Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Υπάρχει η εκκρεμότητα του ΣΤΕ όπως είπαμε.Δεν μπορεί να ανακοινώσει το Υπουργείο βάσεις αν δεν κριθεί πρώτα η τύχη της αίτησης αναστολής.
Άμα ρωτήσω τι είναι το ΣΤΕ θα με βρίσετε;
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Εεε καλά το ΣτΕ αν ήταν να είχε βγάλει θα είχε βγάλει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν θα περιμενε παραμονη
μεχρι το τελος αυτης της εβδομαδας θα βγει απόφαση ( ετσι διαβασα σε δημοσιευμα)αρα ή αυριο ή μεθαύριο εφοσον δεν βγει κατι αύριο οι βασεις θα πανε Δευτέρα(μαλλον)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για αυτό η θα απορριφθεί η αν γίνει δεκτή (δύσκολο) θα δώσει καθ υπερβασην θέσεις το υπουργείο
δεν νομιζω να απορριφθει, ας ελπισουμε να γινει το 2ο ωστε να ειναι ολοι ευχαριστημένοι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κι όποιος προσφεύγει για οποιονδήποτε λόγο μπορεί να καθυστερεί την ανακοίνωση;;;
οποιονδήποτε λογο; ελα τωρα ......
έλεος
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους.

1 και σημερα?
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Η ιστοσελίδα fimitro λέει αύριο
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αυτό που έχει σημασία είναι ότι το υπουργείο λέει αύριο. Οτιδήποτε άλλο είναι περιττό.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ε ναι και ως γνωστον, οτι πει το υπουργειο ειναι εγγυηση!
Ενώ οποιαδήποτε ράδιο αρβύλα διαβάζουμε εδώ από τον οποιοδήποτε, ή το οποιοδήποτε site έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από την απάντηση του υπουργείου
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ενώ οποιαδήποτε ράδιο αρβύλα διαβάζουμε εδώ από τον οποιοδήποτε, ή το οποιοδήποτε site έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από την απάντηση του υπουργείου

Φυσικα και οχι, αλλα οταν ουτε το ιδιο το υπουργειο δε γνωριζει την τυφλα του, φαντασου οι υπολοιποι...
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

stam72

Νεοφερμένος

Ο stam72 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φυσικα και οχι, αλλα οταν ουτε το ιδιο το υπουργειο δε γνωριζει την τυφλα του, φαντασου οι υπολοιποι...
Καλημερα Ο Διγαλακης στο mega οταν ρωτηθηκε σημερα ειπε οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν τις επομενες ημερες Να σημειωσω οτι η ερωτηση του δημοσιογραφου ηταν αν θα βγουν οι βασεις αυριο
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Μας έχουν ζαλίσει! Άντε να τις βγάλουν! Εάν δεν μπορούν, να πάμε εμείς να πατήσουμε το κουμπί! 😂
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

St11

Νεοφερμένος

Η St11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ η τρελή εντομεταξυ ξανά πήρα σήμερα στο υπουργείο να δω αν θα μου τα γυρίσουν και θα μου πουν Δευτέρα, αλλά τελικά όχι Αύριο μου πε αυτή που το σήκωσε. Και ειπε ότι λογικα θα βγει δελτίο μέχρι το απόγευμα που θα το λέει και θα λέει και την ώρα. Άντε να δούμε.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΖΕΙ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΟΥΝ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ,ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ😂

Εσυ που εχεις τα κονε, δε λες τιποτα του Τζέιμι Φρέιζερ, μπας και τα παρει στο κρανιο μαζι με τους Μακενζι και μπουκαρουν στο υπουργειο?
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ας βγει επιτελους καποιος υπευθυνα να μας πει οτι θα βγουν 28 ή 31 ή 1η. Τι μας αφηνουν σε αυτη την αγωνια λεγοντας μας τις επομενες ημερες; Κι εμεις την ιδια ωρα αναρωτιομαστε "λετε να βγουν αυριο; Λετε να βγουν σημερα;" μηπως και ερθει ενα τελος στην αγωνια μας.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εγώ η τρελή εντομεταξυ ξανά πήρα σήμερα στο υπουργείο να δω αν θα μου τα γυρίσουν και θα μου πουν Δευτέρα, αλλά τελικά όχι Αύριο μου πε αυτή που το σήκωσε. Και ειπε ότι λογικα θα βγει δελτίο μέχρι το απόγευμα που θα το λέει και θα λέει και την ώρα. Άντε να δούμε.

you're the hero
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top