Ελέγχοι

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Διευθυνσεις αφηστε παιδια των υποψηφιων θυματων-καθηγητων και τα υπολοιπα τα κανονιζω εγω..το χω ξανακανει...:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Σπανια εως απιθανη η περιπτωση να γραψει καποιος παραπανω απ αυτο που του βαζει ο καθηγητης του οποτε ακομα και τα 15-16 που θα βαλει κατι θα χει δει ο ανθρωπος..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν ισχυει παντα αυτο.Μια αναποδια να σου τυχει τη μερα του γραπτου καηκες.Ειναι και ορισμενοι που κοιτανε μονο το γραπτο βαθμο και την παρουσια σου στην ταξη την εχουν γραμμενη μη σου πω που.Και εχω δει τετοια περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki_lala

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια εβαλα 19.....και οι γονεισ μου τα εχουν πριξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε παιδιά, με μια γρήγορη ματιά είδα πως μερικοί καθηγητές δεν την παλεύουν. Το να βάζουν χαμηλούς βαθμούς(έστω και το 19) σε μαθητές που υπάρχει και η παραμικρή υποψία να γράψουν 20 είναι τραγικό. Εντάξει, όταν ένας μαθητής προορίζεται για κάτω από την βάση μπαίνει 16. Αλλά όποιος είναι σχετικά καλός παίρνει 18 και όποιος είναι πολύ καλός 20. Το να βάζουν όμως κάτω από την βάση σε μαθήματα κατεύθυνσης...τι να πει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ρε παιδιά, με μια γρήγορη ματιά είδα πως μερικοί καθηγητές δεν την παλεύουν. Το να βάζουν χαμηλούς βαθμούς(έστω και το 19) σε μαθητές που υπάρχει και η παραμικρή υποψία να γράψουν 20 είναι τραγικό. Εντάξει, όταν ένας μαθητής προορίζεται για κάτω από την βάση μπαίνει 16. Αλλά όποιος είναι σχετικά καλός παίρνει 18 και όποιος είναι πολύ καλός 20. Το να βάζουν όμως κάτω από την βάση σε μαθήματα κατεύθυνσης...τι να πει κανείς.


θα έπρεπε να καταργηθεί αυτό... είναι κρίμα να παίζεται στην τύχη το μέλλον των παιδιών... γιατι μερικοί κοπανάνε παντού 20 ακόμα και σε 'κακούς' μαθητές απλά για να βοηθήσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
θα έπρεπε να καταργηθεί αυτό... είναι κρίμα να παίζεται στην τύχη το μέλλον των παιδιών... γιατι μερικοί κοπανάνε παντού 20 ακόμα και σε 'κακούς' μαθητές απλά για να βοηθήσουν..
Παντως σ' εμας πολλοι (νταξ, οχι ολοι ειπαμε :P) που πηραν 20αρια στα προφορικα, γραψαν κατι 12-14 (βλεπε μαθ. κατ). Και αρκετα παιδια επισης χασανε απο τον προφορικο (κατι ψιλα μεν, καθοριστικα δε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κ εγω 19 εβγαλα...Στην κατευθυνση τα ειχα ολα 20 εκτος απο τα αρχαια που ειχα 19......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
19.9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
16.5 :P Η βιολογία με σκότωσε, 12 η κακούργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
17 με σκωτοσε κοινονιολογια,λογοτεχνια, γλωσσα.Στα κατευθυνσης πανω απο 18 σε ολα και βιολογια που δινω 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μ.Ο 19,5 ΚΑΤΕΥΘΗΝΣΗ ΟΛΑ 20 ΕΚΘΕΣΗ 19:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gAnGsTa

