάποιον άλλον μπροστά στα μάτια μου.. Αποφασίζω να φύγω από εκεί επειδή μάλωσα με τον υπεύθυνο και μου λέει την προηγούμενη που θα έφευγα γιατί την κοιτάω έτσι περίεργα τα βράδια όταν καθόμαστε έξω. Της εξηγώ ότι είναι λογικό καθώς ζηλεύω που την βλέπω με τον άλλον.. Μου ρωτάει αν έχω ελπίδες ακόμη και μου λέει να μην έχω..

Τέλος πάντων εγώ φεύγω από εκεί και μιλάμε σχεδόν καθημερινά. Μαθάινω από τον κολλητό μου ότι πλέον δεν είναι "μαζί" με το άλλο παιδί. Τις τελευταίες μέρες της στέλνω μήνυμα με ερωτικό περιεχόμενο. Της δείχνω δλδ ότι μου αρέσει πραγματικά, την παίρνω τηλ και της λέω τα πράγματα ξεκάθαρα.. (εγώ σε θέλω πραγματικά, ισως να σου έδωσα λάθος εντύπώση ότι σε ήθελα μονο για το σέξ (με λίγα λόγια)και ότι νόμιζα ότι και αυτή νιώθει κάτι για μένα. Μου λέει ότι μαζί μου περνούσε καλά, αλλά δε θα βγάλω άκρη μαζί της γιατί συνέβησαν πράγματα περίεργα (όντος, αλλά δε μπορώ να πω τι ακριβώς) και μου προτείνει να το συνεχίσουμε έτσι και όπου μας βγάλει γιατί δε μπορεί να αρχίσει ή να τελειώσει κάτι από απόσταση (εδώ συμφωνώ μαζί της) και αποφασίσαμε να το συζητήσουμε όταν επιστρέψει.

Το θέμα είναι ότι εγώ συνεχίζω να δείχνω ενδιαφέρον και είμαι κατά 99% σίγουρος ότι της άρεσα καθώς όταν μίλησα με μια φίλη της και προσπάθησα να την ψαρώσω (δε τα κατάφερα βέβαια), αλλά δεν μου είπε κάτι αρνητικό.. Αντιθέτως μου λέει ότι έχει πολύ καλή γνώμη για μένα και να συνεχίσω να δείχνω ενδιαφέρον, χωρίς να την πιέζω και τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα.. Αυτό και κάνω..

Αυτή τώρα ώρες ώρες νομίζω ότι με θέλει και ώρες ώρες ότι δε με θέλει (καθώς δε μου απαντάει σε μηνύματα ή μιλάμε λίγο στο τηλέφωνο) Εκεί που μιλούσαμε 2-3 φορές την ημέρα για 1 ώρα τη φορά (πολλές ώρες το ξέρω) φτάσαμε στο να μιλάμε με μηνύματα κάθε 1-2 μέρες.. (ξέρω ότι είναι πολύ απασχολημένη γιατί δουλεύαμε 13-14ώρες και όταν γυρνούσαμε κοιμόμασταν, ξυπνούσαμε και πάλι στη δουλειά)... Χτες μιλήσαμε μετά από μια βδομάδα στο τηλέφωνο, καθώς μιλούσαμε με μηνύματα επι 1 ώρα και ήταν όλα μια χαρά.. Της έστειλα μετά μήνυμα να την ρωτήσω κάτι και δε μου απάντησε. Σήμερα μου κάνει αναπάντητη, την παίρνω τηλ και μου το κλείνει, της στέλνω μήνυμα και δε μου απαντάει...

Τι γίνεται ρε παιδιά.. αυτή με θέλει ή απλά παίζει μαζί μου? Τι κάνω από δω και πέρα?
Έχω αποφασίσει να της στείλω λουλούδια και ένα αρκουδάκι (που θα λέει "i miss you") για τα γενέθλια της που είναι σε 20 μέρες.. και να συνεχίσω να κρατάω επαφή μαζί της

εγω νομιζω οτι σε θελει απλα ξενερωσε καπωσ που τησ φεροσουν ετσι!!!και τωρα το παιζει απομακρη και ασ σε θελει!!!μην τσιμπασ παρακαλεσε την και λιγο...τετοια θελουμε εμεισ οι γυναικεσ κατα βαθοσ!!ο επιμενων νικα μην ξεχνασ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι σε θελει απλα ξενερωσε καπωσ που τησ φεροσουν ετσι!!!και τωρα το παιζει απομακρη και ασ σε θελει!!!μην τσιμπασ παρακαλεσε την και λιγο...τετοια θελουμε εμεισ οι γυναικεσ κατα βαθοσ!!ο επιμενων νικα μην ξεχνασ:P
Χωρις παρεξηγηση.Τετοια θελουν οι ανασφαλεις,ανωριμες γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
όλες οι γυναίκες έχουν την άποψη της xristina elen... οι περισσότεροι άντρες τον παιδιών από πάνω.. :) }
αλλά για πες xristina elen τι κάνουμε για να δείξουμε οτι είμαστε ερωτευμένοι τρελά??? αυτό με το δώρο καλό ή ξενέρωτο?

