Εκτιμήσεις [2016]: 2ο πεδίο

Μπορείτε να επιλέξετε τα μόρια σας και την σχολή που προτιμάτε
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • ΗΜΜΥ(19.00-20.000)

    Ψήφοι: 2 5.9%
  • ΗΜΜΥ (18.000-19.000)

    Ψήφοι: 11 32.4%
  • ΗΜΜΥ ( <18.000)

    Ψήφοι: 6 17.6%
  • ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ (18.000-20.000)

    Ψήφοι: 5 14.7%
  • ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ( <18.000)

    Ψήφοι: 2 5.9%
  • ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (17,500-20.00)

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ( <17,500)

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (15.000-20.000)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ( <15.000)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΦΥΣΙΚΟ ( 15.000-20.000)

    Ψήφοι: 2 5.9%
  • ΦΥΣΙΚΟ ( <15.000)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΗΜΙΚΟ( 15,000-20.000)

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • ΧΗΜΙΚΟ ( < 15.000)

    Ψήφοι: 3 8.8%

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
θεωρω πως οσοι εχουν πανω απο 19.000 ειναι μεσα ημμυ εμπ αφου υπαρχουν 207 θεσεις, ενω πανω απο 19.000 εχουν 205 ατομα

αυτο ελειπε με 19000 να μην ειναι ημμυ εμπ πας καλα φιλε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τα στατιστικα που αναφερατε πριν για το βαθμο προσβασης που τα βρηκατε?αν εχετε λινκ στελτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,674 μηνύματα.
Υπαρχει μεγαλη συγκεντρωση ατομων στις μεσσαίες βαθμολογιες 14-17,5 . Αυτοι θα καθορισουν τις βασεις αρκετων τμηματων . Ας μην ξεχναμε οτι οσοι ειναι πανω απο 19000 ειναι διασκορπισμενοι σε ολοι την επικρατεια οποτε μπορούν να διαλεξουν οποιαδηποτε σχολη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Υπαρχει μεγαλη συγκεντρωση ατομων στις μεσσαίες βαθμολογιες 14-17,5 . Αυτοι θα καθορισουν τις βασεις αρκετων τμηματων . Ας μην ξεχναμε οτι οσοι ειναι πανω απο 19000 ειναι διασκορπισμενοι σε ολοι την επικρατεια οποτε μπορούν να διαλεξουν οποιαδηποτε σχολη .

λες ε; εγω παντως ειδα κατι μηχανογραφικα απο το φορουμ και επαθα πλακα δηλαδη ενας αθηναιος ξεκινουσε με εμπ ημμυ πηγαινε ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ και μετα ειχε ΗΜΜΥ ΑΠΘ!!! αδυνατο βεβαια απο ημμυ να καταληξεις στα ορυχεια αλλα θελω να πω οτι οι αθηναιοι δεν πανε πολυ την θεσσαλονικη και εδω θα ηθελα αρκετοι να απο κατω να μου πειτε τις τασεις των αθηναιων που στοχευουν σε υψηλοβαθμες σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Τη πανε και τη παραπανε... Χρήματα δεν εχουν τα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Τη πανε και τη παραπανε... Χρήματα δεν εχουν τα παιδιά

νταξει οταν μου πας ΩΘΗΣΗ να συμφωνισω μπορει να εκανες τρομερες θυσιες οικονομικα....αλλα Ωθηση πανε απο αρσακεια κτλπ....νομιζω υπαρχει μια πλειαδα ευρωστων οικογενειων ,,,,το εξωτερικο ειναι αλλη υποθεση βεβαια μπορει να εχουμε και εξοδους απο τελειους μαθητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Από ώθηση ο άλλος εφτιαξε το μηχανογραφικο στο οποίο αναφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Από ώθηση ο άλλος εφτιαξε το μηχανογραφικο στο οποίο αναφέρεσαι;

ααα δεν ξερω παντως πρεπει να ειχε καλη βαθμολογια
εχεις δικιο εδω καλα λες δεν το σκεφτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω προσωπικα ειμαι αθηναιος και εχω στο μηχανογραφικο ημμυ εμπ και μετα ημμυ απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
παντως απο κεντροδυτικη μακεδονια υπαρχει σαφεστατη ταση προς θεσσαλονικη σε ολα τα πεδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos143

