Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Γενικό Θέμα

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
ναι το ξερω αυτο. αλλα γενικα πανω κατω.... ποσα πρεπει να λυσεις;;; στο περιπου
με κάτω από δύο θέματα δε περνάς με τίποτα 2+ ελπίζεις. Νέα αναβολή στα αποτελέσματα θα βγουν αύριο το βράδυ τελικά :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
με κάτω από δύο θέματα δε περνάς με τίποτα 2+ ελπίζεις. Νέα αναβολή στα αποτελέσματα θα βγουν αύριο το βράδυ τελικά :angry:
Που το ξερεις βγηκε ανακοινωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
έτσι φαίνεται τελικά τα ανεβάσανε αλλά δε φορτώνει με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Τα ανέβασαν:
https://www.hms.gr/node/660
Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
περασααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karp

Νεοφερμένος

Ο karp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
έχουν αναρτηθεί :clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τα λέμε Αρχιμήδη παιδιά, όσοι είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
πάντως η Ε.Μ.Ε. μας τρέλανε σήμερα εγώ είχα απογοητευθεί ήμουν έτοιμος να πέσω για ύπνο είχαν πει αύριο και τελικά τα ανέβασαν αιφνιδιαστηκά :confused: τι ακριβώς σκέφτονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf616

Νεοφερμένος

Ο Ραφαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους όλους πέρασαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εντάξει, φέτος δεν πέρασα, αλλά δε θα γκρινιάξω. Με τις βλακείες που έκανα λογικό ήταν.
Σε αυτό το επίπεδο δεν υπάρχουν περιθώρια για τέτοια λάθη και ειδικά φέτος που ήταν τόσο εύκολα τα θέματα η βάση πρέπει να ήταν πολύ ψηλά, γύρω στο 15-16, καθώς παιδιά με 2,8-3/4 δεν πέρασαν.
Οπότε μάλλον η γεωμετρία έπαιξε καθοριστικό ρόλο.

Καλή επιτυχία σε όλους όσους συνεχίζουν στον Αρχιμήδη και κυρίως στα παιδιά της Β'Γυμνασίου που θα αντιμετωπίσουν μία πρωτόγνωρη, αλλά γοητευτική εμπειρία και θα έχουν την ευκαιρία να διαγωνιστούν με παιδιά της Γ'Γυμνασίου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ουτε εγω περασα αλλα δεν πειραζει.Ετσι κι αλλιως το περιμενα με τετοιες χαζομαρες που εκανα.Του χρονου ελπιζω να τα παω καλυτερα. Τουλαχιστον περασε ο κολλητος μου που προετοιμαζομασταν μαζι.Καλη επιτυχια σε ολους παιδια στον Αρχιμηδη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλωσόρισα και εγώ στο κλαμπ όσων δεν πέρασαν!!! Ξαφνιάστηκα μεν, περίμενα να έχω περάσει, εφόσον είχα πιάσει δεκαπέντε, είχα λύσει και τις τρεις ασκήσεις άλγεβρα, αλλά η γεωμετρία φαίνεται το χάλασε:hmm:. Δεν πειράζει, του χρόνου θα είμαι σούπερ προετοιμασμένος, δεν πρέπει να το χάσω και την τέταρτη φορά!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ουτε εγω περασα αλλα δεν πειραζει :P η εμπειρια μετραει, απο την αλλη βεβαια θα μπορουσαν να ειχαν αφησει λιγους ακομα να περασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους περασαν! Και ενα μεγαλυτερο σε οσους προσπαθησαν ακομα κι αν δεν τα καταφεραν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Περασάαα...:clapup::clapup::clapup:,,,., Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθειααα άσχετα από το αποτέλεσμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Καλωσόρισα και εγώ στο κλαμπ όσων δεν πέρασαν!!! Ξαφνιάστηκα μεν, περίμενα να έχω περάσει, εφόσον είχα πιάσει δεκαπέντε, είχα λύσει και τις τρεις ασκήσεις άλγεβρα, αλλά η γεωμετρία φαίνεται το χάλασε:hmm:. Δεν πειράζει, του χρόνου θα είμαι σούπερ προετοιμασμένος, δεν πρέπει να το χάσω και την τέταρτη φορά!!!!!!!!!
Δηλαδή του χρόνου θα γράψεις 20 για να περάσεις;
Ή νομίζεις ότι έγραψες 15 (το πιο πιθανό) ή έγινε κάποιο λάθος από την ΕΜΕ. Δεν υπάρχει περίπτωση να έγραψες τόσο και να μην πέρασες στον Αρχιμήδη. Αν είσαι απόλυτα σίγουρος, επικοινώνησε με την ΕΜΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

POSITIVE

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τα θέματα της Α Λυκείου φέτος ήταν σχετικά βατά. Μια βάση λίγο πάνω απο το 15 φαίνεται αρκετά λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Εγώ πέρσυ είχα περάσει ευκλείδη Α' λυκείου με γύρω στο 13 και ήταν περίπου της ίδιας δυσκολίας. Το δεύτερο θέμα το φετινό λίγο πιο εύκολο και το τέταρτο θέμα ήταν παρόμοιο με το περσυνό τέταρτο οπότε πιο βατό για οποιον είχε δει τα περσυνά. Πάντως να μη περνάς με 15 λίγο δύσκολο μου φένεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top