Ελεύθερες μετεγγραφές

Konstantin96

Νεοφερμένος

Ο Konstantin96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χριστινα ξερεις μηπως τον αριθμο των μετεγγραφομενων φοιτητων του τμηματος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
μια κοπέλα απ'το τμήμα μου, που πήρε και η ίδια μετεγγραφή, μου είπε 150
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstantin96

Νεοφερμένος

Ο Konstantin96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και σε μας πανω κατω ιδιος αριθμος αλλα γιατι το καθυστερουνε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frpan96

Νεοφερμένος

Η frpan96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε τι γίνεται με όσους περιμένουν μετεγγραφές για Αθήνα; Προσωπικά, στο solon.it.minedu.gov.gr λέει ότι πήρα για το τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Ε.Κ.Π.Α ανήκοντας στην κατηγορία των κοινωνικών κριτηρίων. Βέβαια, ακόμα δεν έχουν γίνει οι εγγραφές από τα τμήματα. Ξέρετε αν πρέπει πρώτα να πάρουμε διαγραφή από τη σχολή που έχουμε περάσει ή αυτό θα γίνει αφού μας δώσουν περισσότερες πληροφορίες από το Ε.Κ.Π.Α;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε τι γίνεται με όσους περιμένουν μετεγγραφές για Αθήνα; Προσωπικά, στο solon.it.minedu.gov.gr λέει ότι πήρα για το τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Ε.Κ.Π.Α ανήκοντας στην κατηγορία των κοινωνικών κριτηρίων. Βέβαια, ακόμα δεν έχουν γίνει οι εγγραφές από τα τμήματα. Ξέρετε αν πρέπει πρώτα να πάρουμε διαγραφή από τη σχολή που έχουμε περάσει ή αυτό θα γίνει αφού μας δώσουν περισσότερες πληροφορίες από το Ε.Κ.Π.Α;

Αν δεν σας πει το τμήμα σας ότι η περίοδος εγγραφών ξεκίνησε (δηλαδή στην ουσία ότι θα σας δεχτούν) μην πάρετε διαγραφή.
Όταν με το καλό βγάλουν ανακοίνωση και ξεκινήσουν οι αιτήσεις εγγραφής τότε παίρνετε διαγραφή απο την παλιά σχολή και κάνετε εγγραφή στην καινούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana-:*-

Νεοφερμένος

Η Iliana-:*- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τυχαία στο ίντερνετ βρήκα τις εισοδηματικές βάσεις για το 2013. Γνωρίζει κανείς, η εισοδηματική βάση είναι το εισόδημα του πρώτου εισακτέου ή του τελευταίου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
παιδια επειγον! Λενε στο εντου φορ γιου οτι μαζι με την αιτηση διαγραφης καταθετεις και το πασο σου. Ομως το δικο μου πασο εχει κλαπει οποτε αυτη τη στιγμη δε διαθετω! Ξερετε τι πρεπει να κανω?? (σημειωτεον ακομα δεν εχουν εγκριθει οι μετεγγραφες στο τμημα μου αλλα ανηκω σε ειδικη κατηγορια και πληρω τις προυποθεσεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
παιδια επειγον! Λενε στο εντου φορ γιου οτι μαζι με την αιτηση διαγραφης καταθετεις και το πασο σου. Ομως το δικο μου πασο εχει κλαπει οποτε αυτη τη στιγμη δε διαθετω! Ξερετε τι πρεπει να κανω?? (σημειωτεον ακομα δεν εχουν εγκριθει οι μετεγγραφες στο τμημα μου αλλα ανηκω σε ειδικη κατηγορια και πληρω τις προυποθεσεις).


Δεν είναι τίποτα μια υπεύθυνη δήλωση κάνει που λες οτι το έχασες κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παιδιάαα σήμερα εγκρίθηκε η μετεγγραφή μου στο ΤΕΙ Αθήνας! Και ναι, δηλώνω πανευτυχής :D
Από βδομάδα εγγραφή και όλα καλά :D Καλή επιτυχία να ευχηθώ και σε όλους εσάς που ακόμη περιμένετε, υπομονή λιγάκι ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Παιδιάαα σήμερα εγκρίθηκε η μετεγγραφή μου στο ΤΕΙ Αθήνας! Και ναι, δηλώνω πανευτυχής :D
Από βδομάδα εγγραφή και όλα καλά :D Καλή επιτυχία να ευχηθώ και σε όλους εσάς που ακόμη περιμένετε, υπομονή λιγάκι ακόμα!