γιατι έχω είδη ζητησει απο μια φίλη και έχει πάρει τον αρκούδο, μιας και εκει που είναι δεν έχει μαγαζια και το πήρε απο την πόλη που κατέβηκε.. (άσχετο)

Εγω μετα απο κανα 10ημερο θα το διακινδυνευα και θα την φιλουσα στο στομα.Ετσι θα ξεκαθαρισουν μια κια καλη τα πραγματα.

ξέρω ότι έκανα λάθος και το μετανιώνω μέρα με τη μέρα.. αλλά πέρασε τώρα και ο χρόνος δε γυρίζει πίσω..
αλλά όποις και αν έιχε τον κολλητό μου για κολλητό του ισως να έκανε τα ίδια. με ξενέρωνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Μηπως σε περασε για gay?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
όλες οι γυναίκες έχουν την άποψη της xristina elen... οι περισσότεροι άντρες τον παιδιών από πάνω.. :) }
αλλά για πες xristina elen τι κάνουμε για να δείξουμε οτι είμαστε ερωτευμένοι τρελά??? αυτό με το δώρο καλό ή ξενέρωτο?

γιατι έχω είδη ζητησει απο μια φίλη και έχει πάρει τον αρκούδο, μιας και εκει που είναι δεν έχει μαγαζια και το πήρε απο την πόλη που κατέβηκε.. (άσχετο)
μωρες παιδια τι αρκουδακια και καρδουλες και αι μισ γιου?ναι οκ αμα θελετε να ριξετε κανα 13χρονο οκ!αλλα για να δειξεις πασα μου οτι εισαι τρελα ερωτευμενος πραξε!κανε κατι ΄΄τρελο΄΄ για αυτην/να της ερθει απο κει που δεν το περιμενει..και οταν λεω τρελο δεν αναφερομαι σε κατι υπερβολικο οπως ενα ταξιδι για 2 στις μπαχαμες..αλλα κατι απλο και ομορφο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
όλες οι γυναίκες έχουν την άποψη της xristina elen... οι περισσότεροι άντρες τον παιδιών από πάνω.. :) }
αλλά για πες xristina elen τι κάνουμε για να δείξουμε οτι είμαστε ερωτευμένοι τρελά??? αυτό με το δώρο καλό ή ξενέρωτο?

γιατι έχω είδη ζητησει απο μια φίλη και έχει πάρει τον αρκούδο, μιας και εκει που είναι δεν έχει μαγαζια και το πήρε απο την πόλη που κατέβηκε.. (άσχετο)

Για αρχή, θα έλεγα να βελτιώσεις την ορθογραφία σου. Έπειτα θα έλεγα ότι μόλις απέκτησες την ταμπέλα του αγαπούλη. Και ξέρεις, τα καλά παιδιά τελικά κάνουν σχέση με τη Μαρία την Παλαμίδου.
Κάνε τις αναγωγές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
όλες οι γυναίκες έχουν την άποψη της xristina elen... οι περισσότεροι άντρες τον παιδιών από πάνω.. :) }
αλλά για πες xristina elen τι κάνουμε για να δείξουμε οτι είμαστε ερωτευμένοι τρελά??? αυτό με το δώρο καλό ή ξενέρωτο?

γιατι έχω είδη ζητησει απο μια φίλη και έχει πάρει τον αρκούδο, μιας και εκει που είναι δεν έχει μαγαζια και το πήρε απο την πόλη που κατέβηκε.. (άσχετο)

χαχαχ κοιτα αν σε θελει που εγω θεωρω οτι ενδιαφερεται στανταρ-δεν καθεσαι στα ποδια του φιλου σου οσο και αν τον αγαπασ αν δεν τον θεσ ερωτικα θεωρω- θα λυγισει με το αρκουδακι...εγω θ το εβρισκα πολυ γλυκο κι θα το εκτιμουσα!!!θα ελεγα βρε παιδι μου οτι για να φτασει αντρασ να μου παρει αρκουδακι και να μου το στειλει σημαινει οτι νοιαζεται...αλλωστε πιστευω οτι οσο επιμενεισ και τησ το δειχνεισ αυτη θα καταλαβαινει οτι για να επιμενεισ τοσο μα τοσο πολυ τη βλεπεισ σοβαρα και οχι για περιστασιακα πραγματα!!σου ξαναλεω ο επιμενων νικα σου μιλω επειδη ξερω περιπτωσεισ που οσοι επεμενασ κερδισαν στο τελοσ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγώ το έχω γυρίσει προς το φιλικό, δείχνοντας απλός ενδιαφέρον (όπως με συμβούλεψε και η φίλη της)..

