Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα πω και εγώ τον πονο μου έγραψα με το παλιό 16.533 και βρίσκομαι στα 230 άτομα με τις μεγαλύτερες βαθμολογίες από 16.500 ως 20.. με το παλαιό θεωρητική και θελω ψυχολογία παντού εκτός από Φλωρινα που εκεί μάλλον μπαίνω..αν ξέρετε κάποιον με περισσότερα μόρια που δήλωσε κάτι άλλο (εκτός από νομική το λογικό) θα ήταν καλό να μου το πείτε να ηρεμήσω λίγο γιατί κάνω συνεχώς υπολογισμούς 😂 καλή επιτυχία σε όλους!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Θα πω και εγώ τον πονο μου έγραψα με το παλιό 16.533 και βρίσκομαι στα 230 άτομα με τις μεγαλύτερες βαθμολογίες από 16.500 ως 20.. με το παλαιό θεωρητική και θελω ψυχολογία παντού εκτός από Φλωρινα που εκεί μάλλον μπαίνω..αν ξέρετε κάποιον με περισσότερα μόρια που δήλωσε κάτι άλλο (εκτός από νομική το λογικό) θα ήταν καλό να μου το πείτε να ηρεμήσω λίγο γιατί κάνω συνεχώς υπολογισμούς 😂 καλή επιτυχία σε όλους!
Έχουν πει άτομα με 17.000+ που θέλουν Αστυνομία... Ίσως να περνάς και Κρήτη, αν και η Φλώρινα είναι πιο σίγουρη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις στο τέλος! :)
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έχουν πει άτομα με 17.000+ που θέλουν Αστυνομία... Ίσως να περνάς και Κρήτη, αν και η Φλώρινα είναι πιο σίγουρη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις στο τέλος! :)
Ναι ελπίζω πολύ σε στρατιωτικές αστυνομία κτλ..αγγλική φιλολογία και σε κάποιους που μπορεί να έγραψαν αλλά να θέλουν πολύ κάτι άλλο.. βέβαια από θεωρητική θα έδωσε κάποιος για αστυνομία;Παίρνει απ όλα τα πεδία και έτσι δεν είμαι σίγουρη
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σίγουρα υπάρχουν άτομα που συγκέντρωσαν βαθμολογίες 17.000+ και θα πάνε σε σχολές σωμάτων ασφαλείας. Δεν περνάς από όλα τα πεδία σε αστυνομία (π.χ. 3ο).
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σίγουρα υπάρχουν άτομα που συγκέντρωσαν βαθμολογίες 17.000+ και θα πάνε σε σχολές σωμάτων ασφαλείας. Δεν περνάς από όλα τα πεδία σε αστυνομία (π.χ. 3ο).
Μακαρι! Όσους διαλέξουν κάτι άλλο..έναν έναν θα τους κεράσω! 😂
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
3 περιπτώσεις εχω ακούσει προσωπικά !

θα δείξει ρε συ! εκτιμήσεις ειναι εξάλλου ολα.

Φλώρινα δε δήλωσες καθόλου;
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δήλωσα αλλά δεν δινει αντιστοιχία μεταγραφής..και επειδή θα σπουδάζει και η αδερφή μου (έδωσε φέτος με το νέο) είναι αναγκαίο να πάρω μεταγραφή κυρίως για οικονομικούς λόγους
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Αυτο που λέγαμε, ότι είτε πάρεις είτε όχι μετεγγραφή ο κόσμος την βάζει την Ψυχολογία. Δεν είναι τόσο αποτρεπτικός παράγοντας η μη δυνατότητα μετεγγραφής
 

jimnikol21

Νεοφερμένος

Ο jimnikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δήλωσα αλλά δεν δινει αντιστοιχία μεταγραφής..και επειδή θα σπουδάζει και η αδερφή μου (έδωσε φέτος με το νέο) είναι αναγκαίο να πάρω μεταγραφή κυρίως για οικονομικούς λόγους
Τώρα πάντως που λέτε παιδιά η αδερφή μου που έδωσε πέρσι πέρασε ψυχολογία Φλώρινας και την πήρε την μετεγγραφή.. τυχερή ήταν
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αυτο που λέγαμε, ότι είτε πάρεις είτε όχι μετεγγραφή ο κόσμος την βάζει την Ψυχολογία. Δεν είναι τόσο αποτρεπτικός παράγοντας η μη δυνατότητα μετεγγραφής
Ακριβώς! Προσωπικά σκέφτηκα καλύτερα να πιεστω οικονομικά και να μην είμαι τόσο ανετη αλλά να έχω το πτυχίο που θελω..παρα να αφήσω την σχολή για την καλοπέραση.. νομίζω όλοι αυτό θα έκαναν εκτός αν το οικονομικό είναι 100% απαγορευτικό
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Τι να πω καλη επιτυχία !

πάντως εδω κάποιος τη δινει 16.4 αλλου εχω ακούσει για 16.6 .

Αλλα ποτε δε ξερεις η αλήθεια είναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ακριβώς! Προσωπικά σκέφτηκα καλύτερα να πιεστω οικονομικά και να μην είμαι τόσο ανετη αλλά να έχω το πτυχίο που θελω..παρα να αφήσω την σχολή για την καλοπέραση.. νομίζω όλοι αυτό θα έκαναν εκτός αν το οικονομικό είναι 100% απαγορευτικό

τότε μεσα εισαι 😊😊😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα πάντως που λέτε παιδιά η αδερφή μου που έδωσε πέρσι πέρασε ψυχολογία Φλώρινας και την πήρε την μετεγγραφή.. τυχερή ήταν

Ωραιες εποχές.😅
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Γενικά το τμήμα το συγκεκριμένο δεν θα το χαρακτήριζα καλή επιλογή από πολλές απόψεις. Ωστόσο, είναι ισάξιο με τα υπόλοιπα της χώρας και δίνει τη δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να αποκτήσουν πτυχίο Ψυχολογίας. Δεν χρειάζεται και πολύ κόσμο να πάει, 12-13 άτομα με 16.400+, που θα την δηλώσουν μαζεύονται σίγουρα. Δεν είναι και πολλές οι θέσεις.
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τι να πω καλη επιτυχία !