Νεοφερμένος

Ο nikos143 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
χατζητεγας δηλωσε ότι αναμενεται πτωση στις σχολες του πολυτεχνείου μονο δυο ιατρικες πανω από 19.000 δλδ αθηνα και σαλονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εδω παντως σε 3-4 δημοσια σχολεια που ξερω(το δικο μου και αλλα 2-3) η προτιμηση ειναι κυριως αθηνα χωρις ομως πολλοι να δισταζουν να δηλωσουν και αλλες πολεις (οπως και γω αλλωστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
χατζητεγας δηλωσε ότι αναμενεται πτωση στις σχολες του πολυτεχνείου μονο δυο ιατρικες πανω από 19.000 δλδ αθηνα και σαλονικα
ποτε τα ειπε αυτα;; εγω παντως του εστειλα μηνυμα μετα τους βαθμους και πριν τουσ βαθμους προσβασης του ειπα με 17.955 αν περναω ημμυ απθ - μου λεει λιγες μεν υπαρκτες δε....τωρα απο τι στιγμη που ο κυριος χατζητεγας δηλωσε οτι θα εχουμε πτωση και απο τη στιγμη που ειμαι 100 μορια πανω απο την περσινη,,,δεν καταλαβαινω γιατι μου λεει οτι οι πιθανοτητες μου ειναι λιγες.
- μαλλον τα λενε και ουτε αυτοι τα πιστευουν απλα για φραγκα και δημοσιοτητα

εδω παντως σε 3-4 δημοσια σχολεια που ξερω(το δικο μου και αλλα 2-3) η προτιμηση ειναι κυριως αθηνα χωρις ομως πολλοι να δισταζουν να δηλωσουν και αλλες πολεις (οπως και γω αλλωστε)

να υποθεσω οτι μετα απο αθηνα πατε πατρα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos143

Νεοφερμένος

Ο nikos143 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ποτε τα ειπε αυτα;; εγω παντως του εστειλα μηνυμα μετα τους βαθμους και πριν τουσ βαθμους προσβασης του ειπα με 17.955 αν περναω ημμυ απθ - μου λεει λιγες μεν υπαρκτες δε....τωρα απο τι στιγμη που ο κυριος χατζητεγας δηλωσε οτι θα εχουμε πτωση και απο τη στιγμη που ειμαι 100 μορια πανω απο την περσινη,,,δεν καταλαβαινω γιατι μου λεει οτι οι πιθανοτητες μου ειναι λιγες.
- μαλλον τα λενε και ουτε αυτοι τα πιστευουν απλα για φραγκα και δημοσιοτητα



να υποθεσω οτι μετα απο αθηνα πατε πατρα;;;

https://www.ipaideia.gr/vaseis-2016-...i-nomikon-politexnikon-fisikomathimatikon.htm

εδώ αδερφε κοιτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

δε θα ανεβουν λεει πανω απο 18.500 και σου λεω 18.500 εμπ και 18.000 απθ οποτε και αυξηση εχουμε και δε περναω οποτε.....κλαρινο οσοι λεγαν δεν θα ανεβουν τουλαχιστον να μην παιρνει η μπαλα και τις καλες σχολες γτ εχουμε σοβαρο προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos143

Νεοφερμένος

Ο nikos143 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δε θα ανεβουν λεει πανω απο 18.500 και σου λεω 18.500 εμπ και 18.000 απθ οποτε και αυξηση εχουμε και δε περναω οποτε.....κλαρινο οσοι λεγαν δεν θα ανεβουν τουλαχιστον να μην παιρνει η μπαλα και τις καλες σχολες γτ εχουμε σοβαρο προβλημα

αδερφε από ότι ειδα εχεις βγαλει 17.955 καλο βεβαια να μην ακουμε κανεναν γτ δημιουργούνται προσδοκίες
εγω πιστευω πως θα μπεις ημμυ απθ αποκλείεται να ανεβει στην περιφερεια ρε μονο στο τμημα κρητης θα δουμε αυξηση
ακομα η μετονομασια αυτή λειτουργησε ευεργετικα γιατι επιμεριζεται η ζητηση και τα παιδια που βρίσκονται κοντα στην κρητη θα την επιλεξουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
αδερφε από ότι ειδα εχεις βγαλει 17.955 καλο βεβαια να μην ακουμε κανεναν γτ δημιουργούνται προσδοκίες
εγω πιστευω πως θα μπεις ημμυ απθ αποκλείεται να ανεβει στην περιφερεια ρε μονο στο τμημα κρητης θα δουμε αυξηση
ακομα η μετονομασια αυτή λειτουργησε ευεργετικα γιατι επιμεριζεται η ζητηση και τα παιδια που βρίσκονται κοντα στην κρητη θα την επιλεξουν !

σε αυτο συμφωνουμε απο τη πρωτη στιγμη τονισα οτι θα μαζεψει κρητικους καλους το τμημα οποτε και η Κρητη ειναι αρκετα υπολογισμη ποσοτητα συνεπως θα αφησει αρκετες θεσεις στην ηπειρωτικη Ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos143

Νεοφερμένος

Ο nikos143 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:clapup::clapup:

παντως περισσοτερο ψυχοφθορο είναι αυτό που γινεται με τις βασεις παρα η διαδικασια των πανελληνιων τουλάχιστον προσωπικα εχω τρελαθεί τις τελευταίες μερες μεχρι και αυπνιες εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top