Νεοφερμένος

Ο Random αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παρατήρησα ότι οι περισσότεροι έχετε υπερβολικά υψηλές βαθμολογίες.Δεν ξέρω αν είναι αληθινές και δεν με άφορα.Σας χαρίστηκαν οι καθηγητές θα έλεγα-και ετσι θα έπρεπε-.Προς θεού δεν αμφισβητώ οι κάποιοι -αν όχι όλοι- μπορεί να αξίζετε 19 και 20.
Στο δικό μου Λύκειο δεν χαρίστηκαν καθόλου.Έτσι ήρθε και το 16.2 που έβγαλα.
:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki_lala

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι υπαρχουν καποιοι που πεθαινουν στο διαβασμα και μπορουν να βγαλουν 20 και 19...και οτι οι βαθμοι δεν χαριζονται...για να τους εχεις σημαινει οτι παρακολουθεις και οτι γραφεις.....οτι εβγαλα 19 δεν σημαινει ομως οτι ειμαι τελεια γιατι με τα ξενυχτια που κανω στο τελος θα καταρευσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
19,6
αφηστε γενικης παιδειας απαραδεκστοι!!! Θρησκευτικα 20 εγραψα και μου εβαλε 18,επειδη δεν συμμετειχα!! Οχι οτι με πειραξε ο βαθμος αλλα λιγη κατανοηση τριτη ειμαστε και μιλαμε για μαθηματα γενικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
19,4. Τα 7 των Πανελληνίων όλα 20, χαμηλότερο Αρχαία Γενικής 17 που δεν ξέρω ακριβώς που το βρήκε, αλλά εμένα με συμφέρει. :D
-----------------------------------------
Πάντως κάνουν βλακείες. Από τη στιγμή που στα περισσότερα σχολεία τους χαρίζουν 20αρια για βοήθεια, δε μπορεί κάτι μ@λ@κες να χαντακώνουν παιδιά. Αυτομάτως τους βάζουν σε μικρότερη κλίμακα από άλλα σχολεία που πριμοδοτούν με 20αρια κι αυτό είναι τελείως άδικο. Μεγαλύτερη αδικία δημιουργείται, σαφώς, με τα ιδιωτικά, όπου εκεί πέφτει γραμμή, για ευνόητους λόγους, παίρνουν όλοι ανεξαιρέτως 20αρια και σε μας στο Δημόσιο βρίσκουν να πουλήσουν μούρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
19,4. Τα 7 των Πανελληνίων όλα 20, χαμηλότερο Αρχαία Γενικής 17 που δεν ξέρω ακριβώς που το βρήκε, αλλά εμένα με συμφέρει. :D
-----------------------------------------
Πάντως κάνουν βλακείες. Από τη στιγμή που στα περισσότερα σχολεία τους χαρίζουν 20αρια για βοήθεια, δε μπορεί κάτι μ@λ@κες να χαντακώνουν παιδιά. Αυτομάτως τους βάζουν σε μικρότερη κλίμακα από άλλα σχολεία που πριμοδοτούν με 20αρια κι αυτό είναι τελείως άδικο. Μεγαλύτερη αδικία δημιουργείται, σαφώς, με τα ιδιωτικά, όπου εκεί πέφτει γραμμή, για ευνόητους λόγους, παίρνουν όλοι ανεξαιρέτως 20αρια και σε μας στο Δημόσιο βρίσκουν να πουλήσουν μούρη.

Έλα ρε 'συ! Συμβαίνει τέτοιο πράγμα με τα ιδιωτικά; Σε λίγο θα πιστέψω ότι ζούμε στην Ελλάδα με τέτοια πράγματα που ακούω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
19,1 ειχα βγαλει περυσι Α τετραμηνο. Νομιζα οτι ειχα λιγοτερο αλλα χτες ειδα τον ελεγχο. Η αναποδια ειναι οτι τα χαμηλοτερα μου (17 και 18) τα ειχα στην κατευθυνση (πλην της Βιολογιας που ειχα 20). :P Παντως δεν ημασταν το σχολειο που πριμοδοτουσε με 20αρια... μερικοι μαθητες του 14 πηραν 16-17 προφορικο, αλλα μεχρι εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top