και εμενα εγκριθηκε χτες :)
απλα για να γραφτουμε ξερεις πώς θα γινει η δθαγραφη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
παιδια επειγον! Λενε στο εντου φορ γιου οτι μαζι με την αιτηση διαγραφης καταθετεις και το πασο σου. Ομως το δικο μου πασο εχει κλαπει οποτε αυτη τη στιγμη δε διαθετω! Ξερετε τι πρεπει να κανω?? (σημειωτεον ακομα δεν εχουν εγκριθει οι μετεγγραφες στο τμημα μου αλλα ανηκω σε ειδικη κατηγορια και πληρω τις προυποθεσεις).

Μην διαγραφείς από το τμήμα σου αν δεν εγκριθεί η μετεγγραφή σου! :eek:

και εμενα εγκριθηκε χτες :)
απλα για να γραφτουμε ξερεις πώς θα γινει η δθαγραφη;;;

Σε ποιο τμήμα είσαι; :) Εγώ πήγα σήμερα στο ΚΕΠ έκανα αίτηση διαγραφής, και έστειλα το Πάσο μου με το ταχυδρομείο!
Καλή αρχή σου εύχομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γρηγόρης Σκλ

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης Σκλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ έχω καταθέσει τα δικαιολογητικά από τις 7 Νοεμβρίου και ακόμη δεν με έχουν ενημερώσει για τίποτα.
Όταν πήρα τηλέφωνο στην Γραμματεία του τμήματος είπαν ότι δεν συνεδρίασαν ακόμα.
Υπάρχει περίπτωση να μην με δεχτούν απο την στιγμή που έχω καταθέσει τα δικαιολογητικά μου?
Να αναφέρω πως δεν είμαι για μεταγραφή Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εγώ έχω καταθέσει τα δικαιολογητικά από τις 7 Νοεμβρίου και ακόμη δεν με έχουν ενημερώσει για τίποτα.
Όταν πήρα τηλέφωνο στην Γραμματεία του τμήματος είπαν ότι δεν συνεδρίασαν ακόμα.
Υπάρχει περίπτωση να μην με δεχτούν απο την στιγμή που έχω καταθέσει τα δικαιολογητικά μου?
Να αναφέρω πως δεν είμαι για μεταγραφή Αθήνα.

μην αγνώνεσαι και εγώ ακουγα για αλλους που εγκριθηκε η μεταγραφη τους σε αλλο τμημα του ιδιου πανεπιστημιου απο την δευτερα και εγω ειχα φοβηθει..μου εγκριθηκε ομως χτες:)
το καθε τμημα εχει τους ρυθμους του..μην ανυσηχεις θα την παρεις!ολοι με κοινωνικα κριτηρια την πηραν/θα την παρουν

Μην διαγραφείς από το τμήμα σου αν δεν εγκριθεί η μετεγγραφή σου! :eek:



Σε ποιο τμήμα είσαι; :) Εγώ πήγα σήμερα στο ΚΕΠ έκανα αίτηση διαγραφής, και έστειλα το Πάσο μου με το ταχυδρομείο!
Καλή αρχή σου εύχομαι :D

παρακουλουθω ηδη εξαρχης ,μς εργασιες κτλ παρολαυτα ευχαριστω για το "καλη αρχη ".τώρα θα μαι και επισημως στη σχολη:clapup:
φιλολογια απθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Πως σας ειδοποίησαν ; Με email ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Και εγώ την ίδια απορία έχω...Πώς σας ειδοποίησαν?
Εγώ αφού έδωσα τα δικαιολογητικά δεν μου έχουν πει τίποτα... αλλά το όνομά μου είναι στη λίστα για τα εργαστήρια (έχω ήδη παρακολουθήσει δύο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά δεν με ειδοποίησαν, το είδα μόνη μου στις ανακοινώσεις του τμήματος μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Όταν κάνουμε εγγραφή στην δευτερη σχολή (απο μετεγγραφή) πρέπει να ξαναπάρουμε φωτογραφίες ή στέλνει τα έγγραφα το προηγούμενο τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Όταν κάνουμε εγγραφή στην δευτερη σχολή (απο μετεγγραφή) πρέπει να ξαναπάρουμε φωτογραφίες ή στέλνει τα έγγραφα το προηγούμενο τμήμα;

Εμένα μου ζητήθηκαν καινούργια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Εμένα μου ζητήθηκαν καινούργια!

Ok ευχαριστώ! Καινούριες φωτογραφίες ή γενικά όλα απο την αρχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ok ευχαριστώ! Καινούριες φωτογραφίες ή γενικά όλα απο την αρχή;

Τα πάντα! Και φωτογραφίες καινούργιες και τα λοιπά δικαιολογητικά που ζητάνε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top