Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
προφανως χαρηκαν διοτι εαν ηταν οι θεσεις σωστα κατανεμημενες ουτε απ' εξω δεν θα περναγαν τεσπα
το σωστο θα ηταν να μπουν περισσοτεροι
τα κανανε που τα κανανε σκατα ας το διωρθοναν τουλαχιστον την τελευταια στιγμη στεναχωριεμαι πραγματικα για τα παιδια...
Νομίζω η μεγαλύτερη αδικία στα χρονικά των πανελληνίων
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Αμα το παμε ετσι υπαρχουν παρα πολλες αδικιες στις πανελληνιες
Εεεε προφανέστατα! Για να λέω ότι αυτή είναι η μεγαλύτερη προφανώς υπάρχουν και άλλες μικρότερες. Δεν Ξέρω τι θα έκανα αν ήμουν στη θέση τους
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

TommyMak

Νεοφερμένος

Η TommyMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οκ αν και δεν επηρεάζεσαι από ισοβαθμίες, αφού θέλεις Ηράκλειο, με ποια σειρά έβαλες; εγώ έβαλα Θεσσαλονίκη Ιωάννινα Λάρισα Αλεξανδρούπολη και πού βλέπεις να περνάω;
Θεωρώ αν δεν υπάρξει θέμα λόγω ισοβαθμιας (δύσκολο ) θα είσαι Γιάννενα
Εγώ έβαλα Ηράκλειο Πάτρα Γιάννενα Λάρισα Αλεξανδρούπολη (μένω Ηράκλειο για αυτό είναι και 1η επιλογή )
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Θεωρώ αν δεν υπάρξει θέμα λόγω ισοβαθμιας (δύσκολο ) θα είσαι Γιάννενα
Εγώ έβαλα Ηράκλειο Πάτρα Γιάννενα Λάρισα Αλεξανδρούπολη (μένω Ηράκλειο για αυτό είναι και 1η επιλογή )
Καλή μας επιτυχία
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εεεε προφανέστατα! Για να λέω ότι αυτή είναι η μεγαλύτερη προφανώς υπάρχουν και άλλες μικρότερες. Δεν Ξέρω τι θα έκανα αν ήμουν στη θέση τους
Σιγουρα ειναι δυσκολο αλλα ποτε δεν ξερεις , μπορει στις 2 Οκτωβρίου να βρουν το δίκιο τους, μακάρι δηλαδη.
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ξέρω πολλά άτομα που θέλουν νομική Κομοτηνής.Μην αγχώνεσαι πάντως γιατί περνάς σχεδόν σίγουρα.
Καλή επιτυχία!
Ετσι εξασφαλιζουν ενα κερασμα κυριες και κυριοι ❤
Και σε σενα ευχομαι το ιδιο :)
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
@Μακενζι εννοείται το μάτι θα πάει πρώτα στην φιλοσοφία!

Ένα μόνο να θυμάστε, τίποτα δεν τελειώνει αύριο. Αντιθέτως, πολλά μπορούν να αρχίσουν❣
 

TommyMak

Νεοφερμένος

Η TommyMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

St11

Νεοφερμένος

Η St11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους να γίνουν όλα τα όνειρα πραγματικότητα εύχομαι <3
 

mourinho776

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mourinho776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ολοι κερασματα ταζουν και στο τελος κερνανε μια τσιχλα
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
για να καταλαβω του παλαιου ποσες θεσεις παραπανω επρεπε να παρουν και του νεου ποσες λιγοτερες θεσεις??αυτο σε μορια ποσο μεταφραζεται??δηλαδη αντι για 17400 ποσο θα πηγαινε η τελευταια?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top