Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 750472

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίπεδο και τρόπους έχω, αν ξέρεις τι πάει να πει αυτό... Σε κάθε περίπτωση και δεν υποκρίνομαι, κατανοώ απόλυτα την θέση όλων και του νέου και του παλαιού, δεν σας μέμφομαι για την αγωνιστικότητά σας, αλλά για τους τρόπους και την αγένειά σας ...
Μενετε στο περιτυλιγμα και οχι στην ουσια και την πειθω.
 

jujitsudr

Νεοφερμένος

Η jujitsudr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν είναι άδικο όσο και αν δεν σασ αρεσει σε όλους εσάς τουσ υποψήφιους δυο πεδιων.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Δεν είναι άδικο όσο και αν δεν σασ αρεσει σε όλους εσάς τουσ υποψήφιους δυο πεδιων.
Ξερεις πόσοι υποψήφιοι με το παλιό έδωσαν και βιολογία και μαθηματικά;
Νομιζω το 9,5% είναι σωστό αν όλοι οι υποψήφιοι που έδωσαν βιολογία εδωσαν και μαθηματικά ενώ το 19% είναι σωστό αν κανένας υποψήφιος της βιολογίας δεν έδωσε μαθηματικά.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Δεν είναι άδικο όσο και αν δεν σασ αρεσει σε όλους εσάς τουσ υποψήφιους δυο πεδιων.
Δεν είναι άδικο όσο και αν δεν σασ αρεσει σε όλους εσάς τουσ υποψήφιους δυο πεδιων.
τι δεν ειναι αδικο και σε ποιους υποψήφιους 2 πεδιων αναφέρεσαι
..
Ξερεις πόσοι υποψήφιοι με το παλιό έδωσαν και βιολογία και μαθηματικά;
Νομιζω το 9,5% είναι σωστό αν όλοι οι υποψήφιοι που έδωσαν βιολογία εδωσαν και μαθηματικά ενώ το 19% είναι σωστό αν κανένας υποψήφιος της βιολογίας δεν έδωσε μαθηματικά.
ασε τα παιδια δεν ξερουν στοιχειώδη μαθηματικα τι ασχολείσαι
 

jujitsudr

Νεοφερμένος

Η jujitsudr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Στην πολη μου μόνο 1 στους 100 δεν δίνει και μαθηματικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσοι ξέρουν μαθηματικά ασ κάνουν μια αρχή τησ περιστερκφωλιας
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Στην πολη μου μόνο 1 στους 100 δεν δίνει και μαθηματικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσοι ξέρουν μαθηματικά ασ κάνουν μια αρχή τησ περιστερκφωλιας
Ακόμα και στους υποψήφιους που ξαναδινουν. Στην περιοχή μου όντως πέρσυ έδωσαν μαθηματικα σχεδόν όλοι Αλλά όσοι ξανά έδωσαν επικεντρώθηκαν στη βιολογία άλλωστε η πλειοψηφία αυτών ειχ ε είδη εισαχθεί σε πολυτεχνεία ή φαρμακευτικές και βιολογικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Στο μεταξυ καποιος καημενος ζητησε προβλεψη για οινολογια δασολογια πεντε σελιδες πριν αλλα τον γραψαμε τον ανθρωπο..
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι τι θα κανατε εφοσον δινοντουσαν σε εσας λιγότερες θεσεις αναλογικά με το πληθος των υποψηφίων του 3ου πεδίου
και στους παλαιούς περισσότερες αναλογικά πάντα..
Μεχρι και στις τηλεοράσεις θα βγαίνατε εκτος απο τον ΧΑΜΟ που θα γινοταν οπως ειπε το παιδι και εγω που εξηγησα αναλυτικα τον ορο χαμο,φαγατε τα λισακα σας επειδη τα παιδια του παλαιού ζητανε το δικιο τους..
 

tkasos2002

Νεοφερμένος

Ο tkasos2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ναι νομίζω

δεν ξέρω, δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα πέσει τόσο χαμηλα ...δεν έχει σημειώσει ποτέ ξανά τετοια βάση όποτε ...Αν και αυτά που βλέπω στο σύνολο (βλ. Ιατρικές) λέω γιατί όχι;
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
δεν ξέρω, δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα πέσει τόσο χαμηλα ...δεν έχει σημειώσει ποτέ ξανά τετοια βάση όποτε ...Αν και αυτά που βλέπω στο σύνολο (βλ. Ιατρικές) λέω γιατί όχι;
Ναι φίλε καλή επιτυχία
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Η κυρία Κεραμιδέως, όπως πληροφορήθηκα από έγκυρες πηγές, διαβάζει το συγκεκριμενο νήμα και δήλωσε πως τελικά εισακουστηκαν τα παράπονα μας. Έτσι λοιπόν σήμερα θα προβει σε έκτακτη ανακοίνωση, που θα αφορά τις παρακάτω τροποποίησεις των ποσοστών των θέσεων , πρώτου βγουν τα αποτελέσματα.

Οι θέσεις πλεον θα διαμορφωθούν ως εξής:

ΓΕΛ νεο: 90.49%
ΓΕΛ παλιό: 19%
ΕΠΑΛ: 30%

Καλημέρα είπα; :D
 

jujitsudr

Νεοφερμένος

Η jujitsudr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αν αθροισεις τα πποσοστα δεν βγαίνουν
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ρε παιδιά ΗΜΤΥ Πάτρα με 16250 θα μπω τι πιστεύετε ;

Παλιότερα πρίν 15 χρόνια όταν μπήκε ο αδερφός μου είχε πάνω από 18000 μόρια αλλά τώρα μπορείς να μπείς.

Οι βάσεις του 2019 ήταν 16.411.Αν πάλι δεν μπείς,μπαίνεις στο ίδιο τμήμα ΗΜ σε άλλη πόλη λογικά.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top