Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Γεια σας, συγκέντρωσα 18.125 μόρια με το νέο σύστημα στο 3ο πεδίο, θεωρείτε πως έχω έστω μία πιθανότητα να πιάσω Ιατρική Αθήνας; Γνωρίζω πως ο Στρατηγάκης την έχει δώσει 18.200, λέτε να υπάρχει περίπτωση να έχει πέσει 75 μορια έξω;

Πραγματικα ευχομαι να εχει πεσει εξω, γιατι κριμα να την χασεις για 75 μορια. Τουλάχιστον να κανεις την βαση

Αλλες Ιατρικες εχεις δηλωσει?
 

SoyLydia20

Νεοφερμένος

Η SoyLydia20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πραγματικα ευχομαι να εχει πεσει εξω, γιατι κριμα να την χασεις για 75 μορια. Τουλάχιστον να κανεις την βαση

Αλλες Ιατρικες εχεις δηλωσει?

Τις έχω δηλώσει όλες, συγκεκριμένα μετά έχω βάλει της Πάτρας απλώς στόχευα για Αθήνα (όπου μένω) μπας και γλιτώσω τους γονείς μου από τα έξοδα. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Γεια σας, συγκέντρωσα 18.125 μόρια με το νέο σύστημα στο 3ο πεδίο, θεωρείτε πως έχω έστω μία πιθανότητα να πιάσω Ιατρική Αθήνας; Γνωρίζω πως ο Στρατηγάκης την έχει δώσει 18.200, λέτε να υπάρχει περίπτωση να έχει πέσει 75 μορια έξω;
Υπάρχει !
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Κοίταξα λίγο τα πράγματα πιο διεξοδικά και υπάρχουν για φέτος λίγα περίεργα πραγματάκια... λοιπόν, εμένα μού βγαίνουν (νέο-παλιό):
α) νομική 17,45 & 16,8
β) ψυχολογία 17,15 & 16,25 (με Φλώρινα) και 17,25 & 16,40 (χωρίς Φλώρινα)
γ) ιατρική 17,55 & 18,4
δ) εργοθεραπεία Αθήνας 14,9 & 17,15
ε) φιλοσοφία Ιωαννίνων 8,5 & 8,8
στ) αστυνομία-αστυφυλάκων 16,9-17 & 16,05

Βγήκαν σήμερα είδα και τα αναλυτικά θέσεων για αστυνομική ακαδημία (το ΦΕΚ)... έλαβον (γ.σ., πολύτεκνοι, τρίτεκνοι):
α) με το νέο: 472-54-21
β) με το παλιό: 50-05-02
γ) 10% (6%): 36-04-01
δ) 10% (4%): 25-02-01
ε) ΕΠΑΛ: 28-03-01
στ) ΕΠΑΛ 10%: 02 (6%) & 02 (4%)
ζ) τέκνα Ελλήνων εξωτερικού: 21
εσυ μας κοροιδευεις πως γινεται ρε η αστυφυλακων να παει με το νεο 17000 εισαι σοβαρος τωρα? σε διαβαζουν τοσα ατομα εδω μεσα και αγχωνεις κοσμο
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
εσυ μας κοροιδευεις πως γινεται ρε η αστυφυλακων να παει με το νεο 17000 εισαι σοβαρος τωρα? σε διαβαζουν τοσα ατομα εδω μεσα και αγχωνεις κοσμο
Τρικυμία εν κρανίω ένα πράγμα το άτομο;
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
εσυ μας κοροιδευεις πως γινεται ρε η αστυφυλακων να παει με το νεο 17000 εισαι σοβαρος τωρα? σε διαβαζουν τοσα ατομα εδω μεσα και αγχωνεις κοσμο
Και το ιατρική νέο 17550 είναι εξωπραγματικο, 17450 και κάτω
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

