Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Κανονικα ετσι θα πρεπε αλλα ας πουμε και πρόπερσι ειχαν πει θα βγουν πεμπτη και ξαφνικα τεταρτη πρωι λενε θα βγουν σημερα το μεσημερι απο οτι μου ειπε μια φιλη..αρα ειναι πιθανό και αυτο
Πρόπερσι θυμάμαι είχαν βγει το απόγευμα.. Αλλά μακάρι να γίνει και κάτι τέτοιο.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Σας λέω εδώ και μέρες ότι το θέμα δεν έχει κλείσει... αυτό μπορεί να αναστείλει και την ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων, μπορεί βέβαια να αποφασιστεί και το αντίθετο ...

 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Μην τα δουμε και σημερα με αυτα που γινονται :upside:
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Σας λέω εδώ και μέρες ότι το θέμα δεν έχει κλείσει... αυτό μπορεί να αναστείλει και την ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων, μπορεί βέβαια να αποφασιστεί και το αντίθετο ...

Αμάν πια, είπαμε ο διαχωρισμός θα γίνει με τα συστήματα και όχι με τα πεδία, γιατί αυτά είναι διαφορετικά στα 2 συστήματα
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Αύριο είτε θα βγει ανακοίνωση για Πέμπτη είτε θα βγουν απόγευμα ..τόσο τραγικοί που είναι όλα πιθανα
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αμάν πια, είπαμε ο διαχωρισμός θα γίνει με τα συστήματα και όχι με τα πεδία, γιατί αυτά είναι διαφορετικά στα 2 συστήματα

Δεν νομίζω ότι αυτό που λες είναι και το δίκαιο... το αντίθετο είναι αντισυνταγματικές - κατά την άποψή μου - οι υπουργικές αποφάσεις... Θεωρείς δλδ δίκαιο το 19% να παίρνει το 9% των θέσεων; Εξάλλου δεν είναι τυχαία η σπουδή του ΣτΕ για άμεση απόφαση στο τμήμα αναστολών...
 

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εντάξει και πάλι αυτό έπρεπε να γίνει εδώ και πολύ καιρό, εστω όταν έμαθαν τον αριθμό των υποψηφίων με το παλαιό σύστημα όχι τώρα τελευταία στιγμή
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αύριο είτε θα βγει ανακοίνωση για Πέμπτη είτε θα βγουν απόγευμα ..τόσο τραγικοί που είναι όλα πιθανα


Ενόψει της συζήτησης δεν νομίζω να κάνει τέτοιο σφάλμα το Υπουργείο και να σπεύσει να ανακοινώσει της βάσεις απαξιώνοντας το Ανώτατο Ακυρωτικό Δικαστήριο ...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντάξει και πάλι αυτό έπρεπε να γίνει εδώ και πολύ καιρό, εστω όταν έμαθαν τον αριθμό των υποψηφίων με το παλαιό σύστημα όχι τώρα τελευταία στιγμή

Μα άμεσα τα παιδιά προσέφυγαν στην δικαιοσύνη, δεν είναι δα και τόσος πολύς ο καιρός...
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Δικαιο ή αδικο , δεν γινεται να αλλαζουν οι οροι ενος διαγωνισμου μετα το διαγωνισμο,μας εχει φαει η αγωνια ενα ολοκληρο καλοκαιρι με αυτο το θεμα και πάνω που ησυχασαμε να αλλαζει κατι τελευταια στιγμη ...
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ήταν επιλογή τους να πάνε με το παλαιό δε γίνεται να καθυστερούν οι βάσεις γι αυτό.
Τα ίδια και το 16 κ βγήκαν κανονικά 24
 

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ίσως και τα παιδιά να έχουν δίκιο δεν έχω ιδέα για το θέμα, απλά αν είναι να παρθεί κάποια απόφαση πλέον να μην είναι εις βάρους των παιδιών του νέου συστήματος και να μην επηρεάσει την ανακοίνωση των βάσεων.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
10 Ιουλίου έως 25 Αυγούστου είναι αρκετός καιρός


