Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Κάτι άκουσα για τις 28/08 να έχει οριστεί η ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων 2020 :P

Σε 2 εβδομάδες ακριβώς!

Δεν μπορούν δηλαδή να τα βγαλουν 24 που είναι Δευτέρα, και τα βγάζουν Παρασκευή?? Ουφ θα σκάσουμε από το άγχος 😂😂. Θέλω να ξέρω τί θα γίνει με τις βάσεις ώστε να ξέρω ποια θα είναι τα επόμενα βήματα μου, μιας και έχω αφήσει την ζωή σε κατάσταση αναμονής
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Θεωρώ μπορεί να έχουμε βάσεις και νωρίτερα ίσως 26 Αυγούστου ωστόσο 27_28 είναι οι επικρατέστερες με πιθανότερη την 27η.πραγματικά θέλω να βγουννν
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γνωριζει κανενας πως ειναι η Κομοτηνη για φοιτητικη ζωη;
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Με 15600 στο πρώτο πεδίο και 15280 στο τριτο υπάρχουν πιθανότητες να περασω κοινωνική εργασία παδα η' εργοθεραπεια παδα με το 6% φετος η' το 4% του χρόνου?
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Πως γίνεται να υπαρχει άνοδος στις χαμηλοβαθμες σχολές αφου τα παιδιά δεν θα εχουν γράψει καθολου Καλα;
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πως γίνεται να υπαρχει άνοδος στις χαμηλοβαθμες σχολές αφου τα παιδιά δεν θα εχουν γράψει καθολου Καλα;
Δεν νομιζω οτι αναφερεται πουθενα ανοδος στις χαμηλοβαθμες- με εξαιρεση το 4ο πεδίο οπου οι επιδοσεις ηταν καλες γενικοτερα-
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ!ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπέρα κανείς για στρατιωτικές σχολές;
 

Problem

Νεοφερμένος

Ο Problem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας , με 16300 μορια και κατηγορια πολυτεκνων (3468/α) μπαινω ικάρων ιπτάμενος;
Περσι η ειδικη κατηγορία είχε βάση 15442 μορια , δηλαδή με τόσα μπήκε ο τελευταίος ;;;;
τι λέτε έχω ελπίδες;;;
ευχαριστω εκ των προτέρων
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

Problem

Νεοφερμένος

Ο Problem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας , με 16300 μορια και κατηγορια πολυτεκνων (3468/α) μπαινω ικάρων ιπτάμενος;
Περσι η ειδικη κατηγορία είχε βάση 15442 μορια , δηλαδή με τόσα μπήκε ο τελευταίος ;;;;
τι λέτε έχω ελπίδες;;;
ευχαριστω εκ των προτέρων
Ποιός μπορεί να μου πει ;
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Problem

Νεοφερμένος

Ο Problem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Θα σου πει το υπουργείο σε 12 μέρες. Όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε ;)
Το ξέρω ρε φίλε αλλά τα μόρια μου είναι περίπου 900 μόρια πάνω από την βάση της ειδ. Κατηγορίας;
Ρωτάω αν το 15442 που είναι η βάση αυτή , σημαίνει ότι ο τελευταίος πολύτεκνος μπήκε με τόσα μόρια .
Τι στο καλό γίνεται να βρεθώ εκτός;
 

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Το ξέρω ρε φίλε αλλά τα μόρια μου είναι περίπου 900 μόρια πάνω από την βάση της ειδ. Κατηγορίας;
Ρωτάω αν το 15442 που είναι η βάση αυτή , σημαίνει ότι ο τελευταίος πολύτεκνος μπήκε με τόσα μόρια .
Τι στο καλό γίνεται να βρεθώ εκτός;
Η βάση ναι, είναι ο βαθμός του τελευταίου. Τώρα το αν είσαι μέσα ή όχι, δεν έχω ιδεα, αλλά στο εύχομαι
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top