Εκτιμήσεις Βάσεων 2022 από Στρατηγάκη

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Εντάξει λογικό να υπάρχει έστω κι ένα ίχνος άγχους στην αναμονή της τελικής επιβεβαίωσης! Εύχομαι πρώτη δεκάδα!!
Ισχύει οταν κάνεις overthink καταλήγεις να αγχώνεσαι ακόμα και αν είσαι σίγουρος. Πχ σκέφτεσαι ότι το μηχανογραφικο σου μπορεί να εξαφανίστηκε από τους σερβερ λόγω μιας ηλιακής καταιγίδας και ότι θα χάσεις τη σχολή έτσι.
Και οι περισσότεροι που σκέφτονται έτσι, μάλλον... είναι σε αυτό το thread τώρα
Επίσης για όσους σας προσέθεσα αυτό το επιπλέον άγχος τώρα... Emm oops
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι άμα ψηφιστεί από όλους μας ναι η κεραμεως είναι αναγκασμενη από το νόμο να ανεβάσει αύριο τις βάσεις
 

nimbus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nimbus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι άμα ψηφιστεί από όλους μας ναι η κεραμεως είναι αναγκασμενη από το νόμο να ανεβάσει αύριο τις βάσεις
Αν οι βάσεις ανακοινωθούν νωρίς, θα είναι πιο δύσκολο να περάσετε. Κάτι τέτοια ωραία λέει.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.
Πρέπει να της κάνουμε μία προσφορά που δεν θα μπορεί να αρνηθεί. Για κάθε δευτερόλεπτο καθυστέρησης θα χάνει μία ψήφο, τι λέτε;
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Στο μεταξύ μόνο εγώ φαντάζομαι τη κεραμεως στο γραφείο της με ένα μεγάλο κόκκινο κουμπί να περιμένει το επιτελείο της να δώσει το τλκ οκ?
Και λέει πάτησε το λάθος κουμπί το οποίο μετατρέπει τα πανεπιστήμια σε ιδιωτικά, oops
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.
Στο μεταξύ μόνο εγώ φαντάζομαι τη κεραμεως στο γραφείο της με ένα μεγάλο κόκκινο κουμπί να περιμένει το επιτελείο της να δώσει το τλκ οκ?
Και λέει πάτησε το λάθος κουμπί το οποίο μετατρέπει τα πανεπιστήμια σε ιδιωτικά, oops
Κάτι σαν Κιμ Γιονγκ Ουν;

δε νομιζω οτι περιμενουμε την καθυστερηση των βασεων για αυτο 💀💀💀💀💀
Ε καλά έτσι θα της πούμε εμείς
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Συνημμένα

  • 22D79FE0-8061-4D7F-AF8C-8886B4EBE7DF.jpeg
    22D79FE0-8061-4D7F-AF8C-8886B4EBE7DF.jpeg
    34.1 KB · Εμφανίσεις: 85

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Κάτι σαν Κιμ Γιονγκ Ουν;


Ε καλά έτσι θα της πούμε εμείς
Φήμες λένε ότι ο Κιμ γιονγκ ουν έχει κορνίζα της κεραμεως στο γραφείο του και του δίνει θάρρος να συνεχίζει να πατάει το κουμπί, παρολες τις δυσκολίες, που απελευθερωνει τα πυρηνικά (εντάξει το παράκανα σε λίγο θα με κάνε σενσορ ο κουλης, σταματάω)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ! Δεν με απογοητευεις ποτε μανα !!
Oh yes!!😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν έκτακτο ανακοινωθέν από το σπιτάκι μας:
Ο άντρας μου από την αρχή είναι σίγουρος οτι τα παιδιά περνάνε εκεί που θελουν, ήρεμος χωρίς άγχος.
Ο γιος μου είχε μεγάλη αγωνία μήπως και ανέβουν οι βάσεις και δεν περάσει Ιατρική (με έψηνε καθε μερα στη γκρίνια) αλλά εδώ και λίγες μέρες είναι σίγουρος ότι περνάει οπότε είναι Ζεν!!!
Η κόρη μου που ήταν ζεν (οσο δέν πάει) από το πρωί που διάβασε τις εκτιμήσεις αυτού του να μη πω στα Νέα δεν μπορεί να ησυχάσει. Αγχωθηκε τρελά και δεν μπορεί να ησυχάσει...
Κι εγώ ανάμεσα τους μετράω πίεση να δω πότε θα κάνει Τζακ ποτ και θα πιάσει 20!!!
Χαχαχαχα με μια δόση χιούμορ αυτή είναι η κατάσταση μας. Καληνύχτα και καλά αποτελέσματα σε όλους σας εύχομαι 🥰🥰
 
Τελευταία επεξεργασία:

kat71

Νεοφερμένος

Η kat71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απλώς στο Υπουργείο που πήρα το πρωί μου είπαν ότι πρέπει να βγει δελτίο τύπου. Μέχρι τώρα δεν διάβασα κάτι στο internet. Μπορεί να το βγάλουν αύριο το πρωί;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμείς έχουμε 2600 μόρια πάνω απο τη βάση της σχολής που θέλουμε, αλλα και πάλι φοβόμαστς μήπως ανέβουν οι βάσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

kat71

Νεοφερμένος

Η kat71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λέτε να βγουν σήμερα οι βάσεις;
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Λέτε να βγουν σήμερα οι βάσεις;
Μόνο το απόγευμα μένει τώρα αλλιώς αύριο πιστεύω . Τώρα δεν ξέρω άμα βγάλουν κάτι ξέρω γω τώρα το πρωί και πουν ότι σε 1 ώρα βγαίνουν οι βάσεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top