Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Πιστεύω και ιατρική εσύ τι λες;


Το ξέρεις και ο ίδιος είσαι στη ζώνη της βάσης κυριολεκτικά, ποιος ξέρει που θα κάτσει ακριβώς - μπορεί να είσαι και πάνω στη βάση με τις ισοβαθμίες, πάντως έχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου!
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Το ξέρεις και ο ίδιος είσαι στη ζώνη της βάσης κυριολεκτικά, ποιος ξέρει που θα κάτσει ακριβώς - μπορεί να είσαι και πάνω στη βάση με τις ισοβαθμίες, πάντως έχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου!
Όχι δεν είμαι εγώ με τα 17425,εγω 17625 και θέλω πιο πολύ Γιάννενα
 

Guest 750472

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

Guest 750472

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα.Με 16.650 με το νέο σύστημα, έχει υποψήφιος πιθανότητες για Ψυχολογία Ρεθυμνου;Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις Κατσικα& Στρατηγακη , όχι. Ποια είναι η γνώμη σας;
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

Guest 750472

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top