stam72

Νεοφερμένος

Ο stam72 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατο στις σχολες του τριτου πεδιου να υπαρχει τοσο μικρη πτωση στις σχολες που περισυ ειχαν βαση 15000 εως 16500Δεν υπαρχει συμφωνα με τα στατιστικα μεγαλυτερη συγκεντωση μαθητων σε αυτες τις βαθμολογιες σε σχεση με περισυ Το αντιθετο μαλιστα. Επισης δεν εχει υπολιγιστει υποθετω το γεγονος οτι περισυ αυτες τις σχολες τις διεκδικουσαν και υποψηφιοι απο αλλα πεδια δινοντας βιολογια Δεν ξερω αν η λογικη μου δεν ειναι ορθη αλλα δεν πιστευω πχ οτι η φυσιοθεραπεια στο Αιγαλεω θα πεσει μονο 200 μορια
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Μια πρόγνωση για φιλοσοφική Ιωαννίνων,Πάτρας και Κρήτης;;;
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Γενικά είναι καλές, ωστόσο έχει χτυπητές αστοχίες, όπως το 17.400 της Νομικής Κομοτηνής - υπερβολικό (θεωρώ θα είναι στα 17.250-17.275) βάζοντάς το μάλιστα πάνω από από την Ψυχολογία Παντείου χωρίς κάποιο λόγο και το αναφέρω γιατί είναι βάση μιας περιζήτητες σχολής..., λίγο τσιμπημένη και η Νομική Θεσσαλονικής στο 17.875 - το βλέπω μαλλον στο 17.800, αλλά ΟΚ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσύ πόσο λες ιατρική με νέο;

Γύρω στα 17.500;;;
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

Ανδρεας 1970

Νεοφερμένος

Ο Ανδρεας 1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,
πιστεύετε ότι με 14750 (NEO) έχω κάποιες ελπίδες για το
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) -ΕΚΠΑ?
(15095 ΠΕΡΥΣΙ)
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
25 μόρια διαφορά είναι αρκετά με το νέο σύστημα. Θα δείτε πολλούς που θα μείνουν εκτός, οι οποίοι θα πιάνουν την βάση, αλλά θα ενεργοποιηθούν τα δευτερεύοντα κριτήρια επιλογής υποψηφίου.

Το αναφέρω αυτό, γιατί είδα βάσεις σε σχολές εξωτερικού με το νέο σύστημα και έχει πολλούς που είναι με την ίδια βαθμολογία στην ίδια σχολή...
 

Guest 909165

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως το κοβετε, κτηνιατρικη καρδιτσας περναω με 15900??
Αν δεν κάνω λάθος η χαμηλότερη εκτίμηση που έχω δει ειναι γύρω στο 16.100. Ήδη μου φαίνεται πολύ μεγάλη πτώση, αλλα δεδομένου ότι αρκετοί δε θα στείλουν τα παιδιά τους σε περιφερειακά τμήματα λογω κορονοϊού τίποτα δεν αποκλείεται...
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Γενικά είναι καλές, ωστόσο έχει χτυπητές αστοχίες, όπως το 17.400 της Νομικής Κομοτηνής - υπερβολικό (θεωρώ θα είναι στα 17.250-17.275) βάζοντάς το μάλιστα πάνω από από την Ψυχολογία Παντείου χωρίς κάποιο λόγο και το αναφέρω γιατί είναι βάση μιας περιζήτητες σχολής..., λίγο τσιμπημένη και η Νομική Θεσσαλονικής στο 17.875 - το βλέπω μαλλον στο 17.800, αλλά ΟΚ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Γύρω στα 17.500;;;
Και πιο κάτω
 

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια σας, συγκέντρωσα 18.125 μόρια με το νέο σύστημα στο 3ο πεδίο, θεωρείτε πως έχω έστω μία πιθανότητα να πιάσω Ιατρική Αθήνας; Γνωρίζω πως ο Στρατηγάκης την έχει δώσει 18.200, λέτε να υπάρχει περίπτωση να έχει πέσει 75 μορια έξω;
Φυσικά και υπάρχει !
Η απόκλιση είναι μέσα στα όρια του στατιστικού σφάλματος.
Θα υπάρξουν όμως πολλές ισοβαθμίες . Έχεις ψηλό βαθμό στη Βιολογία;
 

SoyLydia20

Νεοφερμένος

Η SoyLydia20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει !
Η απόκλιση είναι μέσα στα όρια του στατιστικού σφάλματος.
Θα υπάρξουν όμως πολλές ισοβαθμίες . Έχεις ψηλό βαθμό στη Βιολογία;

19 έχω βιολογία. Δεν είναι τόσο υψηλός για να μην ανησυχώ για τις ισοβαθμίες αλλά ντάξει θα δούμε. Σε ευχαριστώ πολύ
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top