Ρε φίλε αφου γουστάρεις γιατί το γύρισες στο φιλικό; (50στό φάουλ.) Δείξε της ξεκάθαρα τι θέλεις, επέμεινε αν την θές πολύ, είναι ξεκάθαρο ότι θέλει και αυτή αλλά είτε το κάνει απο πείσμα και παίζει λίγο μαζί σου είτε πιστεύει ότι είσαι κανάς ανώριμος μαλάκας που ψάχνεις για περιστασιακά πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Για αρχή, θα έλεγα να βελτιώσεις την ορθογραφία σου. Έπειτα θα έλεγα ότι μόλις απέκτησες την ταμπέλα του αγαπούλη. Και ξέρεις, τα καλά παιδιά τελικά κάνουν σχέση με τη Μαρία την Παλαμίδου.
Κάνε τις αναγωγές σου.
σε φαση να αλλαξει για να μην καταληξει αυτος και η παλαμη του?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Για αρχή, θα έλεγα να βελτιώσεις την ορθογραφία σου. Έπειτα θα έλεγα ότι μόλις απέκτησες την ταμπέλα του αγαπούλη. Και ξέρεις, τα καλά παιδιά τελικά κάνουν σχέση με τη Μαρία την Παλαμίδου.
Κάνε τις αναγωγές σου.

ειναι κακο να εχεισ την ταμπελα του αγαπουλη???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
ξέρω ότι έκανα λάθος και το μετανιώνω μέρα με τη μέρα.. αλλά πέρασε τώρα και ο χρόνος δε γυρίζει πίσω..
αλλά όποις και αν έιχε τον κολλητό μου για κολλητό του ισως να έκανε τα ίδια. Γιατί η κοπέλα έχει πρόβλημα μικρο (ακμής) και με ξενέρωνε..
Τι παει να πει,περασε ο καιρος;Δεν τη γουσταρεις;Το να συνεχιζεται αυτη η κατασταση και η αβεβαιοτητα,σιγουρα δε σου κανει καλο.
Οσο για το δωρο ,δε νομιζω να καταφερεις κατι μ'αυτο .Τι θα πεσει στην αγγαλια σου,επειδη της πηρες εναν αρκουδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Τι παει να πει,περασε ο καιρος;Δεν τη γουσταρεις;Το να συνεχιζεται αυτη η κατασταση και η αβεβαιοτητα,σιγουρα δε σου κανει καλο.
Οσο για το δωρο ,δε νομιζω να καταφερεις κατι μ'αυτο .Τι θα πεσει στην αγγαλια σου,επειδη της πηρες εναν αρκουδο;

δεν θα πεσει αμεσωσ στην αγκαλια του αλλα ειναι μια ενδειξη οτι την θελει και οτι εχε μετανιωσει!!!εμενα και τα λουλουδια θα μ αρεσαν!!:Pχαχααχαχα ειναι σημαντικο ο ντρασ να ειναι καλοκαρδοσ και ρομαντικοσ,,να δειχνει οτι την θελει την αλλη με εργα ακομα και αν αυτα ειναι ενα αρκουδακι!!!εγω πιστευω οτι θα τ εκτιμησει αν σε θελει πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αν θέλεις να σου κάνει σκοτσέζικο ντο�ζ όποτε θέλει, μείνε... Αλλιώς προχώρα παρακάτω, αφου άκρη δεν βγάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yunus

Νεοφερμένος

Ο Yunus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
κοιτάξτε... επειδή λέτε να επιμένω δε το θέλω επειδή εκεί που δουλεύαμε τα πράγματα είναι σχεδόν απάνθρωπα από άποψη ψυχολογίας. Να φανταστείτε όταν ξυπνούσα είχα άγχος και ας είχα ακόμη 3 ώρες για να πάω... δε θέλω να είμαι πολύ πιεστικός για να μη γίνω κουραστικός.. Όταν λέω φιλικό μη φανταστείτε κολλητός.. εγώ ρίχνω τις σπόντες μου και μερικές φορές κομπλάρει κιόλας, (κάνει πως δεν άκουσε κτλ... ) αλλά εγώ το επαναλαμβάνω ;)
Αν ήταν στο χέρι μου θα πήγαινα εκεί για κάνα ήμερο για να το ξεκαθαρίσω τελείως.. αλλά δε παίζουν φράγκα.. :(
Κάτι άλλο δε μπορώ μα σκεφτώ.. hakuna matata23 έχεις κάτι να προτείνεις?