Μάλλον δεν έχεις καταλάβει κάτι, τα παιδιά έχουν προσφύγει εδώ και καιρό, το δικαστήριο προσδιόρισε την συζήτηση για αύριο, δεν φέρουν τα παιδιά καμία ευθύνη! Μάθετε να είστε ΔΙΚΑΙΟΙ - εγώ νομική έχω τελειώσει, δεν με αφορά το θέμα - ωστόσο σέβομαι την προσπάθεια αυτών των παιδιών που βρήκαν το κουράγιο να προσπαθήσουν για δεύτερη φορά για έναν τόσο δύσκολο στόχο, είναι το 20% περίπου, άρα δεν είναι το δίκαιο να πάρουν και το 20% των θέσεων;
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ήταν επιλογή τους να πάνε με το παλαιό δε γίνεται να καθυστερούν οι βάσεις γι αυτό.
Τα ίδια και το 16 κ βγήκαν κανονικά 24
Το 16 ειχε γινει τοσος ντορος; δεν νομιζω...
για τις θεσεις στο πανεπιστημιο Κυπρου που μπηκαν ολοι του παλαιου συστηματος σε καποιες σχολες ουτε κουβεντα ομως
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι αυτό που λες είναι και το δίκαιο... το αντίθετο είναι αντισυνταγματικές - κατά την άποψή μου - οι υπουργικές αποφάσεις... Θεωρείς δλδ δίκαιο το 19% να παίρνει το 9% των θέσεων; Εξάλλου δεν είναι τυχαία η σπουδή του ΣτΕ για άμεση απόφαση στο τμήμα αναστολών...
Ε με αυτούς τους όρους διαγωνιστήκαμε, δε γίνεται να αλλάξζουν
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ήταν επιλογή τους να πάνε με το παλαιό δε γίνεται να καθυστερούν οι βάσεις γι αυτό.
Τα ίδια και το 16 κ βγήκαν κανονικά 24

Δλδ θα κατηγορήσουμε τα παιδιά για την αδικία που υφίστανται και την αγωνία που περνούν;
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει κάτι, τα παιδιά έχουν προσφύγει εδώ και καιρό, το δικαστήριο προσδιόρισε την συζήτηση για αύριο, δεν φέρουν τα παιδιά καμία ευθύνη! Μάθετε να είστε ΔΙΚΑΙΟΙ - εγώ νομική έχω τελειώσει, δεν με αφορά το θέμα - ωστόσο σέβομαι την προσπάθεια αυτών των παιδιών που βρήκαν το κουράγιο να προσπαθήσουν για δεύτερη φορά για έναν τόσο δύσκολο στόχο, είναι το 20% περίπου, άρα δεν είναι το δίκαιο να πάρουν και το 20% των θέσεων;
Δεν είναι το 20% είναι και κάποιοι που δίνουν και Μαθηματικά ταυτόχρονα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δλδ θα κατηγορήσουμε τα παιδιά για την αδικία που υφίστανται και την αγωνία που περνούν;
Κι εμείς έχουμε αγωνία ας τους δώσουν άλλες θέσεις δε γίνεται κάτι άλλο
 

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει κάτι, τα παιδιά έχουν προσφύγει εδώ και καιρό, το δικαστήριο προσδιόρισε την συζήτηση για αύριο, δεν φέρουν τα παιδιά καμία ευθύνη! Μάθετε να είστε ΔΙΚΑΙΟΙ - εγώ νομική έχω τελειώσει, δεν με αφορά το θέμα - ωστόσο σέβομαι την προσπάθεια αυτών των παιδιών που βρήκαν το κουράγιο να προσπαθήσουν για δεύτερη φορά για έναν τόσο δύσκολο στόχο, είναι το 20% περίπου, άρα δεν είναι το δίκαιο να πάρουν και το 20% των θέσεων;
Δεν διαφωνώ καθόλου, απλά και εγώ νιώθω ότι είμαι αν όχι στο όριο πολύ κοντά να μπω στη σχολή που θέλω και μου φαίνεται λίγο περίεργο να το ακούω αυτό τώρα.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Το 16 ειχε γινει τοσος ντορος; δεν νομιζω...
για τις θεσεις στο πανεπιστημιο Κυπρου που μπηκαν ολοι του παλαιου συστηματος σε καποιες σχολες ουτε κουβεντα ομως

Θλίβομαι που νέα παιδιά μπορούν να γίνουν τόσο σκληρά και να μεροληπτούν απροκάλυπτα, κρίμα! Ευθύνονται τα παιδιά που το πανεπιστήμιο Κύπρου δεν έκανε διάκριση σε νέο και παλιό; Καταλαβαίνετε τι αδικία έχει γίνει, καρδιά για τα παιδιά της ηλικίας σας δεν έχετε;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top