πάντως εδω κάποιος τη δινει 16.4 αλλου εχω ακούσει για 16.6 .

Αλλα ποτε δε ξερεις η αλήθεια είναι.

@Viedo ναι αλλα αμα σκοπεύει να την βγάλει
εστω απο απόσταση ειναι κριμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



τότε μεσα εισαι 😊😊😊
Εγώ πιο πολύ θελω έστω Κρήτη ή Ιωάννινα (εκεί βέβαια περσι ήταν πιο ψηλά) όμως απ το τίποτα έστω Φλωρινα..είμαι
Τι να πω καλη επιτυχία !

πάντως εδω κάποιος τη δινει 16.4 αλλου εχω ακούσει για 16.6 .

Αλλα ποτε δε ξερεις η αλήθεια είναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



τότε μεσα εισαι 😊😊😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ωραιες εποχές.😅
Αυτό θα πει τύχη 😂
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
εγω το 16400 για Φλώρινα το θεωρώ απίθανο αλλα μάλλον δεν υπολογίζω το παράγοντα λιγες θεσεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Wannabe ψυχολόγος ποτε δε ξερεις!

εχω κι εγω πολυ δικο μου άτομο που αγχώνεται με 16657 για Κρήτη αλλα να σου πω την αλήθεια φοβάμαι να ειμαι αισιόδοξη.
Μη δούμε κανα 16700 η κανα 16660 λόγω επικής ατυχίας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το θέμα είναι τι θα διαλέξουν «οι πιο πάνω» σε βαθμούς.. και το αν εκείνοι θα πιάσουν τις σχολές τους.. γιατί αν δεν πιάσουν τα σώματα ασφαλείας θα πέσουν σε νομικές και ψυχολογίες.. υπάρχουν και αυτοί που έχουν όνειρο την φιλολογία.. πραγματικά ποτε δεν ξέρεις τι θα δεις με το παλαιό
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Ειναι πολλα που θα παίξουν ρολο.Ειναι κι πόσοι μετα τη νομική θα βάλουν δεσ / πολιτικών και οχι Ψυχολογία.

Τι να πω παντως σημασία έχει ο.τι οπως και να έχει την πιάνεις την σχολή που θες :)
Δηλαδή λύσεις υπάρχουν ενα σωρό για να βγει η σχολη και να πάρεις το πτυχίο που θες , αυτο να θυμάσαι !
 

jimnikol21

Νεοφερμένος

Ο jimnikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να σας πω, αν ενδιαφέρεται κάποιος, πως τελικά οι θέσεις με το παλαιό σύστημα για τις ιατρικές είναι 75, +2 για ΣΣΑΣ και 8 για την οδοντιατρική Εκπα και 7 για απθ. Τις είχα βγάλει 77 γιατί σε δυο δεν είχα υπολογισει ότι το 0,5 πηγαίνει στο παραπάνω ψηφίο και το 0,49 και κάτω στο παρακάτω... για στατιστικά:
18000-18249 : 49 άτομα
18259-18499 : 51 άτομα
18500-18749 : 31 άτομα
18750-18999 : 22 άτομα
19000+ : 13 άτομα
Όποτε αν κάποιος μπορεί να κάνει εκτιμήση για την τελευταία ιατρική και τις οδοντιατρικές ; Ρώτησε και μια κοπέλα πριν...
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Οι υψηλοβαθμες δε θα εχιυν μεγαλη πτωση, ψυχολογια Κρητης 16200 βλεπω, απο εκει και κατω πτωση 1500 μοριων και οσο κατεβαινουμε περισσοτερη πτωση.
Αν έχεις δίκιο για ψυχολογία Κρήτης με το παλιό να σε χρυσωσωωω!!!
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλησπέρα. Εκτίμηση για ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ Αθήνα και Θεσσαλονίκη με το ΠΑΛΑΙΟ?

Οι περίπου top100 αναμένεται να γεμίσουν και αυτά τα τμήματα, άρα κάπου στο >18300< (+18300 ΕΚΠΑ, -18300 ΑΠΘ) αναμένεται η μπίλια... (>18250 έχουν 117 άτομα)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα πω και εγώ τον πονο μου έγραψα με το παλιό 16.533 και βρίσκομαι στα 230 άτομα με τις μεγαλύτερες βαθμολογίες από 16.500 ως 20.. με το παλαιό θεωρητική και θελω ψυχολογία παντού εκτός από Φλωρινα που εκεί μάλλον μπαίνω..αν ξέρετε κάποιον με περισσότερα μόρια που δήλωσε κάτι άλλο (εκτός από νομική το λογικό) θα ήταν καλό να μου το πείτε να ηρεμήσω λίγο γιατί κάνω συνεχώς υπολογισμούς 😂 καλή επιτυχία σε όλους!
εμένα μού βγαίνει, ότι μπαίνεις (έστω και οριακά)... μακάρι να έχω δίκιο για εσένα!
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδιά, κάντε μια εκτίμηση κ για μενα. Ο Στρατηγακης δίνει την Χημικών Μηχανικών Πάτρα 15.650.
Εγω έχω 15.600!!!.
Θα σκάσω!!!!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top