Υ.Γ: με το αρκουδάκι έχει και τριαντάφυλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
δεν θα πεσει αμεσωσ στην αγκαλια του αλλα ειναι μια ενδειξη οτι την θελει και οτι εχε μετανιωσει!!!εμενα και τα λουλουδια θα μ αρεσαν!!:Pχαχααχαχα ειναι σημαντικο ο ντρασ να ειναι καλοκαρδοσ και ρομαντικοσ,,να δειχνει οτι την θελει την αλλη με εργα ακομα και αν αυτα ειναι ενα αρκουδακι!!!εγω πιστευω οτι θα τ εκτιμησει αν σε θελει πραγματικα
Toσες φορες της εχει πει οτι του αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Toσες φορες της εχει πει οτι του αρεσει.

μπορει να του το παιζει κλασικα δυσκολη...γι αυτο αν αξιζει και τη θελει να επιμεινει...και αυτη ομωσ εδειχνε οτι τον θελει...τι δηλαδη μετα απο λιγο καιρο τησ εφυγε?αποκλειεται...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και αρκουδάκι να στείλεις, μην σου πώ και ολόκληρο το ανθοπωλείο, εγω πιστεύω πως πάλι το ίδιο θα σου κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
κοιτάξτε... επειδή λέτε να επιμένω δε το θέλω επειδή εκεί που δουλεύαμε τα πράγματα είναι σχεδόν απάνθρωπα από άποψη ψυχολογίας. Να φανταστείτε όταν ξυπνούσα είχα άγχος και ας είχα ακόμη 3 ώρες για να πάω... δε θέλω να είμαι πολύ πιεστικός για να μη γίνω κουραστικός.. Όταν λέω φιλικό μη φανταστείτε κολλητός.. εγώ ρίχνω τις σπόντες μου και μερικές φορές κομπλάρει κιόλας, (κάνει πως δεν άκουσε κτλ... ) αλλά εγώ το επαναλαμβάνω ;)
Αν ήταν στο χέρι μου θα πήγαινα εκεί για κάνα ήμερο για να το ξεκαθαρίσω τελείως.. αλλά δε παίζουν φράγκα.. :(
Κάτι άλλο δε μπορώ μα σκεφτώ.. hakuna matata23 έχεις κάτι να προτείνεις?

Υ.Γ: με το αρκουδάκι έχει και τριαντάφυλλα..

αν δεν γουσταρε καθολου πιστεψε με θα ειχα ξεκοψει τελειωσ..οταν εμεισ οι γυναικεσ δεν θελουμε απλα ξεκοβουμε δεν καθομαστε να μιλαμε με καποιον που δεν γουταρουμε και ασ ειναι και φιλοσ μασ...αρα σε θελει..αυτο ειναι το μονο σιγουρο απλα πρεπει να βρεισ το κουμπι τησ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
κοιτάξτε... επειδή λέτε να επιμένω δε το θέλω επειδή εκεί που δουλεύαμε τα πράγματα είναι σχεδόν απάνθρωπα από άποψη ψυχολογίας. Να φανταστείτε όταν ξυπνούσα είχα άγχος και ας είχα ακόμη 3 ώρες για να πάω... δε θέλω να είμαι πολύ πιεστικός για να μη γίνω κουραστικός.. Όταν λέω φιλικό μη φανταστείτε κολλητός.. εγώ ρίχνω τις σπόντες μου και μερικές φορές κομπλάρει κιόλας, (κάνει πως δεν άκουσε κτλ... ) αλλά εγώ το επαναλαμβάνω ;)
Αν ήταν στο χέρι μου θα πήγαινα εκεί για κάνα ήμερο για να το ξεκαθαρίσω τελείως.. αλλά δε παίζουν φράγκα.. :(
Κάτι άλλο δε μπορώ μα σκεφτώ.. hakuna matata23 έχεις κάτι να προτείνεις?

Υ.Γ: με το αρκουδάκι έχει και τριαντάφυλλα..
τωρα τι να σπυ πω..αμα η κοπελια επεφτει με αυτα οκ!εγω παντως θα ξενερωνα...δεν ξερω τι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
χαχαχαχα αυτην παιζει να κολλησει και να σε κυνηγησει οταν την φτυσεισ!!!χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top