Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Και γω αυτες τις εκτιμησεις διαβασα και ανησύχησα γιατι οι προβλεψεις που κανει δειχνουν ανοδο σχεδον παντου- ασε που δινει νομικη κομοτηνης 17400 (ακριβως τοσο εγραψα) και σε περιπτωση ισοψηφίας μενω εκτος γιατι αρχαια εχω 15.9-
Ωστοσο θα ελεγα μην τις λαβεις τοσο υπόψιν πιο εγκυρες μου φανηκαν του Στρατηγακη
Καλά αυτό το 17.400 για Κομοτηνή γελάνε και οι πέτρες, εντελώς εκτός λογικής, πιστεύω η Κομοτηνή θα είναι 17.250 - 17.275.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πως λετε εσεις να κυμανθουν οι βασεις για τη Νομικη με το νεο;
18.050 Αθήνα, 17.850 Θεσσαλονίκη, 17.250 - 17.275 Κομοτηνή.
 

Dunedain

Νεοφερμένος

Ο Dunedain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα παιδιά! Έδωσα πανελλήνιες το 2019 και συγκέντρωσα 16546 με αποτέλεσμα να χάσω την Ψυχολογία Ρεθύμνου για 300 μόρια και την Ψυχολογία Φλώρινας για 95. Πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες επιτυχίας με το 6% ή το 4%? Ελπίζω η αναντιστοιχία στις μεταγραφές να είναι ανασταλτικός παράγοντας και να μειώσει την ζήτηση.. Τι πιστεύετε?
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα παιδιά! Έδωσα πανελλήνιες το 2019 και συγκέντρωσα 16546 με αποτέλεσμα να χάσω την Ψυχολογία Ρεθύμνου για 300 μόρια και την Ψυχολογία Φλώρινας για 95. Πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες επιτυχίας με το 6% ή το 4%? Ελπίζω η αναντιστοιχία στις μεταγραφές να είναι ανασταλτικός παράγοντας και να μειώσει την ζήτηση.. Τι πιστεύετε?
Εγώ πιστεύω και στο Ρέθυμνο μέσα είσαι, Φλώρινα πάντως σίγουρα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί λες 6 ή 4, εσύ φέτος στο 6 δεν είσαι; Εγώ πιστεύω και στο Ρέθυμνο μέσα είσαι, Φλώρινα πάντως σίγουρα!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω και στο Ρέθυμνο μέσα είσαι, Φλώρινα πάντως σίγουρα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μα πέρσυ και με το 6% και με το 4% οι βάσεις ήταν στο θεο.
Σχετικά δηλαδη , παντως τοσο δε έπεσαν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα και από μένα παιδιά! Έδωσα πανελλήνιες το 2019 και συγκέντρωσα 16546 με αποτέλεσμα να χάσω την Ψυχολογία Ρεθύμνου για 300 μόρια και την Ψυχολογία Φλώρινας για 95. Πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες επιτυχίας με το 6% ή το 4%? Ελπίζω η αναντιστοιχία στις μεταγραφές να είναι ανασταλτικός παράγοντας και να μειώσει την ζήτηση.. Τι πιστεύετε?

Φλώρινα θαρρω εχεις πιθανότητες ! :)
 

Dunedain10

Νεοφερμένος

Ο Dunedain10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω και στο Ρέθυμνο μέσα είσαι, Φλώρινα πάντως σίγουρα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστώ πολυ, δεν ξέρεις πόσο χαρά μου δίνεις! Φέτος έκανα τα χαρτιά για το 6% και του χρόνου αν δεν περάσω θα ξανακάνω για το 4%... Γενικά το 10% είναι απρόβλεπτο αλλά παρατήρησα ότι την δεύτερη χρονιά πάντα υπάρχει σημαντική πτωση..
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ, δεν ξέρεις πόσο χαρά μου δίνεις! Φέτος έκανα τα χαρτιά για το 6% και του χρόνου αν δεν περάσω θα ξανακάνω για το 4%... Γενικά το 10% είναι απρόβλεπτο αλλά παρατήρησα ότι την δεύτερη χρονιά πάντα υπάρχει σημαντική πτωση..
Υπάρχει !
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα παιδιά! Έδωσα πανελλήνιες το 2019 και συγκέντρωσα 16546 με αποτέλεσμα να χάσω την Ψυχολογία Ρεθύμνου για 300 μόρια και την Ψυχολογία Φλώρινας για 95. Πιστεύετε ότι έχω πιθανότητες επιτυχίας με το 6% ή το 4%? Ελπίζω η αναντιστοιχία στις μεταγραφές να είναι ανασταλτικός παράγοντας και να μειώσει την ζήτηση.. Τι πιστεύετε?

Και εγω πιστευω οτι στη Φλωρινα εισαι σιγουρα μεσα, και εχεις και καλες πιθανοτητες και για ρεθυμνο
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Βγήκε Πίνακας ικανών πυροσβεστικής 1450 συνολικά λίγοι μου φαίνονται
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Οι εκτιμήσεις του στρατηγακη είναι καλές;Συνήθως πέφτει μέσα;;;
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι το παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης θα σημειώσει μεγάλη πτώση όπως συνέβη το 2016;
Δηλαδη το ΠΤΔΕ στο Ρέθυμνο υπάρχει περίπτωση να ‘’ πέσει ‘’ στα 11.500;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Μια πρόγνωση για φιλοσοφική ιωαννινων,Πάτρας κ Ρεθύμνου;
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Οι εκτιμήσεις του στρατηγακη είναι καλές;Συνήθως πέφτει μέσα;;;
Στις ιατρικές το πολύ 100 πέφτει έξω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι εκτιμήσεις του στρατηγακη είναι καλές;Συνήθως πέφτει μέσα;;;
Τι σχολή θέλεις;
 

Dunedain10

Νεοφερμένος

Ο Dunedain10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Στις ιατρικές το πολύ 100 πέφτει έξω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι σχολή θέλεις;

Μα γιατί να θέλει Ιατρική ; Όλοι Ιατρική θέλουν σε αυτό το forum; 😂

100-200 απόκλιση είναι κάτι το λογικό πιστεύω. Δεν γίνεται να μην υπάρχει απόκλιση διαφορετικά θα έπρεπε να παίξει λαχείο.

100 σχολές είναι μια χαρά. Πόσες είναι όλες;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Φιλοσοφική Ιωαννίνων! Την δίνει 9350 νομίζω έχω συγκεντρώσει 9475

νομιζεις?
Καλε πηγαινε δες τα μορια σου σωστα

Αχ! Τι κανουν τα σημεια στιξης!

Ακυρο!

Εκτος αν οντως το νομιζω παει στην δευτερη προταση
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
νομιζεις?
Καλε πηγαινε δες τα μορια σου σωστα

Αχ! Τι κανουν τα σημεια στιξης!

Ακυρο!

Εκτος αν οντως το νομιζω παει στην δευτερη προταση
Την δίνει 9350 και έχω βγάλει 9475!
(το νομίζω πήγαινε στο ποσό την δίνουν οι εκτιμήσεις)
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top